Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
11. sep 2009

inus aj ja som to minule pozerala, ze autosedacka je do 13 kg a uz teraz mu je nejaka mala....koksooo 😕 😕

zuzkad
11. sep 2009

ano sssimi...piskotovu trticku 😅 😅 strasne mile 😉 😉 😉 ..inak aj mne sa niekedy podari napisat nejaky super preklep....alebo poviem nejaku somarinku...napri. v restauracii som sa akoze dolezito otocila na casnicku a uplne dolezito som si objednala "viedensku kravu" nie kavu 😀 😀 😀 tak s usmevom a zdvorilo mi odpovedala, ze "kravy nechovame bohuzial" 😀 😀 😀 😀

iinuska
11. sep 2009

zuzi, no ved prave 😀

ladywitch26
11. sep 2009

simi, a teraz kukam,tak v rohu obyvacky mam dalsi taky mastny exemplar. musim pockat na muza, nech ho zlikviduje, aby sa nam za tie dva tyzdne,co budem prec nenamnozili. tie topanocky mi pripomen este,bo ja hlava derava.mam ich ale uz zabalene v kufri, len mi nejako cez vikend napis adresu do IP,aby som si ju nasla hned,ked v pondelok vecer u nasich zapnem net.

inus, nasa uz tiez skoro vyrasta zo sedacky.asi dostane pod stromcek novu 😀

zuzkad
11. sep 2009

inus nejak sa na ditka nase rozbehli a rastu a rastuuuu 😉 😉 a este k tomu chlapci...pockaj ked budeme pozerat zo spodu na nich 😀 😀 😀

sssimi superskaaa foto 😉 😉 a ten melooon mnaam 😝 😝

zuzkad
11. sep 2009

lady a kedy odchadzate ??

..idem dorobit tu tortu...uz mam korpus vychladeny 😉 😉

ladywitch26
11. sep 2009

zuzka, ta krava bola tiez dobra 😀 😀 😀
nam sa tu tiez inak stavaju dost dobre preklepy. kamarat cital cosi na nete po anglicky a chcel povedat pondelok, ale cital monday, tak si to skomolil na mondelok. a este to povedal s takym riadnym madarskym prizvukom 😀 odvtedy sa to tu tak ujalo,ze pondelok uz ani nepouzivame 😀

sssimi
11. sep 2009

Zuzkad že je to zlaté-som zbadala teraz v albume...

Inak tie preklepy mi v poslednej dobe nejak idúúúú.... Možno tá trtička bola z dôvodu dlhšej absencie sexu 😀 😀 😀

Lady ďakujem. Pošlem 😉 .... A ty nevysávaš pavúkou? Ja vždy pri vysávaní striehnem na všetky miesta kde by sa mohli schovávať... A teraz sú nejaký premnožený...

ladywitch26
11. sep 2009

zuzka, uz zajtra rano...ale pssst, nas pes o tom este nevie, inak by sme ho nedostali do auta 😀 😀 😀

ladywitch26
11. sep 2009

simi, ja nevysavam, lebo ked si predstavim,ze to nahodou ten pavuk prezil a potom mi zasa vylezie z vysavaca, tak mi je zle. radsej nech ho muz rozsliapne,to mam istotu,ze neprezil. 😀 inak tu v irsku su strasne premnozene. to bude tou absenciou hadov. nema ich co likvidovat....

mystery7
11. sep 2009

Ahojte kocky,neidete niekam na predlzeny vikend?my si teda robime predlzeny vikend a ideme na chatu.

sssimi
11. sep 2009

Hady jedia pavúky? Fuuuj nechutná predstava.... Ja mám vysávač bezsáčkovy a po vysávaní ho všdy idem vysypať... No a keďže ešte žiaden pavúk na mna neskočil od tial, tak typujem že to neprežijú. 😀 Téma jak hovädo 😀

sssimi
11. sep 2009

Mys ja sa budem doma učiť 😖 Tak si to moooc užite!

ladywitch26
11. sep 2009

mys, my ideme na riadne predlzeny vikend 😀 18 hodin na mori a potom 20 hodin v aute.ale potom si konecne oddychnem.mama so segrami sa mi na chvilu postaraju o malu, tak budem mat konecne cas na seba.len ich musim upozornit, nech tak opatrne ku nej, lebo ako ju poznam,ked ich zbada,tak spusti jakot. v zivote ich nevidela, su to pre nu uplne cudzi ludia, tak aby neboli hned na zaciatku vsetci nestastni, ze sa ich boji.

