Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
21. jan 2010

hoogy, ja naopak ocenujem, ze kozenu nemame, lebo mala vsetko skrabe. puzzle ma uz cele doskrabane, take srafy na nom porobene, ze keby sme mali kozenu sedacku, tak vyzera hrozne 😀

zuzkaprofant
21. jan 2010

Mame uz 6 ale asi idu vzadu bo palcek si dozadu pcha teraz jeme praclik tak ja som taka sponava a vsetko okolo no co hlavne ze aspon to je nanovsie je tak ze sa utiera do mojich nohavic 😀

lady nestihas nechtiky🙂)) Mala je proste cica mica uz od mala 😀

hoogy
21. jan 2010

no kazde dieta je ine. nas maly do nej kuse tymi dvoma malymi zubami,ale inak v pohode 🙂
lady a pozri si ten phil and teds kocik. podla mna je super surodenecky kocik aj ked nie je najlacnejsi

zuzkaprofant
21. jan 2010

nas neskriabe to som rada 😀

co ste dnes varili neivem co mam zajta

iinuska
21. jan 2010

ahojte, ja som aj chcela kozenu sedacku, ale v zime mi pripada studena.

zuzka, ja som zapekala brokolicu, takze take dietnejsie 🙂 Zajtra budem varit kyselu fazulovu polievku a smotanove osuchy

zuzkaprofant
21. jan 2010

moj maly mi prave vysipal celu misticku s okucinkami na koberec ☹

hoogy
21. jan 2010

aj ja som dnes robila zapekanu brokolicu kedze drzim dietku,uz zase🙂 a zajtra palaciky 🙂
a malemu som dnes robila rybu, a zajtra asi karfiol s maskom🙂

ladywitch26
21. jan 2010

zuzka, striham ale jej rastu zavratnou rychlostou. rano ostriham a do vecera ma uz doskriabe

hoogy, ked ten kocik tu tazko zohnat a mothercare mame dokonca obchod v meste, tak tam mozem aj nazivo mrknut.

zuzkaprofant
21. jan 2010

hoogy a aku rybku si mu robila a ako

rybca
21. jan 2010

Prave prisiel Lacko s malym z detskej, ze sa maly sam posadil, ze nanho kukol a sedel..🙂 a takto 2x..🙂 a ja som to nevidela...:((((((((

mimi21
21. jan 2010

no ja som doma z kadernictva, max spokojnost, zahlasil, ze vyzeram chudsie...tipickí chlapi 😠 😠 😠

inak u nas to uz vyzera len na jeden spanok denne, no zbohom, mala je hore od jednej a je celkom cula 😅

zuzkaprofant
21. jan 2010

mimi to chce foto hnedsa odfot a na face daj 😉

ludmilabb
21. jan 2010

aj ja potrebujem nieco s vlasmi spravit 😨

vsetky ovocne vyzivy su poriadne drahe, dnes som v Bille kupila Sunarek 4x100ml za 75 korun 😝

esteze som nasla zasoby zamrazenej mrkvy plus domace zemiaky
ale ovocie ma vyjde pekne draho, vy ako casto pouzivate hotove?

zuzkaprofant
21. jan 2010

Ludmila to je kolko eur 3?

rybca
21. jan 2010

mimi a co si platila? tu je to strasne drahe, aj 50 eur pytaju

jamaat
21. jan 2010

Ďakujem za gratulácie. Bude to len obrad, nič viac. Šaty budem mať biele, ale nie klasika svadobné, dokonca sú len po kolená. Ibaže mám problém topánky zohnať. Chcela som s vydávať v lete, ale kvôli odpočtu z daní sme sa rozhodli takto to zbúchať 🙂
Ku kaderníčke idem v utorok, lebo už mám tiež katastrofálne vlasy.

ludka, ovocie dávam väčšinou čerstvé. Dnes som dala broskyňovú výživu zo sklíčka, čo som teraz v akcii v Tescu kúpila.

Inak ak môžem odporučiť zemiaky tým, čo kupujú, tak v Kauflande mávajú také balené francúzske po 2,5kg. Sú drahšie, ale výborné, nerozpadajú sa, nie sú tam žiadne čierne fľaky, diery a podobne ako na obyčajných lacných. Keď odrátam ten odpad, tak ani nevyjdu oveľa drahšie.

zuzkaprofant
21. jan 2010

aj unas rybca min 50 eur a vysie;(

jamaat
21. jan 2010

Emka sa práve zobudila, tak dnes "asi" pôjde neskoršie spať. Dúfam, že bude potom aj ráno neskoršie buntošiť.

mimi21
21. jan 2010

no ja som len za strihani, umyvanie a zehlenie platila 20e, aj to mm pinda, ze on plati 5 😀 😀 😀
a to je una sjedno z takych drahsich kadernictiev, ked som si davala al melir robit tak som platila asi 35

jamaat aj ja poznam tie zemiaky, minule som ich kupila a boli fakt super 😉

jamaat
21. jan 2010

Mňa keď farbí a strihá, tak platím tiež cca 35.

rybca
21. jan 2010

a kolko je teraz odpocet na manzelku?

jamaat
21. jan 2010

rybca - 4 025,70 eur ročne.

rybca
21. jan 2010

no poviem chlapovi ci si to rychlo nerozmysli s tou svadbou...🙂

iinuska
21. jan 2010

No Adamko je okupkany, vonavucky a uz aj spinuska

Dnes sme mu rozbalili novu hracku, taku loptu od FP. Ked sa zapne zapne, tak sa gula a vydava cudne zvuky. Najprv pozeral a nechapal, a potom uz sa len plazil za nou 😵

iinuska
21. jan 2010

ludka, ja davam cerstve, resp. varene. Kupene davam len ked niekde ideme

mimi21
21. jan 2010

iinus, ja milujem, ked vsetky hrajuce hracky spustia naraz, ide mi vtedy hlavu roztrhnut 😀 ale ked vidim malu ako sa s nimi rada hra tak mi je hned lepsie na dusi 🙂

sssimi
21. jan 2010

Jamat no a že prečo sa ženiť. To si pekne za nás chlopi odpočítajú...

Mimi foto, foto!!!

Ja to papanie striedam. Varím a dávam dosť aj zo sklíčka. Už nemám fantáziu čo by som jej navarila a nechcem jej dávať stále to isté dookola... No a my kedže sme z dediny a na nákup ideme tak raz za týždeň nie je to bohvie čo... U nás v obchode môžem akurát tak napol zhnitú rajčinu maximálne kúpiť.

phoebee
21. jan 2010

ahojte mamicky,

nie je medzi vami mamicka, co byva v okoli vrakune, ruzinovskeho cintorina, maleho dunaja a chodi kocikovat do vrakunskeho lesika prip. niekde v okoli?

samym nam je smutno.

jamaat
21. jan 2010

U nás sú veľké rehoty, lebo Deny je najsamsmiešnejší na svete. Stačí, že si kýchne a sranda bohová! 😀

ludmilabb
21. jan 2010

rozmyslala som co z tej mojej dcery vyrastie ale dnes ako som ju pocula skriekat ma napadla len jedna vec, ze sa meni na opicu 😅 akoze Tarzan sa moze schovat s jeho jodlovanim, Sofiine pazvuky mi fakt pripominaju prales a vrestanov,ale co sa cudujem na veceru mala banan s jablkom
ked davate cerstve ovocie tak striedate jablko, banan, hruska aj nejake ine?