Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
14. okt 2009

lubi, ano, ale este som sa k tomu nedostala. 🤐

nikanika28
14. okt 2009

ja nie som ZA ale ani vyhradne proti...ked sa to pouziva s mierou, myslim, ze to je OK.Lukas tam tiez rad sedel, ale ja som ho tam tusim davala az v siedmom-osmom mesiaci

kristiniatko
14. okt 2009

ahojte, no k dr. som nesla, zatial malu sledujem a zda sa, ze je taka ako predtym. pospala si, pohrali sme sa, zas s apretacala na brusko a tak. teraz spi znova ako vzdy po 2 hodinach hrania. volala som aj so sestrou, ta ma 2,5 rocneho chlapca, ze aj jej spadol a nic mu nebolo. tiez sa pytala ci spadla na hlavicku.
nikanika28 - no ona spadla tak, ze telicko mala na zemi a hlavicku si asi suchala po sedacke, lebo tu mala opretu o sedacku.

nikanika28
14. okt 2009

no este k tym padom..mne na chirurgii vtedy doktor povedal, ze v takom pripade, ked dieta spadne a buchne si hlavne hlavicku, tak nedavat dieta aspon hodinu spinkat..len aby ste vedeli 😉

iinuska
14. okt 2009

ahojte, kde ste kto, co vsetci 😔 ?

nikuska19
14. okt 2009

ozaj a kolko vam prespia deticky v noci?spia v noci lepsie ked sa dobre vyspia cez den?
Lebo mi mame problemi so spanim.Nechce mi spavat cez den a to uz cca 2mesiace,zaspi na 20min a zobudi sa po cca 2hod zase pospi 20min,niekedy sa podari ze prespi aj 2hod ale to je tak 2x za mesiac.V noci je potom kezde 3hod hore.uz som taka vycerpana,lebo ked cez den nespi musim sa mu venovat,inak place.potrebuje stalu pozornost,nic nezabera a vecer ked zaspi caka ma dalsia sluzba upratovat a zehlit....v noci stale vstavam....fuuuha uz je toho moc!a navyse mi nema kto pomoct.Ak mate nejake napady s tym spanim,tak mi prosim poradte

iinuska
14. okt 2009

nikuska, moj maly tiez tomu spanku moc neda.A takych je tu viac 😖 Cez den spi dokopy mazimalne 2/3 hodiny, vacsinou hodinu doobeda a hodinu poobede. Ked spi dlhsie, tak sa vytesujem.Vecer okolo 21 zaspava, budi sa medzi7-8 rano.Medzitym je cca 4x hore, co ho nakojim a nastastie spinka dalej.

zuzkaprofant
14. okt 2009

Co porabate ja som do teraz v pyzame pobehovala mne sa dnes nic ale nic nechce hotova som daka unavena asi s pocasia ale aspon som sa prezliekla a okupala kym mi spinka christianko

co dnes varite ja bduem vecer robit vyprazany syr a varene zemaciky

nikuska19
14. okt 2009

fuuu tak to nieje bohvieco ze nas je viac.Mne este k tomu zo dna na den nechce zaspat,tak sa niekedy aj hodinu trapim kym ho na rukach uspim.je uz riadne tazky 8,5kg a skriabe stipe mrvi sa a kome....proste nervak a mne uz prechadza normalne niekedy trpezlivost.len ho polozim do postielky zavrem dvere a idem sa ukludnit do inej izby,lebo by som skoncila na psychine...

zuzkaprofant
14. okt 2009

no moj je uz hore nepospal toho
nikuska ja som na tom tak isto moj spinka cez den ako kedy ale ked je hore ta sa chce aby som sa mu venovala tak spievame hrame

no co uz musime dako vydrzat ale vam poviem ze by som tak spala ze az

nikuska19
14. okt 2009

ved to si vravim uz pekne dlho,ze este vydrzim a bude to lepsie.vraveli mi,ze po 3 mesiacoch sa to zlepsi ale nezmenilo uz ma 5mes a nic.fnuk

nikuska19
14. okt 2009

ozaj mam v albume nejake fotky tak kuknite nasho chlapa.kolko merate a vazite?

iinuska
14. okt 2009

deficit spanku mame asi vsetky. Ja si uz cez den ani k malemu neskusam lahnut, lebo vzdy sa prebere. 😒 Tak nech sa aspon on vyspinka.
Ale hlavne nech su tie nase detusky zdrave 🙂

zuzkaprofant
14. okt 2009

nika pekne narastol on uz tak sam sedi´?
Iniska to mas pravdu ja akonahle si ku nemu lahnem on je uz hore no co uz raz sa vyspime snad ja som sa vyspala v tehu to mi asi ma stacit lebo ako moja mamina vravi ze uz sa nikdy poradne nevyspim lebo po 50.tke potom uz sa neda spat lebo hormony nepustia a potom staroba 😀

iinuska
14. okt 2009

Nas Adamko ma 8,5 kg, dlzku neviem, naposledy mal pri 7 kg 67 cm.Poradnu mame za dva tyzdne.Tam pomereme, povazime

nikuska19
14. okt 2009

to uz ani ja nerobim.vzdy ked som si lahla,tak sa za chvilu zobudil a to som ani nestihla zaspat....len ma to nahnevalo.tak radsej ani neskusam aj ked niekedy beham ako matoha co by som si pospala...

