Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
10. feb 2010

ženy a kde ste sa podeli??? 😕

jamaat
10. feb 2010

mimi, o upratovaní mi niečo hovor. Od Vianoc som sa do toho poriadne nepustila 🙂

mimi21
10. feb 2010

koksooo, tak ja sa na tie aukcie uz mozem vysrat, 🤐 teraz mi pise baba co vcera vydrazila bundicku, ze si zabudla dat premerat rukav bundy, ze teda kolko meria...no mna slahne !!!

jamaat
10. feb 2010

ďalšia špekulantka

mimi21
10. feb 2010

no ja mam na ne asi stastie 😠 😠 😠
jamaat my si asi zalozime sukromnu temu 😀 kde sa vsetky flakaju : ludka , iinuska, zuzkad,...nika, lady, juska, mystery dupinka...

nikanika28
10. feb 2010

cafteeee...ja som tuuuuu

nikanika28
10. feb 2010

ale budem muset obed poriestit..kua a neviem co...

nikanika28
10. feb 2010

no a nastupuje svalovica...obavam sa zajtrajsku 😕 ..
Klara zase buntosila v noci...stale sa prevalovala na brucho a potom ziapala 🙄 .. Tak som ju dala k nam do postele...ohromne som sa vyspala.

jamaat
10. feb 2010

Ja mám obed zo včera - halušky s vajcom.
Idem aj ja dať do aukcie lyžiarsku súpravu Brugi, tak som bohove zvedavá. Lebo začínajú byť ľudia velice rozmaznaní.

mimi21
10. feb 2010

nika mna tiez chytila svalovka dnes, vcera som bola OK, ale dnes ma bolia ruky priserne...
ja mam od vcera pre malu spenat, pre nas robim ryzovy nakyp 😝 😝 😝 s broskynami 😝 😝 😝

zase mala nadomnou vyhrala...sama zaspat ani za zivy sveta ked som si k nej lahla, tak bola tuha do 5 minut, tak som ju zase potom musela prelozit do postielky 😒

emode
10. feb 2010

ahojte
tak a mozem pisat znovu sofia prisla a zrusila ...

mimi na mna si zabudla !!!

chorobka nam asi ustupuje, vcera vrcholila, mala spala vcera poobede dve a pol hodiny v postielke zato v noci hodinu a pol od stvrtej revala 😝

a 2x sme sa uz vycikali do nocnika 😀 😀

mimi21
10. feb 2010

juuuj emode, sorry 😅

jamaat aj ja mam pocit, ze kym to nie je novy next, tak sa o to nikto ani neobzrie...ale prave dnes som zase objednavala nejake veci z anglicka tak som zvedava ako to pojde...

juska3
10. feb 2010

aj ja som tu 🙂 a uz som pred hodinou pisala ale nedopisala lebo Alex hucal ako na hory, tak som ho skusila uspat, no prd barani 😅 robi si co chce, teraz som ho dala do postielky, tak je chvilu pokoj, brusi si zuby 😉

pisala som, ze ja by som mala zehlit a upratat kuchynu, jak je mm doma, tak by sa tu uzivila aj umyvacka, zacina lutovat, ze som ho prehovorila, ze ju netreba kupovat, tak ale dufam, ze uz o dva tyzdne pojde do roboty 😨 😵 a budeme tu bacovat len my dvaja s Alexom....kvoli diete varime kazdy den a potom je riaduuuu

nika, aj ja musim poriesit nieco na obed, polievku mam, ale este nieco hutnejsie

mimi21
10. feb 2010

no tak ta slecna ci pani napisla ze sa ospravedlnuje ze tolko otravuje, ale chce to vediet pre dceru a ked som jej to poslala tak odpisala, ze peniaze posle do pondelku...tak som zvedava 😕 😕 😕

u nas svieti slnieckoooo 😎 😎 😎 nemalo dnes nahodou snezit????

ludmilabb
10. feb 2010

ahojte ja sa neflakam ale nejako sa mi kopia vecia a aj hlava ma nejako boli
v noci sme boli casto hore a ja som nevedela zaspat

mimi21
10. feb 2010

ludka aj my sme boli v noci casto hore, ani poratat neviem
normalne uvazujem nad tym ze ako sa viac vyspim, ci ke dju budem neustale napravat v postielke, alebo ked si ju dam k sebe...

emode
10. feb 2010

mimi preco ju napravas v postielke??

sofia prave v postielke ziape a mece sa ... uz som pri nej aj bola, od rana od pol osmej nespala 😖 ale ked je pri mne tak je mrzuta, dam ju spat, nechce 😒

my ideme s mm poobede hore na donovaly prevziat chatu a poupratovat tak svokra pride k malej ... no zeby sa mi chcelo zas upratovat 😖

juska3
10. feb 2010

emode, aj ja musim Alexa napravat v postielke v noci lebo sa pretoci na brusko a potom mrnci alebo sa natrepe do rohu a na to sa zobudi a zacne plakat, tak ho vyberiem a dam ju jest a to sme mali do 7.mesiaca ukazkove spanie, prespal celu noc

ani Alex este nespal od rana, vyzivuje, sucha si ocka, ale spat ani bohovi

emode
10. feb 2010

juska ja ju vacsinou necham tak, ako sa ulozi, len ju musim zakryt, spava vacsinou na brusku a tiez ma hlavku natrepanu v kute, zadok vypuceny, ale ked ju chcem napravit, nohy nevystrie ani zanic ... preto sa pytam, lebo mne sa osvedcilo ju radsej nechat tak ...

