Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

stija
14. sep 2009

lady super, ze to mala prekonala v pohode 🙂 a vitajte na Slovensku

martinaxyz
15. sep 2009

Dobré ránko 😉
ako ste sa vyspali?...my sme mali celkom fajn noc...zobudil sa len o 2.00 na papnie a inak spal od 19.30 do 6.30hod
lady vitaj doma a príjemný pobyt 😀 😀 😀

mimi21
15. sep 2009

ahojte,
my noc nič moc, o polnoci o pol 4 a pol7, ale malá mala včera rušný deň, takže to sa určite podpísalo aj pod tú noc...
ináč teraz som tu málo , som väčšinou u našich, lebo prišli aj krstní a tí dsa nevedia od malej odlepiť 🙂

dnes sa ideme okúpať na Kaskády, ináč má byť pekný a hlavne teplý deň 😎

tak lady je už doma, no musím dočítať akú mali cestu

zatiaľ čafte 😉

ludmilabb
15. sep 2009

ahojte dobre ranko!

jamaat citam ze aj ty si pozerala ten film vcera, ja som len tak bajocko nazaciatku pekna priroda a manzel tiez zhodnotil ju ako najslabsiu...ja som isla spat

zuzkad
15. sep 2009

pekne ranko,

u nas noc bola supis...vecer mi zaspal a zobudil sa mi az o 7,15 a potom sme este potiahli do deviatej.
Kocky co je dobre na krize ? Lebo od vcera sa neviem ani zohnut ako ma bolia, ale na stastie je doma aj tatino, cize maleho nosi aj dava do postielky on, ale zajtra som sama doma, tak neviem co budem robit, lebo sa ledva hybem 😝 😝

ludmilabb
15. sep 2009

mimi pre mna by taka noc bola ok, mne sa predvcerom zobudila o 23:00, 1:00, 4:00, 5:00, 6:30 uz ani prehlad nemam

jamaat popozeram este dalsie hrazdicky a hracie deky no musim si to lepsie "nastudovat"

ides na ten zoskok padakom?

jamaat
15. sep 2009

ludka, idem, len čakáme, kým sa Emča zobudí.

iinuska
15. sep 2009

Ahojte, dobre ranko, no my sme mali pernu noc. Kazde 2 hodiny hore, bud chcel potiahnut, alebo sa popestovat. Takto to uz chvilku trva, neviem co to ma znamenat.

jamaat
15. sep 2009

ludka, na fotke "debata so žabou" vidno aj deku, aj hrazdičku. Ani som si nemyslela, že sa toľko vyhrá s hrazdičkou. Teraz objavila aj gulky na boku, tými krúti. Ešte sú tam aj pípacie a rapkacie zvieratá naboku, tie ešte čakajú na objavenie.

Už spí takmer 2 hodiny. 😲 ....just teraz, keď nám treba ísť.

jamaat
15. sep 2009
iinuska
15. sep 2009

Maminky, co kojite, pijete kavu? Ja vobec a takuuu mam chut na dobru nesku. 😝 😝

jamaat
15. sep 2009

Mne káva nechutí a je mi z nej blbo, takže takýto problém neriešim. 🙂

Emka spí už 2 a pol hodiny. A medzitým sa aj zamračilo.

iinuska
15. sep 2009

Jamaat, mala asi protestuje. Asi sa jej nechce nikam ist 😀

dupinka
15. sep 2009

Ahojte!

Iinuska: ja pijem Caro, to ma chut ako klasicka kava, ale nema to v sebe kofein. su na trhu aj ine kavovinove zmesy, ale tie nemaju chut ako kava.
A jednu kavu denne s mlieckom mozes v pohode. Daj si skor rano, nech do vecera maly vytrasie. 🙂
Ja nemozem odolat kofole, tak si obcas dam jeden pohar vyprchanej od bubliniek. Malemu to nerobi nic.

iinuska
15. sep 2009

Dupi, neodolala som a prave dopijam 😀 . Na to som myslela, ze radsej teraz, ako poobede. I ked v noci aj tak zle spava. Neviem, mozno ho trapia zubky.

zuzkaprofant
15. sep 2009

cafte co nove
ja predychavam, maly sa mi tak posral ze cela podlozka oblecko a aj koberec je od kakanky no hruza u nas v obyvacke tak smrdi ze az 😀 😀 😀

co dnes porabate ja by som sa chcela konecne dat do poradku vlasy a nechtiky mam na mysli snad maly pospi nieco ☹

dupinka
15. sep 2009

Iinuska: aj nas Adam spava zle. A nechce sa pretacat z bruska na chrbatik, hoci mu to islo prerfektne. Jedine, co ho zaujima, je dostat pasticky do pusy. Samozrejme, ze sa mu podari dat si ich dost hlboko, aby grcal. Tak sa hlavne muz na to hneva. Zabranit tomu nezabranim, len sa snazim dat mu chladiace hryzatko, alebo mu inak zamestnat rucky. No co uz.

