Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
8. feb 2010

kosska, tak Marike skore uzdravenie . Ja mam menzes uz od leta, a to tiez este stale kojim.... 😒

emode
8. feb 2010

zuzkad no super vidis, si sa tiez bala ako ja ... a uz budes len chodit a davat vsetko do povodneho stavu za nim 😅

jani ale aspon vam vyslo pocasie

ludka sofia uz je ok?

nebola som tu lebo som nestihala, teraz spime v postielke po plavani, asi 5 minut mrncala kym zaspala ale odkvacla mi uz v sedacke cestou domov, dnes to ponaranie zvladla uplne bez problemov, i ked som rozmyslala ci ist, lebo mrcha prisla potvora a uz chodi nacas, a este sa mi rano mala zdala taka soplikova, aj po plavani jej tieklo z jednej dierky, tak neviem, bud sa jej to urychli alebo to prejde ... tiez dufam, ze nebudeme zas chori 😲

iinuska
8. feb 2010

kosska, tak Marike skore uzdravenie . Ja mam menzes uz od leta, a to tiez este stale kojim.... 😒

zuzi, tak super, ze drobcek uz lozi, potom pozriem na FB 🙂

obed je uz za nami, Adamkovi chutilo, mal morcacie rizoto. Vypil aj 30 ml vodicky

martinaxyz
8. feb 2010

Ahojte babenky...
čítam, že deťúrence vám už lozia 😀 😀 😀
kosska- aj my sme chorí,celý víkend sme mali horúčky, tak sme išli dnes k dr. a dala nám antibiotika, lebo malý je zahlienený a máme odsávať hlien...to je katastrofa, kým mu odsajem hlien 😠 😠 😠

jamaat
8. feb 2010

Tak mi druhý krát spinkáme. Myslela som si, že je hladná, lebo ručala ako na lesy, tak som rýchlo ešte varila pre ňu a popri tom si nadávala, aká som krkavčia mať, že ešte pripravené nemám. Lenže keď som ju chovala, tak zjedla pár lyžičiek a ručala zase. Zjavne ju ďasienka svrbia, lebo stále pery vťahuje, ako taká bezzubá zošúverená babka vyzerá. A nervy pri zaspávaní riadne.

Inak tá škatuľka z cvočiek, čo som do nej mäso namrazila, je super. Netreba ani igelit podkladať, dá sa to vybrať aj bez toho, keďže sa dajú prepážky vyberať. Takže cez medzeru to len podoberiem a zamrznutá kocka mäsa pekne vyjde. Mám doma králika, tak skočím dnes do Lidla, či náhodou nemajú ešte tie cvočky, nech mám do čoho namraziť.

Inak v Kauflande majú králika v akcii.

jamaat
8. feb 2010

Ježišikriste, že mi. Pardooon...my. Prsty neposlušné a myseľ behá kade-tade 🙂

juska3
8. feb 2010

Alex sa pred chvilou zobudil po prvom a myslim, ze aj poslednom spani cez den, potiahol takmer dve hodiny 🙂

kosska, martina prajem rychle uzdravenie deturencom, odsavanie hlienov poznam, je to des ☹

jamaat, vidim, ze nie som jedina, co hromzi, ked sa pomyli 😉

mimi21
8. feb 2010

ahojte
tak uz sme dom,a voda je opravena a tecie, konecne, tak uz periem a umyvacka uz ide ...

za chvilu chcem ist cvicit, to sa ale najprv musi mm vratit 😀

no a uz jej nestaci postavit sa kade tade, teraz sa chytila najprv jedalneskej stolicky, potom stola a potom sa nan zavesila a nevedela ako dalej tak zacala plakat...trdlo male
idem precitat co ste popisali 😉

ludmilabb
8. feb 2010

Janka mne otec kupil toho kralika v Kauflande, len vravel ze je zamrazeny tak nevie akoby ho naporcoval a znova zamrazil 😒

kosska rychle uzdravenie a tiez aj martinke
na mna dnes Sofia zautocila, normalne vedome, planovane, pri uspavani ma tak skaredo po tvari a hrudniku uskrabla a to z nicoho nic, normalne som sa zlakla
stvera sa po mne, nervaci ze jej to nejde akoby chcela aj hracky ju stvu, zahadzuje ich alebo po nich skriabe ja len cumim co sa to deje

iinuska
8. feb 2010

ahojte, my sme boli vonku, maly spinkal hodinu a pol,ale riadna zima tam je.

martina, tak malem skore uzdravenie

mimi, ze cvicit, no by sa mi chcelo 😀 😀 , ja by som sa potrebovala poriadne vyspaaaaaat 🙄

jamaat
8. feb 2010

ludka, ja som chcela tú krabičku z cvočiek kúpiť, aby som si tam zajaca do zásoby naporcovala. Ale nemali už ☹ ....Buď ho celého uvarím a naporcujem, alebo časť z neho urobím pre nás na obed a zvyšok naporcujem.

