Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
14. okt 2009

nika ale krasne vecicky co to je za hracku od fisher taka akoby vrtulka

nikanika28
14. okt 2009

zuzi nie dnes..to ked som bola v BA..min. tyzden v piatok
Ta vrtulka..no to je taka vrtulka 😀 😀 da sa prisosnut na stolicku papaciu alebo na stol a moze si to tocit 😀

mimi21
14. okt 2009

nika si sa dost utrhla 😀 😀 😀
to zo Zary je krasne (vlastne ako vsetko)
a bola si v zare v avione? nie je tam detske na poschodi? ako si tam isla ?

dm1
14. okt 2009

inak maleho som len prehodila do lehatka a spi dalej. strasne chrape zlaty je 😀

zuzkaprofant
14. okt 2009

Nika ty si horsia uchylacka na nakup ako ja,,,,ixixiix

nikanika28
14. okt 2009

jani ano v avione...je tam vytah napravo .. su tam krasne veci.. ale dost drahe teda

nikanika28
14. okt 2009

dnes mame 5mesiacov 😕 😕 😵 😵 😵 dala som foto na FB

zuzkaprofant
14. okt 2009

nika gratulujeme
no zara je draha len sa mi zda ze male veci ma moj nosi teraz veci co su na 8mesaicov a je mu to akurat a co on nosi 62veci co su kkupene v hm

moj maly uz vie nene mama , meme to je ze chce mliecko a ine mrkacky uz vieme

dm1
14. okt 2009

nika aj ja zbieram magnetky na ladnicku!!!! uz skoro nebude kde davat ale mam skor zo sveta co sme si my pokupovali a aj dostali + z fotiek

dm1
14. okt 2009

nika a gratulujem k 5-tim mesiacikom!

nikanika28
14. okt 2009

dakujemeee 😵
no mne sa mm smeje, ze budeme kupit este jednu chladnicku, aby som to mala kam davat 😀 😀 😀 ..tak som mu povedala, ze mame este umyvacku a pracku 😀 😀 😀

dm1
14. okt 2009

nika a este mikrovlnku!!!! aj tam drzia mam odskusane. a my mame tak ladnicku ze este aj kusok boku trci tak sa zmestia aj tam!

nikanika28
14. okt 2009

no ja mam zase z boku Lukaskove kresby 😅 😅 😀 😀

sssimi
14. okt 2009

Ahojte!
Ste toho riadne popísali...
Nika Klárke gratulko!

Ja som pôvodne tiež nebola za chodítko, ale aj ja som na ňom odchovaná a v podstate skoro každí a ja osobne mám chrbticu v poriadku... Ono sa najviac ničí chrbátik aj tak pri nosení ťažkých aktoviek do školy... Moja malá je riadny neposed. Všetko ju zaujíma a stále sa stavia na nožičky.... Ja osobne ju nevládzem toľko nosiť, takže aj napriek tomu, že som bola proti, tak ho ideme kupovať. No čo už 😅

sirinka
14. okt 2009

nika mame sa dobre, akurat nas trapia chronicke sople, ale uz to vyzera, ze su na ustupe...

emode
14. okt 2009

nika ... 5 hviezdiciek 😉
my este choditko neriesime ...
kde sa tula jamaat??

jamaat
14. okt 2009

dm, tak som zvedavá, na koľko sa vyšplhá tá súpravička.

ludka, overal je super a v rifličkách je tiež zlatá. 🙂 ....A tie ďasná neviem. Emka má hladké.

Nika, s nákupmi si sa vybláznila. To červené z Taka je super, ale u nás som také vôbec nevidela. 😠 .....A gratulácia k výmesačníku.

jamaat
14. okt 2009

emode, túlala som sa v meste. Sono kĺbov - v poriadku, sociálna poisťovňa, obchody na námestí, živnostenský úrad a Európa. V Európe sme boli aj s Monikou, tá si bundy pozerala a skúšala, tak už mi aj dlho bolo, Emka sa už durdila, musela som ju na rukách nosiť, potom zase grcala na rukách, v Dráčikovi im aj dlážku ogrcala, musela predavačka umývať. A domov som došla dooosť unavená.

