Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
8. jan 2010

zuzka, no vy sa este mate, z vas si nikto nerobi srandu kvoli tej batozine, ale mne sa tu vsetci kolegovia smeju... no riadny trapas. sa niekedy clovek az hanbi, odkial je... ☹

a uz ticho s tou cokoladou, lebo zozeriem aj tie zvysne dve buena a rano si zas mozem ist nove kupit 😀

juska3
8. jan 2010

Danka 😀

baby, ale ste popisali, nie a nie vas docitat 🙂

ked ste pri tom chudnuti... tiez na to intenzivne myslim 🙂 ze by som mala so sebou nieco robit, po porode som schudla takmer na povodnu vahu, ale odvedy som pribrala styri kila naspat a ked to pojde takto dalej.... stale sa len vyhovaram, ze este kojim, tak by som nemala cvicit 😅 😝 a to mam tiez orbitrek

s tymi sladkostami nemate na mna, ja som dnes zozrala tatranku, milu a teraz vecer som oberala stromcek, posledne kolekciee na nom boli a rozbila som gulu 😒 😎 😨

dm1
8. jan 2010

to zuzkad zacala s tym ze by si nieco dala nie ja 😉 .............a uz som ju celu zozrala 🤐

zajtra kupim novu a hned z obchodu ju donesiem susede lebo to je nebezpecny material normalne doma teraz. ja ked mam nieco sladke doma ja to jem dokedy to vsetko nespraskam neviem sa udrzat. Ale tiez si hovorim ze musim brzdit u mna by podla mna stacilo len vynechat toto prezieranie a jedenie vecer a trosku pohybu a islo by to..... len ta moja "silna" vola ma akosi neposlucha

dm1
8. jan 2010

juska presne na kojenie sa aj ja vyhovaram a orbitrek som si dokonca od segrenky pozicala aby som uz cvicila. mam ho doma uz viac ako mesiac a cvicila som az raz 🤐

zuzkad
8. jan 2010

nooo lady u vas to je vesele teraz..no co ti poviem slovensky polisi 😀 😀 😀 😀 😀

ja som odolala sladkemu, ale davam si cesnakove bake rolls to zboznujeeem ale uz aj spat pojdem, tak dnes som sladke celkom zvladla az na pomarance 😉 😉 😉

juska3
8. jan 2010

danka, presne to iste robim, staci, ze je doma nejaka sladkost a idem po nej a cez gule 😀

nikanika28
8. jan 2010

Zuzi, ja ked som zacala cvicit, tak mi uz tak nechutilo sa prezierat, bolo mi to luto, sak hadam sa nepotim zbytocne, aby som mohla potom to zhodene hned nabrat..a to uz islo potom samo...
TAAAAK...baby, od zajtra tvrdy rezim, jasneeeee???? 😀 😀

zuzkad
8. jan 2010

dm presne ako pises...pevna vola a kg by aj dole isli 😉 😉 😉 musime sa asi navzajom kontrolovat a zakazovat si sladkeeee 😅 😅 😅

ladywitch26
8. jan 2010

no nika, tebe sa to hovori...ja som aj chcela tvrdy rezim a zasa tehu. tak sa to odklada o rok...dufam, ze nepriberiem 20kil, to sa mi uz bude tazko zhadzovat...

zuzkad
8. jan 2010

nika jasneeeee ako na vojne budeme a poriadne priiiisne ziadne obzerstvo !!!

nikanika28
8. jan 2010

lady, ty si to teraz uzivaj, ty mas dovolene 😵 😵 😵 . Poslem ti vsetky sladkosti, co tu mam? To by bol riadny balicisko 😀 😀 😀 . Ja som v druhom tehu pribrala tolko, co pri prvom..mozno aj viac 😅 😒 , ale zase po porode som schudla..a potom nabralaaaaaa.... 😠

juska3
8. jan 2010

zuzka, ty odkial poznas katku kohutovu?

ladywitch26
8. jan 2010

no baby, idem ja uz spat, nejako ma klati. esteze uz vikend, tak si dufam dlhsie pospim.... majte sa

dm1
8. jan 2010

lady dobru noc!

