Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
19. jan 2010

ludka cez tyzden po az stvrt maju doobeda 30% zlavu na vstup, babetko je zadara ... vstup vyjde na cca 5 Eur ... my sa chystame boardy vytiahnut teraz cez vikend na Kraliky, nova stvorsedacka je tam ... malu nechame u svokry 😀

nika super noc, my kadejako a niekedy som rada, ked sa rano preberiem a fungujem 😅

zuzkaprofant
19. jan 2010

cafte chcem sa opytat uz niekto z vas davam ryzu papat a ked ano ako ste ju robili lebo ja varim malemu kuracie mesako varene na zeleninke a ktomu chcem ryzu klasicku

a ako je tos cestovinou akku davate

ludmilabb
19. jan 2010

Erika na vstup kde? do arealu, na kupanie ci ako (nejde mi nacitat ich stranka)

zuzkap ja este cestoviny nedavam az od osmeho mesiaca skusim

luba142
19. jan 2010

ahojte

zuzkap- uz ti papa aj roztlacene alebo len pomixovane?

luba142
19. jan 2010

to bola zase noc mala celu moc plakala mala vecer 38 teplotku a aj v noci a rano o 6 uz az 39 davali sme cipky teraz spinka uz druhu hodinu, neviem ci je to zubkami alebo ci bude chora a neviem ci mame ist doktorovi 😖 😖 😖

martinaxyz
19. jan 2010

zuzkap- ja dávam ryžu uvarenú do mäkka vo vode a celkom malému chutí a cestoviny bezvaječné mu tiež už dáva...

emode
19. jan 2010

ludka vstup na bazen ten je tam nadherny ... ja uz cestovinu davam, papa cele kusky. treba uvarit riadne do makka a bezvajecne ...

iinuska
19. jan 2010

ja uz davam ryzu aj cestovinu. Necham dlhsie povarit a len popucim s vidlickou. Prave dnes mal mrkvu, karfiol, cestovinky a do toho som mu primiesala uvareny zltok

martinaxyz
19. jan 2010

aký máte dnes deň?...my máme plačkavý 😢 😢 😢 tlačí sa mu horný zúbok tak ho to pobolieva...dnes som konečne vyplnila žiadosť na zvýšenie rodičovského príspevku 😉 dúfam, že na budúci mesiac to aj uvidím na účte 😅 😅 😅

ludmilabb
19. jan 2010

ja musim mixovat, Sofiu z kuskov nadrapuje a bojim sa, ze si na taketo riedke zvykne 😒

ludmilabb
19. jan 2010

Erika len ked my sme este v bazene neboli 😝

mimi21
19. jan 2010

no sme doma, bolo super, bazen prazdny, len este 2 mamicky s detmi, tak ako my 😉

bystricanky, mohli by sme sa dakedy dohodnut a stretnut sa tam, poplavame a potom mozme dat kavicku 😉
ja som malu tam potom nachovala, vyrazila mi z ruky poharik s jedlom, ale uz tam vela nebolo, tak sme bordel trochu narobili, ale teraz mi spinka, som zvedava kolko potiahne...

mimi21
19. jan 2010

no musim inac uz aj ja cestoviny dat, lebo zatial len zemiaky a ryzu tiez pomenej, lebo ju velmi nechce...

zuzkad
19. jan 2010

pekny den prajem 😅 😅 😅

ja som dnes prespala pol dna asi 😀 😀 rano sme vstali s Nicolaskom o pol deviatej...a o pol jedenastej sme sli zase spinkat a spali sme do pol jednej 🙂 🙂 🙂 teraz varim az obed 😕 😕 😕 to som ale mama 😝 😝 😝 ale psssst neudajte ma na soialku ja sa polepsim 😉 😉 😉

inak ja som uz tak natesena na ten maj, ze sa mi aj v noci snivalo o tom, ze cestujem ..ze sme mali autobus vybaveny a s tym sme tam sli...pamamtam si jamaat ako pri penzione stala a ako sme prisli nam davala chlieb so solou a stamprlu na uvitanie 😀 😀 😀 no paraaada a zuzkap mala svojicky asi dvoch Christiankov 😀 😀 😀 no divoky sen to bol 😉 😉 😉

rybca
19. jan 2010

Ahojte, my sme sa dlho rozhodovali, ake cestovinky kupt, ako sme kukali, tak sme kukali a vo vsetkych bolo eiwit, a ked sme sa spytali toho co tam vykladal cestoviny, tak ze vetky su bezvajecne, tak sme nakoniec kupili take detske, co malo najmensiu gramaz toho eiwit, je pravda, ze v ingredienciach nebolo ei napisane, len v gramazovom zlozeni, dnes som trochu dala do polievky, a spapal bezproblemov, no len dufam, ze mu to neuskodi

mimi21
19. jan 2010

ludka inac aj ja mixujem, malu mi nadrapuje aj z bananu... 😠

zuzka tak ste si pekne pospali - pockaj, volam na tu socialku, tak rychlo var 😀 😀 😀

zuzkad
19. jan 2010

mimiiiii 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 saaak variiiim uz aj to tu voni 😝 😝 😝 a ja s mojou dietou tu umieram 😝 😝 😝 ale mozem si dat z toho ryzu a stavu z maska a salat takze celkom mnaaaam 😝 😝 😝

kocka ako varite polievky deturencom ?? dajte nejaky dobry tip, lebo u nas je v mode viac masko, ryza...atd inak dnes to prave papal a normalne si chutnal po kazdej lyzicke 😀 😀 😀 tak som ho aj natocila ako chuti mojmu Nicovi ...neskor to hodim na FB a dam vam vediet 😉 😉 😉

mimi21
19. jan 2010

zuzka ja varim vacsinou take pyre, bud cista zeleninka, alebo s maskom, alebo so zltkom

sssimi
19. jan 2010

Ahojte kočky!
Sárke ryža nechutí, to je asi jediná vec čo nemusí.

