Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
19. nov 2009

zuzi, ved hej, ruky umyvame stale.Aj malemu 😀 😀 😀 .Ale prijala by som babu 😀 😀 😀

sirinka
19. nov 2009

baby, neviete, kde by som zohnala vsetky diely bambulkinych dobrodruzstiev? origos alebo na stiahnutie?

zuzkaprofant
19. nov 2009

inuc co chces mat 3 babo?

iinuska
19. nov 2009

zuzi, no keby som vedela, ze by to bolo dievcatko, aj by som sa dala nahovorit.Mozno... 😀

zuzkaprofant
19. nov 2009

JAAAAAAAAAAj inuska ja ti povuiem ze by som tiez brala ale aj operku ktomu ja by som nezvladala teraz este byt tehu moj maly ma vystavuje poradne

ladywitch26
19. nov 2009

inus, tak daj vediet, popripade zalozime spolu temu majovky 2009 opat tehulkuju 😀 😀

dm1
19. nov 2009

tak prave som ulozila maleho a nalozila si zmrlinu so slahackou 😀

jamaat
19. nov 2009

Tak pršteky vyzerajú byť v poriadku, má to tam trošku červené ako keby popálené, ale netvári sa, že by ju niečo bolelo a chytá tou rúčkou veci normálne.

dm1
19. nov 2009

jamaat tak to bude mat potom urcite v poriadku

dm1
19. nov 2009

ozaj plavky su otestovane. boli suprisne. potom sme to len vo vode preplakali a bolo. susi sa to rychlo uz budu hadam aj suche. len ked sa tam pokadi to uz bude asi horsie 😉

ludmilabb
19. nov 2009

lady vy si pekne tehulkujte my sa asi nepridame tak skoro 😒

ludmilabb
19. nov 2009

inak mala ma riadne hysaky paneboze, nevieme ju uspat ani dvaja, uz totiz prisiel mm

ludmilabb
19. nov 2009

Janka hlavne, ze to bude ok s ruckou, ja sa furt bojim ked malu prenasam z izby do izby aby som ju o zarubnu nebuchla 😝

dm1
19. nov 2009

lady tak ti nasi drobci si mozu ruky podat - prave som ho nasla spat v postielke na boku hlava uplne v rohu postielky a ruka prevesena cez hniezdo takze ho mal vlastne na hlave a zaboreny cely a buvinka 😀

iinuska
19. nov 2009

baby, ale nie hned. 😀 Ja by som chcela ist medzitym aj do roboty.

dm1
19. nov 2009

ludka presne aj mne sa obcas uz stalo ze este kusok a ma hlavu v zarubni. musim si davat vacsi pozor

baby co plavate pojdete s drobcami aj na dalsi kurz?

iinuska
19. nov 2009

tak my sme dnes vecer bez Petka, isiel k mamine, zajtra s nim ide na kontrolu k ocnej.Uz som aj sviecku zapalila, vinko je naliate.....

dm1
19. nov 2009

tak inuska vy budete mat teda krasny vecer!!!! to by sa aj mne pacilo. musim nieco vymysliet ale mm mi prave volal ze pride z prace az po 11 tak to uz budem asi ko na vinko alebo skor on.

jamaat
19. nov 2009

So zárubňou aj u nás tak. Zatiaľ som jej len rúčku alebo nôžku zachytila.
A tiež mi začala asi pred 2 dňami pikovať hlávkou v rohu postieľky. A keď nie v rohu, tak je aspoň na mantineli nacapnutá. Dala som jej tam teraz takého hava, čo má nohy dlhé a roztiahnuté, tak aj ten jej nohou šišku chráni.

dm, tie plavky nenasiakli tak ako jednorazové? Lebo v tých keď som ju vytiahla z vody, to len tak čurdžalo! Ako sa to vyzliekalo?

sirinka
19. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1579&user...
tak toto budem tohto roku "piect" na vianoce 😝 😀

lady do tehulkovskej temy sa potom snad v lete pridam 😉

ludmilabb
19. nov 2009

Janka vidis vsak ja mam plavky pre malu!!!! nechces vyskusat? my sa zatial do bazenu nechystame

jamaat
19. nov 2009

ludka, to máš takéto nejaké špeciálne, čo aj zachytávajú? Lebo v obyč ma s malou do bazéna nepustia.

iinuska
19. nov 2009

siri, tie milujem.Moja krsna ich robieva vzdy ked k nej prideme 😝
a ty by si chcela radsej ako tretie babenko chlapceka, alebo dalsiu pomocnicku? 😉

mimi21
19. nov 2009

no tak najprv k tej prasacine co ste tu riesili, v BB lezi jedna dokina zo ZV, je v kome a ma prasacinu, ale ona mala aj nejake ine zdrav. problemy, tak preto taky tazky priebeh
inac mala mi spala po plavani 2,5hodiny 😅

dm my uz zaciname druhy kurz, ale teraz nas teta nepotesila, lebo koncime 15,12 a zaciname az 20,1, lebo v kupeloch je taka velka odstavka...no aze by bolo super, keby sme zatial niekam chodili plavat a jedine co prichadza do uvahy su Kaskady, kde hodina bazenu stoji 10e 😅

jamaat
19. nov 2009

siri, ja tie gule robím každé vianoce, môj chlop ich má rád. 🙂

ludka, a tú Sassy hračku na kočík si nedražila! Teraz som to zistila, lenže kým mi to tento debilný pomalý net načítal, tak aukcia aj skončila. Šla za 5 eur.

iinuska
19. nov 2009

no baby, idem sa ja manzelovi venovat.chichi 😵

sirinka
19. nov 2009

baby ja tie gule tiez zboznujem...robievala ich teta, ale bohuzial nam nahle zomrela, tak asi preberiem jej stafetu...

iinuska ja ani neviem, strasne tuzim po synovi, ale zase kde su dve baby, tretia sa hodi...a viem o com rozpravam, kedze mam tri mladsie sestry 😀

ladywitch26
19. nov 2009

no,uz sme vykupane, teraz este papat a sup do postele

inus, len sa povenuj, a hadam o par tyzdnov tu temu zalozime 😀

siri, ja chcem tiez teraz este jednu babulku a tretieho chlapceka 😉

jamaat
19. nov 2009

siri, ty máš len sestry? ..........No tak si urobíte po 3 babách syna. Alebo po synovi tretiu babu. 🙂

dm1
19. nov 2009

lady ja sa tiez okolo leta pridavam k vam snazilkam 😉