Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
19. okt 2009

jamaat, no studujem tu knihu a asi zacneme postupovat podla toho, lebo muzovi sa crta volaka robota a neviem ktora aupairka by mi malu stale na lopte uspavala. mna bolia ruky a chrbat,a to uz som vytrenovana, svalnata z toho...

iinuska
19. okt 2009

lady, ja som sa este k tomu nedostala, maly mi robi program 😀

zuzkaprofant
19. okt 2009

sirinka si ma pobavila stymi policajtami joj ale su niektory ludia
u nas sa triedia odpadku tka mame 3 kose co je na nervy a dalsiu bednicku na papere a dalsiu na kartony a dalsiku na flase to clovek aby mal jednu izbu len na odpadky tak clovek ked ma jednoizbak tak sa na to viete co moze mi kazdy tt len s odpadkami sa babreme kym to muz povynasa do special kontajnerov lebo pri dome mame len bio odpad a mixa to tam idu plienky maleho a nic ine sa tam nezmesti.ixixi

moj maly mi spapl pol poharika jedla a zapil mlieckom a spinka sem tam ma skontrolujem ci som pri nom a spi dalej 😀
ja cakam dnes cely den fusaka a zatial nic

ladywitch26
19. okt 2009

inus, ja citam teraz. mala mi spi uz hodinu a pol. az sa divim,lebo posledne dva tyzdne spava so zeleznou pravidelnostou polhodku doobeda a polhodku poobede. asi sa zlakla,ze zacnem praktizovat rady z knihy, tak teraz priam ukazkovo spinka 😀

iinuska
19. okt 2009

lady, 😀 no maly sa nezlakol, spinkal pol hodku a vysmiaty je ako pagacik 😀

ladywitch26
19. okt 2009

inus, zacni mu nahlas citat z tej knihy, mozno sa zlakne... 😀

jamaat
19. okt 2009

iinuska, lady, moja keď spí polhodinu, tak je jej to málo a je nervná. Musí to byť minimálne 3/4 hodiny a budí sa priam na minútu presne. Aj teraz už každú chvíľu čakám, že sa ozve.

ludmilabb
19. okt 2009

Janka preposles mi tu knizku prosim ta na mail ja som ju uz citala z netu len sa to niekde stratilo pri formatovani disku 😝 neviem ci to budem praktizovat ale niektore pribehy boli srandovne 😀

moj mail komata1@gmail.com

dakujem

ja pouzivam doma latkovky ale ich aj doma niekedy striedam s jednorazovkami lebo pri zaspavani by to bolo komplikovane a ona cvrka staaale...problem je aj ten ze ked jej dam latkovku je nervoznejsia 😒 ale aj tak jej ich davam pretoze je mi luto toho kvanta plienok co som uz zahodila do kosa!

no Sofia uz hadze hracky na zem je cas na fitloptu 😀

zuzkaprofant
19. okt 2009

moj spinka uz asi 2 hodky ja tu strikujem pri pc a ani nedyham len aby spinkal.xiix

jamaat
19. okt 2009

Tak mi už odpovedali na moju reklamáciu ohľadom fotiek v tej súťaži. Zle som to pochopila, že v každej kategórii môže byť iná fotka. Takže mi to zobralo len tú, čo som posielala prvú. Už som ju našla.

Takže komu sa páči, môže zahlasovať. 🙂 http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...

sirinka
19. okt 2009

jamaat som vam zahlasovala....

magdalenka uz si robi rezim....vacsinou spinka hodku do obedu, hodku poobede a polhodiny predvecerom...a vecer zaspava medzi osmou a deviatou....

ludmilabb
19. okt 2009

zuzka joj ani nepis, do kelu! ja nedycham aby Sofia teraz spala polhodinu, inak za tri minuty na fitlopte spinkala, super!
Janka uz mas moj hlas, mne sa uz ani nechce hladat Sofiu medzi tam kvantom fotiek 😝

ked sa zobudi mame v plane ist do Europy do banky dohodnut splatkovy kalendar na auto a dat dve splatky naraz a je tam taky ujco co robi potahy do auta tak idem kuknut ako vyzeraju a ci sa oplati, Blazika nam uz stihla zaspinit totiz sedadla 😠

zuzkaprofant
19. okt 2009

moj este spinka no uz je hore a kuka na man ale stihla som dat prat a jedho postielku som prezliekla
inac som sa uz vas pytala neda sa uz dat fotka do tej sutaze ci a ako ste vedeli ze je taka sutaz ja by som tize mojeho maleho dala

jamaat
19. okt 2009

Ďakujeme za hlasy.

Ľudka, do ktorej kategórie si ju prihlásila?

Zuzka, aj tu sme o tom dosť písali, treba si občas mrknúť aj spätne 😉

zuzkaprofant
19. okt 2009

Som nenasla ste asi pisali ked som tu nebola ☹

ludmilabb
19. okt 2009

uz sa neda prihlasit ale....ja som dala Sofiu do tej istej kategorie ako ty 😉

jamaat
19. okt 2009

ludka, veď tá fotka je normálna, nie malá. tu ju máš, už som zahlasovala: http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...

sirinka
19. okt 2009

ludmilaako zistim, ze je to tvoja sofinka?

sirinka
19. okt 2009

uz aj ja...a co vlastne mozete vyhrat?

luba142
19. okt 2009

jamat, Ludka - hlasovala som . a toho psika som dnes kupila za necelych 34 €, na karticku, teraz je v AKCII

zuzkaprofant
19. okt 2009

luba kde je v akcii ten psik

iinuska
19. okt 2009

ahojte, prave sme sa vratili z prechadzky, dobre som vymrzla, ani to tak nevyzera, na buduce si musim dat rukavice a sal.Maly nalozeny vo vanicke, ani sa pohnut nemohol, ale zaspinkal na 45 min, takze v poho

zuzi, v draciku

luba142
19. okt 2009

zuzka v draciku

iinuska
19. okt 2009
iinuska
19. okt 2009

jamaat, som poslala hlas tvojej malej.Zlatucka je 🙂

jamaat
19. okt 2009

Ďakujeme, inus, aj Adamkovi sme dali.

iinuska
19. okt 2009

jamaat, dik 🙂

dm1
19. okt 2009

ako sa mozem dostat k tej karte dracika?

dm1
19. okt 2009

vsetky co ste dali link tak mate moj hlas!

dm1
19. okt 2009

my sme boli dnes 2x vonku doobeda mi spal 1,5 hodky vonku a este pol hodku potiahol na balkone a teraz poobede zase pol hodku tak uz ma nadspane dopredu 😀 . on vonku spi ovela viac ako doma kde potiahne max. 3/4 hodiny vonku spi aj 2 niekedy.

inak kupila som zimnu ciapku v obyc.kojeneckom obchode a ze 9,-EUR!!!!! takze 11,5 za NEXT a este aj z rukavickami je oproti tomu nic 😖