Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
9. jan 2010

My chceme kúpiť, len to mokré vysávanie mi nie je jasné, ale podľa mňa to netreba.

zuzkaprofant
9. jan 2010

jamat a naco na mokre to chces naco pouzivat ja moj pouzivam ked su okrusinky a sa mi nechce vely vytahovat alebo ked nieco vysipem v kuchyni

dievcata moj maly je postach ja mam normalne svalovku co ho nahanam po byte uz mi ide do kuchyne do linky uz vie ako ma to otvorit a na nozky sa mi stavia tak len cely den christianko nono chistianko pod sem nechod tam a pod ja poskladam veci on vyhadze a ani lepiace pasky ho nezastavia na suflikov si to vie uz sam odlepit 😀 😀

ked tak pojde dalej tak ja tak pochudnem ze az

a tym zubkom nezavidim vam nam kazdy zubok ked isiel tak ja 1 kg dole lebo celu noc som bola hore a cez den na uckach alebo vonku sme boli aby nemyslel ze ho neico boli

zuzkad
9. jan 2010

ahojteee

tak ani neviem kedy dnes ubehol den...normalne som v soku, ze uz je osem hodin a ja utekam maleho kupat 😝 😝

inak uz mame kupeny novy kocik tento http://www.kocarky-teutonia.cz/products/kocarek... len v tmavej farbe,,,najdem ju ked okupem maleho. Tesim sa lebo je super lahucky, kolesiska ma velkeeee a celkovo je super naozaaaj 😅 😅 😅 😅 sa tesiiiim 🙂 🙂 🙂

inak neviem ci koonecne aj malemu nejdu zubky, lebo zacal si zuzlat perou tak dasienko, stale nieco besne kuse, hrozne zase slinta a td atd...no mozno uz aj zubok bude 😉 😉

jamaat
9. jan 2010

Aj emode spomínala, že nabudúce kúpi Teutoniu a teraz sa chystá kočík vymieňať, tak ktovie, či nebudete mať taký istý.

ladywitch26
9. jan 2010

no neviem, ci uz to zacina, alebo mi len nesadol kompot z konzervy, ale je mi nejako blbo.. 😝

jamaat
9. jan 2010

zuzkad, a to len samotný šporťák je taký drahý???

lady, hádam keby začínalo, tak začne ráno. Či?

iinuska
9. jan 2010

zuzka, pekny, a co nebola si spokojna s predoslym?

lady, mozno, mne nebyvalo zle ani pri jednom

ladywitch26
9. jan 2010

jamaat, mne vtedy zacali vecer nevolnosti, tak razom, a tolko, ze som dva dni nesla do roboty, lebo ma natahovalo nonstop a v ten prvy den som zvracala hadam 15x. ale to mi zacalo az v 11tt, tak preto sa mi to teraz zda skoro... ale hadam ked to zacalo teraz, tak to utichne do tretieho mesiaca a nebude mi zle az do konca piateho ako pri stanke 😝

ladywitch26
9. jan 2010

inus, stastna to zena...mne bolo zle asi aj za teba... 😝

jamaat
9. jan 2010

lady, 15x? Uff, tak to muselo byť strašne nepríjemné a unavujúce.

iinus, zuzkad to už písala, že mala malé kolieska a nedalo sa jej cez sneh chodiť.

zuzkaprofant
9. jan 2010

zuzkad ja mam teutoniu kociar a som spokojna 😉

lady snad ti len nesadol kompot , ja ked spomeniem moje nevolnosti joj to bolo mne byvalo len vecer zle ked mi trebalo ist spat a ked som zacitila ze nieco smrdi 😀

zuzkad
9. jan 2010

no nasla som aj farbu uz nasho kocika http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Teu... takuto farbu sme vybrali ale trojkolku...jazda s tymto kocikom je uuuuplne o inooom...a hlavne mozem si konecne vychutnavat lesne chodnicky 😅 😅 😅 😅 😅

prave som dokupala dietatko aj psa ale nie spolu 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 maleho som isla krmit ale vobec nechcel papat a zatvaral mi v sedacke ocka, tak som ho dala do postielky a do dvoch minut spal 😅 😅 😅 take to bolo zlatucke..ani som mu nestihla pustit uspavanky 🙂 🙂

lady hmmm zeby to uz zacinalo ?? dufam, ze ten naramok mas este co si si kupovala pri Stanke 😉 😉 😉

inak dnes som v tescu stretla moju doki co ma odrodila...a pytala sa ma kedy sa znova uvidime ..som jej povedala, ze aj hned by som brala druhe, len nemame byt a nemame ako sa pomestit doma ☹ ☹ ☹ tie peniazky by sme nejak uz utiahli 😝 😝

