Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
17. nov 2009

Ahojte!
dnes si Sofia povedala ze pred siestou uz bude hore, strasne ma tym potesila, takze som ju musela uz ukladat na spanie a uz mame aj po nom, spala skoro 40 minut. Manzel mi dnes odchadza na tri dni prec.

Lady Stanka ti doobeda vacsinou prespi a poobede je aktivna, co je irka alebo co? 😝

Erika ked Sofia sa budi takto uz pekny mesiac ak nie viac zeby jej isli zuby stale, odjakziva hehe

vy tahate v noci a cez den slabotka, vonku je skaredo bleee

jamaat
17. nov 2009

Čaute, ja poctivo aj večer, aj ráno.
Práve sme zistili, že vypadol Ben, tak som bola Moniku skontrolovať, či neplače 🙂 ......Emka leží na deke, vytŕča nohy do neba a kuká Zlatú bránu 🙂 .........Chlop šiel kúpiť zakysanku. .......A tak si tu žijeme. A vonku je hnusne a chcela by som ísť na squash trochu údy ponaťahovať.

jamaat
17. nov 2009

A kým som to napísala, Emka sa odgúľala pod stôl a začala z neho vyťahovať časopisy a krásnu hračku si tam našla - euroobaly. 😀

ludmilabb
17. nov 2009

Sofia ma hracku Vigantol...no neviem ci je to vhodne ale ten gumeny vrch jej chuti a ma to ako hlasnu trubu a este si aj dasna pomasiruje

jamaat
17. nov 2009

Hlásnu trúbu? Máte nejaký iný Vigantol ako my? 🙂

ludmilabb
17. nov 2009

no hulaka pri tom akoby oznamovala cez to kuuuupte si jablka, lacno daaaavame 😀

ladywitch26
17. nov 2009

raaanko...my uz od pol siedmej hore, v poslednej dobe stanka kaka zavcas rano a potom uz nechce spat ale viska v postielke, tak pobudi cely dom 😀

ludka, ja tiez nechapem, prespi celu noc, aj 12hodin v kuse, ale ked sa rano zobudi, tak vydrzi tak maximalne dve hodiny a potom si uz zasa sucha oci,ze chce spat. zaspi mi pri krmeni,tak ju len prelozim do postielky a ona potiahne dve-tri hodky. ako keby v noci nemala dost. ale zasa potom poobede uz nespi, resp. maximalne hodinu niekedy,ked sa s nou muz ide prejst vonku.

ladywitch26
17. nov 2009

inak u nas je dnes riadna kosa.pes sa pytal von,tak ho muz pustil, ale za par sekund uz bol na okne a skrabotal labou na sklo,ze chce ist dnu. somar,keby si pobehal, tak sa zahreje. ale asi je moc rozmaznany, neviem, co by robil, keby sme ho na vianoce zobrali na slovensko do tych mrazov. by ani nuchac nevystrcil z domu, ircisko jeden 😀

jamaat
17. nov 2009

Ženy, stále sa vás zabudnem spýtať: Aj vy ste také vysušené ako ja? Cítim sa ako stará anglická korytnačka. Pokožka suchá, vlasy ako slama, nechty tvrdé, podošvy tvrdé, vrásky okolo očí... 😖

zuzkaprofant
17. nov 2009

cafte ako sa amte ja mam po 3 dnoch 2 kg dole apson dake pozitivum ked som este hotofka slaba doma bomba vybuchla muz sa nestiha ani najest pri malom a nie este ze spat 😀

ladywitch26
17. nov 2009

jamaat, neviem,ci anglicka, ale korytnacka som aj ja 😀 vlasy mi stale padaju,aj ked uz som sa na to vydlabla a pred tyzdnom som si ich nafarbila,nech v robote nejako vyzeram, no a nechty sa mi stiepia jeden po druhom. a podosvy mam tvrde a vysusene este od tehu, tak to uz sa nad tym ani nepozastavujem. a okrem toho mam hroznu kozu na bruchu, vypada ako brucho 80rocnej stareny a neviem,co s tym robit, ci sa ta koza niekedy sama popravi, alebo sa mam rovno na plastiku objednat

