Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
9. dec 2009

Ja mám dobrý lyžiarsky svah 5 minút od domu, tak žiadne vypúšťanie sa konať nebude 🙂 ........Veď ani vlani som nevypustila. 2 krát som bola na svahu.

musenko
9. dec 2009

ahojte, aj my sme dnes boli v TT pozriet, ale dokopy som nic nekupila 😒 s malym sa to moc neda, najradsej na vsetko pozera ked je na rukach, ale to si zase nepozriem nic ja 😖 mam len dva darceky a par hraciek pre maleho...

mimi21
9. dec 2009

jamaat a kde vo zvolene si bola na nakupy??? daj tip 😉

hoogy
9. dec 2009

iinus to je dobra akcia,pribal im aj adamka a mas tyzden dovolenku 🙂

hoogy
9. dec 2009

jamaat a nebala si sa? ved to sa mi uz maly hybal v bruchu tak ja som to radsej vypustila a nechcela som taka korytnacka traposit 🙂 ale tento rok si to uzijem

jamaat
9. dec 2009

mimi, v KIK majú dobré veci pre deti. To je oproti Metru v tom "obchodnom centre". Dospelácke sú cárachy, ale detské fajn.

hoogy
9. dec 2009

iinus my sme mali doma umely,ale teraz ked sme u nasich tak mame zivy.len uz vymyslame ako ho priviazat lebo nas maly uz leze osto tristo a bojime sa ze ho stiahne 😒

hoogy
9. dec 2009

inak baby zdobite stromcek tajne? aby deti nevideli?

mimi21
9. dec 2009

oogy ja budem zdobit vecer ked malu ulozim, este to asi nie je take ze by si to uvedomovala, ale ked si bude uvedomovat, tak jednoznacne vecer a potajomky 😉
mm chodi kupovat stromceky do lesy za dedinu kde byvaju svokrovci, len minule tak doniesol, ze sme skoro polovicu obyvacky museli vystahovat 😀

jamaat
9. dec 2009

hoogy, chodila som opatrne a brucho som veľké ešte nemala, začala som akurát piaty mesiac. Ale nebolo to ono, aj som sa bála, že do mňa niekto narazí, aj koordinácia už bola slabšia. Takže tie 2 dni som si užila a stačilo mi.

ludmilabb
9. dec 2009

my sme si kupili dnes v Tescu mini vianocny stromcek v crepniku 😉 do maleho bytu maly stromcok

iinuska
9. dec 2009

hogy, ved ked zvladas Martinka, tak Adamko by sa pri nom zviezol. Mala by si dvojicky 😀 😀 😀
no Adamko sa dviha na styri, tak mozno do Vianoc sa aj on rozbehne 😅
my zdobime preve vsetci spolu. Teda mame to podelene. Chlapci davaju ziarovky a ja dozdobim zvysok. Ale mam kamosku, co schovavaju pred detmi stromcek, ze ho nosi Jezisko

hoogy
9. dec 2009

mimi to je dobre s tym stromcekom 😀 ja by som chcela po tajomky ked maly zaspi.viem,ze si to este neuvedomuje....

mimi21
9. dec 2009

boze strasne ma boli hlava asi idem zomierat pred telku, caweste

iinuska
9. dec 2009

juj lyzovat by som sa ako tehotna bala, som celkom dobra lyziarka 😵 , ale prave to, ze by do mna niekto naraazil. A manzel by mi to urcite nedovolil, ja som bola ako v bavlnke, ked som bola tehotna. Ked som mala brucho, ani soferovat mi nedovolil, vsade ma rozvazal. No bal sa. Kedze sme mali neprijemnu skusenost

iinuska
9. dec 2009

mimi, daj si deci vinka ako ja a prejde... 😀

musenko
9. dec 2009

aj my ideme mat zivy stromcek, tiez som zvedava ako bude reagovat. ja ho budem zdobit pred malym...a tiez by som uz mala zacat piect, ked bude maly spat, lebo inak budeme mat len kupovane... ako to riesite vy?

hoogy
9. dec 2009

jaj iinus aj by som si dali vinko uz hodnu chvilku rozmyslam ze poslem manzela nech mi naleje 😀
mne by to tiez nedovolil manzel. no ved o rok uz zacneme aj matka zacvicovat ja som mala tiez rok a pol ked ma postavili na lyze tak bude sranda 🙂

iinuska
9. dec 2009

musenko, nam pecie svokra, takze o toto mam postarane. Aj by som piekla, ale nema to vyznam, lebo ona chce, a robi toho straaasne vela. Napr. medovnicky z dvoch druhov cesta, dobosku, puncovy, linecke , rozteky z lieskovych orechov, vanilkove rozky, zltkovy. Ona je zvyknuta, vzdy tolko vypekala, tak sa nejdem pretrhnut...

hoogy
9. dec 2009

no nas je doma dost takze to s tym pecenim nejak poriesime a od 19 maju vsetci dovolenku takze s maminou napecieme.minuly rok som piekla sama no nebola to sranda stale stat pri tej teplej trube ☹

musenko
9. dec 2009

juj, aj ja chcem taku svokruuuuuu...moja svokra moc nepecie, velmi malo a ak tak daco kupi.... ale to nie je ono. no neviem ako to zvladneme, Adamko je nevyspytatelny, raz spi dve hodky, raz len pol hodinku...aspon medovnicky dufam zvladnem 😅

hoogy
9. dec 2009

musenko ved si to naplanuje ked manzel uz bude mat dovolenku a nech sa on stara o maleho a ty mozes piect 🙂

jamaat
9. dec 2009

Svokra čosi pečie a aj čosi donesie, ale to by nám bolo málo, takže budem piecť tak ako každý rok. Uvidí sa, čo stihnem a čo nie. Zatiaľ si konkrétne plány nerobím.

musenko
9. dec 2009

hm, mm ide este do prace aj 23.12. 😠 a medzi sviatkami je v praci tiez, esteze cez sviatky je doma, to by mi inak fakt vadilo. a teraz ked budeme oslavovat prve sviatky "osve". inak sme byvali vzdy u mojich rodicov, tak tento rok to bude take ine...dufam ze to bude OK

hoogy
9. dec 2009

no ja si myslim,ze hlavne je nerobit si straaaaaasne plany,proste kolko sa stihne tolko sa stihne. a ostatne sa dokupi 🙂

musenko
9. dec 2009

mas pravdu hoogy, len aby bola dobra pohodicka a dostatok plienok 🙂 keby tak padol aj sneh, to by bolo uz uplne super, by som malemu chcela ukazat snehove vlocky, by boli krasne vianoce

hoogy
9. dec 2009

mas pravdu musenko to by bolo krasne. jaj tych plienok nikdy nie je dost 🙂 a to my uz stihneme sem tam aj na nocnik 😀

musenko
9. dec 2009

juj, tak to ste sikovny, my este nocnik ani nemame kupeny... a to su uz aj take co spievaju 😀 to by mi asi cvrklo, keby take boli aj zachody...

hoogy
9. dec 2009

no my sme kupili obycajny...ten spievaci neviem ci by nemal opacny efekt.ale povedali sme si ze ked sa nebude dat tak kupime spievaci 🙂

musenko
9. dec 2009

aj my kupime obycajny, ale asi neskor...spiavajucich veci ma dost