Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
29. okt 2009

nika, aj tvojej Klarke vsetko najlepsie k meninkam 🙂

stija, ja som uz tiez zacala pomalicky mrkvickovat.Uz asi 4x.Maly bude mat v nedelu pol rocka, takze uz je aj cas. 😉

stija
29. okt 2009

no Beinka bude mat pl roka az 15. novembra. to este by sme mali aj cas. ale ked je jej malo, tak dame. ja len, ze este vcera som pisala, ze jej asi staci a ze este pockame 😖 no ale asi uvidim este v noci a pripadne zajtra, ci to bolo iba nieco prechodne, alebo co

stija
29. okt 2009

a ako to Adamkovi ide lyzickou?

iinuska
29. okt 2009

stija, mozno to je pre nieco ine.Mozno mas len taky pocit.Adamko v pohode.Na lyzicku je zvyknuty.Od narodenia mu davam kvapky na lyzicke.Este mi ju aj pridrziava, ked mu davam do pusky.Ale davam len po troskach, aby mu nezabehlo.Zajtra chcem vyskusat zemiacik.

sssimi
29. okt 2009

Stija moja sa rozbehla v pohode s lyžičkou. Vôbec nemá problém. Pekne otvára usta.

stija
29. okt 2009

super simi, lebo niektore mamicky vraveli, ze sa babatka najprv museli naucit lytickou. ale zase niektore kamosky vraveli, ze to slo hned pekne.
iinuska tiez davam kvapky lyzickou a velmi dlho sa pri tom hnevala a nechcela to, ale poslednu dobu tiez uz pekne otvara usta, ked vidi lyzicku. teda ked nema zrovna blby den alebo vecer

stija
29. okt 2009

no nasa mala neche ani flasu. ani cajik, ani vodu, ani nic podobne. vsetko okrem prsnika bojkotuje. teda teraz uz aspon tie kvapky z lyzicky nevypluva 🙂

iinuska
29. okt 2009

stija, my sme boli minule vonku a mala som nenacatu malu flasku lucky s tym sosacikom.Maly sa za tym isiel zblaznit, tak som mu skusila dat potiahnut, ani pustit ju nechcel. 😀

dm1
29. okt 2009

cafte!!! tak ja uz tusim 5 noc po sebe zaspavam az okolo 2-3.... a tuto noc bol maly hore hned o pol 4 to este zaspal ale uz o 5 sa zobudil vyspaty!!!! no po 2 hodinach spanku som si myslela ze aspon sa vedla mna na posteli prehra a ja budem spat ale on straaaasne nahlas vypraval to bolo hrozne 😠 😠 😠

stija
29. okt 2009

dm1 to ti nezavidim. aspon cez dens i si lahla?

emode
29. okt 2009

dm uf dnes si mala zostat v posteli so stoplami v usiach ... ako si preboha fungovala???

my lyzicku tiez pekne od zaciatku lebo s kvapkami ...
dnes zaspala az o tristvrte na devat ... kasu zlupla za 5 minut ... 😀

klarkam vsetko naj 😀

ladywitch26
29. okt 2009

dm, no to fakt nezavidim. ☹

inak aj mne je nejako divne, neviem,ci som nahodou chripku nechytila 😝 a este aj sef ma akosi nepochopil, som mu hovorila,ze chcem len tak na pol dna do roboty a on mi dal po 6 hodin. pondelok od 10tej do 16tej a utorok,streda a piatok od pol druhej do pol osmej. 😖

ladywitch26
29. okt 2009

inak tiez klarkam vsetko naj zelam... ja vlastne keby nesedim kazdy den na nete,tak ani nemam sancu nejake meniny si pripominat. tu ich nemaju a ani slovensky kalendar nemame... 😒

stija
29. okt 2009

lady niekolko ozaj peknych kuskov tam maju, v tych ponukach, co si hodila link. len teraz mame kooopec veci. ale snad nabuduce

stija
29. okt 2009

idem spat, kto vie, kolko krat dnes zase budem vstavat? dobru noc vsetkym ponocujucim mamickam 🙂