ladywitch26
9. jan 2010

jamaat, to tu bola akurat segra s priatelom a ich znamymi u mna na 4dni a slubila som im, ze ich povozim po irsku, po okoli atd. a hovno, cele dni som bud lezala a snazila sa zaspat, alebo som sedela v obyvacke s vedierkom od horcice a vypluvala don sliny zakazdym, ked ma natiahlo. a priblizne raz-dvakrat za hodinu som odbehla na wc, lebo vedierko by uz na taku davku nemuselo stacit...dufam, ze teraz mi tak zle nebude, lebo ma picne.... vtedy som aspon robila na pokladni, tam skoro ziadne pachy, ale teraz som priamo pri surovom mase, pri peciach, kde sa pecu kurence, klobasky a kolace. a to este musim aj obsluhovat obcas, ked idu kolegyne na obed a ja tam zostanem sama. 😝

zuzkaprofant
9. jan 2010

lady no to ti nezavidim mne meso velmi smrdelo ja som ho ani nejedla 😒

ladywitch26
9. jan 2010

zuzi, ono to nastastie teraz tak necitit, lebo mame v obchode zimu. ale keby som bola tehu v lete, tak koniec... 😝 a zatial som to v robote nechcela este hovorit, aby sefa neporazilo, ale ak ma bude stale natahovat, tak to asi sotva utajim...

jamaat
9. jan 2010

lady, veď keď niekoho ogrciaš, možno ťa zase na pokladňu dajú 🙂

ladywitch26
9. jan 2010

no ja som aj na tej pokladni skoro grcala...tak to nebude velmi rozdiel 😀

ludmilabb
9. jan 2010

ja som sa do osmeho mesiaca tehu drgala o siestej rano trasa Detva-BB autobusom a ked som vystupila som mala problem spravit prve kroky, fuj inak som nezvracala a rano som nic nejedla pre istotu az v praci takze som len take vodnate sliny vypluvala

zuzkaprofant
9. jan 2010

ja sa bojim ked budem cakat druhe to nebude uz taka pohodka hlavne ked maly je taky aktivny tak preto to odlozime ked uz bude samostatnejsi lebo mne dost bolo zle pocas celeho tehu 😉

jamaat
9. jan 2010

ludka, vy ste sa až tak neskoro nasťahovali do bytu v BB? .....
Ja som ráno vstávala Monike desiatu robiť, ale ani to som nezvládala, bolo mi na odpadnutie. Vtedy som si už začala byť istá, že som tehotná, aj k lekárke som prišla s tým, že som tehotná, ani mi najskôr veriť nechcela. .........No a tak začal robiť desiatu Roman a už to tak zostalo. Jupííí! 🙂

ludmilabb
9. jan 2010

my sme sa do BB stahovali koncom aprila este na poslednu chvilu sme kuchynsku linku zakladali, byvali sme na zaciatku bez nej tak sme riady vo vani umyvali, nooo nebolo to bohvieco, stahovanie v poslednom trimestri 😝

jamaat
9. jan 2010

Uff, tak to muselo byť hroznéééé!

ludmilabb
9. jan 2010

my sme dlho byt nevedeli zohnat v BB, strasne palky boli v tej dobe aj tak sme penazi oplieskali 😅 a na trojizbak sme nemali ani zdaleka vsak 2 miliony 😠 za neprerobeny

jamaat
9. jan 2010

Do Nemiec ste mali prísť, tu sú lacnejšie byty 🙂

ludmilabb
9. jan 2010

my sme kadejako spekulovali aj dom, lenze pozemky uz uplne premrstene ceny a stavat to by sa nestihlo, no ked sa nam zadarilo na prvykrat museli sme sa velmi rychlo ohanat...v Detve sme mali kompletko zariadeny nadstandardny 3izbak na poschodi

sirinka
9. jan 2010

ja som mala prve dva trimestre uplne v pohode...ako keby som ani tehu nebola pri oboch...som zvedava, ake bude dalsie 😀
znama mala prve tri rovnake a su z toho tri baby a pri stvrtom jej byvalo zle, tak cakali chalana a pri porode ake prekvapko...stvrta baba 😉

ludmilabb
9. jan 2010

sirinka 🙂

jamaat
9. jan 2010

ludka, tak to ste si museli riadne zvykať na zmenu.

siri, dobré prekvapko 😀

ludmilabb
9. jan 2010

to hej este stale sme si ale uplne nezvykli 😒 neviem ci si zvykneme, v Detve bol taky klud, proste taky dedinsky pokoj a tu mi to velmi chyba