Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
10. feb 2010

a to je cena uz aj s tou bazou isofixu??? inak ak hej tak dobra cena 😉

jamaat
10. feb 2010

Ano, aj s isofixom. Ale my máme staré auto, tak budeme kupovať bez isofixu.

emode
10. feb 2010

ahoj
ja som tu uz niekde pisala som zohnala romer duo isofix asi jeden a pol rocnu za 80 eur budeme kupovat este jednu novu tak nam tato zatial staci ...

uz som chora zas aj ja, no co uz, vsetko chytim od malej 😖 a to chceme ist na psie zaprahy hore, ale len zo soboty na nedelu ...

janka radi vas prideme pozriet, len vcera keby nas aj ludka ohlasi, tak chori by sme k vam urcite nesli, ale beriem to ako pozvanie, ok 😕 😀

my sme zas krasne zaspinkali lahla som si k nej tak sa ku mne tulila (mam postielku pritiahnutu bez bocnice k mojej posteli) a nakoniec sa ulozila a zaspinkala ...

emode
10. feb 2010

kde ste zas vsetky???

jamaat
10. feb 2010

Od zajtra majú v Lidli akciu na plienky Toujours 2+1 zdarma, už som ich mala a bola som spokojná. 50ks za 5,99eur.

mimi21
10. feb 2010

ja som tu cumim do blba a spamatavam sa...prisiel mm z futbalu tak uz nanho vrcim ...

jamaat
10. feb 2010

Spamätávaš sa z jeho návratu? 🙂

mimi21
10. feb 2010

😀 😀 😀

emode
10. feb 2010

som najprv precitala vrnim 😀

jamaat
10. feb 2010

mimi, nebudem impertinentná a nespýtam sa, či čumíš do mm. 😀

erika, tento víkend sú záprahy?

emode
10. feb 2010

ano tento vikend 😉

jamaat
10. feb 2010

Ešte som nebola ani raz. Tak tento rok aspoň snehu budú mať dosť.

No idem spať. Dobrú noc.

mimi21
11. feb 2010

no dobre ranko
som nevyspata dolamana a mam na nic naladu - to len tak na okraj 🙂

u nas zase poletuje sneh, poobede ideme plavat, to budu zase cesty ☹

jamaat
11. feb 2010

Ahojte.
Mimi, u nás podobne. A Emka zúri.

jamaat
11. feb 2010

Je to proste nádhera, také zúriace decko. Zúrila a spúčala sa aj pri jedení, a to som jej dávala banán, ktorý má rada. Potom už začala normálne jesť, ale keď dojedla, zase zúrila, že už dojedla. Keď som ju držala nad lavórom, tak zúrila a spúčala sa a tak prudko sa dozadu hodila, že mi prekĺzla plecami pomedzi ruky a zostala mi visiať v rukách za nohy dole hlavou. Ešte sa skoro aj cikanica z lavóra na ňu vyliala. O prebaľovaní ani nehovorím, to je priam v amoku. Keď ju položím na zem, zloste sa švacne na chrbát a mece sa.
A teraz vzápätí si spokojne sedí v chodbe na pokrovčeku a uškiera sa na steny. A ja si môžem hlavu lámať, či ju bolia zuby alebo čím to je.

mimi21
11. feb 2010

aj u nas su nervicky...unavana uz je, ale teraz som jej dala do ruky mm kreditku, tak je klud 😀 😀 😀 typicka zenska, uz ju len musime naucit co s nou 😀 😀 😀

martinaxyz
11. feb 2010

Ahojte babule...
pomaly je už malý zdravý len mám pocit, že mu tie lieky udreli na rozum, lebo je taký zlý 😠 😠 😠 ...len plače, ked ho zobereme na ruky tak sa začne smiať, nechce spať...v noci sa mece...ti nokdy nerobil...
jamaat- tie plienky v lidli k čomu by si ich prirovnala, lebo som ich pozerala aj ja, ale nemám snimi skúsenosti...
mimi- s tou kreditkou 😉 😉 😉

iinuska
11. feb 2010

ahojte, co je tu nove???

dnes mame poradnu, Adamko teraz spinka,idem povesat pradlo

jamaat
11. feb 2010

No už spí, tak chvíľka kľudu.