ladywitch26
29. okt 2009

stija, ani nevrav,dnes som oplieskala hotovy majetok,a to som este len behala po obchodoch v jednom meste. este chcem ist do druheho a potom objednat cez net... 😀

jamaat
29. okt 2009

No ja som sa práve vrátila z koncertu Katky Knechtovej. Končili mi dnes 3 aukcie, tak som chlapa poverila, nech bojuje za mňa. Aj ho to lapilo. 🙂

sirinka
29. okt 2009

ahojte, pozrela som si tuto stranku a vyzeraju tam byt super aktivity pre maminy s detmi... 🙂
http://www.studiomiracle.sk/

ladywitch26
29. okt 2009

jamaat, a vyhral tie aukcie? 😀

jamaat
29. okt 2009

lady, vyhral. Keď mu poviem, koľko je maximum cena, tak ešte o trošku viac je ochotný dať. Takže chodítko som mu povedala 15, vyhral ho za 16. 😀

ladywitch26
29. okt 2009

noo,tak to euro doplati zo svojho 😀 mne tak muz nakupuje. zbada pekne saty, ja mrknem cenovku a poviem,ze drahe, ze keby boli o 5euro lacnejsie, ze beriem. tak ich hodi do kosika, ze on si teda da o dve piva menej tento tyzden... 😀

jamaat
29. okt 2009

lady, čosi na tom bude. Len či si ozaj dá o 2 menej? 🙂

ladywitch26
29. okt 2009

jamaat, to by som mu odporucala.. 😠 😀

no, idem si ja volakeho caju s medom a citronom navarit a zakuklit sa do deky,lebo ma aj zima volaka berie. dufam,ze to nebude chripka.

dobru noc

ludmilabb
30. okt 2009

Dobre ranko!
Janka ja som uplne zabudla na Katku Knechtovu 😕 aj som rozmyslala ze ci skusim ist....sice na festakoch som ju uz videla ale chcela som kvolo novemu albumu a kamarat ma volal na Yes do BA vidno ze nema ani potuchy ako je to s malym dietatom 😀 ale o mesiac na vyrocie svadby sa uz s mm niekde odtrepeme, aspon do kina

ja rozmyslam o prikrmoch, ci uz nezacnem ked mi doki kazala aspon nejaky zemiak by som jej dala okostovat za jednu lyzicku zo zvedavosti co ona na to

jamaat
30. okt 2009

Dobré ráno.
ludka, dobrá bola a prišli sme domov o pol jedenástej. Ja rozmýšľam, že by som šla na Massive Attack do BA.

Aj ja som rozmýšľala, či nevyskúšam aspoň trošku mrkvičky. Aj kvôli grckaniu, možno by to pomohlo. MM jej však zatiaľ stačí, včera vydržala 5 hodín bez jedenia. Ani v noci sa nebudí.

emode
30. okt 2009

cafte 🙂
jamaat super ze si najdes cas aj pre seba 😀 ja velmi nie a ani nemam s kym ked sa to tak vezme ... skor by som chcela chodit na nejaky bodyforming ...

ludka janka my uz mrkvicku so zemiacikom papame a vecer kasu ale ta by ani nemusela byt ... no malej chuti ...

citim sa celkom vyspata 😀

ludmilabb
30. okt 2009

ja by som Blavu este fakt nedokazala absolvovat...Sofia sa budi tak 2,3x v noci takze by to bolo komplikovanejsie
Erika moj cas pre seba? rozmyslam ze co to je 😕

jamaat
30. okt 2009

emode, lenže Sofia je takmer o mesiac staršia.

ja si mlieko odstriekam a o zvyšok sa už vie postarať aj tato.

ludmilabb
30. okt 2009

ked mi s flaskou nemame skusenost 😖

ale na vyrocie ak bude treba tak ju babysitter (moja mama 😀 ) pouzije

som dostala zachvat kasla a Sofia taaak strasne zlakla som ju musela normalne ukludnovat 😅

kosska3003
30. okt 2009

ahojte tak mi sme spali super celu noc ani ja som nebehala po zachodoch tak som rada ale v spalni v rohu mam plesen doparoma musim vystriekat uz mam velku vlhost doma asi lebo aj okna mam mokre niako to poriesim ked dojde mm