Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
9. okt 2009

No a teraz som si nasla od nej neprijaty hovor/mam tiche zvonenie ked maly spi/ a nemozem sa jej dovolat. Je nedostupna. ☹

sssimi
9. okt 2009

Ahojte.... Dnes je ako zamračene... Ja chcem slniečkooooooooo... Na buduci týždeň hlasia len 9 stupňov ☹

mimi21
9. okt 2009

sssimi skoncili nam prechadzky za slnecnych dni, ja si to vobec neviem predstavit, teraz som mohla s malou behnut do obchodu a tak, ale ked bude nababusena tak to e-e 😕

luba142
9. okt 2009

jamat- aj ja si myslim ze sa ten psik neoplati objednavat z netu lebo som ho v draciku videla presne za tuto cenu a ked mas kartu co mam aj ja tak bude aj so zlavou a na nete by vysiel drahsie lebo aj postovne..., aj ja som ho stiskala v obchode 😀 , a mamina ma tam zatiahla ze ona nieco take podobne kupi tiez lebo nevie co by jej ona dala tak bude mat 2 take hracky


dnes ideme Kike pre tortu som zvedava ako bude vyzerat potom dam fotky hnedeho kona na modreho kona 😀 😀 a na FB- ale oslava je az v nedelu

dupinka
9. okt 2009

mimi: napis recept tych spizov so zemiakmi,.... neviem, co varit. 😖

zuzkaprofant
9. okt 2009

aj u nas prsi a je zima neviem ako budem maleho nosit v manducejak si ju navlecem na bundu 😀 😀 😀

joj dievcata zabudla som vcera na ebay a usli mi jedny topanocky a isli za 1eur .smola 😠

iinuska
9. okt 2009

jaj babule, aj my sme si este vcera vychutnavali krasny den.Teraz to uz bude len horsie. Nemam rada zimu.Nerada vtedy aj soferujem Okrem tyzdna ked chodievame lyzovat

mimi21
9. okt 2009

dupi to len kur. prsia na kocky, na striedacku s udenym syrom, obalit v hustejsom cesticku a vyprazit a zemiaky na krizalky, pokvapkat olejom posolit a rascu, kto ma rad a upiect - brutalna fantazia 😀 😀 😀
ale minule to robila svokra, tak sme si celkom pochutnali 😝 😝 😝

iinuska
9. okt 2009

lubi, aj ja mam tu kartu do dracika. Fajn, no neviem ci to buduci tyzden aj nevybavim. Len potom neviem ci vydrzim cakat do vianoc 😀

mystery7
9. okt 2009

ahojte kocky,
u nas je tiez o nicom, museli sme zrusit doobedbu prechadzku. ALe chcela som ist na UP vybavovat rodicovsky, tak v pondeok budem musiet ist za kazdu cenu.
k tym stolickam, ja som zatial vybrala tuto, zajtra ju chceme ist okuknut:
http://www.tegel.sk/index.php?m=detail&id=425
dokonca je teraz v akcii o polovicu lacnejsia 😀

uvazujem aj nad kupou niecoho takeho aby sa mu v postielke lepsie spalo, nech ho moze drzat v rucke:
http://www.bocianbaby.sk/index.php?idvyrb=379&a...

a na ten hrniec, ja do takeho dam aspon deco jari a nasypem kopec prasku na cistenie, necham povarit tak 10-15 minut a potom este podla potreby odstat 6-24 hodin (podla toho ako silno je to prihorene)

iinuska
9. okt 2009

no dubacik sa uz hlasi. Spinkal dobru hodinku. Uspech. 🙂 . Ked som prisla k nemu v rucicke mal hryzatko. Normalne sa sam obsluzil. 😀 Sikulko moj maly

mimi, to moze byt fakt dobre. Niekedy vyskusam 😝

iinuska
9. okt 2009

mys, tie medvediky su podarene 🙂

sssimi
9. okt 2009

Na hrniec prášok do pečiva....

