Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
12. jan 2010

zuzkad o akych jadierok pisete a otazka uz som sa asi pytala tie co maju chlapcov nieco robite s pipikom viete ako myslim ze treba dako natahovat aby nebol zrasteny mne to kazala mama robit musim sa doky opytat co stym

zuzkad akeho mas mudreho maleho ma rad zvieratka🙂))

iinuska
12. jan 2010

zuzkaprof, ja nerobim nic, este je podla mna skoro 😵

dm1
12. jan 2010

zuzkaprof ja tiez predkozku nestahujem vraj sa to nema este kym su maly. ale kedysi sa to robilo. zajtra idem na urologiu kvoli tomu pruhu tak uvidim co mi k tomu povie

zuzkaprofant
12. jan 2010

moja mi nekazala ale co tu ma nasa znama nemka maleho jemu sa to zrastlo a museli mu robit obriezku chuda male tak plackal lebo ze to dako za ziva robia a potom to dost boli ked piskaju lebo kym sa to zahoji tak sa bojim aby maly nemal pod bo ja by som odpadla keby mu to robili

zuzkad
12. jan 2010

zuzkap urcite nestahujem, doki povedala, ze do roka mame cas a pri stahovani sa moze stat, ze sa ti predkozka nevrati spat a moze mu zacat modrat pipik a museli utekat na pohotovost, kde mu to doki daval spat a je to aj bolestive potom...to ma svokra varovala stalo sa to mojmu Petovi ked bol maly...nie je to sranda a tak radsej nic neskusam este...aj som o tom citala, ze je este cas.

lady inak aj v BA je strasnaaa zima dnes extra chladno mame a ten hnusny vetrisko studeny brrrr ale nejak sme to vonku zvladli 😉 😉 😉

zuzkaprofant
12. jan 2010

vazne zuzkad a od kedy sa to ma tak robit

ladywitch26
12. jan 2010

zuzka, mozno zostaneme aj na stalo,ja dopredu radsej neplanujem, stat sa moze kadeco, ale kazdopadne tu chceme kupit dom, len to este trochu potrva, lebo tu to nie je take jednoduche.

zuzkad, tak to muselo byt zlate 😀 oni su inak strasne zlati ti drobci so zvieratkami. ja som minule nasla stanku v choditku vedla klietky, morca na dvoch a nacahovalo sa dohora a stanka mu prstekom tukala po nufaciku 😀

ladywitch26
12. jan 2010

zuzkad, lenze irsky dazd je trosku iny ako ten slovensky. tu ked leje, tak nikto nema dazdnik, lebo je to zbytocne. ani prsiplast velmi nepomoze, lebo prsi skoro vodorovne. toto je krajina dazda, tak to tu ma priroda uz riadne natrenovane, ako ma prsat 😀 inak dnes nam prsalo aj vo vnutri v kantine. lebo ked boli tie mrazy, tak pomrzla voda na streche a potrhalo tam krytinu, tak dnes sme mali asi pat vedier na zachytavanie vody. a najviac jej tieklo kablami od elektriny, tak celkom sranda...
inak kamoska v dubline ma o dva tyzdne termin porodu a su uz par dni bez vody. kvoli mrazu potrhalo vodovodne potrubia v polovici domov, tak chodia cisterny. a dokonca otvorili dve verejne plavarne, ze aby sa tam mohli ist ludia,co nemaju vodu doma prijst osprchovat.

zuzkad
12. jan 2010
iinuska
12. jan 2010

u nas dnes vecer v kuchyni snezilo 🙂 🙂 🙂 . Adamko papal kasu, a zistil ze sa da aj vypluvat, tak kasa bola aj v mojich vlasoch 😀 😀 😀

zuzkad
12. jan 2010

lady musime sa doki opytat presne aby sme nieco neurobili zle, ale urcite by som sa so stahovanim neponahlala, len mozno s nou troska pohybovat pri kupani a tu dierku viac kontrolovat a cistit, ale na stahovanie mi pride kozicka este jemna aby sa nepotrhala 😖 😖 😖

lady tak to verim, ze dazd v irsku je trochen iny...brrrr ved ste tam mali aj zaplavy 😝 😝 😝 😝
prave mi tu maly sedi a brbleeee akoby vam chcel nieco odkazat 😀 nieco ako wawawawaw babawawa abu abu abu

ccccccccccccccccccvb , &q& ...toto je od Nicolaska 😅 😅 😅 😅 😅

zuzkad
12. jan 2010

to prve malo byt smerovane na zuzkup ...lady ty stahovat nic nemusis 😀 😀 😀 teda zatial 😉 😉 😉

iinus 😀 😀 😀 😀 u nas staci kychnutie a vseeetko mam na sebe a koberci 😉 😉 😉

iinuska
12. jan 2010

zuzkad, tak sikulko, pozdravuj dubacika,cmuk 😉

Adamko uz spinuska, dnes spinkal malo

ladywitch26
12. jan 2010

zuzkad, no zatial nie, ale podla cinskeho kalendara mi to teraz vyslo na dievca, a kedze pri stanke to mal byt chlapec, tak teraz to bude asi s pipikom... a to ma porazi, lebo neviem, kde budem skladovat tie dve krabice oblecenia po stanke, ked budem musiet este aj prikupovat modre....

