Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
22. dec 2009

bambi, ahoj, 🙂

kosska3003
22. dec 2009

ludmila no uz 7 rokov no uz mi pisala ze dosiel tak mu meskal 2 hodiny a este ako za trest sedi vzadu v 5 medzi ciganmi tak je nasraty lebo on ich uplne ze neznasa no smola musi vydrzat

kosska3003
22. dec 2009

bambi ty si tu 100 rokov nebola ahoj

ludmilabb
22. dec 2009

bambi hlavne co vy nove?

iinuska
22. dec 2009

my sa tu skoro vsetci trapime so zubkami 😅

ludmilabb
22. dec 2009

ved to ze stale je nieco, predtym koliky teraz zuby a furt bude nieco 😝

sssimi
22. dec 2009

Ahojte.
Baby toto je super keď mám na chvíľu pokoj od školy... Hneď mám čas na plno iných vecí.

Čítam že zúbkujete. My sme na 2och a zatiaľ nevyzerá, že by sme sa mali v blízkej dobe pohnúť dalej...

luba142
22. dec 2009

no ahojte ako sa mavate???? Uz mate vsetko nachystane?????

my mame zubky 4 a piaty uz trci von

ludmilabb
23. dec 2009

Ahojte, fiha tak som vás stihla dočítať 😀
my sme v noci každé dve hodiny boli hore a najlepšie o štvrtej sa tvárila, že by sa aj pohrala...
dnes som jej dala Alnatura výživu jablko-banán, celkom chutilo.

jamaat
23. dec 2009

Ahojte. No u nás idú byť bohovské sviatky. Emku tak trápia zuby, že ani spať nevie, ani nič, len plače, mravčí, iba občas sa s niečím zabaví. Samozrejme keď sa zlostí, tak aj grcká. No proste paráda!

iinuska
23. dec 2009

dobre ranko, aj u nas je veselo, Adamko by sa nahradsej len na rukach nosil, vsade vydrzi len chvilku, sam vobec.A na Petka nieco leze, ma zvysenu teplotu, kasle...tak super. A este k tomu prsi, tak ani von sa neda ist.

zuzkaprofant
23. dec 2009

ahojte ja od kedy som doma s malym som mimo ja ze stedry vecer je v piatok a to je zajtra 😀 😀 tak dnes mam toho az az co robit

inac to kedy peciete kolaciky ja mam len linecke a vanilkove rozky viacej nepeciam ja chudnem a pre navstevu ak niekto pride to staci 😉

ludmilabb
23. dec 2009

a my sme spali od osmej rano len desat minut a druhy zub prerezany, ja piect viac nejdem, zajtra cestujeme do Detvy a svokra pecie a vari odusu tak naco ja budem drevo do hory nosit 😝

Janka aj jej to natieras, ja som jej nic na to nedavala

ludmilabb
23. dec 2009

pocasie naprd, rano som isla so psom v clapkanici a to sme chceli ist dnes na punc a nam to nevyslo ☹ ☹ ☹

ludmilabb
23. dec 2009

inak volala dnes svokra ze malej chce kupit fusak pod stromcek takze to nebude ani Emitex ani Lodger ale nejaka "detvianska" znacka, tvrdila ze je kvalitny a hruby, vzdy lepsie ako nejake ruzove oblecenie...som teda riadne zvedava aky bude

a co tu ja sama debatim 😒

kristiniatko
23. dec 2009

ahoj ludka, ja som tu

kristiniatko
23. dec 2009

veru vonku je otrasne, dnes nejdeme na prechadzku. 😠

kristiniatko
23. dec 2009

to s oblecenim poznam aj aj. my sme povedali, ze maju dat malej radsej hracky, lebo inak by to otrasne dopadlo. jedine sestra vie kupit pekne oblecenie.
inak ty si tu nedavno hodila link na ten fusak Lodger a bola kosa, tak som manzela vyslala kupit nejaky, tak dosiel s Lodgerom tym folklorom! je uplne super!!!! 🙂 🙂
Vcera bol s nou manzel vonku a spinkala si ako v bavlnke, sa ani nezobudila len ked dosiel dnu. 😀

kristiniatko
23. dec 2009

nik tu neni, asi vsetci upratuju a pecu. ja cakam kym sa mala zobudi a potom trochu povysavam a roztiahnem koberec co kupil manzel aby sa mala mala kde hrat na teplucku, lebo nechce byt velmi na zemi aj ked tam ma puzzle. radsej sa vala na sedacke, lebo manzelskej posteli.

ludmilabb
23. dec 2009

aha aky albumik 😉
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kristiniatko mne sa pacil, sice cenovo nie je z najlacnejsich...ale svokra taaak chcela len to bude isto lacny tak dufam, ze bude kvalitny aby sme druhy nekupovali 😝

my mame gauc roztiahnuty od zaciatku, Sofiu mame hlavne na nom a v noci ho zase mm ako postel vyuziva

iinuska
23. dec 2009

ahojte, nakoniec sme sa von dostali, aj slniecko vyslo.Tak pekna dvojhodinova prechadzka.
Dala som si varit zemiaky na salat.

ludka, ja somi kupila emitex a svoklra zaplatila 😀

ludmilabb
23. dec 2009

iinuska a s emitexom si spokojna, vy uz pouzivate sportak?

iinuska
23. dec 2009

ludka, zatial ho mam len pripraveny, este maleho dzgam do vanicky 😀 .No vyzera dobre, tak dufam, ze aj zohreje. Tento mam http://www.prebabo.sk/Fusaky/Zimny-FUSAK-COMBI-...

jamaat
23. dec 2009

ludka, ty určite dostaneš fusak z ovčieho rúna a vyšívaný. To bude poriadny fusak Folklór, nie nejaký Lodger! 🙂

ludmilabb
23. dec 2009

Janka joooj to by sa mi velmi pacilo ale svokra ho isla kupit do nejakeho zarucene slovenskeho obchodu s detskymi vecickami

zienky idete kostovat kapustnicu?

monkap
autor
23. dec 2009

ludka: budem normalne jest kapustnicu ... cez vikend som mala segedin a v pohode ... tak sa tesiiiiim 🙂

ludmilabb
23. dec 2009

monkap ja som ale este neskusala tak sa bojim 😒

dannynka
23. dec 2009

ahojte 🙂

ja som prednedavnom kupila Domimu fusak znacky eisbarchen a je super teplucky a nesmíka sa....je s druhej ruky ale vyzera ako novy a navyse som zohnala vo farbe nasho kocika....takze Domimu uz neni zimka 🙂 😀

iinuska
23. dec 2009

ja som mala urobeny segedin, ze otestujem, ale nakoniec som sa k nemu nedostala 😅 . Takze zajtra ideme na ostro. No dam si fakt len trosku

dannynka
23. dec 2009

ludka aj ja uz som mala segedín a Domi tiez v pohode,ked tak dam preventívne biogaiu 😉