Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
30. sep 2009

maaam absolutne dost....Lukas chory, Klara urevana...Nastastie uz Klarka zaspala..asi mam fakt malo mlieka.. 😒 jej to nestaci a preto vresti...

dm1
30. sep 2009

mimi pockam si az ked to zvysia 😀 . Ale nie. chceme rok pockat kedze som isla cisarskym.

dnes som si bola zaniest papiere na rodicovsky lebo v pondelok mi konci materska aj na socialke som bola podpisat dalsi papier ohladom 2.piliera. Uz by som mala mat vybavovacky za sebou... teda ak neschvalia navrh - to by som si musela davat ziadost asi este raz - ale to by mi nevadilo 😉

mimi - mm je v praci takze aj tak nic 😉

ludmilabb
30. sep 2009

nika, vitaj v klube
ja mam ale mlieka dost (si myslim) mala uz tiez zaspala ale trikrat som musela ku nej ist zaspala na prsniku potom som jej dala cumlik nech ten zuzle

ludmilabb
30. sep 2009

dm teraz? a to kde pracuje?

dm1
30. sep 2009

ludmilabb neboj druhe bude pokojne... aj u nas to tak bolo. starsia sestra stale vrestala a ked som prisla ja
mama neverila vlastnym ociam a stale myslela ze musim byt chora ked neplacem. Len dufam ze u nas to platit nebude lebo matko je dobry a to by znamenalo ze druhe bude horsie...

ludka ale asi je lepsie zacat "horsim" mimi aby si bola pripravena na vsetko a potom budes uz v klude vychutnavat materstvo. Predstav si mna aka budem v soku ked druhe bude horsie...

dm1
30. sep 2009

ludmilabb ma poobednu - je skladnik a tam robia na 3 zmeny. doteraz v sklade boli len na 2 ale teraz zacne chodit aj na nocnu...

kosska3003
30. sep 2009

ahojte
dm tak tak ako vravis moja mala je dobrunka zak si neviem predstavit ze to druhe bude zle asi by som vybuchla ale zvladneme vsetko ked chceme ale nech je take ako Marika moja pekna ta mi uz spinka ja vegetim za PC a mm kuka futbal takze romantika na hovado po 3 tyzdnoch odlucenia 😀

jamaat
30. sep 2009

No už som tu, len pred hodinou sme domov prišli. Ale Emča už je uložená a možno už aj spinká, ticho je.

zuzkaprof, ty nemáš na kočíku brzdu???

emode, bola som aj s Emkou, cestou som vyzdvihla Moniku zo školy, uliala sa z dvoch hodín tým pádom a ona mi malú strážila.

Jooooj, dievčence, ja som zase vecí pre Emku nakúpila!!! Vbehla som vo Zvolene do dvoch obchodov a skoro 50 euri je v čudu! Pofotím to a dám do albumu 🙂

jamaat
30. sep 2009

Koľko stoja detské topánočky u Baťu? Dražím toto, ale keď prirátam poštovné, už je to celkom dosť. Lenže neviem, koľko stoja nové takéto. http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1353967

emode
30. sep 2009

jamaat teda ty si sa fakt rozbehla 😀 s vacsou dcerou sa to uz da 😉
aj my uz polhodku spinkame ale davam tomu tri hodiny a potom budeme hladat maminku 😀

mimi21
30. sep 2009

jamaat tak ty si vo zvolene a nedas vediet!!!
a v ktorych obchodoch si bola?
na namesti je jeden relativne novy, Katjy sa vola a maju tam krasne tehu veci a aj pre drobcov, len je malicky...

naliala som si decko cerveneho s kolou a tak by som si dala arasidy 😝 😝 😝 ale mala sa mi z nich minule vyhadzala 😒 😒 😒

mimi21
30. sep 2009

viete co robi moja mala???
reve v postielke, pridem, usmev jak holywoodska star, dam dud, odidem
reve v postielke, lebo si vybera cumel a potom ma zase vola, no opica je to riadna

dnes ked som si polievala kvietky som zistila, ze 2 orchidee, co mi uz asi 2 roky nekvitli mi idu kvitnut, no normalne ma to brutlne potesilo 😵 😵 😵

mimi21
30. sep 2009

mate uz zimnu bundicku pre dievcatka?

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1355546

dm1
30. sep 2009

ja zimnu bundicku vobec nemam a ani nekupim. Ved bude v kombinezke alebo v overale.

mimi21
30. sep 2009

boooze ja som uz asi 25 krat bola davat dudku
mala sa stale mrvi tak ani do sprchy nemozem, lebo mm je na fuciku
riadne ma dnes bolia krize

mimi21
30. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
velmi vystizne
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1362654

kosska3003
30. sep 2009

mimi toto aj moja roby s dudkou ide ma urvat lebo stale jej ju davat ale teraz ju dam do postielky a je hned k.o lebo od 5 je hore

dm1
30. sep 2009

mimi tak to body je perfektne!!!! skoda ze nie je v 74-ke.

mimi21
30. sep 2009

tak toto som prave vydrazila, prva uspesna aukcia 🙂

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1353477

kosska3003
30. sep 2009

mimi tie body sledujem 😀

jamaat
30. sep 2009

mimi, veď som písala, že odchádzam do Zvolena 🙂 .....ale určite pôjdem ešte...asi budúci týždeň, tak môžeme potom čísla vymeniť a stretnúť sa.
Bola som v Takko, tam som šla vyslovene kvôli zatepleným menčestrákom, no ale skončilo to nákupom 4 vecí (2 z toho boli za polovičnú cenu - no nekúp to! 🙂 ). A vedľa otvorili nejaký Kik obchod, tak sme boli pozrieť. Je to lacný obchod, majú tam aj cárachy, ale napríklad pančuchy, plienky a podobné veci sú označené Textiles vertrauen, takže je to preverená kvalita. Kúpila som tam Emči napríklad čistobiele pančuchy za 2,19 eur.

Mne Emča cumel teraz úplne vypľúva. Aj preto máme problém zaspať. Zaujímavé je, že nevie zaspať len keď je svetlo. Darmo má žalúzie stiahnuté. Ale ak sa zotmie, tak zaspáva a spí v pohode. Som zvedavá, ako to bude v zime, keď bude už o štvrtej poobede tma.

ludmilabb
30. sep 2009

tak ja chcem drazit a ze nie som prihlasena tyzden tak si mozem viete co 😒

jamaat
30. sep 2009

No tak toto hlavne som dnes nakúpila:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a ešte aj o jednu fotku ďalej. 🙂

ludmilabb
30. sep 2009

myska je zlata a to hviezdickave je co?

ludmilabb
30. sep 2009

Emka musi rychlo rast 😀 😀 😀

rybca
30. sep 2009

ludmilabb - poziadaj drazitela aby ti dal pristup

mimi21
30. sep 2009

no jamaat, ale to som ja už bola u mamy
tak keď nabudúcepôjdeš, tak daj vedieť, dáme nejaké to kafe 😉

jamaat
30. sep 2009

ludka, to čo? To ozaj? 😲
Tak ak chceš niečo, daj pokyny, vydražím za teba, kým ti to pôjde.

ludmilabb
30. sep 2009

rybca uz idem ale spat
caka ma nocna sichta tak nech si aspon trosku oddychnem 😝