Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
28. jan 2010

ja som doobeda odhrabavala sneh, a neviem, ci nebudem mat aj svalovicu. Je to riadna makacka. Ale uz ho nie je ani kam davat, tolko ho je 😀

emode
28. jan 2010

dan iba vtedy ked je urcene na podnikanie ...

jamaat a po sobasi nieco chystate??

sirinka
28. jan 2010

ludka my sme neplatili, resp. platili pri kupe klasicku dph...

sirinka
28. jan 2010

iinuska veru...ja som urobila maly kopec na smykanie pre klarku z neho 🙂

mimi21
28. jan 2010

peciem muffinyyyyyyyyyyyy 😝 😝 😝
len neviem, ci mi mm dovoli z nich jest 😅

jamaat
28. jan 2010

emode, potom ideme so sesternicami a partiou na liptovský ples.

ludmilabb
28. jan 2010

Erika co sa zabavania tyka, tak ja sa s nou hram dost vela, prejdeme vsetky hracky, riekanky, staviame veze, plazime sa, stokrat nono poviem, naruky a zase na zem atd dokolecka kedze teraz spoznava vdaka plazeniu aj ine miestnosti, najradsej by bola v chodbe kde je uplna kosa a oblizovala kolesa na kociku...prehra sa aj sama ale nejake polhodinky samostatneho hrania nehrozia, po chvili hrania sa doplazi ku mne, zacne ma tahat za nohavice a uz je vybavene

ja sa po uspati Sofie do kuchyni nedostanem ☹ , nemozem a rada by som nejake tie muffiny spravila ale formy som zhanala minule a nemali v potravinach...inak mlyncek na kavu bol dneska nedostatkovy tovar, chcem ho kvoli mletiu vlociek, dnes vecier som jej varila ovsene vlocky, pomrvila dve sunarky a zopar lyzic vyzivy a bolo, odlozila som aj na zajtra vsak by sa to nemalo v chladnicke pokazit

iinuska
28. jan 2010

mimi, jeeeej, mnam 😝

Adamko uz spinuska. Musim zaklopat, ale aspon so zaspavanim nemame problemy 🙂

dm1
28. jan 2010

emode nas ma tiez niekedy take dni ze sa od neho nepohnem ani na meter a aj to stale mrnci takze skor na rukach. ale vacsinou sa prehra krasne sam pri mne na zemi v obyvacke ma vytiahnute hracky a hra sa. vacsinou sa vsak odplazi ku kablom alebo ku kvetinam tak nerobim potom nic ine len vravim nono a presuvam ho naspat

dupinka
28. jan 2010

baby, sorry, mala som vypnuty notebook, lebo moje decko by len otvaralo a zatvaralo obrazovku, zulo vsetky kabliky okolo 😀 😀
a muffiny sa nakoniec nekonali, lebo ten fajnovy recept od segry som niekde zalozila 😠

My na stretko nedojdeme... Nas tatko odchadza dlhodobo mimo SR, tak budeme 9 mesiacov sami 😖

ludmilabb
28. jan 2010

dupinka na devat mesiacov...tak to dooost 😒

dupinka
28. jan 2010

ludka, co uz 😖

dm1
28. jan 2010

vcera som skusila prvykrat jablkovo-slivkovu presnidavku lebo mam v mrazaku slivky a chcem urobit vyzivu tak som chcela vediet ci to bude jest. chutilo tak mozem

inak dnes som varila do zasoby malemu kel na pare lebo som robila polievku a bolo ho dost. ked bol hotovy maly sa za nim nacahoval tak som mu otrhla trosku a normalne to take samotne chcel. trochu spapal a tvaril sa ze mu to ide tak som rada ze ma zeleninku rad

dm1
28. jan 2010

este k tej mimo majovke na stretku - kludne mne to samo nevadi

ludmilabb
28. jan 2010

dm pouzivas parny hrniec?

jamaat
28. jan 2010

Dnes ste ma inšpirovali tými cestovinami, tak som spravila aj Emke, ale nedá sa povedať, že by sa išla za tým potrhať. Viac ju interesovalo búchať pätou do popruhu, čo má medzi nôžkami 🙂
A zistila som, že je na prd, keď jej dám večer kašu, lebo potom nie je hladná pred spaním a z prsníka už neťahá, len výmýšľa a pretáča sa a roznerváči sa a je problém ju uspať. 😒

iinuska
28. jan 2010

jamaat, ja davam kasu o pol 7 a potom o pol 8 kojim, a maly taha dost

dm1
28. jan 2010

ludka nie nemam parak mam len taky hrniec s dierkami dole co sa da dat na iny hrniec a parit v tom. Vzdy mi bolo totiz luto ked som vacsiu cast toho vyvaru vyliala lebo maly ma rad hustejsie.

