Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
16. jan 2010

mimi, ty vies dobre provokovat s tym spankom 😅
ja som DM nestihla napisat ten next ☹

inak pisem z Donovalov cez mm firemny modem 😉 boli sme sa doobeda prejst k sedackovej lanovke, cca 30 minut peso okolo s kocikom, mala spala ako dudok 😀 stretli sme sa so znamymi, potom sme sa boli napapat a isli sme naspat, mala zas zaspala a spala do pol tretej takze som ju o piatej musela ulozit znovu, nevydrzala by a radsej nech ide spat neskor, lebo mame aj navstevu a tak dufam, ze rano bude dlhsie spinkat 😅

ja davam vacsinou len body s kratkym, tricko s dlhym a bundu, ked je chladnejsie tak body s dlhym, tenku mikinu a bundu, pancusky a zateplene nohavice ...

dm1
16. jan 2010

emode nevadi ked bude mat svagor prist domov tak mu mozem zase poslat co ma doniest.

ja davam body s kratkym rukavom, tricko s dlhym rukavom, tenke pancusky, teplaciky, kombinezku - ale nie je moc hruba a do fusaka

emode
16. jan 2010

mimi super sa pustila 😉

nasa sofia urobi par temp a dost zas si sadne na zadok, dako ju to nelaka dopredu 😕 stale sa vykruca, kruti, sadne, da sa na 4 a tak dookola ...

iinuska
16. jan 2010

tak ja to asi prehanam s tym obliekanim. Ja obliekam body s dlhym rukavom, tricko, pulovrik, pulovrik, kombinezu, tenke pancusky, teplacky, dvoje ponozky a este davam do fusaku aj deku. 😅

ludmilabb
16. jan 2010

iinuska vsak ale ked byvate na Aljaske 😀

monkap
autor
16. jan 2010

ja davam body s dlhym rukavom, pancusky, kombinezu, fusak 🙂 .... kombinezu aj fusak mame velmi teplucke ...

mimi21
16. jan 2010

ja na nohy take hrube pancusky ked je velka kosa, inac normalne a zateplene gatuse a tiez do fusaku na nohy deku, my nemame kombinezu, takze hore je zimna bunda

mimi21
16. jan 2010

inak som sa vam zabudla pochvalit, ze som predavkovala Ninu mrkvou 😖 😖 😖

sme sa cudovali, ze co ma taky zlty nostek na fotkach (nazivo som si to vobec nevsimla) a potom sa ma koska opytala ci jej nedavam casto mrkvu, lebo ze jej maly bol cely zlty 😒

monkap
autor
16. jan 2010

mimi: to iste sa stalo svagrinej .... ked dosla s malou k dr., tak jej dr. povedala, ze nech nedava tolko mrkvy ... tiez mala farebny nos 😅

iinuska
16. jan 2010

mimi, tak potom by aj ludkyna Sofia bola zlta.Ta ma tiez vsetko rada s mrkvickou 😀 😀 😀

iinuska
16. jan 2010

inak aj ja davam malemu dost casto mrkvu 😲

ludmilabb
16. jan 2010

moja segra si v lete robila kazdy den mrkvovo-jablkovu stavu a vsetci si mysleli, ze bola niekde na dovolenke 😀

jamaat
16. jan 2010

A keby si dávala aj šťavu, aj pri mori bola, tak by si všetci mysleli, že je černoška. 🙂

Ja som začala v lete jesť betakarotén, pomáha mi to na alergiu na slnko.

ladywitch26
16. jan 2010

a sakra, tak to je z mrkvy? nam vsetci chvalia stanku, ze aka je peknucka opalena 😀

ja davam do kocika len tricko s dlhym rukavom, flisovu mikinku pancusky, flisove gate a ciapku. a ked boli tie mrazy aj cez den, tak som jej dala este taku vesticku chlpatu, sal a rukavice. trcal jej len nos a oci, ale okrem spicky nosa bola teplucka, tak zima jej v tom nebola. inak fusak nemam, mam len nanoznik a taku tenku deku jej tam dam este.

