Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
19. okt 2009

zuzka a kolko ti zjedol tej kase?

jamaat moj papa celkom dobre si myslim na to ze je este taky maly a je este vacsia cverna jak tvoja 😉

dm1
19. okt 2009

zuzka jamaat dava nutriTon nie nutriLon - na zahustenie kvoli grckaniu

zuzkaprofant
19. okt 2009

jaaj ja ze nutrilon preto som sa cudovala 😀
maly mi tu bucha po klavesnice lebo ho to velmi bavi ako pisem musi vydiet a tiez pisat
dm no neviem kolk ale polku z 125flasky lebo som v tom miesala a zahustovala bolo to take hustejsie tak asi aj 10lyzi

dm1
19. okt 2009

zuzka 10 lyzic kase /ako prasku/ si pridala alebo 10 lyzic zjedol?

sirinka
19. okt 2009

jamaat nutriton udajne nema menit chut mliecka...

zuzka niektore deticky tazsie travia kase a tak maju opacny efekt, babatko spi po nich este horsie ako iba na mliecku....

jamaat
19. okt 2009

Zajtra to ochutnám. Ale papá mi z lyžičky krásne, pekne si to vie jazykom dozadu posúvať. Dokonca posediačky to spapá lepšie ako poležiačky na chrbte, keď jej to samé steká do krku.

ludmilabb
20. okt 2009

Dobré ránko! Vonku je poriadne hnusné počasie.

Myslíte, že aj malé detičky mávaju "nočné mory" ako dospelí? Lebo Sofia v noci spustí taký rev
a keď dobehnem z obyvky tak spi ako by sa nechumelilo 😒

mna skriabe v hrdle do kelu 😠 😠 😠

jamaat
20. okt 2009

Dobré ráno.

Ludka, asi môžu mať zlé sny. Emka to robila, ked bola maličká. Teraz už ani nie.

Veru je hnusne. A ja zase so psom von musím ísť. 😒

nikanika28
20. okt 2009

EMUSKE VSETKO NAJLEPSIE K JEJ VYMESACNIKU 😵 😵 😵

monkap
autor
20. okt 2009

dobre ranko,
jamaat: emke vsetko naj k 5 mesiacikom ... a Monike k narodeninam 😵 😵

jamaat
20. okt 2009

Juuuj, ozaj! Veď dnes má 5 mesiacov. Tak ďakujeme. 🙂

jamaat
20. okt 2009

Juuuj, ozaj! Veď aj Monika má narodky!! .....Ešte som sa asi riadne nezobudila! 😕

nikanika28
20. okt 2009

hehe 😀 😀

monkap
autor
20. okt 2009

jamaat: esteze nas mas 😀

luba142
20. okt 2009

ahojte

jamat Emke vsetko naj k 5-tim mesiacikom 😵 😵

inak aj my sme to tak mali ze Babulka mala 5 mesiacov a Kika narodeniny no ale len 6 narozdiel od moniky tvojej 😅

monkap
autor
20. okt 2009

luba 8 rokov rozdiel 😅

jamaat
20. okt 2009

Moniky som sa cez víkend pýtala, či chce aj oslavu doma. Vraj nie, že ona pôjde oslavovať do mesta s kamoškami. Tak som sa potešila, že teda ani tortu nemusím robiť. A ona: Jaaaj, tak tortu chcem! 🙂

monkap
autor
20. okt 2009

luba: jaaaj, narozdiel.... nie rozdiel ... prepac, som to zle precitala 😀

monkap
autor
20. okt 2009

lenka mala vecer teplotu 38,1 .. tak sme dali cipok a dnes vyzera OK ..

ludmilabb
20. okt 2009

Janka Emuške prajeme zo Sofiou všetko najlepšie 😉

jamaat
20. okt 2009

Ďakujeme všetkým.

jamaat
20. okt 2009

ludka, včera som ti sem hodila link na Sofiinu fotku, našla si si?

zuzkaprofant
20. okt 2009

cafte ako sa mate ja na prd taku zlu noc aka tato si nepamatam mo jaly sa mi zobudil opol3 a vyspaty a zacal plakat lebosa nudil sa chcel hrat a nosit na ruckach brutalita nieco a tak zaspal az aza neskor a potom kadzu hodku 2 pol bore ja som hototva a moj muz ani nehovorim

kedy bude moj maly uz spat aspon 6 hodky v kuse ☹ spinkal so mnou na posteli tak ma boli cely clovkej bo som v jednej miere spala
idem si vas precitat

zuzkaprofant
20. okt 2009

sisrinka asi si mala pravdu uz kasu mu na vecer nedam mozno skor na ranajky lebo tak to zaspi hned po kasi a o 4 hodky je hore tak ako vcera nam zaspal po okupani a kasi o 20hodke a potom bol hore o 22 do 23 a tak ako som pisala preto ho uz nikdy nedam spat o 20hodke lebo u nas to njede nevyspi mi az do rana 😖

mimi21
20. okt 2009

bre rankooooooooooooo
jani vsetko naj tvojim dvom babam, nech sa im dari 😉

ludmilabb
20. okt 2009

toto som vcera vyhrala

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1410025
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1412899

Janka ďakujem za nájdenie linku, no nemusela si sa trápiť len čítam, že aj hlasy ste Sofii poposieli
ste zlaté 😉 😉 😉

ludmilabb
20. okt 2009

a toto mi dnes prislo a fakt velmi pekne, len Sofii este velke 😀

mimi21
20. okt 2009

ludka, tak ty riadne slaps po tych aukciach 🙂 ale je to sto krat lepsie ako vyhodit strasne prachy za veci v obchode, ked tie drobce to ani nestihnu znicit

ludmilabb
20. okt 2009

mimi ked ja nemam velmo kedy behat po obchodoch, Bocianik je sproste rieseny v BB a v Europe nic nemaju pre take male deticky do BB svetu nepojdem tam je drazina a ani neviem tam vela na vyber asi ani nemaju
este pojdem nejake bazare po meste oprasit ale ked je taketo pocasie nehrozi a predtym Sofia vyslovene nervacila v kociku tak som neriskovala