Mys ja som kupila stoličku Cam-zdá sa mi dobrá akurát, že za použitú som vyvalila 1800sk... Nejak som si to zle oťukla...

sssimi
9. okt 2009

Toto vám píše Sarah 😀 :

ň§- zhk,nh bzu zu iooooooooô k,k,,nmmmmmmmmmmmmmmmmmmklpo

mimi21
9. okt 2009

mys ta stolicka ma dobru cenu 😉
a Cam je aj dobra znacka

mystery7
9. okt 2009

simi: tak to je mi luto. ale nova stoji okolo 1990 - v obchode u nas a toto je akciova cena.
Inac vdaka za tu knihu, skusam to podla nej, zatial sa len rozbiehame, ale snad to bude fajn 😉

mimi21
9. okt 2009

sssimi a nina odkazuje:

v cawsdcfbnhv c sd vc n j b b hbvgtbtnb n h

😀 😀 😀 😀 😀

znamena to ze by mohli dat spolu kavu 😉

iinuska
9. okt 2009

ncajc i..........zznx.aaadj a vezmete aj Adamka do particky? 😀

mystery7
9. okt 2009

moj by si dal radsej kakavko 😀 ale este spi, tak pisem zanho 😀

jamaat
9. okt 2009

sssimi, dobre si si to oťukla. Táto stolička od Mys nie je multifunkčná, nedá sa polohovať. Je to iná kategória.

Tak Emča mi stále spí, takže z vybavovania úradov nebude dnes nič. V pondelok budeme musieť zvládnuť očkovanie aj úrady asi. Hmm.....

zuzkaprofant
9. okt 2009

my o akej knihe pises
inac ta stolicka co ja mam od chicca poly magic je super odporucam ja ju od narodenia pouzivam a da sa do 4 rokov sa mi zda je polohovatelna da sa dat hore dole na lezno na sedenie np super je skoda ze nevybruje.ixixix

mystery7
9. okt 2009

o spani babatiek
mne staci obycajna stolicka,co sa co najviac da zlozit

sssimi
9. okt 2009

Mys to som rada, že si si tam niečo našla.

Jamat cenovo stojí nová okolo 2100sk čo som pozerala, tak som veľa neušetrila.... Tá baba písala, že ju použili iba 3x, ale pultík je dosť doškriabaný a taká bolo zadrbaná tá stolička, že až.... Pásy mali až vrstvy niečoho na sebe a aj kade-tade po kutikoch som zoškrabávala.... No ale totál som ju dala do pucu a až na ten pult a pár škrabancov na nohách je ako nova.

Inuska bereme aj Adamka 😀.... Ide mu to ako našim babenkám 😀

jamaat
9. okt 2009

Sssimi, to si musela nejakú inú pozrieť. Multifunkčné Cam určite nestoja 2100Sk.

sssimi
9. okt 2009

Presne tú čo mám som pozerala, len iný motýv bol na operadle...

ludmilabb
9. okt 2009

Zuzka ta tvoja stolicka stoji 180 eur 😕
my sme so Sofiou dali druhe kolo spania ja pri nej len take lezim obcas ma aj unesie ale plnohodnotny spanok to v ziadnom pripade nie je aspon trosku zrelaxujem 😝

ludmilabb
9. okt 2009

asi mi dochadzaju baterky v kolotoci...cink cink a pauza a dlho dlho nic a cink

jamaat
9. okt 2009

sssimi, kukla som fotku poriadne, tak to asi nie je multifunkčná. Nedá sa ti polohovať, posúvať hore-dole, však?

Emka spala dve a štvrť hodiny, som dosť v šoku. 🙂 .....Teraz utekáme so psom von, lebo dnes ešte nebol.

ludmilabb
9. okt 2009

baby toto som vyhrala

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1375445

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1368959

síce chlapčenský svetrík ale myslím, že Sofia sa nebude hnevať

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1372358

ludmilabb
9. okt 2009

Emke gratulujem, dohovorim Sofii ze si ma od nej brať príklad....so psom skočí ráno mm a potom si naňho Blazika počká zase poobede 😀