Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
11. feb 2010

mimi si sa akosi rozbehla s tym cvicenim nie
ludmila no to musi teda byt ako by to bolo 😀
Marika uz spinka juchuchuchu konecne bol narocny den ked mam kramy idem uz totalne skapat na chrbatik boli ma ako keby som kanal kopala cely den

mimi21
11. feb 2010

mystery no sa mu necuduj, umelu gumu mu pchas do ust...on chce pravu kožu 😀 😀 😀 (musela som tam dat makcen co normalne nedavam, lebo inac by to bolo kozu 😅 )

iinuska
11. feb 2010

mimi, fiha, sa nezdas 😀 Super

iinuska
11. feb 2010

mys, ani u nas nefunguje dudel, takisto flaska. Uz mam dilemu, ze ako to bude, ked prejdeme na umele mlieko 😕

mimi 😀

jamaat
11. feb 2010

mimi, ty si si určite dala novoročné predsavzatie s tým cvičením! 🙂

Práve som dojedla pomelo, prvý krát v živote, a chutilo mi 🙂

ludmilabb
11. feb 2010

pomelo aj mne chutilo 😉

ludmilabb
11. feb 2010

mimi ty chces byt do stretka v kondicke 😀

ja by som si mala vstupit do svedomia lebo sa zacinam gulat 🤐

mimi21
11. feb 2010

a ako to chuti? nieco ako grep??? uz som tolkokrat rozmyslala ze si to kupim...
len pre info, u nas sa este stale nespi, tisko v izbe, tak som sla mrknut a Ninka sedi v postielke a hra sa s plysovou zirafou...

a s tym cvicenim - sama som prekvapena, ze sa mi tam chce chodit, lebo ja som tvor lenivy 😝

juska3
11. feb 2010

Alex dnes zaspal pomerne rychlo a to dnes vynimocne spal 2x cez den 🙂 ...inac, velakrat som rozmyslala ako by som ho naucila na flasu, keby nekojim, Alex tiez nechce od narodenia ani dudel ani flasu, pijeme po lyzickach, takze lady nezavidim, ta pisala, ze dava Stanke po lyzicke lebo jej akosi nechce pit

mystery7
11. feb 2010

ja sa chystam 27 na koncert erosa, som zedava ako to mm zvladne. Buduci tyzden si musim zberat mlieko,ale ci maly bude chciet z hrnceka pit -mame taky so silikonovym sosacikom. Som zvedava ako to ti moji chapi zvladnu,ked maly bude za prsnikom plakat.

Mimi:pekne si napisala

Ja neviem,ci budem davat umele mlieko. Chcem mu po roku dat normalne kravske. U nas nie je ziadna alergia, tak uvidim. Ake mate skusenosti tie co uz mate deticky?

jamaat
11. feb 2010

mimi, je to ako nehorký grep. Majú to ešte do zajtra v Kauflande v akcii 30%.

Najtiaž začať s cvičením, potom si už telo samé pýta. Ale tiež sa neviem rozhýbať.

jamaat
11. feb 2010

Niekto sa tu pýtal, čo s Valentínom. Tak ja som dnes v Tescu kúpila takú sadu biely tanier a farby, tak budem vyrábať valentínsky tanier. Len tak mi to o nos frnklo a samé valentína vyriešilo 🙂

kosska3003
11. feb 2010

no dneska je tu tiiiiiiiiiiiiiichucko ja idem spat lebo rano sa mi nebude zase chciet vstavat pa

iinuska
11. feb 2010

jamaat, tak ja som to ani nemohla dopozerat do konca. To je choreeeee

juska3
11. feb 2010

jamaat, tak to je sila 😨 chuda male, ved s nim robil ako s opickou, ja som to nemohla dopozerat

emode
11. feb 2010

jamaat mne sa to zdalo ako nejaka kolaz kamuflaz 😖 tiez som na to nemohla pozerat ... 😠

emode
11. feb 2010

no a uz aj idem spat, som dala malej fenistil ... dokyna kazala 😉 tak uvidime ci ju budem ako poslednu noc prosit aby spala 😖

dm1
11. feb 2010

zdravim!!! Vas zanedbavam poslednu dobu ale nejako nestiham 😝 . cez den sa vobec neda drobec uz ani nahodou sa tu pri mne neprehra musim byt stale pri nom a chytat ho aby nepadol. a vecer som uz taka grogy ze vas ledva stihnem docitat a idem do hajan....

