Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dupinka
18. nov 2009

mimi, diky, aj ja mam z nich fajn pocit, ideme tam v piatok osobne po to 😉

zuzkaprofant
18. nov 2009

cafte konecne som vas docitala maly mi zaspal po mliecku tak ma troska klud lebo cely den len sa nosi na ruckach on uz nechce sa sam hrat ani 5 min take zlate deita to bolo.........oxoxoxoxixii a teraz len na ruckach tancujeme alebo chodime aby mu nic neuslo alebo sa musim snim hrat inac vresti a zacal ma stipat potom ma chce pusinkovat oslinta ma celu no co vam poviem zabava len ja ho nemozem nehcat na postely ked tam nie je vela vankusom alebo paplonik lebo sa mi velmi rychlo prevraca a pohybuje a sa bojim ze spadne moj je velmi vrtky sa ani neohladnem a uz snura zasuvku a uz sa mi dako ked sa tak naserie poradne dava na kolienka ricky naspanuje hlavu do podlahy ako pstros a sa tak tosi az je cely spoteny nesedi sam sa kymaca este ako strom tak ho endavam sediet len ked mne na kolienkach inac len je na brusku sem tam na chrbatiku ale vam poviem zejak maciatrko bol za mala teraz je ako certik bertik muz je dnes rad ze je vrobotke mam taky pocit lebo ani nevolal cely den asi ho tie 3 dni co sa musel nonstop o maleho starat vycerpali prajem kazdemu muzovi si vyskusat take nieco 😀

mimi21
18. nov 2009

baby mate cestovne postielky???
ja som teraz nad tym zacala rozmyslat, ze ked ju necham spat u nasich alebo niekam pojdeme
kamoska ma super lahucku Cam, ale aj stala 150e, ale to bola taka s prebalovacim pultoma vyskovo nastavitelnym matracom - a to uz mi netreba

zuzkaprofant
18. nov 2009

mim ija nemam sme chceli kupit ale netrebalo nam iba raz a to sme si pozicali a teraz moj maly aj tak spinka so mnou v postely a ked pojdeme na velku noc k nasim tak to uz bude velky chlap a kym pobalim vsetky veci tak ani sa mi do kufra nezmesti

ale viete co mam nove som vcera dosatla od susedky taku ohradku pre maleho aby mi nebol na podlahe super vec ma 2 polohy a nemusim ho konecne po obyvacke nahanat ale sa nervy lebo je ako tiger v klietke nema tak volny priestor na kotule 😀 😀

juska3
18. nov 2009

mimi, my mame cestovnu postielku a nechali sme ju u mojich rodicov, chodime tam na vikendy,tak tam Alex spava,ale museli sme mu kupit do toho madrac lebo to malo dve urovne a ta vrchna sa hojdala a to mu vadilo.A tiez chcem, ako zuzkaprofant pise, tu ohradku, ked zacne krpec lozit a budem potrebovat odbehnut,aby som ho tam supla

dupinka
18. nov 2009

mimi, my nemame. Davam ho spat bud k nam, alebo na vedlajsiu postel tak, ze ma s nasou postelou letisko, aby sa nahodou neprevratil.

A o ohradke ani neuvazujem, lebo pre Adamka by to bol fakt maly priestor na hranie, on sa otaca a kotula, tak v tom by bol ako v klietke.
Ja ho nechavam hrat sa na zemi, ma tam krubu deku, na nej penove puzzle a na tom este hraciu deku. Parkrat sa stalo, ze som ho nasla uplne mimo hracieho priestoru, ale zatial v pohode, nema sa kde udriet, iba ak o calunene kreslo alebo roh stolika, ten je nastastie obly.

