Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
4. dec 2009

no nasa desna noc pokracovala ale ako vidim nie sme jediny....

mne bolo stale zle, krce v bruchu sa pravidelne hlasili a maly bol hore kazdu polhodku hodku takze sa mi neoplatilo ani si lahnut. vzdy som si zahopsala na fitke takze som taka vyskakana ze az. asi o 4 rano som si sla lahnut a maly sa zobudil o 7 a medzi tym bol ale este hore takze som uplne cerstva jak rybicka 😒 . nahadzala som mu do postielky hracky a snazila sa pri nom spat ale stale som sa budila takze o nicom. ale aspon mi uz nie je zle. teraz mama zobrala maleho von ale vobec sa mi nechce spat

malemu som na obed spravila prvykrat ryzu s mrkvou predtym to mal vzdy s brokolicou a moc to nechcel spapal sice trochu ale nist moc tak som rychlo prihriala spenat z poharika a to zjedol cele tak aspon cosi

nika nemohla som to najst v tych filtroch pozri prosim ta kde by to mohlo byt a daj vediet - diky

zuzkaprofant
4. dec 2009

no tu su ja nedavam nic ale raz mi doky davala dake lieky ale po porade s lekarnikom mi to nekazal davat lebo ked som snim v lete chodila kazdy den na slniecko tak mal prirodny vitaminik tak neviem ale mne davala tablety

moj maly je uz hore tak idem sa snim pohrat pobalene uz mame asi 4 tasky 😀 😀 tak este pockat do 18hodky a ideme na rodinny vyletik

dm1
4. dec 2009

inak som zabudla vcera napisat - sme boli u kamosky s malym a skoro mi oci z jamiek vypadli ked maleho na chvilu zobrala jej mama a vratili sa a maly mal v ruke lizatko a veselo lizal.... a este mu kupili kindercokoladky ale nastastie nedali. ked som sa zhrozila tak zostali prekvapeni ze to sa este nemoze? 😨

iinuska
4. dec 2009

dm, no mna by asi porazilo 😠

ludmilabb
4. dec 2009

dm lizatko 😲 tak si mala radost

iinuska
4. dec 2009

no manzelik sa dnes chystal von s Adamkom, ale u nas je hnusne pocasie, mrholi a asi 4 stupne.Tak sme uz druhy den doma 😒

mimi21
4. dec 2009

no tak ja som este tu, teda u svokrovcov, mala spi vonku v kociku, som sa rozhodla, ze si idem urobit adventny veniec, tak som bola v bielej bunde na cecinu 😅 sm ja ale frajerka, lebo som prisla celkom cista 😉

mimi21
4. dec 2009

dm, no to fakt potesi 😕
u nas je krasne, slniecko svieti,sice chladno ale to nevadi - takze prechadzka bola super

inak dnes mi mala konecne zjedla cely ten mensi hipp poharik jedla - morcacie s kukuricou a zemiakmi - uz som jej to kupila druhykrat, lebo jej to velmi chuti
doma varene zje stale len tak 50 - ale toto kupene je redsie, tak budem asi aj ja musiet viac riedit

kosska3003
4. dec 2009

ahojte tak co tu novemne mala spi pri mame tak mam chviliku veget dneska sme objavili treti zub ma ho dolu tak sa rozbehla potvorka moja aspon nebude ako zajo z dvoma hore
dneska je naprd pocasie chce sa mi spat

mimi21
4. dec 2009

no uz ma mm nahana, tak uz asi pojdeme, tk s tu pekne mavajte a ked zase zavitam do 21 storocia a dostanem sa k netu, tak sa ozvem

p.s. moc ruzovo to nevyzera, lebo mm len buduci tyzden zanesie ten svoj pokazeny do blavy a az potom dakedy dostane novy 😖

ludmilabb
4. dec 2009

tak a som zostala sama mm odisiel s mojim ocom na zabujacku ku svokrovcom

ludmilabb
4. dec 2009

zabijacku 😀

ludmilabb
4. dec 2009

dnes je tu mrtvo a ja sa "tesim" na noc 🙄

iinuska
4. dec 2009

ludka, ahoj,aj ja som zvedava ake prekvapenie ma zase caka 😔

jamaat
4. dec 2009

Čaute. Emka mi už pol hodiny spí. Keďže ráno spala dlho, tak tretí spánok vyšiel naprd a ani nezaspala a večer už nevedela vydržať. Len vo vode bola spokojná, ale potom ju do pyžama dostať bol horor.

ludka, to každý víkend robia svokrovci zabíjačku teraz? 🙂

ludmilabb
4. dec 2009

kazdy druhy, maju tri svine no ale uz sa pomaly ale isto minaju 😝

ja som dala Sofiu do spacieho vaku a nepacilo sa jej ale uz mi to zily netrha, fakt toho kriku je tolko ze zachvilu budem na to apaticka