iinuska
16. jan 2010

no super baby, tak zajtra sa skrati cas obliekania. Aj tak ja maly pri tom nevozny 😵

lady 😀 O ako vidim uz aj nejake mena mate vybrane 😉

ladywitch26
16. jan 2010

inus, chlapcenske je vybrate uz par rokov a sashku som zvazovala pri stanke

iinuska
16. jan 2010

lady,ja uz mam zase vybrane dievcenske par rokov 🙂

zuzkad
16. jan 2010

cafteee

ja som sa taak napraskala ...robila som polievku hovadziu a hovadziu pecienku s pyre...bola som uz taka hladna, ze ked som dosmazila poslednu pecienku, tak som uz hltala aj ten pach z toho...potom som to rachlo zjedla a teraz fuciiim 😝 😝 musiiiim sa naucit jest pravidelne, lebo vzdy to pokaslem ked cely den nejem a vecer by som zjedla vsetkooo 😠 😠 😠 😠

dm tak to sa tesiiim, ze je vsetko z next, som velmi zvedava ake to bude 😉 😉 😉

mne inak maly este stale nespinka, zpapal kasu piskotovu a teraz mrnka v postielke, tato odbieha k nemu, lebo ja som unavena dnes dost 😖 😖 😖

kosska3003
16. jan 2010

mimi tak mala ti uz pekne stvorkuje mi stale nic ale uz zacina dvyhat zadocek tak uz by sa aj mohla rozbehnut ale ved ma cas

ja asi tiez malu moc obliekam musim vyhodit jednu vrstvu a tiez bude aspon menej revu 🙂 🙂

zuzkad
16. jan 2010

no v obliekani som aj ja "profik" ked je vonku fakt, ze zimaaa tak mi dam pancusky a aj teplaciky, body a svetrik ....no a overal zatepleny, ciapku, sal, rukavicky...a samozrejme fusak ...ale asi nebudem davat teplaky a svetrik...inak ja uz sa neviem dockat ked pride jar...ta vona ked prichadza jar je naadherna a druha vec co ma tesi je, ze uz nebudem maleho hodinu chystat von a potit sa ako slak kym konecne idem von a aj ked potrebujem ist do obchodu neznasam to, ze chuda male sa poti kym si nakupim v obchode 😠 😠 😠 na nervy !!!!! Ked bude jar a leto, tak hodim malemu len bodynko a teplaciky a ide sa vooon 😅 😅 😅

ludmilabb
17. jan 2010

ahojte, tak bolesti zo vcera pokracuju ☹ Sofia spala v noci celkom ok aj ked ma dplasila ked zacala o stvrtej debatovat ale potom si to rozmyslela

zuzkaprofant
17. jan 2010

ludmila ake bolesti co ti je?
Inac dobre ranko ja som k.o. maly od 2 sa budil spinkal pri mne a vkuse ma konteoloval ci lezim vedla neho tak spanok zadny a etse ktomu mm isiel dnes do robotky ☹

iinuska
17. jan 2010

dobre ranko, u nas noc podobna ako u zuzky 😒 . Booooze, kedy sa ja uz koooonecne vyspim.

ludk, dala si si nieco od bolesti?nezabralo?

zuzkaprofant
17. jan 2010

ludmila si dostala menhzes prvy po porode?

mimi21
17. jan 2010

ahojte
ja som malu nabalila do kocika mm a idem upratovat: kupelka, povysavat, zmyt, prach utriet, varim obed aj nam a aj malej 😝 😝 😝

inak som si dala zavazok, ze idem cvicit, zistila som ze u nas na sidlisku v skole sa cvici zumba - o 2 meisace ideme na svadbu, tak by sa mi zislo par kileciek dole dat, saty sice obleciem, ale lepsie to bude vyzerat bez nejakych tych kileciek 😀 😀 😀

zuzkad
17. jan 2010

Dobre ranko,

ja som spokojna, maly sa zobudil prvy krat o siedmej...dostal mliecko a spinkal do devietaj..teraz som mu davala nestle dezert vanilka ...zjedol dva kelimky a teraz zuzle ten dlhy piskot tak si mlaska a hmm..ka tak ho ma rad 😅 😅
dnes je vonku hnusneee pocasie 😝 😝 😝 normalne som zmrzla, ked som vencila psika 😠 😠 😠 ja uz chcem jar !!!!!!!

