Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
7. nov 2009

no tak mm prisiel domov rano s uderom 6 hodiny 😅 ten kamosov maly bude riadne zdravy, kedze ho zapijali 12 hodin 😀 no ale na to ako neskoro prisiel, to nebolo az take zle, aspon sa mi tak zazdalo ked som vykukla z izby a dala mu do ruky periny, ze nech ide do obyvacky

ja tiez nie som nejako moc vyspata, mala bola hore o 11, o 3 , o pol5 a o 7 uz rano 😕

papali sme zase vyzivku, velmi jej to chutilo 😝

ladywitch26
7. nov 2009

mimi, tak to riadne zapili... 😀 ale zas ked pomenej pijes,dlhsie vydrzis. moj muz bol raz zapijat slobodu najlepsieho kamarata a na druhy den mali zabijacku,tak vedel,ze nebude moct dlho zapijat. tak sice do polnoci bol doma, resp.doniesli mi ho, ale do tretej rana stravil objimajuc misu a rano mal totalne okno. a nevyspala som sa ani ja, lebo som nanho davala pozor,aby sa nahodou nezadusil, ak bude este vyprazdnovat zaludok v spanku 😝

mimi21
7. nov 2009

no ked sme my mali rozlucky so slobodou, tak on bol v meste a ja s kamoskami u nas na byte a o pol,1 sa otvorili dvere a mm vpadol do bytu, uplne na srot s plnou narucou darcekov zo sexshopu
ked to ostatne baby videli tak hned volali tym svojim, ze v akom su stave
od 8 do polnoci urobili v krcme ucet 7tis. skk 😅

ladywitch26
7. nov 2009

mimi, tak to tiez pekne 😀
mne sa na svadbe muz opil skoro na srot,ked mu prisli kamarati futbalisti. za hodinku ho doriadili, ale potom uz mal stop odo mna a rano o siedmej este hosti zopar domov odvazal 😀

iinuska
7. nov 2009

ahojte, no u nas noc katastrofa, 23.00, 1, pol 3, 5, pol7 a potom nastastie zaspinkal do 9. 😒

stihla som poprevliekat periny, poutierat prach, Petko povysaval.Teraz varim malemu zeleninku.
Adamko zaspinkal asi pred 10 min.Mohol by sa dobre vyspinkat, lebo na 15 ideme na to vitanie deticiek 🙂 🙂

mimi21
7. nov 2009

moj sa na svadbe opil so svagrom mojim, o 11 uz bol zlatucky 😀 😀 😀

mimi21
7. nov 2009

no iinus tak som zvedava ze co dostanete 😕
mne je mala hore od pol10 a nechce mi teraz spinkat, darmo vysadili sme fenistil, tak uz nechce tolko spat 😀

ladywitch26
7. nov 2009

no idem ja tu moju repetulku nakrmit. spala dve a pol hodky (co je az neuveritelne) a teraz si tam vykecava asi s mackou a zirafou 😀

iinuska
7. nov 2009

mimi, dam vediet

lady, tak dobru chut

emode
7. nov 2009

jamaat no nebolo to uplne strasne nervacenie ... este doplnim ze od polnoci som ju mala pri sebe a tazko sa odmieta prsnik ked ju mas pri sebe a nie a nie sa upokojit dokonca sa chcela hrat preto som ju supla do postielky ... len to ma druhu stranu aby to nebrala ako trest ... ale vidis potom spala do siestej a sest hodin tym padom prsnik nepotrebovala ...

lady ked sa ti mala vykecava v akej je polohe alebo kde je?

ludmilabb
7. nov 2009

ahojte, my sme mali debilnú noc, zrejme sa už nachádzame v začarovanom kruhu častého budenia, vyžadovania prsníka, zaspania...atd ☹

Erika ja kedže s ňou spávam od začiatku, nerváči dovtedy kým jej ten prsník nedám, cucne si a zaspí o polhodinu je to schopná spraviť znova, zatínala som zuby o tretej, stvrtej, piatej....vstala o siedmej a spali sme odvtedy 2x po polhodine

na začiatku to nerobila, budila sa mi 2x v noci a pohoda lesná, lenže sa to zmenilo k horšiemu a ja neviem ako to mám zmeniť, ani cumeľ nepomôže, vyberie si ho a reve ďalej, dokonca sa jej vracia saci reflex čo mala ako novorodenec, točí s hlavou zboka nabok a hľadá urputne prsník...už to dávno prestala robiť a posledné dva dni to začala robiť zase, no nechápem 😖

luba142
7. nov 2009

ahojte
no my sme spali ako vzdy 2 razy za noc hore. Manzel isuiel na zabijacku tak hadam aj nieco donesie vcera som na veceru robila gulasik a este som aj kolacik piekla, ja idem do extremov bud nerobim nic alebo vsetko naraz 😀

tinapp
7. nov 2009

Ahojte baby,raz za čas sa mi podari sa k vam dostat a teraz si čitam,že detičky zle spia .Moj Andrej sa v noci už asi 2 týždne budi o 23,2,3,4,6,8.Rano neviem,kde je sever a teraz by som ho chcela začat prikrmovat,lebo ho len kojím , nechce cumel a začína si moj prsnik zamienat za cumel.Čo ste dávali ako prve a kedy?