iinuska
14. okt 2009

Zuzi, aj ja som cele tehu vylyhovala 😅 .No ja mam niekedy problem aj v noci zaspat.Maly spi a ja nemozem.Potom som sama zo seba nervozna 😠

nikuska19
14. okt 2009

tak to sme na tom rovnako.8,5kg a 70cm.to potom vyzeraju obaja ako poriadny chlapi.Ked nasho niekto vidi,nechce verit,ze len vcera mal 5mes

dm1
14. okt 2009

baby mne maly od rana od 7 vobec nespal do teraz 😕 😕 😕 teda ak nepocitam 10 min. v aute ked sme isli z tych rehabilitacii. teda este sme necvicili, len mu spravili vstupne vysetrenie a na cvicenie pojdeme az buduci tyzden. uz som aj na fit lopte skakala, aj v lehatku hupala a nic... nechapem uz je hore skoro 9 hodin 😕

monkap
autor
14. okt 2009

ja zase spim s detmi kazdy den .... ked sa mi neda spat, tak si aspon lahnem a zavriem oci ... inac by som to nezvladla .... u nas je to naopak - lenka sa najlepsie vyspi, ked lezim vedla nej 😅

dm1
14. okt 2009

nikus nas mal v 5m len 5950gr a 68 cm... takze riadny rozdiel oproti tvojmu

zuzkaprofant
14. okt 2009

inuska to si tak ako ja ja som aj nasim vravle ja o 3 kedsa rano zobudim neviem zaspat az ddo 6 poto je uz maly hore a ja nevyspata v taky den ani conku snim radsej nejdem lebo nevladzem
inac nebolia vas krize man hrozne aj dako prave rameno teraz som vytrepavala deku a ledva ledva ☹
ja neviem kolko kg mame ale pre mesiacom presne sme maly 6800g a cm neivem ale ked tu bola v pondelok kamoska tak sme pomeravali svoje deti tak nas je dlhy a chudi oproti nemu je ako babka tak podajny 😀 ale nohavice mi nosi etse 62 lebo akurat mu je na brusku on je ako modelecka chuducky 😀

sirinka
14. okt 2009

ahojte...tak nam dala magdalenka krasny darcek...luxusnu noc, prvykrat prespala celu od vecera do rana 😀 uvidime, ci v tom bude pokracovat...

emode
14. okt 2009

ahojte 😀 my sme naspat z plavania ... super uz sme ponarali celu hlavicku a drobci su uplne uzasni ... 😅
musela som ale ist peso ... viete si to v tomto pocasi predstavit ... aby predtym vobec spala a spinkala aj cestou spat asi hodku a pol 😀

ludka ako uz si doma? kolko vlastne spinkala nakoniec??

nikuska my sme trosku stuplejsi mame 68cm a teraz tak 7300 ...

dm my sme objednane na 26.10 a preco ste tam vlastne boli? urcite si to uz pisala ...

monkap
autor
14. okt 2009

lenka ma 6400g ...

nikuska19
14. okt 2009

emode jeej plavani.aj ja by som chcela ist s drobcom,ale ked sa kupe vo vanicke a nalejem mu trosku vody na hlavicku,tak sa laka....mysli zeby si zvykol?

mimi21
14. okt 2009

cafte
aj ja som bola v meste, uz som musela, hlavne som nemala plavacie plienky, ale kosa poriadnaaaaaaa
u nes sa teraz aj rozfukalo
mm isiel dnes cez sturec a tam 10 cm snehu, samozrejme na letnych gumach, hovno mu bolo platne ze mame 4x4, sranda riadna 😅 😅 😅

dm1
14. okt 2009

emode - kvoli zvysenemu svalovemu tonusu tzn. ze napina svaly pri kazdom podnete - mozno i preto je takych chudunky lebo je stale napaty. inak doki sa tam na nas dival akoze co tam robime ved maly pase koniky, drzi hlavu, pretaca sa, taha sa do sedu.... tak uvidime ako dlho budeme cvicit. vraj to mavaju deticky ak mami mali to co ja - vysoky tlak, bielkovina v moci a opuchy a este aj SC.

inak prave maly zaspal po 9 hodinach bdenia pri kojeni a je v postielke!!!!!!

dm1
14. okt 2009

mimi my prave uvazujeme ze ci uz prezut auto lebo v nedelu ideme na moravu sestre tak nevieme...

zuzkaprofant
14. okt 2009

dievcata kolko stoji u vas plavanie a na kolko krat to je?