Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
20. nov 2009

iinuska no vidis a to som ti tusim uz davala aj nejaky koment....pokial si ta, co si myslim, ze si 😀

nikanika28
20. nov 2009

ja tiez vsetky poznam 😉

jamaat
20. nov 2009

siri, no integlent predsa! 😉

iinus, asi tu trávim veľa času. 🙂

iinuska
20. nov 2009

siri ja som ingrid baricic 😉

sirinka
20. nov 2009

iinuska a ja lucia meszarosova 😎 tak som si dobre myslela...

iinuska
20. nov 2009

siri, ok 😵

mimi21
20. nov 2009

boze ja toho svojho chlapa asi raz zabijem, ani nejdem pisat preco, lebo strata casu, ved aj vy by ste svojich urcite radi niekedy zabili 😀 😀 😀

no tak na tie kaskady sa pridam aj ja , mozme potom tam aj kavicku dat a pokecat 🙂 len musim mat doma auto, ale ked ma bude takto stvat ako doteraz tak si berem a hotovo !!!

nikanika28
20. nov 2009

no mimi a coze ta tak vytocilo, zver sa nam 😀 😀 Baby a co su to tie kaskady?

iinuska
20. nov 2009

mimi, ked napises, tak sa ti ulavi... 😀

kristiniatko
20. nov 2009

Ahojte,
Nika, ake udaje ti to mam poslat na tabulku? a nejake foto? este treba, alebo som zas nieco zmeskala

kristiniatko
20. nov 2009

mimi, veru ulavi sa ti 😀

kristiniatko
20. nov 2009

v poslednej dobe nejako nestiham, len dodatocne vas citam a vtedy tu uz nikto neni 😠

kristiniatko
20. nov 2009

inak nika, nasa mala tiez mala take obdobie, ze bojkotovala vsetky prikrmy, len mm chcela. teraz trochu zje zeleninku a jablcko sttrasne luby

sirinka
20. nov 2009

ked moja klarka nechcela papat, vzdy som vedela, ze do tyzdna bude novy zub 😉

kristiniatko
20. nov 2009

baby, nasa mala ked papa, tak sa pritom tak kruti, ze neviem ci jej nechuti, alebo co. a nezje toho este velmi vela, ako niektore pisete, ze 150 ml a tak. nasa zje tak max. 7 lyziciek.

kristiniatko
20. nov 2009

siri, no tak to by nasa uz mala mat aspon 4 🙂 a stale nic

kristiniatko
20. nov 2009

ona ma take obdobia ked nechce velmi jest a potom ked by jedla stale

kristiniatko
20. nov 2009

no ako vravim, nikto tu neni 😒

iinuska
20. nov 2009

kristiniatko, ale je 😉

kristiniatko
20. nov 2009

napiste este ake kombinacie prikrmov (zeleninky) davate. ja uz stracam fantaziu.
dala som zemiak+mrkva, zemiak+mrkva+brokolica, zemiak+mrkva+cuketa, zemiak+mrkva+spenat, zemiak+mrkva+kalerab, a vcera som skusala zemiak+mrkva+masko. celkom chutilo, len tu brokolicu nejako nemusi. tak ju skusim po mesiaci. mozno potom bude chutit.

kristiniatko
20. nov 2009

no aspon ty iinuska 🙂

iinuska
20. nov 2009

no, maly spinkal doobeda pol hodinku a uz to je na nom vidiet.Zacina mrncat a to je na deke 5 minut 😅

kristiniatko
20. nov 2009

ci su vsetky vonku, ked je tak pekne 🙂
my pojdeme az okolo 15.00, lebo to vonku trochu pospi a potom vecer spi az o 20.00, tak si zvykla, tak musime tak chodit. 😉
uz sme asi hore, no vela nepospala 45 min.

kristiniatko
20. nov 2009

veru aj nasa ked spi tak malo tak je to nafigu.

iinuska
20. nov 2009

kristiniatko, malemu prave brokolica chuti.zemiak, mrkva ,karfiol.To teraz davam a celkom mu chuti.
Ja masko este nedavam.Tak za 2 tyzdne zacnem.

kristiniatko
20. nov 2009

iinuska - a karfiol sa da teraz kupit cerstvy? Som ako blba,a le uz davnejsie som nebola nakupovat. ☹

kristiniatko
20. nov 2009

no akurat sme dotlacili do plienky. inak ako pap prikrmy, tak sa chuda pritom riadne narobi 😒

kristiniatko
20. nov 2009

tak sa teda maj, musim sa venovat malej. ked je hore, nevydrzi sa dlho sama hrat ☹

monkap
autor
20. nov 2009

tak masko chutilo ... mala vsetko spraskala 😀

luba142
20. nov 2009

ahojte

monka- ked si dusila jablcko tak si to este aj mixovala potom?