Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
29. sep 2009

tu v BB je riadny vetrisko, s malou pekne domka sedkame teda lezkame 😀

luba142
29. sep 2009

u nas este neni vetrisko co sa divim lebo v Skaqlici fuka stale, teraz len mierne

luba142
29. sep 2009

ludka ja som jedla brokolicu a nijaka zmena lebo nteraz kaka stale tak neviem ani ci ju nieco naduva 😅

zuzkaprofant
29. sep 2009

aj u nasje dnes tak dako na bolenie hlav a zima ja az zajtra sa chystam vonku dne sbudeme doma, maly je uz hore a vysmiaty a ja by som tak spala ☹

mimi21
29. sep 2009

zuzkaprofant, tak mae taku istu, len ja cervenu 😉 nasa ma kravu rada, len si ju vzdy stiahne na seba

emode vydrazila si vcera tu H&M ciapocku??? aj ja som ju chcela, ale ked som videla ze na nu cihas, tak som to nechala tak 🙂

zuzkad, to je vsade tak ako pises s tymi krstinami
v poslednom plus7dni je clanok o prispevkoch pre mlade mamicky v tom zmysle ze vychovavame dalsieho platcu dami a tento sk.... stat sa o neho nevie ani postarat - po dlhom case zase clanok v plusku co sa dal precitat a uplne s nim suhlasim
ta mimozemstanka robi hovno a nie socialnu politiku!!!
fuj, ale som sa rozčertila 😀

iinuska
29. sep 2009

ahojte, boli sme na prechadzke, maly pol hodinku pospinkal, ale straaasne tam fuka, tak uz sme aj doma.

iinuska
29. sep 2009

lubi, aj ja mam chut na fazulu, ale radsej vydrzim. Nebudem drobca trapit.Ale napriklad brokolicu jedavam, ta malemu nerobi nic.

jamaat
29. sep 2009

No a sme naspäť z mesta. Vrátila som sa predčasne, lebo malá sa mi zobudila v DM Drogerie a taký ryk spustila, že aj stádo vrešťanov sú amatéri. Ludka, hneď som si na teba spomenula, keď som pri pokladni stála. Ryčala a metala sa v kočíku ako šialená. Pritom doobeda spala 2 hodiny, zobudila sa vysmiata, ale po polhodine už zase mrachtanice. V meste som ju najskôr kočíkovala, aby zaspala, až potom som šla do obchodov. Spala 3/4 hodiny, ale zase jej to bolo málo. Teraz som ju praskla do postieľky, lebo posledné nervy mi vytiekli cestou hore schodmi, keď som niesla ju aj tašky. Zasa ryčala, ale už asi stíchla. Idem skontrolovať.
A niečo zjesť. Lebo keď som hladná, tak som ešte nervóznejšia. Ale dnes mi je ešte stále blbo, neviem z čoho.

Fazulu som jedla a nič sa nedialo.

mimi, keď ťa malá nečertí, tak aspoň na politike sa musíš vybúriť. 😀

emode
29. sep 2009

fazulu som uz jedla 😀 prdeli sme ostosest ale inak pohoda 😀

mimi ano, uz mi napisala super ze 1 euro 😀

jamaat
29. sep 2009

No tak to nespala, len zbierala sily na ďalší útok. 😠

kosska3003
29. sep 2009

luba ja som jedla fazulu dala som si ale menej fazula a to ju jem odkedy sa mala narodila a nic aj hrusky jem v plnom prude a pohoda len karfiol mojej ked mala 2 mesiace nerobil dobre tak ho uz nejem len niekdy trosku v polievke

mimi21
29. sep 2009
mimi21
29. sep 2009

inac teraz ked je mala soplava, tak jej davam fenistil kvapky a presne ako lady pisala, mala by len spala
chudatko moje, hadam to nie je az taky velky oblbovak 😒

martinaxyz
29. sep 2009

mimi- ešte, že mám chlapa...a skoré uzdravenie bobulke 😉

jamaat
29. sep 2009

mimi, ten sivý a zelený svetrík sledujem aj ja už 3 dni. 🙂 ....Aj keď ten sivý je vraj modrý.

martinaxyz
29. sep 2009

náhodou nehráte niektorá s Fun radiom o porshe? Ja som to začala ale neviem sa vysomáriť ako mám zarábať na burze 🙂

mimi21
29. sep 2009

mata tak na porshatku by si sa chcela vozit, coooo??? 😀 😀 😀
nehram to, takze ti neporadim...

