Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
14. sep 2009

ja choditko urcite kupim malemu, len som nevedela kedy presne mozem zacat 😉 😉

Este jedna otazka...neviete ci v Rakusku je tiez sviatok ??

soffi
14. sep 2009

ahojte dievcata, konecne som sa sem dostala ale len na chvilu, chcem sa vas opytat na vahu babatiek, pretoze nam lekarka vravi ze by sme mali mat viac, ninka vazi 5,5kg, prosim vas povedzte mi ako je to s vami

jamaat
14. sep 2009

martina, myslíš v rooseveltke? Mali by tam byť výťahy.

sssimi
14. sep 2009

Soffi moja mala v 12 týždňoch 5250g a pôrodná váha bola 3330g-doktorka bola spokojná.

sssimi
14. sep 2009

Zuzkad suseda dávala malého do chodítka od 4,5 mesiaca. Teraz má 8 mesiacov a už za pomocí rúk chodí.

iinuska
14. sep 2009

zuzka,zajtra je v Rak. sviatok.
sofi, adamko mal vtedy 5900 g

sssimi
14. sep 2009

Kočky ešte máte na bruchu tú tehotenskú čiaru? To kedy zmizne?

jamaat
14. sep 2009

Ja ju ešte mám a predpokladám, že cez zimu to vybledne, keď na slnku nebudem.

zuzkad
14. sep 2009

inus dakujem za info, lebo som tam chcela zbehnut zajtra, len som nevedela ci nemaju tiez sviatok, lebo v kalendari rakuskom nie je sviatok oznaceny 😒 😒 tak neviem http://calendar.zoznam.sk/nameday-skathor.php

ludmilabb
14. sep 2009

sofii moja ma 5850g a doktorka mi povedala, ze je vsetko ok, kym pribera a nestoji na vahe tak sa netreba obavat...ja to uz neriesim tiez som sa bala ale kym vahovo rastie tak som spokojna 😉

ludmilabb
14. sep 2009

sssimi ciaru este mam 😝

kosska3003
14. sep 2009

soffi no moja ma 7,5kila ale ona je riadna buchta ale ved ked pribera tak je vsetko dobre ja som zvedava co povie moja dr ma vahu idem tam buduci tyzden na preockovanie to zas budu vreskoty

jamaat
14. sep 2009

A mne sa tá čiara celkom páči. 🙂

Rozhodla som sa, že si pôjdem zase skočiť s padákom. Pozriem sa na tieto naše ľudskie problémy zhora, s nadhľadom. Ak sa bude dať, tak zajtra by som zašla do Očovej.
Nepridáte sa niektorá z BB, ZV, DT a okolia? 🙂

luba142
14. sep 2009

soffi- nasa mala vtedy 5800g

dm1
14. sep 2009

jamaat hned by som isla... ja som si tiez uz skocila a rada by som to zopakovala! Co to stoji u Vas? A myslis tandem alebo solo?

jamaat
14. sep 2009

dm, mám teraz chuť na solo, opakovaný skok je teraz v akcii za 40eur.

kodada
14. sep 2009

ahojky, jammat, ty si na takyto adrenalin??? ja som tiez bola skakat, cca pred 3 rokmi v Bolkovciach .... nieco uzasne, len som zle dopadla na druhy pokus a zostala mi na nohe krasna jazva 😉

kosska3003
14. sep 2009

jamaat no ty mas poriadnu odvahu a adrenalin no ja neviem ci by som skocila

jamaat
14. sep 2009

kodada, nevyzerám na to? 🙂 ....Ako ti zostala jazva?? Na niečo si dopadla? ...Mňa švaclo na kolená, lebo som príliš skoro zabrzdila, ale nič sa mi nestalo, len zelené gate boli. 🙂

A tandem som skákala v Dubnici pri západe slnka. To bolo tiež fajn.

kosska, až taká odvážna nie som, bungee ma neláka. 🙂

kosska3003
14. sep 2009

jamaat no aspon cosi 😀 😀 😀

kodada
14. sep 2009

jazva velka asi 5x10 cm na lavom predkoleni, dost viditelna ... zahrala som sa na lietadlo a pristala som na pristavacej drahe 😉 pridala som obrazky do albumu (nas maly hrosik), nejak som zle dobrzdila 😀 😀 😀

jamaat
14. sep 2009

jeeeežiši! Čiže to si pristála na betóne a tak si nohu orajbala??? To muselo bolieeeeť a štípaaaaať!

ludmilabb
14. sep 2009

kodada ups tak tie fotky su ozaj bolačkové

jamaat zoskok by som brala ach to sa mi vzdy srdce rozbusi pri tej predstave ale...nemozem zo zdravotnych dovod, hawk 😔

kodada
14. sep 2009

asi tak, na betone, rifle skoncili, bolelo to perfistne a ja krava som s tym nesla ani k doktorovi ... az za nejake 3 dni, ked sa mi tam spravila chrasta, a "mily" ujo doktor mi to strhol, aj s gazou co mi na to trochu prilnula, krvacalo to doooooost

jamaat
14. sep 2009

Už som si tam poslala výzvednú SMS, tak môžem zajtra prísť.

Dám na youtube video z minulého zoskoku.

ludmilabb
14. sep 2009

daj daj nech si oko popasiem 😀

kodada
14. sep 2009

daaaaaaaaj

kodada
14. sep 2009

ja videjko nemam, len fotky 😉

jamaat
14. sep 2009

Musím ho nájsť. Vydržte. 🙂

dm1
14. sep 2009

jamaat aj ja som skakala v Dubnici - teda v Slavnici! Isla by som este raz solo ale viac ma laka akrobaticky let. Uz som mala zo dvakrat dohodnuty cez znameho ale vzdy akosi zle dopadol pilot s ktorym som mala letiet... Jeden zomrel tyzden pred planovanym letom... havaroval na lietadle.