Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
5. dec 2009

my pozerame auta... 😀

jamaat
5. dec 2009

Ja študujem návody na GIMP, ale už mi z toho začína harašiť. 🙂

ludmilabb
5. dec 2009

ja mam vypnutu telku uz som raz bola malu nakojit, spi od siedmej

dm1
5. dec 2009

jamaat tam ti staci pochopit co je vrstva a ako sa medzi nimi preklikava, ako sa prehadzuju, zmensuju a premiestnuju a este vyrezy fotiek. Potom uz prides na ostatne ked budes robit s tym.

ludmilabb
5. dec 2009

tak uz som aj ja nieco vyrobila ale uplne jednoduche, ziadne vyberania, orezy...kuknite do mojho albumu...na vacsie hrajkanie by som potrebovala viacej casu 😝

sssimi
5. dec 2009

My kukáme Transformers-Gladiátora a aj autá sme už videli, tak treba zase niečo nové kuknuť 😀

dm1
5. dec 2009

ludka pekne 😉 . ono to chce fakt len cas a fantaziu. inak prave som hodila na FB prvy scrap z plavania 😵

jamaat
5. dec 2009

ludka, pekné je to. Jednoduché a pekné.

Ja som nejaká unavená, aj tá tichá domácnosť mi asi nerobí dobre, tak rozmýšľam, že idem do postele.

iinuska
5. dec 2009

Som zabudla, dnes sme dali Adamkovi konecne matrac o poschode nizsie, lebo uz velmi vymyslal, stale sa chytal vrchu postielky a zdvihal hlavicku a nakukal ponad postielku. Tak ze pre istotu, ked si este rano zdriemnem, aby sa nieco nestalo... 😅

no idem dat Mikulasa do okna a spat, dobru nocku

zuzkad
5. dec 2009

Ahojte...uz tu asi nokoho nebude...prisla som vam popriat krasneho a bohateho Mikulasa 😉 😉 nam Mikulas nadelil tento rok az moc 😖 😖 boli sme dnes v Kike ..svokra sa rozhodla, ze nam kupi stolik do obyvacky... kraaasny a dost drahy 😖 😖 ...a chuda ako sme odchadzali uz domov ...spadla skaredo a zlomila si ruku...priamo pri zapesti...a od bolesti nam odpadla a potom este aj vracala ako jej prislo zle to vsetko sa dialo dnu v Kike pri vchode... a niiiiik nam nepomohol...vobec len jedna upratovacka 😠 😠 😠 a este aj svokra ako skaredo spadla na ruku padla rovno medzi otacacie dvere a ja som s kocikom nevedela ci mam ratovat svokru, ci kocik v tych dverach otacacich...nakoniec som to nejak zasekla tym, ze som to dlho drzala v protismere ☹ ☹ hrooza den...

dm1
5. dec 2009

zuzi ja som este tu 😉

dm1
5. dec 2009

no zuzi to potesi teda 😠 . aj moja mama si pred 2m zlomila ruku v zapesti...

dm1
5. dec 2009

no ale uz idem do hajan tak dobru noc!

ludmilabb
6. dec 2009

dnes je Mikuláš!!!! 😵 😵 😵 ej ako ten mesiac rýchlo ubehol od mojej poplašnej správy, mm už má nachystaného Mikuláša ale kedže sú jeho topánky v Detve, má ho pekne odloženého v taštičke...včera sme dostali MIkuláša od sestry, kúpila malej tri Hippky, nejaká zeleninka s ryžou a telacinou. Ešte netuším kedy jej ich dám.
A ja som ešte v piatok dostala od mm prskavky (síce nič nepovedal, ale isto to bol Mikuláš) pretože posledné dni bol len u svokrovcov tak pochybujem, že ešte niečim prekvapí
a dobré ránko sa praje...aj keď sme boli v noci často hore aj sme sa mrachtali ale nemusela som ju nosiť tak sa teším...bože čím ďalej tým klesá moja náročnosť na spanie...už mi nevadí 5krat ku nej vstať, kým nemusím skákať dve hodiny na fitlopte a potom počúvať polhodinový rev lebo nevie sama zaspať...detičky ktoré v noci spinkajú su pre mňa veľkou záhadou 😀

zuzkad bože tomu sa vraví smola ☹ to muselo byť veľmi nepríjemné... neohľadnosť niektorých ľudí je niekedy horzná...ja som išla minule s kočíkom po prechode jedno auto mi dalo prednosť a v druhom žena v protismere dobre videla, že idem aj mala čas pribrzdiť ale načo 😠

jamaat
6. dec 2009

Dobré ránko.