mimi ty si sa nejak rozbehla s tym upratovanim...inak potesi ma ak prides aj ku mne...staci povysavat a utriet prach, ostatne je v celku v poho 😉 😉 😉
inak ja pokracujem v 90dnovej diete oficialne, lebo v lete by som chcela ako tak vyzerat a dat si aj saty letne a suknicky ako "pekna" mamina...takto by som v nich vyzerala ako pekne prasa 😝 😝 😝 😝
Inak zumba je zevraj strasne super, len ja ju mam daleko a neviem ako by som spotena isla busom domov 😖 😖 😖
ja som chodila minuly rok na bodyforming len ako si svokra zlomila ruku tak som prestala, lebo by mi nemala ako maleho strazit....keby plakal nemala ho ako na ruky vziat, ale uz je myslim v pohode tak mozem zacat !!!! nie ze mozem ale musiiiiim !!! 😠 😠 😠

Jamaat pozerala som tie fotky z Turecka no naaadhera...a na zivo to muselo byt este krajsie 😅 😅 😅

rybca
17. jan 2010

Ahojte, u nas bola celkom v poho noc, maly sam zaspal a prvykrat sa zobudil okolo stvrtej, len skoda, ze ja som sla spat o pol druhej...🙂 A teraz je vonku slniecko a 6 stupnov, u nas hadam uz aj ta jar prisla..🙂 Poobede ideme do vedlajsieho mesta na navstevu k jednemu majovcatku..🙂 sa tesime, este maly takto blizko nebol s inym babatkom tak som zvedava..🙂 a dnes sme zazili uz to povestne hojdanie sa na styroch, ale len na par sekund..🙂 ale omnoho castejsie sa uz stavia na kolienkiach, aj na dlazbe..🙂

aj ja som uz zacala cvicit, az raz som 20 minut bola na trenazery co mam doma..🙂))) a vcera sme mali nieco ako delenu stravu na obed..🙂 co priatel dnes na ranajky napravil klobaskovym lecom..🙂

zuzkaprofant
17. jan 2010

Ako vidim kazde babatko spinka len nas maly je hladosko a a mamkacik 😀 ja som dnes maleho skusala za rucky a chodili sme on sa mi vkuse stavia na nozky popri gaucovke sa pohybuje asi meter si prejde a ruckami sa drzi ako kliest 😀

u nas celu noc prsala tak si viete predstavit ten lad ja ani vonku dnes radsej nejdem ☹

zuzkad
17. jan 2010

a kde steee ?? Vikendujete asi cooo.

Mne maly spinka uz hodinku, som zvedava kolko potiahne este 🙂 🙂 🙂 von ma to dnes vobec netaha je tam zima hnusna a pada nieco ako sneh ..no nic prijemne 😖 😖

dupinka
17. jan 2010

Ahojte!

my sme mali veeelmi pokojnu noc (aby som zase nezariekla, klop-klop). Zaspal o 20tej a zobudil sa o tretej na krmenie, potom o piatej si len vypytal cumlik a spal do 7mej.
Dopoludnia zaspal v autosedacke no ked sme ho o par minut vytiahli a prelozili do kocika, tak uz bol culy... Tak spinka teraz, dufam, ze potiahne o to dlhsie.
Zuzkad, aj tu je chladno, tak pojdeme asi len na chvilku, zbehneme do obchodu.

Baby, co sa tyka menzesu, ja som dostala minuly mesiac 10teho taky normalka a teraz nic. Jasne, ze pravidelnost asi este nebude, ale nemam nervy stale byt v pohotovosti, kedy dalsi. 😖