iinuska
12. jan 2010

lady, no opacne to este ide, dievca modre znesie 😀 😀

mystery7
12. jan 2010

mne dr.kazala stahovat, ale citala som clanok primara deckej urologie a ten povedal nechat tak

mimi21
12. jan 2010

konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
uz mame doma pc 🙂 🙂 🙂

dnes sme sa inac vratili z tatier, bolo super, ostali sme o jeden den dlhsie ako sme povodne planovali 🙂 mala tam mala o 2 tyzdne mladsiu kamosku

inak dnes sa mi postavila v postielke a uz prisla aj na to ako sa stvornozkuje, zatial urobi tak 3 "tempa" a potom znova plazi, ale uz na to aspon konecne prisla

iinuska
12. jan 2010

Adamko zaspinkal na brusku, a teraz som bola na neho pozriet a uz bol na chrbatiku. 😵 Doteraz zacal vzdy plackat, ked sa potreboval pretocit

mimi, super, tak dalsia sikulka je ta Ninuska 🙂

ludmilabb
12. jan 2010

mimi ahooooj 😉

sirinka co sa uvazov v satke tyka tak v tomto veku uz davaju uvaz batoh aj na chrbat, Sofia uz chce vidiet vsetko a tvarou ku mne ju to nie vzdy bavi, na chrbte by mala vyhlad aj videa ako viazat batoh som si pozrela ale nehrozi pretoze sa teraz borim s uvazom na brucho kedze mi zacala pri uvazovani mierne cirkusovat aj sa sponuje tak mi to vzdy cele pokazi 😢

dm por som este nedavala a vdaka za upozornenie na zlavy v Tescu hadam koncom tyzdna skocime nakupit nejake zasoby...ja som Sofii davala na olovrant ovsene vlocky so surovym jablkom a bananom ale neslo jej to velmi 😒 iu si malemu davala jablcko na surovo?

mimi21
12. jan 2010

ludka ani ja som nepochodila s ovsenymi vlockami 😝

ja som surove jablcko davala uz davno a stale ho davam a mala v pohode

v tatrach sa mi nevedela vykakat, tak som jej kupila taku Hami hroznovu stavu a to bol potom naklad do plienky 😀 😀 😀 ani som necakala, ze to tak zafunguje 😀

danda25
12. jan 2010

ahojte, tak po dlhsej dobe som tu zas, pri malom sa cez den takmer nic neda a ked spi, tak musim nieco aj dom urobit. idem vas pomaly docitavat. Ozaj ako vam zaspavaju dietatka vecer?

ladywitch26
12. jan 2010

inus, vsak stanka teraz v zime nosi taku modru mikinku flisovu, sa mi pacila tak som jej ju kupila. a svokra jej poslala take maskacove nohavice zateplene na traky, tak som jej aspon ruzovu capicu kupila, lebo inak vsetci vraveli, ze aky krasny chlapcek. 😀 a to este v pohode, ale ked sme boli na svk a mala cervene bodiky, tak tiez vsetci, ze aky krasny chlapcek, lebo nema nausnicky. to ako keby bolo automaticky, ze vsetky dievcata musia mat a hotovo

sirinka
12. jan 2010

lady nasa klarka mala aj nausnicky a do roka ju vacsinou tipovali za chalana 😉

danda25
12. jan 2010

lady gratulujem!!!!! Drzim palce aby bolo vsetko ok. aj ja by som chcela len este musime pockat

iinuska
12. jan 2010

mimi, aj slivkove su dobre na vykakanie 😉

danda, Adamko zaspava vo svojej postielke sam

dm1
12. jan 2010

ludka nedavala som to surove akosi bolo treba rychlo krmit tak som dala domacu presnidavku. tu uz ale nemam tak dam zajtra to surove

jamaat
12. jan 2010

Na Emku tiež stále hovoria, že je chlapec, hoci má aj ružové na sebe.

ladywitch26
12. jan 2010

danda, dakujem. no my sme akurat zaspavali tak, ze mi sedela na nohach a ja som jej spievala a hojdala ju. pol hodinu si nervne suchala oci, ale nakoniec sa jej uracilo zalomit.zasa ju stvu tie zuby. uz nech jej vylezu, lebo ma porazi

danda25
12. jan 2010

ved aj maly doteraz zaspaval pekne sam v postielke, len posledne 2 tyzdne je to neskutocny boj, hlavne vecer. len place, ked si ho zoberiem na chvilu k sebe do postele tak je v pohode, len uz mi vytrhal asi polovicu z mojich par vlasov a na to nervy nemam. aj by som ho nechala vyplakat ale kvoli tomu pruhu nemozem ☹