Ludka ja som tak malú potrápila 2 dni,že ju z hrudiek nadrapovalo a teraz už spapá aj veľké kusy. Sa na nej musím smiať ako to dôležito prežíva až tak mlaskoce 😀

Zuzkad ja varím malej normálne mäsovú polievku-dám variť kúsok z kuracích pŕs s mrkvou a po necelej hodinke tam šupnem kel, zemiak, karfiol. A aj slížiky jej do nej dávam-to sú len také lufty po nej 😀

zuzkad
19. jan 2010

no konecne mam nabrate aj ja...lebo som uz umierala od hladu...dnes len dva pomarance som mala a niiic ine 😝 😝 😝 a uz som naozaj hladna bola...tak som si nabrala ryzu a stavu s maska co varim rodinke...a salat a aj si riadne pochutnavam...inak ja aj ked maso mozem tak najviac lubim tu stavu a cestoviny, alebo ryzu, cize mam normalny obed a vecer mam dnes sladkeee povoleneee tak si to vychutnaaam 😉 😉 😉

no zajtra uvarim nejaku polievku aj ja...skusim a uvidim ako malemu zachuti, lebo on je ako tata ziadne polievky maso a masooo 🙂 🙂 🙂

zuzkaprofant
19. jan 2010

m sme boli vonku na hombalke malemu sa tak pacilo ze ked som ho davala spat do kociara tak plackal ale hned zapsinkal tak som utekala domov sa najest bo uz som dvojmo videla od hladu

ja som mu varila tu poleivocku kuraciu vsetko som zmixla a aj tu ryzu chutilo mu mam aj na zajtra tak nebudem varit a teraz mu davam pudincek od hipp a papa piskoty na koberecku mojom bezovom tak dnes tepujeme vecer lebo sa mi tak pekne pokakal ked osm ho prebalovala ze aj koberec to dostal tak aromu mame v obyvacke 😀

zuzkad nestras z dvojickami men staci maly ze chlapci neskor zacinaju vsetko neviem kto to povedal aje moj suchaik nic nerobi len sa vesia na vsetko co moze takze ja len sedim snim na podlahe a davam pozor aby nic nevyparatil

mimi21
19. jan 2010

juuj, baby co vcera mala urobila, som skoro odpadla, isla som jej napustat vanu, ze sa ideme kupat a ona ako pocula vodu tak s radostnym viskotom zacala kolenkovat do kupelky, no na zozratie bola 😵 😵 😵

inak posledne 2 vecery mi nezaspi skor ako o 9, je to utrpenie, lebo ked ju dam do postielky tak do 2 sekund stoji a to potom o psnku nie je ani reci, ale ked takto neskoro zaspi, tak mi potom aspon dlhsie potiahne rano, dnes az do pol 9 🙂

iinuska
19. jan 2010

ahojteeee, boli sme vonku, no paraaada, fakt prijemna prechadzka dnes, ani zima mi nebola.Dubacik este dospava v kociku, uz spinka vyse 2 hodin.
Uz sa pekne predlzuju dni, to sa mi paci...

mimi, no to musela byt podarena, bambulka mala 🙂

mimi21
19. jan 2010

baby co to bolo v spravach o Nurofene??? ja som to nejako nezastihla...

mystery7
19. jan 2010

ahojky, dlhsie som tu nebola, niet casu. fb mi nejako neide.
nas uz sedi a zacina sa stavat na 4. druhemu zubu sa nejako nechce vonku, trci v dasienku a je to tam naliate a cervene.
dnes som ho mala na rukach a sedela som vedla susiaka s pradlom. ked som sa obzrela inde, schmatol susiak a zacal tahat, cely zhodil na zem.

rybca
19. jan 2010

ahojte dievcata zo slovenska, ako je to s rocnym zuctovanim zdravotnych poistovni? idete si torobit same, alebo zamestnavatel? ci co?

mimi21
19. jan 2010

a kua, musim zistit, pisem babam do roboty ...

beljanka
19. jan 2010

ahojte maminky. dúfam, že sa môžem aj ja k vám pridať. ináč vás tak pravidelne- nepravidelne čítam, no nejako som sa nikdy neodhodlala pridať.
mimi ten nurofen - jahoda a číslo šarže je 909263. neviem ohľadom čoho to je, to mi len náš dedko volal, že si mám doma pozrieť a ísť do lekárne vymeniť. že sú nejaké zlé. neviem presne o čo tam ide. ale nahnevalo ma to poriadne. tak toto robia malým deckám. hádam tie výrobky majú nejako kontrolovať .. 😠
no ale čo už.
zatiaľ toľko, lebo mi už drobka plače 😒

mimi21
19. jan 2010

no haloooo, a kde ste ktoooooooooo????

kosska3003
19. jan 2010

ahojte tak mm isiel na pivo tak som sem usla nakuknut lebo mam stavku ze 4 dni bez pocitaca ale co oci nevisia srdce neboli 😀 😀
dneska sme boli na plavani prvy krat no na zaciatku revy ale ked sme vosli do bazena tak super uz bola rada sa jej to pacilo vp stvrtok uz bude lepsie hadam ani plakat nebude