Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
3. nov 2009

uz som sa asi rozhodla...rozmyslam, ze kupim UM 😔 ...nemozem sa na to pozerat, ked tak placka od hladu a ja jej nemozem momentalne nijako pomoct 😢 . Vzdy ked bude takato kriza a nebudem vedet kam z konopi...tak jej dam to a basta 🤐 😖

mimi21
3. nov 2009

nika len opatrne, lebo ja som malej na prvykrat dala nejakych 50ml a potom mi na druhy den grckala strasne vela
no ale ja neskusena mamina, ani ma to nejako nenapadlo, ze to mozte az tak zatazit brusko

no a zato ze som po veceroch taka hyperaktivna som si v obyvacke na cerstvo pozmyvanu podlahu zhodila orchideu, ale pri tej prilezitosti som zistila, ze mi zenie uz druhu bylku na kvety, takze zase sa potvrdilo, ze vsetko zle je na nieco dobre 😉

idem ja sprcha...

ludmilabb
3. nov 2009

nika jasne ze nenechas malu trapit sa!

dm1
3. nov 2009

jamaat nika na pravdu s tymi datami a ono su to aj tak dost velke subory aj ked zozipovane.

nika a neskusis radsej prikrmy? skor ako UM si myslim sak Klarka uz je velka

mimi21
3. nov 2009

nika a neskusila by si na vecer kasu??? alebo je problem aj cez den?
a davas uz ajj nejaku zeleninku? ja uz mam v tom chaos, je nas tu tolko...

iinuska
3. nov 2009

nika a myslis ze je hladna? Nemoze to byt nieco ine?

ludmilabb
3. nov 2009

mimi a ja mam orchidejky len olistene a kvety nikde 😒 stahovanie im uskodilo ☹

nikanika28
3. nov 2009

baby, prikrm uz zacinam davat, uz aj docela pekne papa...dnes zjedla zhruba 150ml zeleniny a este zapila....inak cez den toho moc nevypila, nervacila pri papani, takze bola asi pekne hladna...

iinuska
3. nov 2009

nika, tak ked cez den vela nevypije, tak to dohana vecer a v noci

nikanika28
3. nov 2009

inuska, jasne ze to neviem na stopro....ale vyskusam to asi a uvidim, ci to pomoze

sirinka
3. nov 2009

nika to je blbost teraz zacat davat UM...dovody, preco nervaci mozu byt celkom ine... mozno prave prikrmy jej trosku pomotali brusko, mozno idu zubky, mozno nema svoj den...
a ak by bolo naozaj malo mliecka, daj radsej na vecer zeleninovu kasu alebo ovocne pyre...za UM budes zbytocne vyhadzovat kopec penazi, ked si uvedomis, ze otvorena krabica ma byt max 2 tyzdne... 😉

iinuska
3. nov 2009

jasne, ked mas ten pocit, ze to bude lepsie, tak ano,vyskusaj.

ladywitch26
3. nov 2009

nika, ja som malej dala UM,ked sme sli trajektom a nemala som chladnicku,kde som jej mohla skladovat MM. no a bola to sice len jedna davka, ale tiez jej to porobilo problemy s bruskom. doma nam dve hodiny v kuse vrieskala, co ju brusko bolelo. a po dlhej dobe mala zasa prdiky z neho zastavene. tak s tym radsej opatrne. tiez by som radsej dala kasu, ako radia baby.

mne tiez orchidea zacala vyhanat druhu stonku, tak hadam na vianoce bude cela zakvitnuta. inak kamoska mi podarovala krasnu,taku fialovu,ked sme boli doma na dovolenke, ale musela som ju nechat tam,nezmestila sa nam uz do auta ☹

ludmilabb
3. nov 2009

ja by som tiez kadejako rozmyslala ak by som si myslela ze je to z hladu len aby bola mala spokojna!!!

mystery7
3. nov 2009

ahojte
my sme mali konecne po dlhom case noc co sme vstavali len 3x ale boli sme hore od 5:00 😅 a cez den klasicke 30minutovky 😅

neviete poradit niekde nejaku stranku, alebo clanok o prikrmoch? odkedy sa co moze davat?

iinuska
3. nov 2009

lady, ja si kupim na Vianoce vianocnu ruzu. 😀 Raz som mala orchideu, ale dlho mi nevydrzala,mozno pol roka, neviem, asi som ju preliala

nikanika28
3. nov 2009

no ved uvidim, ako bude este zajtra, mozno sa to znova zlepsi....asi po tom zapale sa to zhorsilo zase..
Nechcem za kazdu cenu dat UM, vzdy bojujeme 3-5dni, kym sa produkcia napravi, len teraz mam asi aj ja uz slabu chvilku a nervy v kybli......

iinuska
3. nov 2009

mys, pokial plne kojis mate este cas.

mimi21
3. nov 2009

ludka ja som mala asi 2 roky len take orchideove pahyle na chladnicke a asi pred mesiacom som ich prehodila na okno, a teraz sa zblaznili, vsetky 4 idu kvitnut, dokonca aj ta co teraz dokvitla, asi pred mesiacom uz zenie kvety
len ja ich moc nemam kde davat, lebo mame este stare okna a tam parapety nie su bohvieake...

mys aj tu je forum o prikrmoch, dokonca dost aktivne stale tam baby pisu, skus aj tam mrk 😉

iinuska
3. nov 2009

nika, pokial si nervozna, tak na mlieku ti to neprida.A mala to tiez vyciti.Uvidis, bude to lepsie. 😉

ladywitch26
3. nov 2009

inus, tie vianocne ruze tu budu za chvilu na kazdom rohu, aj u nas v obchode. mne sa to strasne paci, len to kratko vydrzi.za par tyzdnov mi to vykape,nech robim co robim. a ta orchidea sa mi tak drzi asi preto,lebo ja kvety moc nepolievam,stale zabudam,az ked uz maju suchy listy,tak si spomeniem,ze by aj nejaku vodu asi chceli 😀

mystery7
3. nov 2009

inuska: ja sice plne kojim, ale uz zacinam s prikrmamy, myslim, ze potrebuje uz aj nieco ine

dm1
3. nov 2009

mys kukni http://www.kojeni.net/prikrmy.php. je tam postup a aj tabulka co sa kedy moze

sirinka
3. nov 2009

mys http://www.kojeni.net/prikrmy.php
http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=421648
napr, uprav si to uz sama ako uznas za vhodne... 😉

sirinka
3. nov 2009

lady tu ruzu potom polievaj iba vynimocne a vydrzi... 😉 a ked budes mat velke stastie, tak sa na vianoce zase aj zacervenie...

iinuska
3. nov 2009

len pozor pri tych vianocnych ruziach, vraj su jedovate

mimi21
3. nov 2009

na vianocne ruze sa uz aj ja velmi tesim 😵 😵 😵

baby neviete nieco poradit na tu ogrckanu sedacku??? dnes som to uz druhykrat tepovala a mam pocit ze mi smrdi cela obyvacka 😒

sirinka
3. nov 2009

jaaaj, som sa dobre zasmiala, pozeram panelak a imrova odpoved na otazku "ty si pil?!" "ja som pil collins...." ma dostala... 😀

emode
3. nov 2009

nika ja davam asi hodku pred kupanim kasu a potom pred uložením kojím ... dnes ju pekne spackala lebo bola naozaj hladná ...

sirinka
3. nov 2009

Dedko si prezerá noviny - rubriku nekrológov s fotkami
zosnulých.

Príde k nemu vnuk a hovorí:

"Čau dedo, čo - si na Facebooku?"