Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
30. okt 2009

mimi, nie si vadna, ja tiez chodim pozerat... ☹

sirinka
30. okt 2009

mimi ja chodim kontrolovat este aj klarku... 😅
v postielke mam alarm, to som kludna...ale ked spi so mnou v posteli, tak ju tiez casto kontrolujem...
je to uplne normalne 😉

ladywitch26
30. okt 2009

no ja mam dost, akurat mi segra pisala,ze co som posielala balik s obleckom,tak este aj otec zobral do roboty pre kolegyne,ze chceli pre vnucata cosi. zeby aj on robil dealera? 😀 😀 😀 ale teraz neviem, v kancelarii ma len jednu uctovnicku, tak ci to dojickam,ci komu...lebo robi na druzstve 😀

mimi21
30. okt 2009

no mala je po 20 minutach hore, idem ju nachovat a ideme sa vyvetrat

mimi21
30. okt 2009

lady tak ty to vo velkom nakoniec rozbehnes 😀 😀 😀
ja uz snorím, pisem kody, tak potom vecer napisem co chcem, len este chcem na mm pockat, ze nieco malej na vianoce vyberieme

ladywitch26
30. okt 2009

mimi, no musim vo velkom,lebo v malom by sa mi to nevyplatilo. zas si neprihadzujem nejake extra velke penaze na to, skor sa spolieham na to,ze ked su nizsie ceny,ludia kupia viac. 😉

luba142
30. okt 2009

ahojte 🙂

dodatocne KLARKAM vsetko najlepsie k meninkam prajeme

ssimi- vsetko najlepsie k dnesnym meninam TEBE 😉

lady- noooo snazilka takze uz je to naozaj aktualne s tym druhym babom? Tak drzim palce aby to bolo coskoro

luba142
30. okt 2009

sirinka -- my sme boli nastrelovat nausnicky minuly tyzden juj ale plakala a slzicky ako hrachy aj Kristinke to prislo luto a aj ona uz slzy v ociach ☹

luba142
30. okt 2009

ludmila - k tomu vodnemu kamenu, ja kanvicu vyvaram octom tiez casto aj ked by sa uz po tyzdni vzdy zislo ale nechce sa mi tak az mi to lezie na nervy tak to urobim tak 1/za 2-3 tyzdne 🙂

ladywitch26
30. okt 2009

luba, diky, snad sa podari do par mesiacov. sefa sice porazi, lebo este len nastupim do roboty,ale aspon budem moct byt dlhsie so stankou

iinuska
30. okt 2009

simi, vsetko najlepsie k dnesnym meninkam 😉

mimi21
30. okt 2009

simi aj my sa pripajame ku gratulaciam 😉

lady tak nech vam to rychlo vyjde, o stanku ste sa ako dlho snazili???

my sme doma z prechadzky, celkom kosa vonku, ale kraaaasne, obidve sme mali cervene lica 🙂

sirinka
30. okt 2009

simi vsetko najlepsie...

na toto je reklama v mama a ja ... www.brendon.sk ...tak som zvedava, co to bude...

sirinka
30. okt 2009

luba no uvidime, ako to my zvladneme...klarka plakala viac z toho, ze sa zlakla...

lady tak uz oficialna snazilka 😀 u nas sa este ovulacia nerozbehla...tak snad do leta sa moje vajecniky prebudia...

ladywitch26
30. okt 2009

mimi, antiku som prestala brat vo februari, ale este som chcela chvilu pockat,tak do maja sme si akoze davali pozor. a potom sa podarila koncom augusta. no ale brala som antiku 10rokov skoro,tak kym sa to rozbehlo,nieco to trvalo 😉

sirinka
30. okt 2009

lady ja som brala HAK 8 rokov a slo to na prvy sup 😉 a ked uz je raz organizmus rozbehnuty...aby ste neboli prekvapeny a my s vami 😀

ladywitch26
30. okt 2009

siri, no mohla by sa co najskor, vsak idu dlhe zimne vecery..... 😀 takto o rok uz mozme kocikovat

sirinka
30. okt 2009

my sme dnes ukoncili druhy kurz plavania...magdalenka je uplne bohovska vo vode a perfektne sa potapa... 🙂 z nej zrejme fakt bude plavkyna...