Kym sa neplazi tak, ze za mnou sam pride z izby do izby, tak snad tu chvilku, ked odbehnem niekam, zvladne bez ujmy. 😉

mimi21
18. nov 2009

dupi moja sa teraz zacala vela prevracat v spanku, na brusko a tak kadejako... tak sa ju bojim nechat na velkej posteli a mm mi to uz vobec nedovoli
len teraz vaham ci sa nam to oplati, kolkokrat to pouzijeme a tak,.. ale som myslela ze by som teraz napr. svokre povedala, ze na vianoce 😝

jamaat
18. nov 2009

Existujú aj zábrany na posteľ, asi by som skôr to kúpila za pár korún, keď už.

iinuska
18. nov 2009

dupinka, aj ja som pozerala na tu Romer king plus

iinuska
18. nov 2009

mimi, ja mam cestovnu postielku, my sme ju vyuzili este v lete na dovolenke.Ale zacnem ju pouzivat ked maly zacne lozit, ked si budem musiet nieco porobit, aby som ho nemusela po dome hladat 😀 😀

mimi21
18. nov 2009

no mala mi pred hodkou spraskala hruskovu vyzivku s polkou toho sunarka keksika, asi 40ml, chutilo jej to riadne, teraz sa mi este fajne pokadila a ideme sa len teraz kupat, lebo sa len pred hodinou zobudila, som zvedava kedy mi zaspi 😕

sssimi
18. nov 2009

Kočky suseda má ohradku a použila ju asi 1x. Keď jej syn zistil, že ho tam strčila spustil nenormálne jakoty. Proste tam nechcel byť... Ja by som vám odporučila ak máte kamošky čo to majú doma, tak radšej odskúšajte nech to nemáte potom niekde v kúte hodené. Ja to kupovať nejdem.

jamaat
18. nov 2009

Dnes mi boli opravovať internet. Tak som bola celá šťastná, že to ide už poriadne. Ibaže on to skúšal na veľkom PC, tam to už ide OK, a keď som šťastná sadla za notebook, tak som zistila, že tu to furt ide na hovbeles! 😠

A dnes som vyhrala v aukcii hovadinu. Som si ani poriadne neprečítala, prihodila som, že veď ma aj tak prebijú, ibaže neprebili. Tak mám prívesok sloníka so swarovského kameňmi. Ibaže ten sloník je dosť veľký slonisko! 😕 😅

jamaat
18. nov 2009

mimi, mne Emka spí od piatej, asi sa už uložila na noc. 😨

jamaat
18. nov 2009

No tak práve sa zobudila. TAk som tiež zvedavá, ako ide ďalej pokračovať. 🙂

dm1
18. nov 2009

my ohradku mame ale to sme zdedili po sestrenicinej malej. uvidime ako sa tam bude malemu pacit. ale zatial je na zemi na penovom puzzle som dokupila dalsie tak ma velke letisko a ak vyjde dole je tam koberec tak by to malo uz hadam na chvilu stacit. dnes sa odgulal k polickam a isiel mi riesit taky ten ozdobny farebny piesok v doze.... no do keby pojedol.... hned som to zasunula dalej

Chcela som naj cestovnu postielku ale najcastejsie sme u nasich a tam mame normalnu postielku po neterke a aj u sestri je dost posteli tak mam kde s malym spat. u svokry sice nie je kde ale prinajhorsom mozeme zobrat tu ohradku a dat dole deku

mne sa pretaca aj na chrbatik aj brusko a aj sa snazi dat na kolienka. dnes sme boli u rehabilitacnej tak ho pochvalila. no ukazala mi novy cvik co budem robit namiesto predosleho ale to sa mu voooobec nepacilo strasne plackal. pri inych nic dobrucky bol a vtedy spustil. no uvidime. povedala ze to zatial nemame teda robit ze az ked prideme nabuduce za 2tt. inak esteze som jej povedala ze chodime plavat lebo povedala ze ten den vojtovku teda len 1x nie 3x ze to by bolo vela cvicenia na neho

inak polrockovym vsetko najlepsie!!!!!

