Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
8. okt 2009

dm, sú to tie isté pančušky, čo aj minule. A asi aj niektorý ostatný tovar. To mi tam lezie na nervy (ale nielen tam), že väčšinou robia veci modré a ružové. A presne aj mne sa páči žltá a zelená farba.

borocka, 44kíl??? A to meriaš 150centi??

jamaat
8. okt 2009

To moje dieťa má určite stopky pod matracom schované. Odstopovaná presne 3/4-hodina na spanie. Ale nechce mi ukázať, kde ich má, len sa tajomne škerí. 🙂

dm1
8. okt 2009

jamaat - jednu supravku som kupila zltu ta je peknucka tak aspon nieco. ale pancusky len modre a ruzove 😝

emode
8. okt 2009

jamaat ja som asi totalne nemozna mne sa v Lidli este nikdy nic neuslo 😝

borocka ty riadne provokujes s tymi kilami ... ale aj ja mam pekne cislo ze 66 😀 stale +4 ale na postave sa mi to zda aj na +10 😔

kolkokrat som si povedala, ze ruzovu uz nekupim ... tak ju kupi svokra 😅

emode
8. okt 2009

jamaat po tristvrte hodine nabieha lahky spanok preto sa zobudi vtedy ... ja ked malu zacnem este vozit alebo hybem kocikom tak niekedy pokracuje ...

dm1
8. okt 2009

emode ja som predtym tiez nikdy nic nekupila lebo uz prvy den nic nemali. Dnes som tam bola ale 11 min. po otvoreni tak keby vtedy nekupim to by uz bolo teda ... som sa tam predierala pomedzi dochodcov lebo su kuracie stehna v akcii 😀

jamaat
8. okt 2009

dm, nie je to náhodou žltá súprava s hnedým psíkom?

emode, treba ísť hneď na siedmu. V BB je hned všetko rozchytané.

emode
8. okt 2009

no neviem, asi neobetujem ranajsiu idylku so Sofiou v nasej velkej postielke 😀

jamaat
8. okt 2009

emode - Poobede sa chystám do mesta, nedáme stretko?

dm1
8. okt 2009

jamaat ano to je ona! a to je rozchytane vsade tak nielen v BB...

emode
8. okt 2009

prave som malu objednala v detskej nemocnici na to vysetrenie k rehabilitacnej, maju celkom dobru stranku na webe 😀 ale az 26.10 😖

dm1
8. okt 2009

emode naco idete na rehabilitaciu?

emode
8. okt 2009

jamaat dame 😀 ale kedy asi ides?? ja idem teraz do tesca a do baumaxu ale potom zas bude spinkat a v meste mi spat uz vobec nechce ale vcera mi zaspala aj v sportaku tak to mozno risknem ...

emode
8. okt 2009

poslala na nasa ped ze stale dava hlavicku na lavu stranu tak ma podozrenie na to skratenie krcnych svalov na druhej strane ... ja si to sice nemyslim ale radsej pojdem ... ked ju na poslednej kontrole dvihala do sedu tak bola mala natocena nalavo, ale ja som tam stala tak si myslim ze skor pozerala na mna, ale vravim, radsej pojdem a ak to aj ma tak urcite nie v nejakej tazkej forme tak budeme cvicit, no co 😝

dm1
8. okt 2009

emode nas to tiez ma ale uz len trochu tie skratene svaly lebo ked bol maly bol stale len na jednej strane teraz uz nie. Nas poslal doki neurologovi lebo mal stale napate tie svaly a neurolog potvrdil hypertonicky syndrom - zvyseny svalovy tonus tak nas poslali cvicit. Predtym som o tom citala ze posielaju vsetkych cvicit co nie je dobre ze by sa malo rozlisovat ako sa babo vyvija. Nam neurolog povedal ze maly sa vyvija dobre aj mentalne aj fyzicky a napriek tomu budeme cvicit Vojtovku ☹ . si to neviem predstavit ked mi bude pritom plakat...

jamaat
8. okt 2009

dm, aj Emka má tú súpravičku a práve ju má oblečenú. 🙂

emode, skôr ako okolo druhej sa nevymoceme.

luba142
8. okt 2009

jamat keby len v BB 😀 , koli tomu veru na siedmu do lidla nechodim nie som pako

emode
8. okt 2009

+ľweľš
toto natukala sofinka 😀

emode
8. okt 2009

jamaat ok, ja pojdem z tesca rovno do mesta a skusim to s nou .... budem sa tak stelovat a urcite pojdem nakojit do toho maleho obchodiku v benickeho pasazi ...

ludmilabb
8. okt 2009

ahojte zase nestiham, mala si robi co chce a hlavne to co nechcem ja. Spat ani bohovi ale revat to hej to jej ide 😠 od rana spala polhodinu vonku v kociku jaaaj uz spustila idem ku nej 😖

ladywitch26
8. okt 2009

baby, nemate niektora alebo neviete,kde by sa dal zohnat recept na klasicke rozky? na chleba mame, ale mam chut na rozky a tu pecu len take bagetove a tych uz mam po krk.

luba142
8. okt 2009

lady netusim , cnie sa ti po slovenskych rozkoch?

jamaat
8. okt 2009

ludka, tak hybaj aj ty do mesta. A zober aj šatku, vyskúšaš ju takto naostro. 🙂

dm1
8. okt 2009

prave som malemu objavila zubok!!! Este len malicky ale je tam! 😀 😀 😀

ladywitch26
8. okt 2009

luba,no ja ani tak nie,ale muzovi hej. ale pecu aj tu,v dubline,len kym sa to k nam dostane,tak su uz obschnute. 😖

jamaat
8. okt 2009

U nás po zuboch ani chýru, ani slychu.

dm1
8. okt 2009

jamaat u nas tiez nebolo a zrazu sa mi dnes nieco nezdalo kuknem do pusy a je prerezany 😀 . a pritom vcera sme kukali a nic!

jamaat
8. okt 2009

No dúfam, že aj u nás to bude tak prebiehať, že ani nebudeme vedieť, že sa zub prerezáva. 🙂

luba142
8. okt 2009

jamat neboj sa urcite sa ani nenazdas a pokuse ta 😀

luba142
8. okt 2009

lady no nic moc teda 😒 , aj ja mam radsej rozky nez chlieb