Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
28. nov 2009

sssimi gratulujem k B- 😉 ecku

kosska3003
28. nov 2009

jamat tak to ti zelam aby ti to Emka nechytila je to hnus ked sa divas na dieta ako mu neni dobre ale uz je lepsie uz to klesa uvidime ked sa zobudi smi mi teraz 15 minut tak uvidim dokedy potiahnu

iinuska
28. nov 2009

ahojte, tak my uz mame odvolene vramci prechadzky 🙂 Adamko spal vonku hodinu a pol, uz mi aj zima bola.Som si nechala doma rukavice, a veru aj by sa zisli.

mimi21
28. nov 2009

no iinus ja som si dnes prvykrat rukavice vzala a vratila som sa len s jednou 😒 a mrzi ma to, lebo to bol taky komplet sal, ciapka, rukavice... 😠 😠 😠
aj my uz mame odvolene

sssimi, gratulko ku skuske, sikovna si, pri malej este aj studovat 😉 baba co so mnou rodila isla rovno z porodnice na statnice 😅 mala ostala tam a ona sla do skoly...

kossska, nech je mala rychlo OK, take vyskoe teploty to musi byt hruuuuza

dualcore
28. nov 2009

ahojte 🙂
tak moj prizemy parasutysta je uz uplne v poriadku a poviem vam tak sa rozkecal ze sa az doma smejene..pri obliekani je to same Ne-NeNe,pri papani same Mnam_mnam-mnam 😀 taka som rada ze je uz v poriadku 😀
no zato ja som pekne opuchnuta-zacal mi rast zub mudrosti a tak som zapuchla ze mam lice ako tyrana zena ☹

zuzkaprofant
28. nov 2009

cafte ako citam tak aj u vas je v noci rusno moj sa mi uz stavia na 4 aj sa mu podari zotrvat v tej polohde sekundu a potom spadne a skusa zase ale najhorisie ze on to trenuje v noci v spanku tak spime spolu tak aj som dolamana stavce mam urcite povyskakovane ale co uz lebo ianc by som ani tolko nespala

nerobia to aj vase deti placu zo sna akoby sa im nieco zle snivalo a tocia sa pochoduju hore dole po potely a na 4 sa stavaju enchapem musim hozobudit ponosit a potom spime dalej len najhorsie je ze on je uz enrvy zo mna a chce muza tak tem nmusi vstat ponosi maly sa vam rehoce a tak mi ho da do postele prituli sa kumne a spinka dakej a tak kadze 3 hodky co vam poviem groteska nechapem co to moze byt ze ma take stavy

ale dnes mi spaapl asi 100ml kase a ktomu 70ml vyzivky tak to plieskal bo to bola damaca s jablcok ze az a piskoty mi tie papa len ked vidi piskotu uz aj vie ako si ju ma chytiti a tlaci do seba 😀

dualcore
28. nov 2009

parasutysta = parasutista 🙂 zub robi svoje 😀

ludmilabb
28. nov 2009

mne sa tiez Sofia dviha na styri hlavne ked sa zlosti na bruchu tak sa zodvihne a jaci
a na prsniku mi trha oblecenie, skriabe ma po rukach, joj by som jej obcas po tych paprckach malych nalozila 😀
stipe ma, kvace, skrabe ja neviem ale ani Blazika takto neskriabala a to sa od nej ocakavalo
ale ze budem vyzerat ako keby som sa pobila s kocurom a Sofia tiez?! 😅

ludmilabb
28. nov 2009

dual tak super zachvilku aj na to ani nebudete tak casto mysliet 😉

jamaat
28. nov 2009

Ja stále žasnem, ako sa v podstate rovnako vyvíjajú tí naši drobci a aj maličkosti robia narovnako. A napríklad aj to plakanie zo spánku. Veď koľké sme to tu teraz už spomínali. .......Aj teraz Emka pri zaspávaní plakala. Zaspala, po 5 minútach plač. Stačilo, že som ruku na ňu položila, ani cumel nechce. Zase zaspala a po chvíľke zase plač. Ale už hádam spí ozajsky.
Tak isto to škriabanie tváre a kvákanie za vlasy. A plno podobných vecí. Určite sa nájde ešte niekto, koho drobec je práve fascinovaný papučami ako Emka 😀

ludka, presneeee.....aj ja som mala pár krát chuť po paprčkách jej dať, našťastie už to najhoršie obdobie prešlo a dúfam, že sa už nevráti.

