Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
15. okt 2009

nase krasne Slovensko

mimi21
15. okt 2009

jamaat adali ste na plavani aj Plava kacka po jazere... 😀 😀 😀 to bude asi taká klasická plávacia 😀

ladywitch26
15. okt 2009

ludka, inak to nechapem. tu akonahle prisla kriza, tak vsetko slo dolu. tesco dokonca na jeden den zavreli, aby mohli poprecenovat tovar.take akcie maju teraz vsade,len aby ludia kupovali. radsej mat mensi zisk, ako ziadny

mimi21
15. okt 2009

no lady, len to bohuzial nasi slovenski podnikatelia nechapu, v obchodnych retazcoch uz isli veci dole,ale stale je to katastrofa ...

ladywitch26
15. okt 2009

no to bude asi tym,ze na svk ludia nepodnikaju dlho. tu su rodinne firmy, niektore aj viac nez 100 rokov, tak si to ti ludia vazia a fakt tu plati,ze zakaznik nas pan. tu keby som sa na zakaznika neusmievala za pokladnou a nepodakovala za nakup,tak mam asi padaka.

sssimi
15. okt 2009

Lady tak to je tam super.... Tu ešte aj predavačky gánia akoby to mali v predpise práce

ladywitch26
15. okt 2009

simi, mala som tu cest,ked som teraz bola na dovolenke. a keby len predavacky. na uradoch to je horor. muz bol v zdravotnej poistovni.rusil poistenie,lebo nemoze byt poisteny v dvoch statoch naraz. snazil sa tej tetuske vysvetlit, ze nema pracovnu zmluvu, lebo tu prakticky plati ustna dohoda. 90% zamestnavatelov ti neda pracovnu zmluvu a nikto si ju ani nepyta.tu ju nepotrebujes, proste to tu tak funguje. no a ta tetuska to mala problem pochopit. ze ona mu to proste nezrusi a ze ma doplatit nedoplatok.tak som sa do toho zamiesala ja,lebo som videla,ze ma v tom chaos.tak na mna vystekla,ze ona sa rozprava s mojim muzom,nie so mnou. 😠 ale ked som povedala,ze sa teda na nu vykasleme,ze radsej vsetko spiseme na papier a poziadame o to pisomne, tak uz zrazu sa s nou dalo aj rozpravat a nakoniec este vysvitlo,ze nie muz ma doplatit, ale este oni jemu budu vracat 260€!!!

sssimi
15. okt 2009

Lady typické.... Všetki sa tvária, že ich otravujeme... My máme v TO fakt jediný obchod so super predávajúcou, ale to je tam fakt stále plno.... Poďakuje aj keď nič nekúpiš, behá okolo všetkých, pomáha s výberom.... Tej veru dám zarobiť, ale ostatným len preto, že už tú vec proste potrebujem...

ladywitch26
15. okt 2009

simi, nasi maju pred domom krcmu.striedaju sa tam dve majitelky. ked je tam jedna,tak je napraskane a na dalsi tyzden,ked je tam druha,tak nikoho. to aj otec povedal,ze ako keby aj to pivo lepsie chutilo,ked je tam ta prva.

jamaat
15. okt 2009

mimi, už si tie pesničky nepamätám, ale teta nám dala aj debilník s textami 🙂 .....tak kuknem.....ano, je tam aj Pláva kačka 🙂

ladywitch26
15. okt 2009

jeeezis, oni na tu nextovu capicu stale prihadzuju..... 😀

ladywitch26
15. okt 2009

asi si otvorim obchod s ciapkami od nextu...... a este s pancuskami..... 😀

mimi21
15. okt 2009

lady a budes prachacka 🙂))

sssimi
15. okt 2009

Lady, že vôbec váhaš 😀

ladywitch26
15. okt 2009

ci paaana, oni nie su normalne. 23 e za capicu....keby bola zlatom vysivana,tak mozno.... 😨

jamaat
15. okt 2009

to už je zatmený mozog v zápale boja 😀

stija
15. okt 2009

ahojte, s tou ncapicou sa fakt asi zblaznili. a lady, ako to, ze este nemas tu obchod ? 😀

ladywitch26
15. okt 2009

stija,zajtra bezim do nextu kupovat ciapky a drazim..... 😀 😀

nikanika28
15. okt 2009

baby, co to treba este vybavit na socialke????? ROd. prispevok a ten druhy pilier??? sak som z toho blb...

ludmilabb
15. okt 2009

ejha to je boj o ....
ja som akurat citala na MMB ze objednavaju z nextu nejakym kurzom to prerataju, myslite ze to sa oplati?

jamaat
15. okt 2009

A to tá Lucia prihodila naraz 4 eurá???

ludmilabb
15. okt 2009

sa neserie 😅

ladywitch26
15. okt 2009

a ja tela mikiny za 6e predavam a este sa bojim,ze vela a tu za capice stvornasobok niekto bez mihnutia oka.... 😀

nikanika28
15. okt 2009

no im musi dr.......... 😕 😅 😅

dm1
15. okt 2009

tiez som sa teraz kukla na tu ciapku ako sa vydrazila tak ma skoro slahlo.... ta baba nemoze byt normalna 😵

ludmila ja som tak objednavala z NEXTU ale len klasika - 5x body dlhy rukav, 5x pyzamko a 4x tricko a si myslim ze sa celkom oplatilo.

emode
15. okt 2009

ahoj a pekny vecer 🙂
my sme strasne nervni, asi naozaj tie zubky lebo takto katastrofalne nespavala uz davno ... su to nase najhorsie noci a dnes som ju 70% dna musela nosit na rukach ... a zas je hore a hysaci uz mi z tych jej revov tecu slzy ☹

jamaat mimi to plavanie je super, ze? myslim ako program pre drobcov ...

ja som z MMB kupila malej tiez nextovu ciapocku s dvomi parmi rukaviciek asi za 7 Eur take flisove s bombrlcami ... no je v tom rozkosna ... barancekova by bola pekna ale ked som videla cenu tak ma chut presla ...

mimi21
15. okt 2009

no plavanie je super, hlavne bolo super ako riadne po nom odkväcla, nejedla mi 5 hodin 😕 😕 😕
ale na zaciatku si trochu chlipla, tak bola vykukana a potom ku koncu uz bolo OK
baby a vy v akej teplej vode plavate? my 31,4
bol tam taky maly chlapcek, tomu tak triaslo pusinku ze az 😒

jamaat
15. okt 2009

Mimi, 32 stupňov býva, ale dnes bola trošku chladnejšia, lebo nešla elektrika na St. Horách.

emode, na nervozitu zo zúbkov si celkom chvália homeopatiká chamomilla vulgaris.

ludmilabb
15. okt 2009

Erika tie stavy poznam ☹

drzte sa!!!!

dupinka
15. okt 2009

baby, máte niektorá skúsenosti s nákupom tovaru cez e-bay? Pokukávame po autosedačke, cenovo sú oveľa lacnejšie ako u nás, vyzerajú byť kvalitné, tak neviem