martina, ja nejaké veľké rozdiely v plienkach nevidím, len v Huggies sa jej ritka zapalovala, nemohla som ich na noc dávať, takže tie nekupujem. Mala som DM Babylove, Tesco, Pampers, Toujours, Huggies. Teskácke slabo lepia, tak si ich vie sama rozopnúť. Lidlácke v pohode a mali krásny obrázok, tak mi aj ľúto bolo, že sme ich domíňali a museli míňať teskácke zo zásob 🙂

kosska3003
11. feb 2010

ahojte dobre ranecko no nas caka spanie az za hodinu a musim umyt okna mam na nich este ten sneh s vianocami tak uz by bolo na case keby to nebolo od cesty serem na to ale je to robota na pl hodky ale sa k nej dostat trva mesiac pri mne
mala my spala celkom v poho 3 krat hore dala si cicik a spala dalej a teraz sa hra s hrackymi cakam kedy zacne nervacit ze uz ju to nebavi uz nech mam mm doma sa koneeeeeeeecne vyspim este tyzden 😀

martinaxyz
11. feb 2010

kosska aj mne by bolo, počkám na krajšie počasie...u nás chvalabohu prší, lebo máme službu v bytovke...
aké topánočky dávate malým drobcom na behanie?...členkové albo vyššie...musia to byť čistonové, alebo môžu byť použité...

ludmilabb
11. feb 2010

ahojte,
my sme boli v noci dost casto hore a kojili sa, ten jej zaludok si vobec neoddychne a potom to aj tak vyzera v lavoriku doobeda kopy kopcovate vykaka...tak nejako nekludne zaspala takze to na dlho nevyzera a mala som bv plane ist do mesta ale nasnezilo tak neviem ci sa idem brodit alebo co 😒

Jani s plienkami napodobne ale ja jej aj tak davam latkovky, cez den miniem dve jednorazovky plus na noc jedna a inak len latkovky sice su to boje a uteky z plienky ale teraz ich nebudem pouzivat alebo co 😠 raz ssom sa na to uz vykaslala ale povedala som si ze kvoli milost pani nebudem neekologicka a nestali 5 korun aby mi v skrini lezali

martina dnes je nejako vela dietok podrazdenych

emode
11. feb 2010

nazdarek
sofia sa konecne ulozila bez placu na doobednajsi spanok ... na mne sa teraz vyzuri dalsia choroba takze sa tak aj citim ☹ aj sofia ma stale plny nostek a neda sa nam to dobre odsat ☹ ale ma dobru naladu ... a to jej ide spodny zubok dalsi, ten siedmy je uz von 😀 😀 😀

janka, ludka, drobci uz teraz prejavuju svoj temperament 😉

kosska ja si to bez mm neviem celkom predstavit ...

inac noc katastrofa, zaspala som asi na hodinu a potom sofia vyvadzala asi dve hodiny lebo sa jej nedalo zaspinkat, nakoniec zaspala v takej polohe, ze nohou mi stuchala do rebra a hlavu si bila o celo nasej postele ... ale zaspala 😝

mimi21
11. feb 2010

no my sme sa prave zobudili, spali sme skoro 2 hodiny, ale dobre mi to padlo, lebo som bola daka rozbita

jamaat
11. feb 2010

ludka, aj ja idem do mesta. Teda do lidla a do tesca na nákupy. A možno aj po tú fotku.

emode, zúrivosť predvádza Emka od narodenia. Veď kvôli tomu bol aj problém s kojením.

dannynka
11. feb 2010

ahojte 🙂

Jamaat aj ja sa chystam za chvilku do lidlu 🙂)na tie detske vecicky 🙂)

emode
11. feb 2010

danny myslis ze este nieco uchmatnes??

dannynka
11. feb 2010

emode snad ano..uvidíme 🙂)

ludmilabb
11. feb 2010

su dake akcie v Lidli? ja som dala dnes Sofii obycajnu piskotu ale nevedela som ju inak zamestnat

Erika 7 zubkov mate ty kokso vy ste dm hadam najzubovatejsie 😀 😀 😀

jamaat
11. feb 2010

ludka, plienky, kozmetika a podobne. Pozri si na nete www.lidl.sk .......ak niečo chceš, môžem ti kúpiť.