dm1
11. feb 2010

no ja mam pocit ze sme sa so zubami nejako zastavili.... v 6m sme ich mali 6 a stale aj mame. ale mam pocit ze idu dalsie ale uz straaasne dlho. dnes maly pokusal moju mamu do prsta ale tak ze do krvi normalne - pirana nasa mala

a na valentina? rozmyslala som ze by som uvarila veceru pri svieckach ale budeme jest az tak okolo 8-9 ked maly zaspi takze to nebude bohvie co 😖 . asi to vyriesime tym riadnym ... a bude 😉

ladywitch26
11. feb 2010

caute zeny, zasa len na skok, cely den mi je na grc, rano som dokonca dvakrat stala pri umyvadle v kupelni 😝 a v robote katastrofa, v kuse ma natahovalo, len som orechy pojedala, ale o pol jednej mi dosli a o jednej zvolal sef poradu a natiahla sa do druhej. uz som myslela, ze mu tam hodim tycku na stol. az ma mdloby chytali, co mi bolo tak zle. ledva som domov dobehla.

inak zo stanky ma slak triafa. teraz na veceru som jej dala flasu s mliekom, tahala 20minut a ked vyplula cumel, tak pozeram, ona vypila len 40ml !! tak som sa nastvala, posadila ju do sedacky a dotlacila jej to mlieko lyzickou. trubelka mala, neviem, ci sa chce takto dopracovat do nemocnice na infuzie, ci co. uz jej ani tuhu stravu pomaly nedavam, kasu len taku vodnatu, stavnate jablko jej muz doobeda postruhal, aby aspon nejake tekutiny mala a aj jogurt som jej podvecer dala, aby aspon nejaky vapnik do seba dostala.v stredu ideme do poradne, tak sa spytam, co s nou mam robit. 😖

dm1
11. feb 2010

lady a sef uz vie ze si tehu? si to ani neviem predstavit ze mi bude pri druhom zle a treba sa starat aj o drobca.... dufam ze to bude ako pri prvom tehu a zle mi bude len chvilocku a bez vracania..... A Stanka ti nechce papat ani zeleninu? mne maly zase uplne odmieta ovocie a sa mi zda ze aj menej pije mliecka lebo mal dnes suchsie plienky...

ladywitch26
11. feb 2010

dm, v robote vedia iba dve baby. este som nebola na sone, idem az za dva tyzdne, tak az potom im poviem. ved vlastne ani presny termin este neviem, len orientacne podla mrchy, takze az na sone sa to upresni. a stanka s ovocim, zeleninou a jogurtom nema problem, len tekutiny uplne odmieta.trosku si cucne caju cez slamku, ale to tak deci do nej dostanem za den. z flasky alebo z flase so sosacikom uz nechce skoro vobec. mne to tak pripada, ako keby sa zrazu zabudla prisat. vobec nevie tahat z tej flase.

mimi21
12. feb 2010

ahojte
nasa uz pije pekne z hrnceka so silikonovym sosacikom ale nikdy nie dlho, ja som to minule skusila a je to riadna makacka 😝
dnes noc celkom OK, do 4 a po kojeni zaspala a vstala o pol7, prehrala sa este do pol8 v postieke 😉

monkap
autor
12. feb 2010

dobre rano,
my sme v noci moc toho nenaspali 😝 ....

mys: ja davam patkovi stale umele mlieko - sunar ... este tak dva mesiace planujem do tych troch rokov a potom uz asi prejdeme na obycajne ....

jamaat
12. feb 2010

Čaute. Katastrofálna noc, spala som vlastne len od druhej do piatej. Aj Panadol som dala, ale ako keby to bolo ešte horšie. Každopádne viem, že to nie je bolesť, čo ju budí a nedovolí zaspať.

mimi21
12. feb 2010

no u nas zda sa nurofen trochu zabral ked spala do 4 😕

jamaat
12. feb 2010

No už som aj Lidl obehla, ale červené plienky sú v Bystrici beznádejne vypredané. Nenapadlo ma, že aj na toto treba ísť o siedmej ráno, predtým sa nezvykli tak rýchlo vypredať.

A slečna napriek tomu, že je od piatej hore, spala teraz iba necelú hodinu.

iinuska
12. feb 2010

dobre ranko, no nasa noc asi takto. Boli sme hore o 23, 1, 3, 5, a o 7 sme vstavali 🙄

teraz som si uvarila kavicku, maly sa hraje na deke, zase na chvilku, stale ide po kabloch 😀

iinuska
12. feb 2010

u nas stale snezi, uz by aj stacilo, zase sa budem poobede brodit v snehu