Aj Emka je umravčaná, odkedy sa zobudila, spala krátko. Ale keď sa jej človek venuje, tak je spokojná.

zuzkaprofant
8. feb 2010

cafte

som tu dlho dako nebola nebol cas

ako sa mate idem si vas neskor precitat
mi sa mame v celku oki dnes mi maly spinka uz od 2 hod tak nechapem a to spal od 10hod asi hodku v restike co som bola na ranajkach z priatelkami co byvaju tu a cely cas si maly ziskaval pozornost pistal aby ho kazdy pocul smial sa a od ruk do ruk isiel a jemu sa to velmi pacilo 😀 😀 😀

mi uz prejdeme pekne celu vanu v kupelni a aj celu gaucovku hore dole a bud sa drzi obama ruckami alebo len jednou 😀
najlepsia hracka je vysavac ideme mu kupit cely upratovaci set ked ho to tak bavi 😀 😀

chcem sa spyta ako deticky spia moj cim dalej horsie uz kazde 2 hodky som hore takze spanok u mna nehrozi maly je vkuse v noci hladny naje sa a spi dalej len ja mam uz po 4 krrat ked za hodku vstanem problem zaspat 🙄

silvia.t
8. feb 2010

Ahojte zeny,prisla som vas pozdravit...uz asi ani neviete ze kto som 😅 ja vas citam ale malo prispievam,lebo mam cas len sem tam...

mimi21
8. feb 2010

no ahojte,
ja som naspat z cvicenia, dobre bolo aj veceru som si dala dietnu
len mala mi nespala od pol12, tak teraz som ju ani nenakojila, ako som si ju zobrala na ruky, ze jej idem dat mliecko tak mi zaspala 😅

na mm nieco lezie, tak dufam, ze to mala nechyti 😝

jamaat
8. feb 2010

Aj u nás sa už spí. A ja by som si zase tie maliny dala 🙂

kosska3003
8. feb 2010

ahojte aj my uz spinkame ale odposluch mi stale svieti a ja sa lakam co stale kasle chuda moje dufam ze uz bude lepsie

jamaaat pekne saticky 😀 zelene hihihi

emode
8. feb 2010

ahojte,
tak nam sa sopliky riadne rozbehli velmi tazko teraz zaspavala, vlastne zaspala mi na rukach lebo som ju nechcela nechat plakat v postielke aj ked by len par minut ... no ale uz mame napoly prerezany siedmy zubok, dolny rezak tak asi preto ... a este mala neterka ma sople a starky ktory ju vcera nosil na rukach a ktoremu sofia ruky pchala do ust a tak je riadne chory ... 😕 😕 😕

takze plavanie v stredu odpada a uvidime co z toho bude 😒
kosska aj vam skore uzdravenie 😉

kosska3003
8. feb 2010

emode diky aj ostatnym a aj my sme museli odhlasit plavanie na cely tyzden 😢 😢

emode
8. feb 2010

dnes kde tu nikoho ??? tak idem spat, asi bude divoka noc ...

jamaat
8. feb 2010

My pozeráme Aféry. A je mi nejaká zima. Len sa obzerám furt, kde máme okno otvorené, ale nemáme.

jamaat
8. feb 2010

A nezabudnite aj k stretku sa vyjadriť, nech to uzavrieme.

sssimi
8. feb 2010

Ahojte!
Ahoj Silvia.t. Ako to že už nemáš tt v profile 😒 . Stalo sa niečo?

Kočky stredu mám desnú skúšku, tak na mňa myslite-mne to pomáha, lebo naposledy som vám nepísala a vyrazil ma čurák-s tým mám opravák v sobotu-tak všetko robím na poslednú chvíľu s odretými ušami... Bojim, bojim ☹

Idem kuk čo sa deje na stretku 😀

juska3
8. feb 2010

sssimi, tak drzim palce, nech to vyjde 🙂

jamaat
9. feb 2010

Dobré ráno.
Prvá? Prvá. Posledné dni je to tu zase zaspaté.

zuzkad, tak si sa dočkala plazenia 🙂 .....Ja mám stresy, lebo Emka sa stále chce na nôžky stavať, večne je niekde zavesená a ťahá sa hore. No a keď sa jej rúčky vyšmyknú, tak si riadne hlávku tresne. No a ten zvuk - hroznééé! ☹

mimi21
9. feb 2010

dobre ranko
boze ja furt zabudnem na tu stretkovu temu, idem kuk 😕

k noci sa radsej vyjadrovat nejdem....hotova katastrofa
idem si kavu urobit, nech sa aspon trochu nastartujem 😒

jamaat
9. feb 2010

no asi idem menovite vyzvať:

nika, luba, iinuska - vyjadrite sa, či chcete ozaj trojposteľovú izbu, alebo dvojku s prístelkou!!!

kristiniatko
9. feb 2010

ahojte! 🙂
veru jamaat byva to tu zaspate 🙂
my noc celkom vpohode, skor sa nam pokazilo spanie vonku v kociku. 😒 asi po hodinke sa zobudi a uz je po spani. a to som rada aj za tu hodinku.

kristiniatko
9. feb 2010

jamaat a baby nemate niektora link na stiahnutie pesniciek od Canakyho pesnicky pre deticky, rozpravky 1 a rozpravky 2?