iinuska
7. nov 2009

luba, aj my sme mali nejake vyrobky zo zabijacky.Manzel si pochutnaval na tlacenke, to ja nemusim, ale dobru klobasku si obcas dam 😝

ladywitch26
7. nov 2009

emode,ona normalne ked sa zobudi v postielke, tak schmatne macku,co ma pri sebe, zdvihne ju nad seba rozprava sa s nou. obcas ju vysvaca po postielke a zasa sa s nou rozprava 😀

ludka, to nemusi byt saci reflex. moja sa tak jasi, ze tiez kruti rychlo hlavou zo strany na stranu. podla mna sa jej to strasne paci

luba142
7. nov 2009

inuska- ja tlacenku mozem aj kapustu aj polievku, zasa tu klobasu nemusim 🙂 , vseobecne klobasy nemusim ja tak jedine na jednohubkach

ladywitch26
7. nov 2009

inak vcera som zistila,ze musime urychlene malej kupit autosedacku. z vajicka jej uz trcia nohy a aj v pleciach jej jej nejake tesne. no ono to je vraj az do roka, ale asi neratal nikto so 6.mesacnym dietatom,ktore ma vahu rocneho 😀 a co mame sedacku, tak odtial jej uz tiez trcia nohy, ale to je do 13kg,tak nejako v tom uz hadam vydrzi 😀

ked spominate zabijacky, ja ich neznasam. otec doma chova 30prasiec, sice vacsinu preda, ale zbytok zabija pre rodinu a my sme museli stale pomahat. 😝

monkap
autor
7. nov 2009

tak karfiol mame za sebou ... ziadna slava, ale cosi spapala 😝 ... predsalen, je to svojska chut 😔

monkap
autor
7. nov 2009

ked spominate zabijacky 😀 ja zabijackove veci nelubim 😝 som v tomto asi nejaka divna, kazdy to miluje ale ja eeee ...

monkap
autor
7. nov 2009

tinapp: ja som davala ako prvy zemiak s mm ... vacsinou sa dava ako prva mrkva .... uz ako uznas za vhodne 😉 davala som to na obed 😵

emode
7. nov 2009

monkap vy uz ale pekne papate je normalne ze jej nieco nechuti ... zato my sa dako nevieme rozjest ... treti tyzden a zje max 40 ... zato kasu zlupne len taky fukot ale tiez nie este celu davku robim zatial len polovicnu

ladywitch26
7. nov 2009

monka, ja som tiez davala prvy zemiacik. a dobre som spravila, lebo samotna mrkva jej nerobi dobre na brusko. ked je zmiesana este s necim,tak pohoda, ale osamote nie...

jamaat
7. nov 2009

Jeeežiš, ženy, nestrašte s tými nocami! Hádam to nečaká aj mňa! Veď ja umriem, ak to tak bude!!!

Emka zase spinká na balkóne, zaspala spokojne a spinká už vyše hodiny. Že jaký dobrý nápad som mala s tým kočárom! Ja svoj totiž nechávam dole vo vchode, nemáme výťah, tak kto by to trepal furt na tretie poschodie a ešte kolieska umýval od blata. A ani hojdať sa tak nedá ako mašina vremeni.

emode, nemyslím si, že to bude brať ako trest. Bola predsa noc, má sa spať, tak musí pochopiť, že postieľka v noci je na spanie. A zjavne to aj pochopila.

monkap
autor
7. nov 2009

emode: neviem ci jej nechutil ... mala ho prvy-krat ... musi si na tu chut zvyknut .... to mala karfiol so zemiakom ... ked som to ochutnala , ani mne to nechutilo 😀
mne sa rozjedla az posledny tyzden .... dovtedy nic moc 😝 neboj, to pride .... ved mne lenka isty cas ani len pusu neotvarala, ale vtedy jej isiel zub, tak asi preto ... a teraz jej uz druhy presvita spod dasna, ale este "necinka" ...

lady: ved prave kvoli tomu, ze som mala s mrkvou zlu skusenost u patka (presne ako ty pises - sama mu robila zle na brusko - az plakal co ho tak hnevala), tak som teraz zacala zemiakom pre istotu 😅

ladywitch26
7. nov 2009

monka,mne to aj kamoska poradila,ze nezacinat mrkvou, lebo jej detom tiez nerobila dobre

ladywitch26
7. nov 2009

ozi, vcera som bola v nexte a tie slavne jezove capice sa im tam povalovali po zemi,ludia po nich slapali...tu az taky uspech ako na |MMA nemaju 😀

ludmilabb
7. nov 2009

ja som dnes davala malej mrkvu s mliekom tak som zvedava ci nejake bruchabole budu alebo nie, ked tu pisete kadeco 😖

ludmilabb
7. nov 2009

Janka ty Emku uspíš a potom uložíš do kočíka? zrejme jej hluk nevadí...my máme pod balonmi cestu tak neviem či by mi tam Sofia sladko spinkali a ešte k tomu susedia fajčia 😠

monkap
autor
7. nov 2009

ludka , kazde dietatko je ine a vacsina mamiciek zacina s mrkvou 😵 ....

ladywitch26
7. nov 2009

ludka, mojej paradoxne hluk nevadi,ani keby okolo nej tatrovky plne nalozene chodili, ale skus si cosi zasepkat pri nej,tak hned je hore