dm1
18. nov 2009

inak drobec bol od poobedia akysi nesvoj stale pomrnkaval aj isiel spat bez kase radsej som ho nakojila. uz spinka konecne zavislak cicikovy moj 😉

ludmilabb
18. nov 2009

dm ty si kupila to puzzle v tescu?ja mam dve balenia este dve by sa aj zisli, ale by to uz stalo aj dost penazi
maleho mas riadne sikovneho 😉 😉 😉 a na cvik si hadam casom aj zvykne

dm1
18. nov 2009

ludmilabb mam 2x puzzle z tesca a este 9ks take podobne z dracika normalne to do seba pasovalo som bola rada len tie tescove su trochu hrubsie ale to nevadilo. my mame kobar v obyvke v strede a kde bolo lino je teraz puzzle tak je to v pohode

dm1
18. nov 2009

baby tie co chodite plavat mate tie jednorazovky do vody alebo plavky? ja som kupila u nas kde plavame take plavocky nejde pod to uz plienka a su od 6-11kg tak my to urcite budeme mat aj v lete a stali 14 EUR tak si myslim ze sa to urcite viac oplati ako tie jednorazovky. a este aj pre druhe moze byt

ja mam tieto: http://www.mimiplus.sk/splasha-plavame-s-babatk...

ludmilabb
18. nov 2009

dm pekne plavočky, krabíkovské 😉

Janka prívesok je pre teba, Moniku alebo Emku?

dnes sme papali zemiacik s mrkvou a vecer to uz dala von zo seba, trosku inak to smrdi 😅

mimi21
18. nov 2009

dm ja mam zatial jednorazovky, teta nam neodporucala hned kupit drahe plavky, ze uvidime ako to pojde
mam tie z DM, 12ks stalo 4e, celkom v poho, ale minule som mrkla na huggies a tam stoji 10ks 8,50e 😅 kapanek rozdiel 😅
inak neviem ako vy, ale my mame vzdy pod nimi vodu, alebo myslite, ze je to to co mala nacika??? to ma teraz akurat napadlo ako som to pisala

iinuska
18. nov 2009

ahojte, tak maly uz okupkany, napapny, pekne sam zaspinkal.Uz aj ja som sa stihla osprchovat.

dm, a ako su hrube tie puzzle?Mas pod nimi este deku? My mame parkety a to je dost chladne.Teraz ma maly na zemi 2 deky a pod nimy este tenky koberec

ludka, to uz su ine hovienka, co???? 😀 😀 😀

mimi21
18. nov 2009

baby s cim davate brokolicu? ja so zemiakom a mrkvou, ale chcela by som nejaku zmenu...

mystery7
18. nov 2009

ahojte kocky
ja uz idem od zajtra davat aj masko malemu. Inac mu prikrmy velmi chutia, pekne otvara ustocka a papka. Vsetko mu dam zapit cajikom, aby nebol dehydrovany.

Brokolicu davam s mrkvou a zemiakom.

tie plienky z dm na plavanie sa daju pouzit viackrat, staci ich vyzmykat a nechat vyschbut

mimi21
18. nov 2009

mys fakt??? to som teda nevedela 😅

dm1
18. nov 2009

mimi ja by som tiez nekupovala plavky len na toto plavanie ale bude to mat aj v lete ked budeme chodit kupat sa tak preto

ja davam brokolicu s ryzou rozvarenou a pomixovanou

inuska nemam pod nini deku mam to rovno na line a je to krasne teplucke ked na to stupim tak ide z toho teplo normalne

mystery7
18. nov 2009

mimi: jasne, v pohode

mimi21
18. nov 2009

no ved jasne dm, aj ja by som to pouzila aj na potom, len nam teta hovorila, ze mame pockat ako to krpce budu zvladat a radsej kupovat az potom
a myslis ze mu tato velkost vydrzi az do leta?

ludmilabb
18. nov 2009

boze, mne sa zdaju tie rozvarene zemiaky ako lepidlo 😝 ja to Sofii nemixujem, pretlacim na rajbaci mrkvu a zemiak a take jej to davam, prehlta pekne, aj ked jej vidim az do hrdla co jazyk vyplazuje...dnes zjedla uz 5 lyzic 😉