sirinka
30. okt 2009

lady mohla? mozno bude tentokrat aj pipik.... 😝

ladywitch26
30. okt 2009

ja este pipik ee, radsej dalsiu susulku 😀 aby sa stanka mala s kym hrat. pipik az potom. aj ked muz bude asi frflat 😀

mimi21
30. okt 2009

no mne mala konecne zalomila, posledne dni ma totalne rozbity denny spanok, vobec mi nechce spinkat

dnes sme spapali asi za 3 lyzicky bananiku 😝

jamaat
30. okt 2009

Ahojte.
Aj my sme boli von. Najskôr fajne, Emka zaspala ešte v aute, kým sme sa na lúku dopravili,slniečko svietilo, potom sa po svojej 3/4-hodine zobudila, chichotala, kecala. Ale potom prišlo chcenie druhého spánku a už bol prúser na svete. Ryčalaaaaaa! Nepomáhal kočík, heganie, cumel, nič. Keď už mi začal tlak z toho revu nebezpečne stúpať, tak som si zabila na uši MP3 poriadne nahlas. Lenže drahá Emuška prekričala aj to. Keď si 15 minút poškriekala, tak zaspala, ale len kým bola v pohybe. Akonáhle som zastala, bola hore.

sssimi, všetko najlepšie.

iinuska
30. okt 2009

mimi, u nas je to presne naopak.Prave odkedy sa posunul cas, maly mi niekedy spi aj 3x za den.

mimi21
30. okt 2009

iinus my sme este pred par dnami spinkavali krasne 3krat denne, z toho jeden spanok bol aj dvojhodinovy, zvysok tak po hodke
ale posledne dni neviem co sa deje, dam ju do postielky a ona neskutocny plac, aj teraz mi tak zaspala ze som bola pri nej a spi na nasej posteli
na jednej strane je mi luto nechat ju plackat ale na druhej strane by som jej nerada pokazit dobre navyky ktore mala

ladywitch26
30. okt 2009

jamaat, poznaaam. vtedy nam pomaha len vybrat ju z kocika a niest na rukach. a obcas sme aj nejaky ten kilometer od domu, no a stanka pri jej uctyhodnych 8kg uz po par minutach v rukach otazieva...takze lepsie ako dvihanie ciniek v posilovni. horsie je,ked som s nou sama. to uz sa neda aj ju drzat aj kocik tlacit, tak ju len svacnem do kocika,zatnem zuby a snazim sa nevsimat si tie pohlady okoloiducich, na ktorych si mozem precitat, zla matka... 😝

ladywitch26
30. okt 2009

mimi a nejdu jej zubky? lebo nasa sa tak tiez pokazila v spani,ale ako jej predvcerom uz konecne vysiel aj ten druhy,tak spi doobeda dve hodky,vcera dokonca tri a poobede hodku. cez tie zuby spala tak pol hodku doobeda a pol hodku poobede

kodada
30. okt 2009

ahojte, aj mi sa chceme pridat k gratulacii Simi 😉

jamaat
30. okt 2009

lady, a keď začne nerváčiť, tak ešte aj grcia viacej, tak to už je ozaj na šlaktraf!

jamaat
30. okt 2009

Práve som dostala šlehu na gate, takže sa môžem ísť aj ja prezliecť. 😠

ladywitch26
30. okt 2009

jamaat, nasa uz nastastie negrcia, ale co som kedysi robila aupairku, tak tam bol 16mesacny chlapcek a on jak spustil,tak do dvoch minut grcal. no a jeho 4rocny brasko to mal ako zaujmovu cinnosti, robit mu zle, aby stale plakal..som tam vydrzala dva tyzdne a dost 😝