jamaat
14. okt 2009

A musím povedať, že dnes na úradoch boli úradníčky zlaté. Také milé prekvapko. 🙂

iinuska
14. okt 2009

nika, gratulujem k 5 mesiacikom 🙂

jamaat, ja musim tiez povedat, ze poslednu dobu mam len dobre skusenosti s tetami uradnickami 🙂

mimi21
14. okt 2009

no super, mne mala teraz zaspala, hrala sa na sedacke a kuknem na nu ze je ticho a ona spinka
uz ju asi velmi nebudem moct davat na zem, lebo dnes bola cela studena a aj vineu som mala polozenu na zemi a bola tiez studena, darmo, studeny vzduch sa drzi dole
ale bolo to lepsie, lebo som sa nebala, ze sa mi skotula alebo nieco take...

mimi21
14. okt 2009

nikus, ozaaaj, tak vy uz ste velke baby 😵 , vsetko naj, naj, naj - aj od Ninusky 😵 😵 😵

iinuska
14. okt 2009

no maly na spanok vobec nevyzera.Take u nas nehrozi, ze by sam od seba zaspinkal 😅

ludmilabb
14. okt 2009

Sofia je uz v risi snov 😵 takze rano bude skvely budicek 😝

od zaciatku mam cudny pocit z jej dasienok...sa bojim ci to nebude nieco horsie ako len medzeri medzi zubami ☹ ☹ ☹ asi pojdem za detskou zubarkou nech sa na nu ona pozrie, lebo deticky normalne take dasienka nemaju 😒

dnes som sa hrala naraz so Sofiou aj Blazikou este ze ma kazda ine hracky 😀

Janka rifle su z tej sady za euro 😉 zvysne som oprala tak budem skusat potom na modelke...kupila si hracku pre kodadu? ja by som to vsetko asi nebola schopna absolvovat v jeden den co mas v zadku vrtulu? 😅 😀

nika congratulation k 5 mesiacom. ja mam tiez magnetky na chladnicke (aj mna to chytilo ale na teba nemam) my ale mame chladnicku v spajzy tak ani nema kto obzerat 😝 a take peknu su niektore

mimi21
14. okt 2009

ludka to mas super, ze mas spajzu, ja celkovo unas v byte bojujem s nedostatkom ulozneho priestoru

ludmilabb
14. okt 2009

inak dnes kedze mm este nie je doma som musela Sofiu nejako zabavit aby nemrncala a u nas je osvedcena metoda gitara, tak som zacala hrat, teda striedat dva akordy Sofia cumela ako pucik len mne to uz islo na nervy stale dookola to iste a potom ked ju uz nebavia hracky tak ideme kuknut psa

mimi21
14. okt 2009

no ja som malu odniesla do postielky a ona uz ma asi noc a to dnes vobec ani vela nepapala, mne ide ciciky roztrhnut a odsavacku som uz vratila 😅
dnes som kupila od Aventu take male lyzicky na krmenie, kamoska mi poradila, ze si dobre, maju dobry tvar a su uzke a este k tomu take tie ich 2 pohariky na jedlo

dm1
14. okt 2009

mimi ja mam tie lyzicky aj kooopu tych poharikov. Nehovorim ze su zle ale na zaciatok som kupila druhe take makke ohybne aby sa to lahko davalo do pusy.

baby tie co vam drobci nemaju zuby a kojite budte radi. mna maly brutalne kuse do ciciku ten zub je ostry jak britva. vzdy ku koncu papania ked uz nechce moc tak kusne 😠

jamaat
14. okt 2009

ludka, nemám v zadku vrtulu, boli sme v meste 5 hodín! A hračku som kúpila, písala som na FB.

Aj lyžičky som kúpila, ale podstatne lacnejšie a zdá sa mi to to isté. Pôvodne som išla kúpiť krémik na tvár pre Emku, keďže je už zima, a tak ma trklo, že pozriem aj lyžičky. 5ks (každá v inej farbe) za 1,49eur.

Chladničku máme aj my v špajzi, ale nejaké magnetky na nej sú. Ja ich však nezbieram a nekupujem. A na mikrovlnke máme také malé detské magnetky.