Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
22. nov 2009

ahojte,

dupi, ja davam karfiol a v pohode, tak ako pisu baby.Prave lepok je dobre davat, kym je dieta kojene, aspon tak mi hovorila pediatricka
ja ovocie tak za tyzden aj masko

mystery7
22. nov 2009

tak dalsia perla, predajnu v ktorej sme kupovali kociar v Presove je zrusena, najblizsia je asi v dunajskej strede. naaadhera.
a ja som prave preto nekupovala kociar z polska aby nebol problem s pripadnou reklamaciou 🙄

iinuska
22. nov 2009

mys, to teda potesi

kosska3003
22. nov 2009

ahojte

mam otazku co robite prikrmy myslim zeleninku ked varite nechavate to v chladnicke do druheho dna ci nie lebo dneska som dala malej zemiak mrkva kalerab a ostalo mi a je mi to luto vyhodit a riedila som to len s tou vodou co som v tom varila tu zeleninu tak neviem

dupinka
22. nov 2009

kosska: ja nenechavam, aj ked sa niekedy stane, ze sa zvysi. To radsej zjeme my dospelaci.

Mys, no potesi 😖

kosska3003
22. nov 2009

dupi hej ja to ale nechcem ee nechuti mi to jedine ak by som si to osolila 😝

mimi21
22. nov 2009

kosska ja nechavam, ale max. do druheho dna, aj tak varievam , ze na 2 dni, lebo tazko sa take trosky varia, aj ine baby tu pisali, ze 24 hodin v chlanicke byt moze, ved aj mm vydrzi v chladnicke 24 hodin, tak preco nie varena strava
ja uz ovocie davam, surove jablcko a banan a vyzivu hruskovu, a jablkovo broskynovu, tento tyzden som uz prihodila aj ten sunarka keksik, aby mala kontakt s lepkom
ozaj kosska, ty si ich potom zohnala?

zajtra mame poradnu, tak som zvedava na vahu 😅

mimi21
22. nov 2009

a ja jem aj strukoviny aj kapustu, samozrejme nie na kila, ale s mierou, jem uz prakticky vsetko, nemylsim si ze nase stare matere sa tomu vyhybali, ved to bol volakedy zaklad stravy a tu sme, zdrave a este aj rodime krasne zdrave deti 😀
radsej dam malej cerstve jablcko ako umelu kasu, ktoru mi vobec nechce...

mimi21
22. nov 2009

mala mi spi, taha uz 2 hodiny, som zvedava na vecer... 😕

kosska3003
22. nov 2009

mimi diky tak to necham no ved to sa ani neda tak malinko navarit ked mi spapa niekedy len 4 lyzicky lebo sme len v zaciatkoch a tie keksiky som dneska kupila tak zajtra jej dam do tej zeleninky pomrvim take safari som kupila su to keksiky v tvare zvieratiek sme boli dneska v tescu na nakupy 100 eur neni mojich 😒 😠 ale mam nakupene zase

ja uz som malej dala surove jablcko a v pohode mame bio zo zahrady aj mrkvu zo zemiakom mame zo zahradky tak davam kym je potom uz budeme kupovat

ludmilabb
22. nov 2009

kosska my uz jeme pomaly dva tyzdne a stale sme tak na 4-5 tich lyzickach, takze tvoja papa fakt pekne
ake keksiky si to kupila, uz jej ides davat?

ludmilabb
22. nov 2009

asi vsetky ukladate svoje ratolesti 😉

kosska3003
22. nov 2009

ludmila no vsak jasne kym sa naucia pekne papat to potrva hned to nebude isto no kupila som keksi od Hami - Safari take zvieratka su to lebo kedze kojime tak mame davat uz lepok a tieto neobsahuju vajco inac by som jej dala aj piskoty obycajne a idem jej to dat zajtra
mne uz marika spinka teda asi je pri nej mm

ludmilabb
22. nov 2009

ja sa bojim aby Sofii nezabehlo...ked vidim ako to mliaga v ustach a tvari sa pritom akoby sa tym isla udusit 😅

kosska3003
22. nov 2009

no ja jej to pomrvim az pomeliem do tej zeleninky takto same by som jej to nedala isto

dm1
22. nov 2009

cafte zdravim. som tu od piatku nebola. u nasich boli hody tak sme tam boli uz od piatku. maly sa tam v noci castejsie budil ale inak bol dobrucky. boze ale som prejedena... jedno cez druhe kopu zakuskov no treba mi to teda!

