Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
25. jún 2009

siri aj tento nosic vyzera dobre ... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6013537

jamaat
25. jún 2009

Siri, ja som akurát dnes bola kúpiť M. 🙂

zuzkad
26. jún 2009

ahojte kocky, nikoho tu niet ??? 😕 😕 😕 alebo to ja som tu tak skoro dnes 😀 😀 😀 maly mi zaspinkal na didke, tak som ho nechala tak spinkat v mojej postielke a ja som si isla dat kavicku a rohlik 😉 😉

Poculi ste uz tu smutnu spravu, ze M. Jakson zomrel 😖 😖 😖 jeho hudbu som mala rada...pre mna bol legenda v hudbe, len skoda, ze on bol cudak ...ale klobuk dole pred jeho hudbou 🙂 hmmm skoda

Dnes sa inak citim uz omnoho lepsie klop klop klop...asi moj syncek mi dal silu...teplotu uz nemam, len ma boli hrdlo este, ale to zmaknem...ozaj inak tak sa nervacim...lebo som zistila, ze kazdy vyrobca liekov aby bol chraneny keby nieco na letak uvedie, ze nie je zname pri dojceni nejake problemy...ale odporuca sa poradit s lekarom...a zistila som, ze je to na kazdom lieku 😠 😠 😠 tak mam alebo nemam 😠 😠 😠

jamaat
26. jún 2009

Ahoj Zuzi. O Jacksonovi som nepočula. Staršia dcéra začala teraz Jacksona sledovať, neviem, čo ju to chytilo. Tak to bude pre ňu riadna novina.

S tými liekmi je to presne tak, ako píšeš. Jedine na homeopatikách to tak nie je, tam je jasne dovolené aj pri dojčení.

jamaat
26. jún 2009

Ja som si aj Nasivin v tehotenstve minimálne 5 mesiacov denne do nosa kvapkala, hoci by sa nemalo. Ale inak by som vôbec nedýchala. Tak som si povedala, že menej škody narobím pár kvapkami denne ako tým, že nebudem riadne dýchať a tým pádom ani riadne jesť, spať, nervózna budem. A ani žiadna návykovosť sa nedostavila ako hrozili. Porodila som a nos sa mi okamžite uvoľnil.

zuzkad
26. jún 2009

jamaat presne ako ty ja som ficala na otrivine a aj nasivine striedala som to...nemohla som dychat a nic ine nezaberalo 😠 😠 ale chvala bohu vsetko ok 😉 😉 mna to rozculuje, ze sa odvolavaju na lekarov a ked sa opytam lekara ten ma odporuci poradit sa v lekarni tak chodim ako magor hore dole 😠 😠 esteze su homeopatika aj ked su riadne drahe ☹ ☹

No s Jakcsonom je to bohuzial pravda tu je clanok http://kultura.pravda.sk/kral-popu-michael-jack... mne to svagor rano povedal ...tiez som bola zaskocena.

jamaat
26. jún 2009

Zistila som, že Emke musím poriadne hlasno rádio púšťať, aby zaspala. 😀

Zuzkad, vyhovárajú sa jeden na druhého, aby ich náhodou niekto na zodpovednosť nebral, keby dačo.

zuzkad
26. jún 2009

mne maly zaspi ked si odsavam mliecko elektrickou odsavackou 😀 😀 ta dost huci a maleho to uspava ..prave tu nejaky prijemny clovek vrta tak mam radost, lebo maly sa mi uz zobudil...som hoznova uspala...tak neviem do kedy ked tu vrta 😠 😠

ladywitch26
26. jún 2009

jamaat, mojej segre mama davala do kocika tranzistor, aby vobec zaspala 😀

zuzkad, to som rada, ze ti je uz lepsie.

zuzkaprofant
26. jún 2009

cafte ak ovyspinkane ja velmi nie mojmu malemu sa nechcelo vcera spat zaspal tak okolo po2 ale teeraz dospava chrustik moj a ja upratujem 😀
dosla mi manduca neviete mi poradit ako mu mam dat nozicky bo neviem ho tam do nej dat ☹

dievcata co poviete bo muz nehcce ist na sk velmi je to skoro sit s 2mesacnym babtkaom na taku dlhu cestiu 10hod na sk

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emode
26. jún 2009

cafte
my mame za sebou tazku noc, Sofia chcela papat kazde 2 hodiny, tak den predtym ju pochvalim, ako pekne vydrzi a tuto noc ma dorazila 😉 ale co uz, su to nase pokladiky 😀

ja mam malu von na terase teraz zaspala a susedovi ide miesacka, tak dufam, ze sa jej kulisa bude pacit ...
jamaat maju aj na dojcensky tovar zlavy???

ladywitch26
26. jún 2009

zuzka, my sme boli pred tyzdnom v dubline na ambasade, to bolo tam a spat 7hodin a pohoda. v autochladnicke mlieko, v termoske voda na zohriatie mlieka a za jazdy som si odsavala odsavackou. mala spala,budila sa kazde dve hodky,to sme prebalili,nakrmili a sli sme dalej. muz sa nema coho bat, maly to zvladne lepsie nez vy 😉

ladywitch26
26. jún 2009

emode,tak co si ja pamatam,ako 3rocnej sa mi pri hluku miesacky strasne dobre zaspavalo.otec nam vtedy pristavoval izbu 😀

jamaat
26. jún 2009

Lady, tak potiaľ sme sa ešte nedostali, v kočíku našťastie spí aj bez tranzistora. Ale zapamätám si túto možnosť, keby dačo. 🙂

Zuzka, podľa mňa môžete v pohode ísť. Malý celú cestu prespí. A keď je kúrenie aj klíma v aute, tak viete aj teplotu v každom prípade regulovať a teda ani s tým problém nie je.

