Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

bambi7
5. nov 2009

inus aj ja som vravela ze nebudem chodit potichu ale som rada ze spi aspon chvilku 😀 tak uz aj viem ktora parketa vrzga taj ju obchadzam 😀

bambi7
5. nov 2009

idem si lahnut tak sa majte babule

iinuska
5. nov 2009

bambi, u nas ich vrzga dost, tak to si vies predstavit 😀 .A kosti mi pritom pukaju, tak na to tiez davam pozor

bola som pozriet na maleho, lebo uz spi od cca 13.30, a to je dost neobvykle.Ale od vcera uziva Fenistyl kvapky, lebo je zachripnuty.Tak to moze byt aj z nich.

iinuska
5. nov 2009

bambi, cauko, a relaxuj

ladywitch26
5. nov 2009

inus, tak po fenistile moja spala skoro nonstop, to je dobre uspavadlo 😀

inak nikto si nevsimol? uz sme presvihli jubilejnu 500. stranu 😀

ladywitch26
5. nov 2009

no akurat mi volali z roboty, ci mozem prist o siestej na hodinu, zaucit sa na pokladni. lebo mame novy system, tak aby som tam v pondelok nekukala ako puk

iinuska
5. nov 2009

lady, tak si dame sampussss 😉

ladywitch26
5. nov 2009

nasa stanka uz zistila,na co su zuby. dala som jej piskotku, ze ako obycajne, bude ju zuzlat a za pol hodinku ju tak spapa, ale ona si ju uz tymi spodnymi zubami normalne odkusava. a ked sa jej podari taky velky kus, tak si ho tak opatrne rozhryzkava, no zlata je 😅 idem ju nafilmovat, toto treba zaarchivovat... 😀

iinuska
5. nov 2009

lady, no sikulka je to

maly ma medzi hrackami flasu od lucky a ta ho momentalne zaujima najviac.Ked ju chce chytit, tak sa mu odgula a on za nou. 😀

mimi21
5. nov 2009

iinus na sampus mam ja brutalnu chut, len to sa neda tak otvorit ako vinko, ze das si za poharik a dost, toto treba celu flasu a ato si teda neviem dost dobre predstavit ako by to dopadlo...

iinuska
5. nov 2009

mimi, ked tam das lyzicku, tak nevybublinkuje.Ale kedze kojim, tak si nedam.Mozno na Silvestra 😵

ladywitch26
5. nov 2009

jaaaj, spominajte sampus, ja mam tiez uz chute. ale na muzove narodky si dam. najskor si odstriekam a potom si trochu usosnem. odstriekavat budem az za dalsich 12hodin, tak to sa dovtedy vysumi. a ak nie,tak preventivne vyberiem z mrazaka,este mam zasoby 😉

mimi21
5. nov 2009

no mne tu vsetci spia...

inac ja si obcas dam deckocerveneho, vecer ked malu nakojim, ked viem ze dlho nebude papat, vraj sa to moze 😝

iinuska
5. nov 2009

mimi, aj ja si obcas dam. 😉

zuzkaprofant
5. nov 2009

cafte ja som zaspala aj s malym na koberci v obyvacke pri filmiku dobre ze som som mala na sebe deku inac by som prechladla asi joj vam poviemze dlho osm si tka poobede nepospala ale asi budem kazdy den s malym si tak podriemkavat upratovanie pocka 😀

mimi21
5. nov 2009

zuzi, veru tak upratovanie pocka
ja si v poslednej dobe skoro kazdy den s malou schrupnem 😅

zuzkaprofant
5. nov 2009

mimi ja uz tiez tak budem 😀

dm1
5. nov 2009

no ste toho zase popisali... ja mam tiez postahovaneho toho Canakyho 3 CD-cka ale neviem odkial som myslela ze to znova pohladam ale ked jamaat ma tak nemusim 😉

som sa rozhodla ze budem chodit na to plavanie s detickami - ale Nika neee do TN lebo moc nechcem soferovat ked bude zima ale sem do DCA. Nechcela som sem najskor lebo som pocula ze tam dubnicanky nachytali cosi ale ked som sa na to na fore pytala tak to bola len jedna ktora mala problemy uz predtym a ostatne si pochvalovali. Dnes sme sa boli zapisat a kuknut aj deticky ako plavaju. zlate boli. nechcela som ist sama tam a nakoniec som tam stretla aj kamosku s porodnice tak budeme chodit spolu 🙂

dm1
5. nov 2009

inak ten Mikulas nemal chybu 😀

dm1
5. nov 2009

mimi ja si s malym nemozem zdriemnut lebo spi len tak 30 min. a to by som ani zalahnut poriadne nestihla. ale ked je vonku tak spi stale. dnes sme boli hodinu a pol vonku a spal skoro furt

ludmilabb
5. nov 2009

dm ďakujem 😝

ludmilabb
5. nov 2009

ja nepijem ale taký malý radler by som si aj dala...

emode
5. nov 2009

cafte, babenky asi uspavate vsetky 😀
dalsi debilny den za nami ... som unavena ako kon a za mnou nic nevidno 😠

mala dakosi bojkotuje prikrmy ... zje par lyziciek a potom zatvori usta a dost ☹ a vobec ... dako je vsetko na prd 😢

emode
5. nov 2009

ja si tiez deci vina obcas dam alebo cierne pivko vecer ...

ludmilabb
5. nov 2009

lady som si to aj vsimla ale uz som uputala Mikulasom tak reku my ani neuverite ked napisem ze sme za 500 hihihih 😵 😵 😵 este ze toto sa neda popliest 😝

ludmilabb
5. nov 2009

Erika podla mna aj moja Sofia bude bojkotovat prikrmy, ona nie je velky papkac takze to bude boj o kazde susto 😖 ale dako to budeme musiet doslovne "prežut"

dm1
5. nov 2009

emode ked si fotila na plavani pod vodou to si mala ten jednorazovy fotak do vody?

zuzkaprofant
5. nov 2009

asi si babatka zvykli na chut materskeho sladkeho mliecka , moj praveze nechce velmi mi pit mliecko ale vsetko chce na lyzicku len v noci mi pije mliecko cez den 40ml mi pije aj na 3krat 😀 😀

dievcata mozem dat malemu surove jablcko postruhane s bananikom a mrkvickou co poviete

kosska3003
5. nov 2009

ahojte tu je ticho dneska moja Marika uz jedla jablcko jednu lyzicku len a nic jej nebolo

emode
5. nov 2009

dm my mame Digi Olympus vodotesny do 10 metrov kedze radi snorchlujeme a potapame tak sme investovali no a nepovedala by som ako tuto investiciu vyuzijem ... 😀

inak boli by aj lepsie fotky ale uz bolo malo chloru vo vode tak bola mutna 😖