K nám chodí Mikuláš o deň neskôr ako zvyčajne, u nás bolo odjakživa tak, že chodí 6.12. večer a ráno si nájdeme v topánkach čosi.

zuzkad, joooj, to muselo byť nepríjemné! Tak nech sa rýchlo všetko na dobré obráti.

jamaat
6. dec 2009

Ach došľaka, kukám do toho Gimpu ako puk, ale zjavne som stará, krepá a ešte aj na materskej, nejako sa neviem hnúť. Idem radšej žehliť!

ludmilabb
6. dec 2009

Janka ja to skusam vo Photoshope, Gimp som ani len nevidela

ludmilabb
6. dec 2009

baby kdeze ste?

iinuska
6. dec 2009

ahojte, tak u nas celkom dobra noc, maly bol 4x hore, ale uz od 6 buntosi. A doobeda spal pol hodinu. 😕

obed mam navareny, Adamko ma polievocku tiez, dnes mu davam 1x masko, tak som zvedava
joj, ale sa mi zda, ze mu vidim hornu jednotku... 😀

zuzi,tak to si si uzila 😒

ludka, aj ja som uz rezignovala, co sa spanku tyka....No ja si vobec neviem predstavit, ze by Adamko celu noc prespal. To uz ja by som sa budila sama od seba 😀

jamaat
6. dec 2009

ludka, Gimp je vlastne to isté čo Photoshop. Len nie taký profesionálny, by som povedala.

iinuska, ja mám už asi 2 týždne vidiny, že Emke sa niečo belie na ďasnách, ale vždy, keď pozriem poriadnejšie, tak tam nič nie je. A včera ma tak uhryzla, že katastrofa. Tiež som hneď zub kontrolovala, ale furt nič.

sssimi
6. dec 2009

Ahojte. Dnes aký kľud... My sme mali tento rok hodne nadeleno... Asi sme poslúchali 😀 ... Malá dostala koooopec výživ a nejaké korunky... Ja som napiekla koláč pre mužových bráškov, tak sa ešte chystáme k nej... A už je skoro tma 😖

Zuzkad no to muselo byť príšerné... Hrúúúza...

zuzkad
6. dec 2009

Ahojte 🙂 🙂

svokra si teraz uziva veget...zato ja makam ako srob...nie zeby som do teraz nemakala, ale aspon do tesca zbehla na nakup ona...teraz uuuf hned rano som isla do tesca nakupit zeleninu a maso na obed...hned som aj zobrala maleho a kocikovala som..potom hned varit, umyt riad atd atd...Ten moj lenivec sa akurat chvilku staral o maleho...no ale ako som sa naobedovala tak som si lahla k malemu a spala som asi hodku...tak som si odpocinula...

Tu je tiiisko 😕 😕 asi sa rozdava Mikulas....u nas sa rozdaval vcera a aj dnes este...vlastne Nicolas dostaval este aj k meninam darceky 😉 😉

Mam strasnu chut ist niekam von ...ale tak niekam do kina...alebo nieco podobne, ale asi tazko, teraz mi svokra strazit maleho nemoze ☹ ☹ cize cca 7tt sa mozem rozlucit

iinuska
6. dec 2009

haloooo, my sme boli na prechadzke, joj, velika zima bola, Adamko si spokojne posipnkal 2 hodinky. 😅 A ja som si ani pancuchy nedala, koza...

jamaat
6. dec 2009

Aj ja som bola s malou trochen von, ale nespala dlho. Dnes som zistila, že jej už na ďasienkach odpredu vidno zúbky a musí ju to aj svrbieť, lebo si stále vcucáva pery a tak si ďasienka ošuchuje. Tak som zvedavá, kedy vyjdu a ako veľmi ju budú trápiť.

iinuska
6. dec 2009

jamaat, aj maly to uz ma tak na hrane, do pusinky dava vsetko co sa da a tiez stale vcucava pery alebo vyplazuje jazyk

dnes som si dala zuvacku a tak na mna pozeral, no nechapal co stale zujem 😀

zuzkad
6. dec 2009

jamat to vcucavanie pery mi robi aj maly...ale naznak zubkov niiic....nooo ma tam nieco biele, ale inak ziadne vytrcanie...a to uz mam aj kefku na zubky kupenu 😝 😝 😝

zuzkaprofant
6. dec 2009

cafte mi sme uz doma maly uz spinka hotovy svagrina sa snim tak salila ze az ale ja som hotova neviem ale leb by som spala velmi som sme sas smuzom nevyspali lebo sme spali s malym ale maly zato sa vyblaznil az az

ja robim wafle 😉

kosska3003
6. dec 2009

no to je riadne mrtvo 😀

ludmilabb
6. dec 2009

kosska cely den tu bolo mrtvo 😅

hoogy
6. dec 2009

baby necudujte sa,ze je mrtvo ved kezdy slavi mikulasa 😀malemu uplne ziadrili ocka ked smemu dali hracky a to dostal len dve a jednu knizku. svokra poslala sladkosti 😠sa tesim co maly urobi na vianoce ked uvidi tolko hraciekasi mu to budem musiet davkovat postupne lebo mi nezaspi 😀 😀