Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
28. okt 2009

CO co cooo??? Ja ze sem nechodim? 😕 No ved som tu furt 😀 😀 😀
Jani, v akej aukcii som ta prebila?? 😕 😕 😕
Dominkovi vsetko najlepsie k polrociku 😵 😵 😵 😵

kosska3003
28. okt 2009

ahojte
danny dominikovi vsetko naj my mame az za 3 tyzdne
ja nejdem prikrmovat kym jej MM staci zacnem az ked bude mat toho pol rocka a buduci tyzden idem na kontrolu na plucne s ramienkom a potom mi povie ze kedy mame ist na ockovanie tak som zvedava co mi povie dr o prikrmoch

nikanika28
28. okt 2009

Dnes sme boli v BA, naposlednu chvilu som sa rozhodla, ze idem s MM.... bola som zase v avione..a cuduj sa svete.....niiiic som nekupila...mali v H&M novy tovar s Kittynami...ale vstupila som si do svedomia a s bolestou v srdci som odolala 😢 😀 😀 😀 😀
Ked sme sa vratili, sli sme pre Lukaska k nasim, pomojkala som maleho hafkana a Vikinu...prisli sme domov a zohriala som Klarke vcerajsiu zeleninku...kokso, ta to tak sprasila ako nikdy predtym...velmi jej to chutilo, krasne otvarala vratka 😀 a dokonca sme sa voooobec nezaspinili 😅 😅 ...potom sa hrala...kupala, papala...no a pred siedmou zaspinkala 😕 😵 😵

dannynka
28. okt 2009

dakujem babulky za gratulacie 😉

akurat sa chystam vlozit fotto s dnesnej Domiho vecere..... 😉 idem stiahnut na FB 😉

ladywitch26
28. okt 2009

danny, gratulujeme 😵

nikanika, aj tebe gratulujeme k tomu pocuvaniu hlasu svedomia...uvidime dokedy 😀 😀

sssimi
28. okt 2009

Dupinka už máme za sebou aj 4tý deň mrkvičky, tak zase chcem niečim postúpiť. No a malá mi už 3 dni nekakala. Dnes večer už bola nervná, ale prdí pekne.

Mne už obe detičky spinkajú 😀 Muž chodí celý týždeň do práce tak, že vyráža o 6 hod ráno a domov chodí o 21hod, tak som ho dnes vyhnala spať, lebo už to je na ňom značne vidieť.

Danny gratulujeme !!!!

mimi21
28. okt 2009

danny aj my sa pripajame ku gratulacii

lady uz davnejsie som sa ta chcela opytat ci poznas znacku detskeho oblecenie Children´s place??? dostala som od kamosky co bola v irsku par veci...

baby inac ja si pripadam, ze som na mD len kratko a uz osprostievam, proste sa mi deje plno situacii cez den a ja na ne reagujem ako taka typicka blondinecka 😀 😀 😀 uz aj mm sa mi smeje

ladywitch26
28. okt 2009

mimi, absolutne nic mi to nehovori...prvykrat pocujem...

jamaat
28. okt 2009

nika, aukcia na Lamaze húsenicu. 🙂 ....a písala som ti kittynkovský link, ale si asi nevidela! 😝 ...........Obrovská gratulácia k odolaniu. 😀
Dnes mala Emka na sebe Kittynkovskú súpravku, idem hodiť foto na FB.

mimi, ja som začala krepnúť už v tehotenstve, teraz to úspešne pokračuje. 😉

mimi21
28. okt 2009

inak baby ta lamaze husenica je super, mala sa mi s nou tolko prehra ze az, prstekmi natahuje nozicky, no bohova je ked to prple tymi malymi prstekmi a na konci je taky stitok, je ich niekolko zositych, to je najoblubenejsia cast 🙂

ludmilabb
28. okt 2009

fuu tak mm prepol na modre z neba a tam jedna pani v domove dochodcov ukazovala ako sa stara o maleho chlapceka a ked spravili zaber nanho na posteli, tak tam mala oblecenu taku plysovu mysku a stiskala ju, skoro som odpadla...co ak takto dopadnem 😅 😕 😨

mimi21
28. okt 2009

ludka ja preventivne modre zb neba nepozeram, lebo to by bolo slzave udolie
a ked tu dannynka teraz pisala ze zle znasa a ko jej mala chodi do skolky, tak Ninu bude do skolky nosit mm, lebo ja by som to asi neuniesla a revala ako dazd...