jamaat aj nas odkedy papa kase 200ml tak moc netaha uz len trosku zapije ale zase sa naucil v postielke potom spat. prelozim ho, hladkam chvilu po chrbatiku a odidem. ked mrnci vratim sa a hladkam po chrbatiku. este tam parkrat pridem a potom zaspinka. som to musela aspon takto nech spi v postielke lebo to bolo o nervy len na rukach alebo na prsniku aj hodinu uz mi tam visel niekedy. postupne hadam prejdeme aj na to, ze zaspinka uplne sam bez toho aby som chodila do izby

ludmilabb
28. jan 2010

ja tiez davam kasu o siestej kym dojeme je aj stvrt, pol siedmej,niekedy zje aj 200 ml o pol osmej kojim, od smadu si potiahne vzdy

emode
28. jan 2010

jamaat davas jej kasu pred kupanim alebo po? my ak pred kupanim tak taha ostosest a ak po kupani tak si cucne na upokojenie a vacsinou sa sama pekne ulozi ... ale dnes uz ma nebavil vecny boj s nou, ani len ten calgel jej neviem do ust dostat ... 😖

ludka ked zazijes to ze sa mala prehra aj hodinu sama a nepotrebuje nikoho tak potom taketo jej nalady su dost ... tiez sa dost hrame spolu som s nou na zemi, alebo je v hojdacke, ale su veci, ktore clovek denne musi urobit a to je potom des 😠

a samozrejme tomu dopomoze to ze mm pride o osmej vecer ked mu poviem aby dal malej kasu tak on je velmi unaveny (co ho chapem, viem, ze je) ale ja tiez mam dost od rana od siedmej s nou sama na vsetko ...

dm dostanete sa k tomu, neboj, postupne, uz toto je uspech po tom ako si pisala o skackani na fitke a pod. 😀

jamaat ved si pisala, som nemozna 😖 tak si to uzite 😉

dm1
28. jan 2010

emode aj to tak beriem ze to je uspech. na fitke som neskakala uz ani nepamatam. no aby som to nezakrykla 🤐

sssimi
28. jan 2010

Ahojte babule.
Teraz vás veľmi zanedbávam. Píšem po večeroch bakalárku a aj skúšky zas nejaké... Ach jaj... Večer bývam do 2hej hore. A tak by som aj včil zalomila... No ale malá už zaspala, tak sa môžem do toho opäť vrhnúť. Síce bez nadšenia ale predsa. Do konca februára musím dať do kopy po nociach ešte 30 strán a pomaly mi dochádza matriál ☹

jamaat
28. jan 2010

No ja som jej kašu dala o štvrť na sedem, dnes som ju nekúpala, len narýchlo osprchovala, kojila som ju až o ôsmej a neťahala nič. Pritom mlieka bolo habadej. Aj odstriekať by som asi mala, ale sa mi nechce.

emode, nevadí, ja som na materskej, takže ťa chápem úplne 😀

jamaat
28. jan 2010

sssimi, drž sa. Študovať na materskej nie je sranda, viem o tom svoje.

emode
28. jan 2010

nacase kukat uz aj na profesiu nielen mimiaukcie a bazar 😀

sssimi drz sa vobec ti nezavidim 😖

jamaat tak jej kasu davaj doobeda ...

jamaat
28. jan 2010

emode, veď to budem musieť posunúť skôr. Alebo jej dať menej. Len ona potom revčí, keď nie je kašou nadžganá, lebo to jej veeeeľmo chutí. 🙂

dm1
28. jan 2010

jamaat nas si potiahne aj ked kasu zrovna dojedol. len netaha uz tak dlho ako predtym ked papal kase menej. on je taky maly zavislacik

ludmilabb
28. jan 2010

Sofia sa naje kase, pred spanim sa kojime a v noci taha ako tava na pusti no chapete? 😝

emode
28. jan 2010

dm 😀 podobne 😀
my sme dnes zjedli polovicu zvolenskeho smotanoveho malina - černica jogurtu ... 😀

ludmilabb
28. jan 2010

sssimi ja by som nieco take momentalne nezvladla ☹ fakt klobuk dole