Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kodada
11. sep 2009

jaaaj, ty si chcela aby uz od malicka bola Ninka medialna hviezda 😀
pre mna navsteva bola stresujuca, doslo mi ze niekde v susednych dverach mi robili zakrok 😒 uz som si myslela ze som to potlacila, ale vratilo sa to .... strasne sa tesime na maleho ale ten sprosty MA je stale niekde v mojej hlave 😢

ludmilabb
11. sep 2009

jamaat my sme prisli z jarmoku o druhej, na namesti spala vsak bola tak v soku ze radsej zaspala ako by riesila realitu (hluk, indiani hrali, strielalo sa atd) potom mi nechcela zaspat az pred piatou a spala az do siedmej...cize kupanie ziadne prebalila som ju, nakojila a zaspala...drzi ma v napati kedy zase vstane mozno uz o tretej bude ako rybicka

jamaat ja som pokupila Sofii take drevene somarinky a sebe sladkosti 😀

mimi21
11. sep 2009

neboj, uz určite na to rýchlo zabudneš, pri malom nebudeš stíhať na to ani pomyslieť 🙂
keď si ho pritúliš a ovoniaš na zlé už nebudeš myslieť 😉

kodada
11. sep 2009

mimi, jarmok je az buduci tyzden? ja som si myslela ze som ho presvihla minuly vikend ... 😎
vsak ja viem ze pri pohlade na maleho na vsetko zabudnem, ale ...

mimi21
11. sep 2009

teda ten jarmok - aspoň si myslim 😅 ale väčšinou to bývalo tak, že najprv BB a potom ZV, či???

kodada
11. sep 2009

vacsinou byva BB az po ZV, nie?

jamaat
11. sep 2009

Dada, ono to nikdy z hlavy úplne nevytlačíš. Ale tak to má asi aj byť. Možno si vieš potom oveľa viac vážiť a užiť to, čo máš. Je to v poriadku, tak sa tým netráp. Aj ja mám čosi, čo sa vracia... Asi každý...

mimi, ja nemám rada takéto jarmočné "pochúťky"

ludka, my sme šli len o pol piatej z domu. Emka tiež spala a potom sa aj zobudila, ale ani nepípla. Až v aute začala, ale to už musela byť riadne hladná. A asi si pôjdem ešte kúpiť drevený tanier a lyžicu na haluške. 🙂
Takže ti spala vyše dvoch hodín? To by si si mala zapísať do pamätnej knižky. 🙂

mimi21
11. sep 2009

no ja uz neviem, ale minuly piatok som bola tuším v meste a nič nebolo, no jauž teda neviem 😅 😅 😅

jamaat
11. sep 2009

ludka, a že sa nepretáča ešte, to je v pohode. Veď ona je hádam najmladšia. A možno sa ti zrazu z ničoho nič pretočí, bez veľkých príprav.

mimi21
11. sep 2009

no neviem ako u vás , bystričanky, ale u nás už býva strašne málo takých tradičných stánkov, samé handry a iné pakoviny, snáď ma tento rok prekvapia a bude to lepšie

Dadi a ako sa cítiš, drobec sa ešte veľmi hemží v brušku???

jamaat
11. sep 2009

mimi, dada, až o týždeň máte jarmok.

mimi21
11. sep 2009

no si ma ukludnila jamaat 😀

mimi21
11. sep 2009

a ste nás porazili v hokeji 😅 😅 😅

jamaat
11. sep 2009

mimi, super bolo spravené moyzesovo námestie hore pri kostole. Urobili tam také dávne námestíčko a bolo veľa tradičných stánkov. Číňanov a handry tam ani nepúšťajú. Ani neviem, či fungujú inde, alebo už vôbec. A myslela som na teba, lebo tam bol veľký čiapkový stánok. 🙂

jamaat
11. sep 2009

Hej? No tak dobre. Tak huráá! 🙂

mimi21
11. sep 2009

jamaat, už som zohnala 😉

kodada
11. sep 2009

takze som jarmok nepresvihla, super ... ale fakt su uz o nicom, same handry ... 😠
no maly sa hmyri ako besny, uz to dost boli ... vyduje mi jednu stranu brucha, az mam taky kopcisko a na druhej strane brucho celkom zmizne, vsak ty urcite vies o com hovorim 😀

kodada
11. sep 2009

jamaat, ale az v samostatnych najazdoch

jamaat
11. sep 2009

Hehe, sme sa s vami pohrávali až do konca. 🙂

No ja som sa čudovala, kedy mi to dieťa spí, ešte keď v bruchu bola. Tiež furt kopala, iba vtedy nie, keď som chodila. No a mám to. 🙂

kodada
11. sep 2009

to mam aj ja, ked chodim, necitim ho, akonahle si sadnem, zacne sa mrvit ... a pravidelne kazdy vecer, ked mi mm natiera brucho 😉

mimi21
11. sep 2009

Dadka, zlatý manžel 🙂

no ja som čítala, že chôdzu matky vníma bábo ako húpanie, preto, keď sme chodili, bol kľud a akonáhle sme si sadli, tak sa drobci dožadovali ďalšieho húpania, už vtedy boli prefíkané 😵 😵 😵

jamaat
11. sep 2009

No hej. Ale keď som celý deň doma na zadku sedela, tak aj tak kopala furt a....nespala.

ludmilabb
11. sep 2009

kodada

podla mna je to aj tym ze ked si v pohybe tak nevnimas pohyby tak intenzivne ako ked si sadnes ci blbost 😝

jamaat
11. sep 2009

Stiahla som si demo softvéru, čo si aj zuzkad robila videoklip, tak som sa to trošku učila s tým robiť. Skúsim dať na FB, vidno tam aj, ako mi brucho behá.

jamaat
11. sep 2009

ludka, môže to byť čiastočne aj tým, ale hlavne je to kolísaním bábätka počas chôdze. Preto sú potom kľudné aj v babyvaku alebo šatke, keď chodíš. Vlastne aj keď ho len tak na rukách držíš, tak často treba chodiť, aby sa ukľudnilo, nestačí len tak natriasať.

ludmilabb
11. sep 2009

jamaat daj 🙂

ja som si kupila dve varesky, dve ciapky a anjelika pre Sofiu, hrncek pre manzela ked pride z Finska bude mat darcok a krowky - a uz som ich aj zjedla a mam tazobu lebo som sprosta a neviem kedy mam dost 😠

jamaat
11. sep 2009

😀 ...tak to aj ja som taká so sladkosťami. Len teraz nejakým zázrakom mi až tak neberú, hoci by si jeden myslel, že kvôli kojeniu budem žrať ešte viac.

kodada
11. sep 2009

mimi no musi, dostal to prikazom aby mal nejaku ucast na mojom tehu 😉
moze byt, ze sa im to hojdanie v brusku fakt paci ... potvorky jedny 😀

jamaat
11. sep 2009

natiahne to video, aj keď má vyše 8 minút? Spomínajú tam len max 2-minútové.

kodada
11. sep 2009

vyskusaj ...