zuzkaprofant
17. nov 2009

lady 😀to si o mne pisala ci co 😀 😀 😀 ja som na to tak isto ale snad sa to spravi treba cas

ladywitch26
17. nov 2009

zuzka, teraz mi je to aj tak jedno,lebo stanke chceme surodenca poriesit, ale cakala som,ze sa ta koza nejako stiahne. tyzden po porode som ju mala ako placacku, ako co v telke niekedy ukazuju ludi,co rapidne schudli a zostala im taka koza navyse, ale im do odstranuju chirurgicky, tak teraz neviem,ci nemam zacat setrit aj ja. zeby mi muz na tridsiatku venoval plasticku operaciu? 😀

mimi21
17. nov 2009

aj ja sa uz hlasim 😉
vypadol Ben, no do kelu, ja som ho mala rada, taky skromny chlapec...

vcera sme s kamoskami riadne povymetali mesto, asi nie je podnik, kam by sme aspon nenakukli, lebo blby den sme si vybrali, polovica podnikov zafajcena, polovica do desiatej otvorena a dalsia polovica do polnoci, ale nam bolo malo, ako tak ratm, tak mam tych polovic nejako vela 😀

a som sa zabudla pochvalit, mala od nedela rozprava ta-ta, ja som ju ucila mama a ona na to tata 😅
ked nema naladu, tak ukaze nie-nie, najprv len tak nemo otvarala pusku, ale teraz uz jej to ide celkom dobre

zuzkaprofant
17. nov 2009

mimi super si sa aspon odreagovala a gratulujem ku tata
moj mal fazy ze mama neeeeeeeeee neeeeeeeeee meme co je mliecko ale teaz uz robime vranu krakame normalne takze vies co nasleduje budete krakat 😀

lady co si ked chcete suodenca tak sup na to ja by som chcela tiez ale pockame asi ja mam brucho take nafuknute stale akoby som bola v 4 mesaici aj vahovo som ntak na tom 7kg este musi ist prec

ladywitch26
17. nov 2009

no co ten moj muz poriesil... ze ide prezliect periny. mame tri obliecky, jednu mame v hostovskej izbe na paplone, druhu sme mali na nasej perine a tretia akoze rezervna. tak muz vyzliekol tu nasu a beha po skriniach,ze kde je ta rezervna. nikde ju nenasiel. tak som sla pozriet ja, v skriniach nikde,no a nakoniec som ju nasla oblecenu na nasom paplone. ona je taka obycajna, maslovej farby,tak muz si myslel,ze to mame taky paplon, tak vtedy na nu obliekol este jednu obliecku. tak sme mali dve na paplone 😀

mimi, tak to pekne uz vykecava. nasa vie povedat akurat hamba a potom kadejake skrekoty do toho. a ked place z postielky, tak jej aj to mama pomedzi to ujde, asi si mysli,ze ma tym obmakci a nemusi ist spat 😀 a ked papa,tak este vravi ham, a mam

zuzkaprofant
17. nov 2009

teraz som citala ze heidy klum mesiac po porode je uz na mole tak ja nechapem co hned ako odradila isla na plastiku ci co ale ucite nekoji si myslim leboto by inac vyzerala

ladywitch26
17. nov 2009

zuzi,vsak sa snazime, ale to uz nie je jak ked sme boli sami, ze hocikedy. teraz musime pockat, kym mala zaspi, a aj to kazdu chvilu chodim kontrolovat,ci nahodou neplace 😀

mimi, no si si dobre vyhodila z kopytka. ja som bola prvykrat ked mala stanka 6 tyzdnov, ale to som kazdu chvilu pozerala na mobil a o hodinu a pol som uz letela domov. ale teraz 12.decembra mame z roboty vianocnu party, tak nech ma muz necaka pred zaverecnou 😀

sssimi
17. nov 2009

Ahojte!

Ludka nepestujete niečo? Že by si potom Sofiu na trhy vyhnala 😀

Lady gratulujem k novému postu v práci.