atima
26. jún 2009

zuzkad podla mna smelo možeš isť desať hodin, my sme s našim boli tento týžden na cestach dosť vela možno aj sedem hodin a vobec sa nezdalo že sa mu to nepači až na jednu maličkosť že som ho musela kojiť neustale bol smedany viac ako doma. Ale chvalabohu to znašal velmi dobre .......klop klop.......Takže vobec by som sa nebala isť takmer s trojmesačným babatkom niekam, len pozor na teplo, aby sa neprehrial alebo aby nebol dehydrovany a zvladneto. 🙂

jamaat
26. jún 2009

emode, jasné, aj na dojčenské veci, veď tých 50euri som minula len na Emku. Kúpila som spací vak, hrubé pyžamko, dečku, šatočky, topánočky, plyšovú opičku a už ani neviem čo všetko. 🙂

zuzkaprofant
26. jún 2009

no ved uvidime bo ja uz naplanovane napisane co trebas zobrat cela rodina sa tesi a moj mm vcera ze ci ideme bo on sa boji ako to maly zvladne bo mi nechodime velmi snim len tak 2 hodky max autom a nie 10hod a o tyzden ideme naspat tak zase 10hod do blavy to je raz dva ale na vychod katastrofen

inac ja mam navod na manducu ale nechapem ako mam dat nozky bo maly moj ma vkuse zohnute do klba ich alebo vystrete neviem ako ich mam dat tak nabok
moj maly je vkuse hladny teraz som mu dala umele nech troska spinka ja idem dopratat decku izbicku nechapem odkial je tolko prachu jed skoro kazdy den upratujem 😠 😠

zuzkad
26. jún 2009

ja by som tiez cestovala Zuzka...moj maly ked sa pohne auto spi spokojne, cize by som do toho isla...a ak by bolo treba zastanete nakrmite, prebalite a je to 😉 😉 😉 😉 😉

kosska3003
26. jún 2009

ahojte no mi sme sa vyhajali mala mi spala od pol 10 do pol 5 tak super ona si v noci vie pospinkat aj teraz spinka tak mam chvilu cas na PC idem hadam niake foto kuknut a prihodim do albumu pekny dnik vam prajem tu je strasny dus tak vonku s malou pojdem az poobede papa

zuzkad
26. jún 2009

kosska mala je nadherna a bola krasne oblecena na krste...ja mam tiez predstavu, ze maleho dam celeho do biela 😉 😉 je riadny valibuk kolko teraz vazi ??

kosska3003
26. jún 2009

zuzka no moja uz ma vyse 4,5 kila uz kilo pribrala za mesiac uz je riadna baba s nej chuti jej a asi mam aj dobre mlieko ked tak pribera lebo zatial len kojim

sirinka
26. jún 2009

monkap hej, ten nosic je tiez pekny...

zuzkaprofant ved to je dobre, ze ma nozky pokrcene, moja ich v manduce tiez nema uplne nabok, dolezite je, aby kolienka mal minimalne v tej vyske co aj ritku...

inac s tym jacksonom...juj to je moja srdcovka ☹ ja si ho v kuse pustam aj v aute co najhlasnejsie a aj klarka si to asi pamata z bruska este, lebo hned tancuje ked pocuje jeho skladbu...
a vcera poobede z nicoho nic som dostala chut si ho popocuvat...a tak dopadol...skoda, aj ked si myslim, ze uz by sam seba asi aj tak neprekonal.

sssimi
26. jún 2009

Kosska Marika má stále soor, alebo dávaš tú fialovu vodičku preventívne?

mimi21
26. jún 2009

kocky ahojte
hlasim sa od svokrovcov
rano sme boli u dr., lebo mla celu noc zle spala kvoli soplikom aj ked sme vysavacovali
pytala som sa aj na tie vyrazky, tak nam dala holtov krem, ja som s tym malu natrela n malinko a za hodku o mala ovela horsie ☹
vobec nas pediatricka neposlala na kozne
tak potom svokra zavolala jednej svojej znamej co je kozna a ta povedala ze holtov krem sa v ziadnom pripade nema davat na tvar len na telo, som si myslela, ze ma v tej chvili porazi 😠 😠 😠
ale mala teraz spinka uz 3 hodky, ani sopliky jej tak netecu

mimi21
26. jún 2009

s tymi liekmi co ste pisali, mne o hovori aj moj gynekolog, ze nko predsa nebude testovat lieky na tehotnych a dojciacich zenach, preto to tak pisu, lebo si to nikto nevezme na zodpovednost
napriklad mucnaal kvapky do nosa sa u nas pise, ze sa nesmie v tehu uzivat a v nemecku je to najpouzivanejsi liek proti nadche pri tehu
aj ja som ho pouzivala lebo som mala tale suchy a zapchaty nos a vsetko je OK

mimi21
26. jún 2009

oze nejako mi vypadavaju pismenka, myslela som muconasal

sirinka
26. jún 2009

ja som zase v tehu vysadila vsetky lieky...istota je gulomet...do nosa som pouzivala iba morsku vodu.

mimi21
26. jún 2009

no siri mne morska voda nepomahala
gyekolog mi povedl ze je na uvazeni co viac uskodi babu, ci to ze si trochu streknes kvapky, alebo sa budes stresovat a neprespis celu noca si nervozna - ja celkom s takymto nazorom suhlasim, zda sa mi to rozumne
a tiez som nechcela lieky uzivat, pouzivala som ich len v krajnej nudzi

dm1
26. jún 2009

mimi mne tiez doki na bodky na tvaricke dal holtovu mast ale natrela som iba raz lebo mi to strasne smrdelo a zmizlo to aj tak same do druheho dna... tak ako citam esteze som to nenatierala pravidelne...