Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
24. okt 2009

inus no ved aj ja som este chcela vydrzat vo vanicke, kym je take obdobie, ze ani zima na fusak nie je, lebo moj sportiak nema nanoznik ale kamoska mi pozicala z jej kocika a citala som ze by mal pasovat
ale ked sme minule na skusku poskladali sportiak tak som zabudla ten nanoznik vyskusat 😅 😅 😅

lady len sa tolko neponukaj s tym nextom ,lebo taky balik tam este asi nevideli 😀 😀 😀

aj mne by sa zislo ist ku kadernicke, lebo teraz nosim vlasy len cope, ale aj tak by som asi musela lebo mala uz vsetko chyta a taha

inus a ty si na FB?

iinuska
24. okt 2009

mimi, ja som si to dala tak zostrihat, ze to do copu dam.Len konce a zostrihla mi ofinu. Manzel,ze ci ma vrabce odzobali 😀 😀

mimi na FB som pod ingrid baricic.Ked chces nakukni.Mam tam aj fotky.Teda aj ostatne baby, ak chcete, pridajte sa 😉

ladywitch26
24. okt 2009

mimi, vsak uz vsade po mne pozeraju predavacky. segra chcela do roboty nike oblecenie. tak som bola v pondelok, nakupila som nejake mikiny. 100ka padla. ale v utorok mi uz prisla materska, tak som tam bola znovu a zas padla stovka.no a v piatok mi este segra poslala prasule,ze nech len nakupim, tak som tam bola zasa. a to uz po mne riadne cumeli 😀
aj v nexte vzdy robim velke nakupy.ale vsak mam ho 40km daleko,tak nechodim kazdy den.ked uz idem,tak plne tasky nie? 😀
ale myslim,ze sice zaplatim v UK,ale oni len poslu objednavku do irskeho obchodu, co maju nabalit a oni to nabalia z toho ich tovaru, prip. z centralneho skladu v irsku. preto je to postovne zadara,lebo to nejde postou, ale ich dodavkami.

ladywitch26
24. okt 2009

inus, no ja az zasnem, som dnes cakala este nejake mrcanie, ale nic. az nechapem,ze je to tak jednoduche. 😀

inak vcera bol muz u susedov a sused mu vravi,ze aby sme uz malu dali spat do vlastnej izbicky. no sme sa na tom dobre zasmiali, lebo oni maju 6 rocneho syna a ten este doteraz spava s nimi v posteli, tak ten pravy mi radi,co mam robit. 😀

borocka
24. okt 2009

Ahojte, tak my mame za sebou najhorsiu noc za celych 5 mesiacov!!! o deviatej isiel spat a uz 12:20 bol hore a optom ako hodinky kazde 2 hodiny!!!! a od pol siedmej sme boli uz definitivne na nohach!!!:(:( ja som taka dolamana. ani maly sa nevyspal a bezi nam najhorsi den zo vsetkych!!! co s nim mam spravit???

ladywitch26
24. okt 2009

borocka, hod mailovu adresu, poslem ti tu knihu,ty ju asi nemas.... 😉

iinuska
24. okt 2009

lady, ved predavacky mozu byt spokojne, ze taku trzbu robis 🙂

prave sa po hodinke prebral, vysmiaty.Okolo 15.30 ho dam znova na chvilku, lebo potom ideme na navstevu

borocka
24. okt 2009

ladywitch: barborka523@azet.sk
mozes sem poslat ak nieco pomoze. toto bolo prvykrat takto. ani z porodnice takto nevyvadzal

ladywitch26
24. okt 2009

inus, vsak robim zasluznu robotu. predavacky zarobia, ja zarobim a v konecnom dosledku este aj mamicky na slovensku, lebo nakupuju lacnejsie odo mna a nemusia vyhadzovat peniaze za drahe oblecko v drahych obchodoch. asi nazvem svoju firmu samaritan s.r.o. 😀 😀
ja tiez malu dam znova nejako o pol stvrtej. o jednej budeme papat,tak mi to tak najlepsie vychadza.

ladywitch26
24. okt 2009

borocka,uz som poslala. prestuduj a do troch dni mas klud. prvy den bude sice uplakany, mozno aj druhy, ale na treti den ho mozno ani nespoznas.... teraz som bola malu pozriet, spokojne si odfukuje uz skoro hodinu. a ked sa zobudi,tak nie s placom,ale zacne hukat na kolotoc,vysmiata, zlatucka.

mimi21
24. okt 2009

iinus pridala som si ta na fb, aj som ti poslala ine baby odtialto 😉

emode
24. okt 2009

lady a ostatne babenky
z tej knihy si treba zobrat to co kazdemu vyhovuje nie na vsetkych drobcov to ide ... verte ze my sme skusali kadeco ... ale viac ako polhodku (samozrejme som bola pri nej) som nevydrzala ju nechat plakat ... to ani nebol plac ale hysak som ju potom nemohla ukludnit dalsiu hodinu takze si rozmyslite ci vam to stoji za to

ked mala reaguje tak super ako u lady nemam namietky len nie vzdy to proste ide ... a interavaly sme dodrzali ...

dupinka dali sme ju vedla seba lebo po predchadzajucej noci (ked bola hore od desiatej styri hodiny) sme sa fakt potrebovali obidvaja normalne vyspat ... ci sme urobili dobre pochybujem aj ja ale uz beriem kazdy vecer a noc take ake pridu ...

este nieco, ide nam horny zubok dost ju to trapi dve noci predtym spala pekne sama zaspinkala v postielke a hold tretia a stvrta bola ako som popisala ...

idem si objednat tu knihu "Proc dite nespi ... " co tu spominala Sirinka

iinuska
24. okt 2009

mimi,oki 😉

emode, aj u nas to funguje 😉 Jasne, nic netreba prehanat.Nie na kazde dieta to mozno funguje.