Janka ja som dnes kocikola skoro po tme, od stvrtej do polpiatej a vonku popri potoku uz drozdy vyspevovali akonahle zajde slnko tak samce si oznacuju teritorium a Sofiou niekedy dobre miklo v kociku ked takyto rachotiaci kus ponad nas preletel

jamaat
4. dec 2009

ludka, keď Emka nevie nijakovsky zaspať, tak ju nechám 5 minút vyrevať, potom jej dám cumel, ten ju upokojí a v momente zaspí. Je to oveľa účinnejšie, ako keď som pri nej a furt jej cumel dávam a škrabkám a čojaviemčo. Ak nezaspí ani v takom prípade, vyberám ju z postieľky.
Blbé teraz je, že zahadzuje cumel až pod postieľku a ja ho potom neviem nájsť, hlavne keď je už tma. No a iný nechce.

Keď začína byť Emka unavená a ospalá, tak si tiež pospevuje. Žeby si teritórium označovala? 🙂 .......... A ďakujem za info. Nevedela som, prečo vtáky pred spaním tak vyspevujú.

dm1
4. dec 2009

jamaat jej ho takymi tymi retiazkami na cumlik pripni z spacemu vaku a nemusis hladat 😉 . nas uz dudel uplne ignoruje 😒

musenko
4. dec 2009

ahojte, sa hlasime opat. Po vycerpavajucom popoludni, bola som kupovat cst darcekov pre maleho, ale dnes ma askusi kakaciu naladu. Az mam trochu strach. Proste mi dnes kakal asi 4x, a to posledne 3 razy riedke 😖 tak dufam, ze sme nic nechytili... my cumel nemame od malicka, maly ho proste nechce, a ked sme mu ho davali, tak sa siel s nim zadrhnut

ludmilabb
4. dec 2009

musenko u nas mala kaka do kazdej plienky, neviem co sa deje ani lavorikovat nestihame 😝

jamaat
4. dec 2009

dm, veru asi budem musieť. Doteraz ho mala vždy v postieľke vyplutý, ale už ho asi začala hádzať. A nielen cumel. Lebo aj hračky jej nachádzam na druhej strane postele pri nohách 🙂

ludka, tak aj Sofi má kakaciu náladu. 😀 Proste keď ráno rozmýšľala, čo bude dnes robiť, tak si povedala, že si dobre zakaká 🙂

musenko
4. dec 2009

ej veru, ani plakat tak nestiha, len dufam ze ho to skoro prejde, lebo sa vela odvodnuje..vraj ked deticky maju take hnacky, tak to isto budu zibky, ale ja tomu neverim. juj, som zvedava, ako bude vystarjat, ked sa mu zubky budu predierat...to asi budeme nonstop na rukach 😕

jamaat
4. dec 2009

musenko, hádam bude do zajtra OK. Nepapal niečo nové? ..........Ja som dnes dávala jablko a nakoniec som sa rozhodla, že ho nebudem dusiť, surové som dala. Tak uvidím, čo bude. Ale nezjedla veľa.

musenko
4. dec 2009

praveze nie 😒 mal varene jablcko s hruskou, to papa uz druhy den, potom morcacie s mrkvickou a zemiakom, a vecer som mu dala kasu (moja prva kasa od Nestle) a do toho kojenie. No snad to bude OK. este sa bojim mu dat surove, akurat chcem pridat banan, tak snad sa mu to upravi...ozaj banan varite? sa mi to zda cudne, lae vrvaia ze vsetko sa vari, ale uvareny banan, to by som sa z toho po...aj ja 😅

jamaat
4. dec 2009

musenko, nie! Banán nevar!

musenko
4. dec 2009

diky, som si aj myslela 😉 ten banan by ho mohol trosku aj zapiect, nie? inak mi od zavedenia prikrmov mal tuhu stolicu, tak neviem, sa mi to dako nepozdava...no ved uvidime co bude zajtra...
ozaj baby pouzivate chodulky?

jamaat
4. dec 2009

musenko, banán teoreticky zapeká. Ale pri mojej staršej dcére to fungovalo skôr opačne. Ona je ale divná...po mne. 😀

musenko
4. dec 2009

hm, tiez si nepamatm, ci mna banan zapeka...aspon vyskusam, ale on mi celkovo ovocie vypluva. A pritom je take sladke, som mu dnes kupila frutopura -jab+ banan+jahody, vravia ze to mimi velmi chuti. vyskusam, skusam vsetko len aby aj to mi zacal papat...

sssimi
4. dec 2009

Ahojte!

No práve som sa dočítala o Kanavite. Ja som malej nedávala nič a je stále kojená... No ale šak aj s Vigantolom sme začali až v 2och mesiacoch čo doky zabudla na to...

Juska a si aj na FB?

musenko
4. dec 2009

ja davam kanavit 3kv raz do tyzdna, ale nabuduce sa dokiho spytam, co to este treba. vigantol sa vraj uziva min do 2 rokov veku dietata...