sssimi
11. sep 2009

Baby čo som si vás teraz spätne čítala, tak máme tuším fóbiu každá z niečoho iného 😀 ...

sssimi
11. sep 2009

Lady aj tvoju malú to ešte drží? Moja malá si ako-tak konečne zvykla na 3tiu osobu na moju mamu... Ale aj tá ide teraz na 4 dni preč, tak neviem čo bude zase po tom...

zuzkaprofant
11. sep 2009

cafte co preberate ja dnes upratujem cely bytik a moj mayl mi nechce spat tak od rana mi to trva to pratanie a este kupelna nie je hotova, nestiham nic
co idete piect?

jamaat
11. sep 2009

Emka sa práve prevalila na bruško a priľahla si rúčku, tak bojujeeeee! 😀

jamaat
11. sep 2009

Zachránila som ju, lebo už začínala dooosť zúriť. 🙂

kosska3003
11. sep 2009

ahojte trosku vas zanedbavam akosi nestiham ked som sama a mm je v praci az do konca mesieca
dneska som bola prvy krat od porodu u zenskeho na preventivke bola som nervozna lebo mam noveho dr ale je v pohode uplne super som spokojna aj ked je to sukromnik a za nieco si platim ale za to aj sluzby su super
zajtra ma Marika meniny tak budeme slavit 🙂

ladywitch26
11. sep 2009

simi, ja som vcera vybehla vonku, lebo suseda behala vonku s jej malou, akurat sa uci chodit, tak prisli ku nam dnu a moja mala,ked zbadala jej malu,taaaaky vreskot spustila, az sa zachadzala. tak neviem,kamosky asi nebudu 😀 inak co moj muz teraz chodi k jednej znamej zahradu prerabat, taka babca, tak na nu sa vzdy totalne rehoce.

sssimi
11. sep 2009

Lady moja malá sa veľmi smeje na mojej babine-teda jej prababke.. Ale na ruky nie... To nehrozí... A najviac ma sere keď si ju niekto podáva z ruky do ruky a malá reve a reve a nedajú si vysvetliť, že pri nich nechce byť... Ja ju upokojím a zase si ju niekto chce zobrať... Niekedy nechápem logiku ľudí...

nikanika28
11. sep 2009

nieco pre chlapcov ... http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1312816 ...hned by som drazila 😀 😀

jamaat
11. sep 2009

little but loud je dobrééé 😀

mimi21
11. sep 2009

jamaat aj moja sa zo začiatku tak prevaľovala na bruško, že si rúčku nevedela vybrať, teraz sa už niekedy podarí úplne dokonala prevaliť na bruško 🙂

sirinka
11. sep 2009

zuzkad s tou kavou to je dobre...nam sa stalo, ze sme si v brne objednavali...ja latte a mm presso...a casnik si to opakoval s tym, ze ukazoval, pre koho to bude a vyslo mu z toho ze...ukazal na mna : jedno latte a ukazal na mm : jedno prase.... 😀

monkap
autor
11. sep 2009

siri: 😀

ludmilabb
11. sep 2009

nestiham vas citat ale moj Sofia sa neprevaluje nijako zatial 😝 som zvedava kedy sa rozhybe 😉

sirinka hihi

lady moju sestru Sofia pozna ale nevidela ju dva tyzdne a hned ako sa jej prihovorila taku ovisnutu gambu ukazala ze mi az smiesne prislo, len potom plakalaaaa tak sme ju utisovat museli

teraz mi zase nechce spat a uzje aj mrzuta, nic ju nebavi sa jej ani necudujem po vyse dvoch hodinach co je hore ale uz kadeco na nu skusam a nic, teraz som ju dala do postielky ale spat sa nechysta no idem ja ku nej nejaku fintu by to chcelo 😀

monkap
autor
11. sep 2009

mne sa lenka cudzich neboji ... ona sa na kazdeho usmieva - aj na cudzich 😵

ale ked mi zomrel starky a boli sme na pohrebe, tak na nu kukali do kocika cudzie tety v ciernom obleceni, tak vtedy sa rozplakala, potom pribehla babka v ciernom a chcela ju utisit ale nepomohlo ... ta cierna sa jej asi nepacila ... nikdy predtym ani potom to uz neurobila ...