zuzkad
8. jan 2010

lady dobruuu 😉 😉 😉

juska je to moja kolegyna z prace 🙂 🙂 🙂 a ty ju poznas ?? sranda aky je ten svet maly 😅 😅 😅

dost o chudnuti...lebo zase budem celu noc rozmyslat ako strasne vyzeram atd 😖 😖 😖 😖

idem aj ja do hajan, lebo ma uz bere spat a kedze mam dieta same prekvapko..moze byt, ze coskoro budem vstavat 😉 😉 😉

dobruuu kocky 🙂 🙂 🙂

nikanika28
8. jan 2010

dobruuuuu nocku.....inac..este 4 minutky mozte sladkosti, od zajtra ani TUK 😀 😀

juska3
8. jan 2010

nika 🙂 tak to skusim aj ja, ale tie sladkosti neviem neviem, ja skor, ze prestanem vecer jest a asi zacnem cvicit 😨

zuzka, poznam, je to moja spoluziacka zo strednej 😉 tiez som bola prekvapena, ze ju ty poznas

iinuska
9. jan 2010

dobre ranko, prva? Fiha, a co este pospavate?My sme uz od 7 hore 🙄

ja nastastie diety riesit nemusim.Tieto Vianoce som toho pojedla, boooze asi na kila. To som dohanala tie minulorocne 😀 😀

jamaat
9. jan 2010

Ahojte.
iinuska, mne tiež tieto Vianoce chutilo. Ale tebe by aj nezaškodilo pribrať. 😉

žienky, jednoduchý recept je, aby ste odolali sladkostiam. Proste žiadne nekupovať. 🙂

juska3
9. jan 2010

Ahojte 🙂
to som uz skusala velakrat, ale ja som zavislacka od sladkosti, takze som potom nervozna, ked si za den nedam nic sladke, potom len vymyslam ...varim puding a podobne kreposti 😅

ladywitch26
9. jan 2010

jamaat, tebe sa lahko hovori, nekupovat sladkosti. ty netravis denne niekolko hodin v obchode, kde na teba priam zmurkaju cokolady, keksiky a ked aj oci zavries, tak ti rovno kolegyna pred tebou otvori pec, odkial sa vyvali vona cerstvo napecenych jahodovo-rebarborovych kolacikov...a kedze akurat na tom oddeleni pracujem a som od nich maximalne 10metrov.

ladywitch26
9. jan 2010

akurat varim stanke do zasoby.kupila som chude telacie masko, bio celozrnne cestoviny (ze vraj psenica bola polievana vodou z alpskych dolomitov, no to teda budu musiet chutit priam bajecne 😀 ) a mrkvu, pastrnak, kalerab a brokolicu. len teraz neviem, ci jej mam tu bazalku do toho zamiesat az potom taku cerstvu, alebo dat varit k masu... dufam, ze sa to bude dat jest, lebo kulinarom je u nas skor muz... 😒

iinuska
9. jan 2010

jamaat, no ani nie 😅

ja dnes varim 1x cestoviny, tak som zvedava ako malemu pojdu

ladywitch26
9. jan 2010

inus, no ak adamko doteraz nemal problem s papanim, tak by mal jest v pohode. mne stanka spapa vsetko...teda okrem mojho materskeho mlieka teraz... 😖

iinuska
9. jan 2010

lady, doteraz sme nemali s nicim problem, spapal vsetko, a aj dnesny obedik mu chutil A vypil 20 ml vodicky 🙂

ladywitch26
9. jan 2010

no tak super, moja vcera papala menej, teraz este spinka, az o nejaku hodku budeme papat obed, ale idu jej tie zuby, tak ju vsetko boli.

a SNEZIIIIIIIIIIIIIIII..... 😀 😀 😀

iinuska
9. jan 2010

ked sa Adamkovi prerazava zubok, tak sa mi zda, ze mu menej ide ovocie, asi ma dasienka viac citlive

ladywitch26
9. jan 2010

inus, nam co vcera vecer robila, take ziapoty, ako ked mavala koliky v prvych mesiacoch. a ani utisit sa nedala, na rukach sme ju nosili a chodili po dome, lebo akonahle sme zastali, tak zasa spustila. tak som jej dala sirup od bolesti nakoniec, a potom spinkala az do tretej. potom sme jej dali papat a zaspala do pol osmej. ale rano ani flasku nechcela, normalne rukami ju odtiskala. neviem, ci sa bala, ze ju to bude boliet, lebo ked som jej ruky chytila, muz jej nasilu vopchal flasku do pusy, tak potom tahala ako keby tyzden nejedla.

iinuska
9. jan 2010

lady, tie zubky vedia teda fakt pekne ptrapit. Ale ja si nepamatam, ze by sme takto pri Petkovi trpeli 😕

ladywitch26
9. jan 2010

inus, ked si pisala, ze petko bol take kludne dieta, tak on si to mozno v tichosti pretrpel. nasa stanka je strasne ziva, totalny extrovert, tak ked ju nieco boli, musia o tom este aj susedia vediet 😀