juska zatial som nezazila co je to prespat celu noc takze som zvyknuta na to horsie ...

baby pozor, preco nechudneme ... lebo spime malo a nekvalitne, tot bolo v rannom magazine na STV1

juska3
10. feb 2010

emode, uz si pomaly aj ja zvykam, sice ho vacsinou kojim len o pol2 a potom rano o pol6, co niektore baby by uvitali len raz v noci, kedze koja viackrat,.... aj ty kojis viackrat, ci?

mimi21
10. feb 2010

emode, atk ako juska pise, mrvi sa v postielke, cestuje po nej a vrcholom preberania sa je ze sa postavi v postielke, ona je v polospanku ale tu malu hlavicku ma momentalne naprogramovanu len na jedno: POSTAVIT SA!!! a je jedno ci spi alebo je hore 😀

no nic ideme my do mesta aspon sa prejdeme, ked je tak krasne 😎 😎 😎

jamaat
10. feb 2010

Aj Emka bola v noci hodinu hore, ale nerevala, len zaspať nevedela, tak som to zvládla bez nervov, iba čo som pri postieľke posediačky odkväcávala. A pred polnocou mi ju chlop zobudil, keď šiel spať, lebo nevie dvere tichšie otvárať-zatvárať....a to prešiel cez štvoro dverí! A ja mu z postele nemôžem zakričať, aby bol tichšie. Potom sa ju aj snažil uspať, ale bez úspechu, tak som sa nad ním zmilovala a zobrala ju na kojenie. Ibaže sme zaspali obe a zobudila som sa po tri a pol hodinách dolámaná. Preložila som ju do postieľky, zobudila sa zase po polhodine a už nevedela zaspať.
Urevané ráno pokračuje urevaným dňom. Doobeda spala len polhodinu, som zvedavá, či teraz sa jej podarí viac. Ak bude zase po zobudení revčať, dám jej Panadol sirup. Ona keď je nervózna a zlostná, tak zo sedu sa šmarí dozadu a tresne si hlávku ešte viac, ako keď spadne zo stoja. 😒

monkap
autor
10. feb 2010

mne sa lenka este nepostavi, ani neposadi takze mame v tomto zatial klud 🙂

juska3
10. feb 2010

jani, tak to ako keby si nasu noc opisala, len s tym rozdielom, ze nie dverami ho zobudil, ale po parketach, ked siel, to ako keby hroch prechadzal 😠 🤐 a predminulu noc mi chcel strasne pomoct, kvoli tomu kolenu, siel k postielke on, tak to iste po posteli, jak keby tade diviak bezal, tak praskala, na co sa samozrejme Alex uplne prebral a musela som mu dat jest a este aby nestacilo, tak zabudol pestunku vypnut a to uz dobreze Alex nestal na nohach 😀 tak ale snaha sa rata 🙂

jamaat
10. feb 2010

juska, kedysi som mala aj ja problém s kolenom. Ak ti to opuchlo z ničoho nič a na nič neprídu, tak sa daj vyšetriť aj u gynekológa na chlamýdie.

Tak Emka pokračuje aj po hodine a pol spánku v revaní a normálne zlostne o zem hlavou trieska. Teda nie normálne, ale nenormálne. Idem sa jej venovať.

juska3
10. feb 2010

akurat dnes som volala kvoli vysledkom lebo mi brali krv a vsetko je ok a chlamydie by mi hadam zistili...nuz, z nicoho nic to asi nebolo lebo uz ked som bola tehotna, tak mi v nom neprijemne pukalo a aj mi to ostalo az do minuleho mesiaca, potom ma zacalo boliet a teraz k tomu aj plece, preto som uz isla k dr.

jani, a dala si jej ten panadol? vyzera to na zubky, my mame teraz obdobie kludu, ale ked tak mrnci, tak tiez dam nurofen, ked idu zubale

mimi21
10. feb 2010

no tak som si pekne zamakala s kocikom do mesta a naspat a este som si u svokry v obchode chcela nechat nakup, ze ho mm autom vezme a samozrejme som na to zabudla a taky plny kocik som trepala po nasich kopcoch, chodnikoch plnych snehu a tak...

no, tak na tie tenisky mi jedna baba prihodila 13e - tomu sa vravi seriozny zaujem 🙂

jamaat
10. feb 2010

juska, kto ti bral krv? Na chlamýdie sa robí špeciálny test. Mne opuchol členok a potom koleno. Viac krát mi vyťahovali vodu z kolena, kým prišli na to, čo mi vlastne je. Aj na zub mi to udrelo, tak som brala atb a tie mi to vlastne vyliečili všetko. Vzápätí na to prišli výsledky pozitívne, keď som už atb brala. No ale ak ti to začalo v tehotenstve, tak to môže byť hormónmi, lebo aj ja som mala také bolesti, ale postupne to ustupuje.
Panadol som Emke nedala, trošku sa ukľudnila.

mimi a ty máš tie tenisky odkiaľ?

mimi21
10. feb 2010

jamaat z takej anglickej internetovej stranky, videla som aj na mmb ze nejake baby ponukaju objednavky odtial, ale ja som rovno objednala co bolo v akcii a teraz cez aukcie popredam...

baby a davate panadol resp nurofen aj ked nie je teplota pri zubkoch??? lebo ak ano tak si na dnesnu noc asi preventivne aj ja k posteli nachystam...

jamaat
10. feb 2010

mimi, oplatí sa ti to? A to ti normálne na Slovensko poslali balík z Anglicka? .................Emka teplotu nemala, dala som jej to od bolesti.