ludmilabb
28. okt 2009

mimi ved to ze ani ja nie, ale mala som dost 😖

sirinka
28. okt 2009

ludmila, ja si zase hovorim, ze ked by mi nahodou nebola sudena staroba v zdravi, radsej alzheimer ako parkinson 😉

kosska3003
28. okt 2009

siri tak tak a u nas je ta choroba dedicna starka ju a je v dome dvochodcov a druha starka uz tyzden nemoze chodit tak este lepsie musime aj ju prebalovat ja sa toho dozit nechcem teda

jamaat
28. okt 2009

No keďže Emka a Monika sú zatiaľ úplne opačné a Monika sa nevedela dočkať, kedy bude chodiť do škôlky a aj tam chodila veľmi rada (len vstávanie bol problém, aby sme sa tam do ôsmej aj dopratali 🙂 ), tak môžem očakávať, že Emka bude robiť cirkusy. Hm hm hm...radšej ani nemyslieť. 😝 🙂

sirinka
28. okt 2009

kosska ktora? parkinson?

mimi21
28. okt 2009

juuuj, baby, takýto čirno čierny humor na večer ?!? 😕

nikanika28
28. okt 2009

joooj...do dnes si pamatam, ako sme boli prvykrat s Lukasom v skolke...on uplne v pohode a ja revy 😀 😀 ...po tyzdni ho ta dobra nalada presla a kazde rano straaasne plakal a nechcel sa ma pustit....ufff...tazke obdobie bolo vtedy...dnes uplne v pohode, akurat dnes mame vydrzkoval, ze prisla prenho skoro, ze si chce este kreslit 😀 😀

dm1
28. okt 2009

baby vas zanedbavam lebo mam novu zabavku!!!! hram sa s fotkami ako mala Zuzkad na FB. moj prvy pokus:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ked sa to naucim tak si budem robit kalendare aj sama. mozno to do vianoc aj stihnem

kosska3003
28. okt 2009

dm to je pekne ako to robis maes nato program aj ja chcem

nikanika28
28. okt 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1451452 ahate co som vyhrala...uplne som na to zabudla 😀

nikanika28
28. okt 2009

Dani, robis to v gimpe? ja mam stiahnutych kopu kitov, ale akosi nemam na to cas....od kial mas podklad na kalendar?

kosska3003
28. okt 2009

siri alezheimer

dm1
28. okt 2009

nika ano v gimpe ale este len vcera som zacala. ja mam toho postahovaneho strasne malo neviem odkial - porad alebo posli nieco pekne na mail 😉 ten podklad je super v tom ze je uplne hotovy staci dat len fotku.... je vsak cesky ☹ . keby bol taky slovensky tak mam kalendar do hodky spraveny. toto ale vyuzijem na darcek pre sestru sak ona zije v CR tak sa bude hodit

inak co sa tyka prikrmov tak ja som zacala kasou preto ze je vraj sytejsia ale ja som ju ani nebrala moc ako prikrm kedze som to robila s MM a uplne neochutene. zelenina je uz super u nas dnes spapal 140gr a vyzeral ze by si este dal 😉 . ani z brokolicou nemal problem ale to som davala az teraz nakonci. ja uz to tiez neriedim MM nie je treba spapa to aj bez toho. maso este nedavam a tiez ani ovocko. zatial mu toto staci

nikanika28
28. okt 2009

dani, mas IP...pozri si aj tu diskusiu..

sirinka
28. okt 2009

ja som urobila kalendare na fotolabe, maju tam podla mna velmi dobry program....

sirinka
28. okt 2009

a sestra zvykne pouzivat na fotky program picasa3 tusim...

dm1
28. okt 2009

siri a ked si ho tam urobis tak si ho mozes dat vytlacit aj inde alebo len objednat?

jamaat
28. okt 2009

Ak máte niektorá rada kapelku Diego: http://www.diego.sk/