Zuzka, ja som chlapov vyhnala von a trochu to tu davam do poriadku, uvarim rychly obed. Popoludni planujem oprasit akordeon, uvidim, ako bude maly reagovat. No a potom ideme na ihrisko, tatik hra zapas, tak budeme maskoti 😀

zuzkaprofant
15. sep 2009

joj dupinka ti ej dobre, mne nema kto zobrat maleho ale by sa bodlo , inac moj ma rad velmi pesticky vcera som mu asi hodku spievala uspavanky a kukal ani nedychall oci vypulil a pocuval bude asi muzikant po pradedkoch a prapradedkoch 😀 😀 😀

ale moj dako na spanok nevyzera sa tuu durdi ked ma nevydi pusti vreskotr na nervy ani na zachodik nemozem ist 😀

tanulik21
15. sep 2009

ahojte,

zuzkad- skus si nahriat krize, napr. takym fajne teplym a vonavuckym kupelom, aspon sa uvolnis ak nahodou nezaberie 😉 a ked neprejde, tak nieco ako fastumgel alebo icepolar, alebo masera odporucam, ak mas nieco seknute ... to ja mam pravidelne take krizovbolenie, a hlavne pocas kramov, alebo ked ma obcas sekne 😀

dupinka: aj my sa este nepretacame, aj ked pred par tyzdnami sa mu to celkom darilo, teraz nic a podobny problem s pastickami ... keby mohol aj dve si vopcha do pusy 😀 , nas ale tie zubky uz trapia.

kosska3003
15. sep 2009

ahojte
iinuska ja pijem dve kavy denne a pohoda a to pijem turka bez cukru a mlieka a mala mi spi celu noc aj ked niekedy sa zobudi
zuzkad mne na krize pomohla masas a aj ten kupel je dobry daj si ked mas mm doma

ludmilabb
15. sep 2009

joj dnes nie je dobre, mala sa sprava ako prava hysterka uz ma z nej hlava boli ☹
ja by som si dala mliecnu kavu, riadnu kava mi nechuti,prilis horka...
ale riskovat nebudem, mala nevie spat uz takto 😝
mam chut na Vineu, musim si najblizsie kupit ,uz zase reveee ako zmyslov zbavena uz si s nou nevieme rady

sssimi
15. sep 2009

My sme mali tiež pernú noc. Zaspala 23:30 o 3tej už bola hore, potom o 6tej-medzi tým som jej dávala stále dudlík... A potom sme ešte do 10tej boli asi tisíckrát hore... No des... ale neva... čo už...

Počuli ste? Swayzi zomrel 😢 😢 😢

zuzkaprofant
15. sep 2009

dievcata ktora zvas uz prikrmuje a co moj maly je vkuse hladny v noci stavam kazde 3 hodky na nervy
neviem ci nam idu vazne tie zubale ale dnes mame doma vreskoty do teraz od rana mi christianko bol na rukach uz nevladzem teraz som si sadla a püijem kavicku ☹

sssimi
15. sep 2009

Zuzi veď mu pozri tie zúbky-bude to mať také biele naliate. Ak to také nemá tak je asi fakt hladný... Na večer by mal spapať najviac, aby vydržal do rána... Suseda dáva puding z beby a do toho sušienky 2dc

luba142
15. sep 2009

ahojte 🙂

My sme mali vecer o 22 muziku mala plakala a nedala sa utisit az po pol hodine prestala asi brusko. Dnes stale kaka take vodove myslim ze z tych liekov a uz ma aj ritulu vystipanu ☹

inuska- ja pijem denne kavy 2 nesky s mliekom a na ranajky Caro s mliekom uz od tehu lebo bez kavy nemozem byt doobeda na zobudenie a okolo 16-17 lebo mam chut. A mala my spava dobre od narodenia ked jej nic nieje teda myslim ako teraz ked ma sopliky a berie lieky

Ludmilka- ja mam taku deku s hrazdickou kuk album ale mohla by mat len tu deku lebo sa aj tak otaca stale nabok a podava si hracky okolo

ssimi- ano pocula som to chudat uz ho ta choroba skolila

zuzkad
15. sep 2009

cafteee

boli sme na nakupoch v auparku a normalne som bola v soku, lebo obycajne hryzatko to naplnene vodou, co sa dava do chladnicky vobec nikde nemali 😕 😕 obehla som asi kazde hrackarstvo a nic az na koniec som zohnala v lekarni a ake super 😉 😉 http://www.mambaby.com/ueber_die_produkte-beiss... a toto http://www.mambaby.com/vrobky-hryzatk-3_mesiaco...

zuzkaprofant
15. sep 2009

simi ma to tame biele naliate ale zubok este nikdy ale take stavy mame 2tt len na ruckach ani na zachod nemozem normalen ist lebo vreskoty no co uz nase babtka zlate

zuzkad super kusadko ja mam take obycko ale dake je velke malemu sa do ust nevopcha tak kuse moj palec stale obaleny v plienocke 😀 😀
simi puding?

mimi21
15. sep 2009

čafte
ja pijem aj kávu aj kofolu, občas si večer dám aj poldeci....ale červeného vínka 😀 😀 😀

sssimi nepoznáš v Hlohovci obchod Aladdin??? idem odtiaľ fusak objednať, lebo včera som bola v BB, v Babysvete (bystričanky poznajú...) a chlapík najprv na mňa, že 99 eur, tak som sa mu vysmiala do očú, že nech nerobí žarty, že na nete je tak priemerne za 60 a na tejto stránke je za 59 😉

ladywitch26
15. sep 2009

caute zeny,co tu nove? muz zobral malu ku svokrovcom, tak mam chvilu cas. stanka je v siedmom nebi, vsetci sa na nu usmievaju,robia grimasy a ona sa rehoce v jednom kuse. dokonca sa mi zda,ze v tej zanovnej cestovnej postielke,co som si objednala z bazaru, sa jej v noci spalo lepsie,ako v tej drevenej,co mame doma 😀

a aj nas pes je cely stastny, ani dnu nechce byt,stale len von na dvor sa pyta.uz sa aj s mackami skamaratil a aj nasi co maju vlciaka.najskor sice po sebe skocili, ale uz su kamosi.len hoci sa snazi,nic z toho asi nebude.on je len krpaty jack russell terier a ona riadne prerasteny vlciacisko 😀