martinaxyz
29. sep 2009

mimi - predstav si ako by sme s malým s neho vystupovali...to by sme boli iný frajeri 😎

jamaat
29. sep 2009

Emka tak škrieka v obývačke na deke, že Monika to nevydržala a šla sa radšej učiť. 😀 .....ale to neškrieka akože plač, ale len tak zo zábavy a počúva sa. 😀

Ale už sa zase mrachce, takže druhý pokus na uspanie.

emode
29. sep 2009

mimi to je dobra strategia, vybrat vsetky super aukcie 😀 no neviem, mali by sme sa podelit 😀 😀 😀
srandujem ...

jamaat presne viem o com hovoris o tom prasnuti do postielky 😉 naaapodobne ...

svokra zobrala malu vonku spinkat, sice fuka, ale je riadne zababusena 😀

martinaxyz
29. sep 2009

emode- náš malý tiež buvá vonku u svokrovcov...on najradšej spi vonku, takže cez zimu neviem čo sním budem robiť...

emode
29. sep 2009

mata nasa mala nieze rada, ona len vonku spinka 😀 budeme mat riadne vystipane licka v zime 😝

ludmilabb
29. sep 2009

jamaat ja sa chystam do DMka teraz lebo plati ta kraticka len do stredy tak idem nakupit s manzelom 1x na auticku pojdeme 😀
pri malej musim lezat aby potiahla hodinu - fasa
ja asi fakt kupim tie fenistil kvapky do kelu

mimi tens vetrik Next je supeeer, hned by som brala...ale nie robim si srandu 😝

jamaat
29. sep 2009

emode, už sa hádže ako ryba na suchu, čo sa jej tak chce spať. Ruka ma už bolí, čo ju hondŕľam v postieľke, ale zaboha nie zaspať. Keď už je v takomto štádiu, to je katastrofa! Najhoršie je, že už sa naučila tak postieľku rozbombardovať, že má kojací vankúš na tvári, takže z toho je zase nervná. Dala som jej aj deku, nech sa k tej túli, ale nevie sa. Vankúš som zobrala preč, ale evidentne jej tam chýba. Tak ja už neviem.

A zase ryčí.

ludmilabb
29. sep 2009

jamaat ako ju hondrlas v postielke? teda ja hondrlam n rukach a mam tiez dost 😝
Sofia spava v postielke len vynimocne a ja som jej tiez skusala aby sa tulila k mojmu pyzamu ale prd
jedine ked pri nej lezim a jej dycham pri hlave sa jej paci ale to ju musim predtym nosit
nehrozi ze si len tak ku nej lahnem ked vidim ze sa jej chce spat a ona sa prituli a spi...a nosim ju v zavinovacke bez nej nezaspi, skusam babysatku ale musim ju tam spravne ukladat zatial place ale holt bude si musiet zvyknut 😎

mimi21
29. sep 2009

mne mala prave nagrcala do vystrihu 😅 😅 😅
a cka sa jej a ona potvora nechce ani civik ani nic ine pit...

sssimi
29. sep 2009

Ludka tie body z DM platia len do konca septembra. Ja som už bola minúť 😀

My sme boli dnes zase na prechádzke a bolo dobre... Sa teším z toho akurát, že leto je už v prdeli ☹

Kočky tak čo som objednala kalendáre a magnetky a pohladnice-že 95€-som sa riadne rozmáááchla čo?!

Ja už radšej ani aukcie nechodím kukať... Ešte mám čiapky objednané...

mimi21
29. sep 2009

ze civik, to co som napisala 😀 😀 😀 cicik, nechce!!!

emode
29. sep 2009

ludka sofia spi v postielke len ked ide vecer spinkat do prveho prebudenia ... povodne sme ju stale prekladali s manzelom, ale teraz ako mam ten clenok vyvrtnuty je uz medzi nami ... sa mi paci, ako nieco ine za nas vyriesilo dilemu, ci ju silou-mocou drzat v postielke ...

jamaat sofia vcera rozbombardovala cele hniezdo, nohami sa dostane pod a odtahuje ho, ked je naboku pripadne taha a rukou smatra zospodu ... a ked sa jej velmi nechce spat, tak sa da na brucho a nahliada von z postielky ... a potom reve ... nasa hrazdicka ma take dva makke obluky tak najnovsie hracky e-e ale sa vesia rovno na tie obluky ... 😝

ludmilabb
29. sep 2009

sssimi ved kvoli tomu tam dnes ideme
treba mi prach na pranie, ziletky, vlhcene obrusky, mydlo, atd, atd
dufam ze mala bude dobra