maly je stale zavislak od prsnika je to hrozne uz vobec nezaspava vecer sam ako predtym teraz musi byt na prse az kym nezaspi. dudel uz uplne ingoruje. je to zle lebo ked sa v noci zobudi predtym pomohol cumel teraz nehrozi musim dat na prso aj ked iba dudluje

ludmilabb
22. nov 2009

dm, vitaj v klube nocneho uspavania na prsniku 😝 ja v noci inak malu neuspim darmo jej cumlik davam, hladkam za rucku drzim, vynimocne aj to zaberie ale na 90% prso

dm1
22. nov 2009

tak baby ked vas citam tak mne teda uz pekne papa zeleninu dnes zjedol 180g. som rada ze mu chuti a to je taky slizik lahunky. zajtra zacnem davat masko konecne mam domaceho zajacika tak dam toho. ovocko zacnem az od 7 tak za 10 dni. nie ze by som sa bala ale chcem postupne aby si aj prsa zvykli ze maju menej produkovat

dm1
22. nov 2009

ludka ale u nas to tak nebolo... no asi je pravda ze zlomy v spravani su pri 3m a 6m. u nas to platilo 100%. v 3m prestal dobre zaspavat cez den a teraz vecer... no horor to je ked stale len dudluje a vybrat prso mu mozem az ked uplne spi inak je problem.

ludmilabb
22. nov 2009

a ako dlho trva kym zaspinka?

dm1
22. nov 2009

ludka nie dlho tak pol hodinku ale my sme predtym do 5 min. nakojili a potom zaspal sam. vecer tiez tych 5 min. a spal dalej. tak je to pre mna velky sok teda

ludmilabb
22. nov 2009

a v noci sa ti budi castejsie tiez?

iinuska
22. nov 2009

ahojte,

kosska, ja tiez dam este na druhy den ak ostane.Vacsinou to tak odhadnem, ze ma na 2 razy.

mimi, ja sa bojim jest strukoviny aj kapustu.Dnes som robila kura na kyslej kapuste a dala som si tak za lyzicku.Aj to s obavami. 😨

dm1
22. nov 2009

inuska ja jem kapustu aj strukoviny v pohode ale samozrejme som predtym skusila ci to malemu nebude robit zle.

ludka teraz sa budil ale to sme boli u nasich. inak ani nie. len dlhsie zaspava v noci predtym po nakojeni hned zaspal teraz dlhoooo dudluje aj v noci

kosska3003
22. nov 2009

no ja jem vsetko aj fazulu jedine co robilo malej zle ze ju bolelo brusko bol karfiol a to mala asi 2 mesiace vtedy

mimi21
22. nov 2009

iinus, inac nezistis, len kym nevyskusas, samozrejme po troche
napriklad po strukovinach pocujem malu ze viacej prdka, ale ona s tym nikdy nemala problem

ludmilabb
22. nov 2009

moja strasne prdka ked sa rehli 😀

iinuska
22. nov 2009

baby, ved som si uz aj hovotila, ze uz nie je taky maly.A prinajhorsom mu dam Espumisan.No zacnem ja veru testovat.Ale napriklad minule som robila kelovy privarok a v pohode, ani viacej neprdkal. 😀

iinuska
22. nov 2009

ludka, dnes si Adamko grgol a prdol zaroven, no podareny... 😀

mimi21
22. nov 2009

no tak ja som sa ako pobavila 😀 mala este zurovala v postielke, isla som ju pozriet a vravim mm, ze tusim ze to zase bude nejaka divoka poloha:
a Nina na brusku a nohy vystrcene von z postielky pomedzi tycky 😀 a ked ma zbadala tak rehot na mna neskutocny, tak som sa aj ja pobavila 🙂