Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kristiniatko
5. okt 2009

Vyberame uz aj tu stolicku na jedenie, co ste tu aj minule riesili. Tak sme sa rozhodli kupit od Chicca Polly Magic, ze hadam bude aj druhe babo, tak sa vyuzije. Chceme si to dat doviezt z Ciech, lebo u nas je o 40€ drahsia.

dm1
5. okt 2009

toto je napr.5-bodove - este idu popruhy tak doboku

dm1
5. okt 2009
kristiniatko
5. okt 2009

Aha, tak mi mame 3 bodovy. Dikes, dobre si to vysvetlila 🙂

dm1
5. okt 2009

my este dalsiu autosedacku neriesime lebo kym bude mat ten nas drobec 9 kg tak to sa este nacakame... ale ako je to ked vyskovo prerastie tuto ale vahovo nebude mat 9kg? V com ho mam vozit? Inak my budeme kupovat 9-18 kg tak som si to nejako vyratala ze by mi mohlo vyjst ze ked bude druhe mimi a akurat vyrastie z vajicka tak by mal Matko vyrast z tej vacsej autosedacky a ta bude pre mimi... no uvidime ci to vyjde 😉

kristiniatko
5. okt 2009

to mas pravdu s tym vyrastenim. No asi ho budete musiet davat skor do 9-18, lebo mu budu asi trcat nozicky 🙂

kristiniatko
5. okt 2009

a kolko kg mate teraz?

dm1
5. okt 2009

to neviem zajtra sa ideme po 2 tyzdnoch vazit... naposledy sme mali len 5700g a dufam ze teraz to bude aspon 5800g lebo nas chce byt fakt asi model. Inak na dlzku je OK v 4m mal 64 a teraz som zvedava kolko bude mat

kristiniatko
5. okt 2009

no, nasa hviezda mala pred tyzdnom 7660 g, ale nas nemerala, tak nevieme kolko meriame. Ona je hrozne velky jedak! Uz od mala priberala 400 g tyzdennne. 🙂

kristiniatko
5. okt 2009

jeej, aky je zlaty!

kristiniatko
5. okt 2009

nasa je tam taka stiesnena. musim inak aj ja dat nejake foto, ale nemal som cas zmensit fotky. je to blbe, ze sa musia zmensit. 😠

kristiniatko
5. okt 2009

no mala by sa uz zobudit na papanie, ale akosi nic. spi s nou muz, tak sa mozno uz mechry a on ju nepocuje. idem kuknut.

dm1
5. okt 2009

sak prave preto uz tu vobec nedavam foto s vynimkou tejto a davam len na facebook - nebavi ma to zmensovat. Aj my sme priberali aj viac ale od toho 3 mesiaca to ide ovela pomalsie ale hlavne ze je spokojny a dobrucky. keby mu nieco chybalo tak by to dal vediet no nie?

kristiniatko
5. okt 2009

veru, nerob si starosti s priberanim, kazde dieta je ine. hlavne, ze je spokojny a dobrucky! 😉 keby bol hladny tak taky urcite neni!

kristiniatko
5. okt 2009

ste z konika aj na facebooku?

kristiniatko
5. okt 2009

ani mne sa nechce zmensovat, tam mame kopec fotiek.

dm1
5. okt 2009

kristiniatko - skoro vsetky s konika sme aj na FB... ak chces pridaj sa - ja som Dana Malichova

monkap
autor
5. okt 2009

dm: vymenia, ja som tak vymienala vcera mencestraky co som kupila patkovi cez tyzden - uplne v pohode to vymenili ...

kristiniatko
5. okt 2009

hej, tak sa pridam. ja som Kristina Svitkova
pridala som si ta, musis potvrdit

stija
5. okt 2009

dm vdaka. maly je tam krasny 🙂 ja som povodne tiez chcela takuto, ale mam overal, tak neviem,c i mam kupovat aj zavinovacku

kristiniatko
5. okt 2009

dm1 - a nevies ako sa volaju ostatne?
stija - aj ja mam overal, myslis ze ten bude stacit?

stija
5. okt 2009

dm, ja ta nemam, poslem ziadost

stija
5. okt 2009

neviem, ale mam jeden svoj a teta mi priniesla nejake, su tam asi dva. neviem este ci budu dobre

kristiniatko
5. okt 2009

no musim bezat, zobudlil sme sa, tak chceme papat, papa, dobru noc

stija
5. okt 2009

a aka velka je ta zavinovacka? neviem do kedy malej bude dobra, aby sa mi nestalo, ze kym ju zacnem pouzivat, mala z nej vyrastie

stija
5. okt 2009

kristiniatko, poslem ziadost

stija
5. okt 2009

ale figu, mam ta tam, neviem, preco mi to ukazalo, ze nie

dm1
5. okt 2009

stija zajtra ti ju zmeram a poslem ti rozmery

iinuska
6. okt 2009

Ahojte, no konecne som sa sem dopracovala.Uz ste mi chybali 😀