zuzkaprofant
28. nov 2009

jamat myslis jej papuckami bo moj je botaskach jeho adiidasky mahrozne rad ale aspon tak mi sedi lebo vdaka nim sa mi dviha a natahuje 😀
joj dievcata som na maleho hrda sa mi postavil na 4 a zotrval par minut v opzicii pekne ani sa nekymacal az mi slzicka vysla muz to nataca jak divy 😀

mystery7
28. nov 2009

ahojte kocky,
som tu po dlhsom case. My sme pol rok oslavili dvojdnovym placom. Uz som bola minule uplne hotova z neho. A noci sme mali tiez tazke. Snad sa to uz nejako poriesi teraz po pol roku, lebo ja som zufala. V noci ked vstavam "len" 3x tak je to perfektna noc 😅
nas sa gula hore dole po posteli a smeje sa ako slniecko.A ked ho krmim a hovorim mu- haaaam, on otvori pusu a potom poviem- aaam 😀 sranda

jamaat
28. nov 2009

Zuzka, našimi papučami. 🙂

zuzkaprofant
28. nov 2009

jaaaaaaj ,uxixixix ta on svojimi lebo len ja nosim drevaky muz chodi bosi .ixixi som akurat dozehlila a muz foti maleho bo si kupil vanocny darecek sam fotak ajk keby sme doma maly malo ale nevadi ze ten je spicka ze budeme robit doma akty xxx to tak potom dam foto na facebook 😀 😀 ze mi urobi take foto ako v ateliery tak uvidime

iinuska
28. nov 2009

dualcore, aj Adamko rad pouziva nenene.Ked sa hraje a zacne nenene, uz viem, ze sa mu nepaci

zuzka, ja som tiez taka, ze vsetko tak prezivam.Ved su take podarene deturence nase

zuzkaprofant
28. nov 2009

no co vam poviem moj uz na 4 skusa vkuse a uz aj do predu dozadu pohyb joj sa tesim muz foti vkuse celu baterku asi vynicina tie foto 😀

iinuska
28. nov 2009

moji chlapi pozeraju 007.Teda az na toho najmensieho.Ten uz spinuska 😀

ludmilabb
28. nov 2009

Janka ved to, ze su v tolkych veciach rovnake ale kazde ma aj svoje nuansy....moja place zo spania ale to kvoli tomu, ze ju polozim z ruk a o 5 minut reve lebo chce ist naspat na ruky, hned ako ju vezmem sa sama da do polohy hlavicka k zavinovacke, ruka cez oci a spi

mystery7
28. nov 2009

ludmila: presne toto je aj u nas. On place zo sna a ked ho vezmemna ruky, uz ma taku polohu co zaujme a hned spi ☹

ludmilabb
28. nov 2009

ja pozeram slavika ale zatial ziadna slava

ludmilabb
28. nov 2009

a este som si vsimla, ze ked ide reklama a moze tam byt hocico Sofiu zaujima len jedina!!!! T-Mobile, ten podmaz je tam taky riekankovy a uz si znej robime srandu a testujeme ju a ona sa vzdy prestane hrat a otoci sa...cisty Pavlov reflex 😝 😝 😝

jamaat
28. nov 2009

Aj u nás je Slávik zapnutý, ale Ďura Mokrého nemusím. Trochen som sa s ním zmierila v Lets Dance, ale už mi zase na nervy lezie. A Zuza Fialka tiež.

iinuska
28. nov 2009

ludka, maleho telka moc nezaujima, ale ked ide reklama, tak hned zbystrie. 😀 jazykove okienko: zbystrie alebo zbystry? No neviem 😅 😅

jamaat
28. nov 2009

iinuska, zbystrí. 🙂

iinuska
28. nov 2009

jamaat, tak ani jedno ani druhe 😀 😀 😀

iinuska
28. nov 2009

inak, vcera sme tu rozoberali, aki su chlapi, ked su chori.No teraz som sa musela zasmiat, prisiel za mnou manzel a hovori, ze ho nejako striasla zima, ze dufa, ze to nic neznamena.No smiechu som sa nezdrzala 😀 😀 😀 Chuda moje.Tak si dal zupan a sedi pred telkou.Preventivne si nalial jednu hruskovicu 😀 😀

jamaat
28. nov 2009

iinus, ale bola si tesne vedľa. 😀

ludmilabb
28. nov 2009

dnes som dala Sofii zmesku zemiak, mrkva, brokolica (len trosku na test) a vecer mala dva cervene fliacky jeden na licku a jeden na brade, mohla by to byt reakcia? a kombinacia jablko-mrkva by som mohla uz vyskusat?

jamaat
28. nov 2009

Jooj, aj Emka má nejaké vyrážky. Ale má to pri záhyboch. A vzadu na pliecku to vyzerá až ako lišaj. Hm.... Nezdá sa mi, že by to bolo zo zaparenia, lebo ju ozaj veľmi neobliekam. Jedine z autosedačky ju občas vyberiem spotenú. A z jedla to býva skôr na brušku, nie? A tam nemá nič.

mystery7
28. nov 2009

u nas jablko mrkva vobec nechce jest a naucil sa pluvat jedlo. proste nadhera.
vcera sme maleho po kupani vybrali z vane a vyhodili sa mu divne fliacky po tele, do rana zmizli. som sa az zlakla.