Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
13. feb 2010

lady, ona si ho otvorí pod iným menom. Ešte aj oblasť si zmenila na USA a potom účet pozastavila 🙂

Našu výpravu som nevidela.

sssimi, držím zase palce. Dám vedieť, od koho dorazili peniažky.

iinuska
13. feb 2010

jamaat, tak je dobre vychcana

simi, tak drzim palce

ludmilabb
13. feb 2010

Ahojte aj ja som sledovala otvorenie aj Juzna Afrika je zastupena dokonca Tadzikistan
no a Palfy maval... ako truhlik vyzeral 😀

mne sa minule Sofia ltt vo vajicku udrzala ale mame take sproste popruhy na tom, dala som si ju k zachodu lebo som uz fakt musela a tiez som ju v poslednej chvili zachytila no robilo mi tri-tri

Jani tu riekankovu knizku mame doma, je vyborna velmi vela riekaniek aj znamych aj neznamych.

Mne zacala Sofia napodobnovat konika ked cvala a furt to robi ked ma dobru naladu
v noci sme boli hore asi 4x a o siestej sa uz mechrila nejaka vyspata zato je vobec

ladywitch26
13. feb 2010

jamaat, ja mam tu knizku doma, pekna je, ale zatial ju stanke nedavam, lebo ta by hned poriesila stranky. akykolvek papier sa jej dostane do ruk, tak za par sekund je na kusocky

simi, dnes sa trosku zapotis, ale mala by si prejst.hlavne si este sprav nejake poznamky v par bodoch predtym. to ti pomoze

mimi21
13. feb 2010

baby a videli ste toho chlapa co spieval (H)Aleluja od Cohena - kokso ja som mala normalne zimomriavky - krasne to bolo 😵 😵 😵

ludmilabb
13. feb 2010

hej, nejaky kanadan v zivote som ho nevidela

mimi21
13. feb 2010

mm tvrdi, ze ho pozna 😅 ale ja tiez nie

Ninka mi prave zaspala, chudatko, uplne je z tych soplikov hotova ☹ ☹ ☹

ladywitch26
13. feb 2010

inak ked knizky, tak potom odporucam tuto, krasne obrazky su tam, stanka ju "cita" kazdu chvilku http://www.martinus.sk/?uItem=65839

mimi21
13. feb 2010

lady, jamaat, obidve tie knizky vyzeraju fajn, normalne rozmyslam, ze ich objednam 😉

iinuska
13. feb 2010

ja musim kupit malemu nejaku taku knizku, co sa da zuzlat, lebo vsetko okusuje 😀

iinuska
13. feb 2010

mimi, aj jej davas nieco do nosteka?

mimi21
13. feb 2010

no uz je mala hore spinkala len 3/4 hodinku, ale aj to je daco ...

iinuska davam fenistil kvapky a do nosteka mam len detsky nasivin, ten jej pomaha, dobre uvolnuje nostek, ale ten sa moze max. 3xdenne - takze to vacsinou pred spanim davam, kym je hore, tak ju dako prebavim, ale nech sa jej lepsie spinka

iinuska
13. feb 2010

mimi, a nieco ako Sterimar si neskusala?To mozes neobmedzene, a zvlhci jej aj sliznicu

mimi21
13. feb 2010

hej mame aj ten taky morsky sprej, to jej striekam pred odsavanim, uvolni jej to sopliky
aj ked teraz ani velmi netreba, same jej tecu, stale ma sviecky pod nostekom 😅 a nechce si to ani dat utriet 😠

jamaat
13. feb 2010

Ja som kúpila knižku Zlatá reťaz http://www.martinus.sk/?uItem=78594 a tiež sú tam aj riekanky, preto váham, či kúpiť aj hentú riekankovú. A po Monike máme hrúzu knižiek. Predvčerom som kúpila v Lidli ešte knižku s puzzle Gazdovstvo, lebo sa mi tiež páčili obrázky zvieratiek. Papierové ani ja nemôžem dávať, lebo by rozdriapala. Zatiaľ má len tie hrubé a už ich začína viac obzerať ako ožužlávať.