Jamat ja sa ešte necítim na korytnačku. Prestali mi vlasy padať a aj pleť je OK, ale ja mám 22 rokov.

Zuzkapr z toho si nič nerob... Tie modelky určite nevstávajú v noci k svojim deťom. Nonstop maju pri nich opatrovateľky a oni sa starajú len o to ako sa rýchlo vrátiť do normálu. Brucho sťahujú obväzami...

ladywitch26
17. nov 2009

simi, no tak to ty si iba take korytnacie mlada este 😀 to mne uz taha na tridsat. v tvojom veku som ani z diskoteky nesla pred piatou domov a na druhy den som zvladala este aj do prace od deviatej rano. teraz by som si uz netrufla.

jamaat
17. nov 2009

A ešte som s hrôzou nedávno zistila, že mám na rukách fliačky.....ako starecké škvrny to vyzerá. Dúfam, že to zmizne, že to mi len opálenie tak čudne schádza.
A Monika to číta a rehoce sa mi.

ludmilabb
17. nov 2009

Janka hadam len to nie..urcite su to len pigmentove zo slnka, moja sestra ma take na tvari
ja mam suchu pokozku stale, uz roky najviac mi vyhovuje klasicka Nivea aj ked mojmu mm smrdi ale ma smolu

Sofia dnes hviezdi, moje nervy esteze pride mama s obedom, trosku ju pozabava

sssimi to je jasne a taka Dara uz len kedy byva s malou vsak pripravuje furt nejake projekty, koncerty, akcie!

jamaat
17. nov 2009

ludka, už si sama? .........Ja som práve obed šupla do rúry a Emka spí už vyše hodiny, tak som v šoku. 😅

Od pôrodu som sa vlastne ani nekrémovala, lebo som to zvykla v posteli pred spaním, lenže Emka mala taký ľahký spánok, že ju budilo ešte aj šúchanie rukami po pokožke. Vlastne trepem, v lete som sa občas natrela, keď som bola opálená. 🙂

ludmilabb
17. nov 2009

hej uz som sama, Janko odisiel rano do Blavy a potom z Viedne lietadlom do Bruselu...vcera mi povedal, ze mam ist zanho a on zostane so Sofiou, velmi smiesne 😒

susedia tu nieco suchlikaju popri radiatoroch no to su zvuky 😅

ladywitch26
17. nov 2009

no mne akurat muz zobudil stanku. 😠 musi sa trepat akurat teraz ukladat periny na radiator.to fakt nemohlo pockat hodinku, kym sa poriadne vyspi. teraz bude nervna ako sto certov. ale vsak nech si ju taku uzije, ja idem o dve hodky do roboty... 😠

ludmilabb
17. nov 2009

lady ja si neviem predstavit, zeby mm zostal s malou sam

mimi21
17. nov 2009

cafteeeeeee
kedze je takto hnusne tak ma kamoska nahovara aby sme poobede zbehli do europy...

inac ti meteorologovia by si mali poriadne vylestit tu gulu co podla nej vestia pocasie, lebo este v nedelu vraveli, ze v utorok bude 17 stupnov a slnko 😅 no tak mozno v Dubai

zuzkaprofant
17. nov 2009

ludmila vies jak by si uzil malu moj mm mi konecne uznam ze mam byt s coho vecer hotova od soboty sa stara o celu domacnost a maleho chudak ani este neranajkoval a a si zuby neumyl 😀 😀 😀
tak nech vydi ake to je cele dni byt len s malym a to este snim nebol na prechadzke nenavaril len akurat stihol povysavat 😀 😀
ako vam jefaj ze mate statny svatek 😀

iinuska
17. nov 2009

ahojte, ja som si doobeda hodinku pospala, dnes sme mali hroznu noc.Maly kazde 2 hodiny hore.Este take blbe pocasie do toho, no bola som jak vyflusnuta.

ludka, tak sama varujes...

ludmilabb
17. nov 2009

mimi to nam rovno moze pocasie predpovedat vestica Teodora 😝

zuzkap ☹