radfi1
24. okt 2009

Prepáčte, trocha sa votriem.
neviete, odkedy môžu deti navštevovať verejné bazény?
chystáme sa do Brodu a neviem, či mám zbaliť aj mladšie dieťa 😀

ladywitch26
24. okt 2009

emode, to moze byt tym zubom,to aj nasa bola velmi nervna. inak taky hysak poznam, raz som skusala ju tak nechat,ale potom som to nevydrzala. ale na tie hysaky som uz zvyknuta,ked mala koliky,tak to bolo kazdy den hodku,tak uz som odolna,ked hysakuje. ale teraz som tiez cakala hysaky,ale bola som pevne presvedcena,ze moze robit cokolvek a vydrzim. a neviem,mozno to zo mna vycitila,ze tentokrat mnou nepohne, tak ani velmi nebojovala. ziadny hysak, len tak mrncala. niekde som citala,ze ked si v strese,tak tvoje telo vylucuje na kozu nejake latky a babatka to dokazu rozoznat,tak placu este viac. no a kedze som teraz bola odhodlana,ziadny stres,tak asi to ju ukludnilo. alebo neviem. mozno keby jej sli zuby,tak by sme nic neporiesili ani s knihou.

jamaat
24. okt 2009

Nie na každé dieťa to funguje. Ale hlavne je to určené pre deti, ktoré nevedia zaspať dlhú dobu.
Emode, u vás to bude tým zúbkom, tam žiadna kniha nepomôže.

iinuska
24. okt 2009

lady, ja som sa bala, ze budem nervozna ked bude tolko plakat, ale na pocudovanie, tiez som bola uplne kludne...Ale musim povedat, ze ani tolko neplakal, ako som myslela.

dm1
24. okt 2009

inuska uz som si ta pridala - Dana Malichova

lady tak potom NEXT uz iba od teba 😉

mm prave zobral maleho von tak mam volno 🙂

kedze drobcovi chutila brokolica /z pohariku na skusku/ tak mu dnes varim brokolicu a zamrazim.

dm1
24. okt 2009

radfi 1 - my sme boli v CR ale vo valaskom medzirici a tam nam povedali ze az od roka

dm1
24. okt 2009

radfi ma napadlo ze si tam zavolaj a spytaj sa http://www.delfinub.cz/

mimi21
24. okt 2009

len tak od veci: sa tesim zajtra na superstar, celkom dobre pesnicky si povyberali:
http://www.topky.sk/cl/100438/590651/VIDEO-Fina...

a teraz k veci:
ked mne sa mala zacala casto budit v noci, tak som pisala annag, ci si mysli ze je to tym ze malej nestaci mliecko a ona mi odpisala ze velmi vela zalezi aj od toho ako babo prezije den, v akej pohode je maminka a aj celkovo prostredie v akom babo je, takze zubky a ked vas mm naserie sa pod nocny spanok dietatka mozu podpisat
a vam ktorym zabrala ta zazracna knizka zelam len nech to funguje aj nadalej a tym co to nepotrebuju nech ju nikdy nemusia pouzit 😵
a pravda je urcite aj to ue kazde babo je ine a na kazde asi plati ina metoda

ladywitch26
24. okt 2009

no, uz pocujem zvuky z hora. mama mama... 😀 hodinku a 45 minut spala. 😅

nikanika28
24. okt 2009

ahojte....Klarka dnes mala mierny uspech a pokrok v papani...konecne ju z toho nestriasalo, len dvakrat 😀 😀 ...papala sice ako havinko, jazyckom 😅 , ale uz aj cosi zjedla a zapila mlieckom...teraz tak odfukuje v postielke 😵 😵
Lukasko isiel na chalupu s nasimi a mm siel pomahat kamosovi na byt...tak mam vegeeeet...pocujete to ticho??? 😵 😀 😀
My ked sme boli v brode, tak sa tam kupkali uz aj take 5-6mes. babatka v tom velkom bazene...a ked nie tam, tak je tam maly bazenik pre deticky..myslim, ze tam by Adamko mohol ist....to len tak bokom 😉

nikanika28
24. okt 2009

lady, aj moja mala stale vykrikuje mama mamaaaa...hlavne, ked jej zmiznem z dohladu 😕 😀

nikanika28
24. okt 2009

inac, dnes chcem ist do TN do taka na tie zlavy 😅 😅

nikanika28
24. okt 2009

Jani, aj ja sa tesim na superstar..takze to vobec nebolo od veci.. 😀 😀 😀

dm1
24. okt 2009

nika v taku v TN su zlavy? v pondelok sa tam chystam tak dufam ze nieco kupim pekne. len neviem ci budem mat naladu lebo nam idu ukazovat tu vojtovku ☹

nikanika28
24. okt 2009

Dani, mne prislo domov...50, 30 a tusim 10percentna zlava na tri tovary..Tebe to neprislo? Si tam zaregistrovana?
Preco vlastne musite cvicit vojtovku? Neboj sa toho...urcite to zvladnete...Matko bude asi pri tom plackat, lebo je to neprijemne...ale urcite to spolu zvladnete 😵

dm1
24. okt 2009

nika ja tam niesom zaregistrovana tak neprislo. ale napravim to v pondelok 😀

cvicit musime lebo stale napina moc svaly pri kazdom podnete - zvyseny svalovy tonus sa to vola. ale sak uvidime ked mu to pomoze tak zatneme zuby a budeme cvicit. radsej cvicit aj ked netreba ako potom banovat ked bude problem.

dm1
24. okt 2009

nika a je tam zlacnene aj nieco pre chlapcov?