Jaaj a zabudla som sa pochváliť. Keď povieme Emke ťap ťap ťapušky, tak začne sama tlieskať a hovoriť si pa pa pa ba. A keď som sa jej dnes spýtala, kde má knižky čítačky, tak tiež išla k nim. Aj "poď sem" už rozumie.

No a dnes mám dieťa ako vymenené. Besná je síce stále, ale žiadne revy a zúrenie.

Toho chlapa, čo spieval Halelujah, som videla tiež, ale neuchvátil ma a hlavne ma zakaždým rozhádzal pohľad naňho, reku čo je to za hermafrodita. Ale teraz ma napadlo, že možno bol vykastrovaný a spieva niekde v emirátoch v háreme 😀

A dnes prekvapko doma... Monika začala čistiť akvárko, máme tam už len úbohé zvyšky rýb, no a kukáme do neho, že čo a ako a zrazu vidím malé narodené rybky. Ibaže samčeka nemáme už asi pol roka, takže samička musela tak dlho oplodnené ikry v sebe nosiť. Monika si začala najskôr na čelo klopkať, že mi šibe 😀

ludka, dúfam, že sa nestala tebe nehoda, ako si skákala zo záchodu k Sofii zachraňovať ju 😅

mimi21
13. feb 2010

no my uz zase spime, vydrzala chudatko len hodinu a pol byt hore, ani druhu davku fenistilu som jej nestihla dat, take ma smutne ocka, chudatko ☹

jamaat Emka je sikovna 😉
my ked Ninke povieme ze nech urobi tany -tany -akoze nech zatancuje - tak zacne hopsat 😀

jamaat
13. feb 2010

mimi, no nech len rýchlo od vás sopliská odídu. A nech k nám neprídu.

Emka na hudbu nejak nereaguje. To ludkina Sofia sa hneď započúvala, keď som Vrešťála pustila 🙂

mystery7
13. feb 2010

ahojte,
Mimi:prajeme rychle uzdravenie
Zuzkad:chudatko, ja aleho krmim v autosedacke, ktora ma dobre popruhy, ale on si chce vzdy sadnut a sadnut, tak ju rozkyve a vedel by sa j prevratit. Ja sa ho bojim nechavat aj sameho v postielke
Jamaat:davas sedaliu? Nemoze sa davat az od roka pod dohladom lekara?

My sme mali noc ok, o 00:23 som ho vzala k nam spali sme do 6:50 (a to od 19:05). Bola som prekvapena kolko otiahol

ludmilabb
13. feb 2010

Jani ja som sa tiez zamyslela nad tym Kanadanom/kou nebola som si ista az ked mu meno povedali

Sofia ziadne tlapkanie, tani tani alebo zeby mi knizky isla ukazat, haha
jedine comu rozumie je pod sem ale aj to kvoli tomu ze sa ku nej vzdy pokrcim ked je daleko a ukazujem rukami aby prisla

dnes je u nas riadny vetrisko

mimi nech Ninuske co najskor sopliky prejdu aby bola vesele dievcatko

ludmilabb
13. feb 2010

som chcela napisat cupnem, pokrcim je trosku ina personifikácia 😀

mimi21
13. feb 2010

no, uz mame aj teplotu 😒 37,8 zatial som nic nedala, pockam do stvrtej, vtedy zvykne byt teplota najvyssia a potom uvidime ☹ ☹ ☹
ale mala sa ohromne zabava na to ako kycha, strasne sa jej to paci 🙂

mys, tak hadam uz aj Vam zacinaju lepsie noci, a Mirko aj vy si pospite 😉

jamaat
13. feb 2010

mys, pýtala som sa v lekárni a povedala mi, že sa môže dávať aj skôr. Pozerala som zloženie a sú to všetko bylinky, ktoré sú povolené, videla som ich v zložení trebárs čajov, čo boli od 6 mesiacov. Takže som vyskúšala.

mimi21
13. feb 2010

jamaat a co to je za sirup?

uz mame 38,3 po odratani ☹

ludmilabb
13. feb 2010

dnes som Sofii na obed dala Hami cestovinu, zjedla polovicu aj ked tam boli kusky lenze su v tom paradajky, cibula no neviem, neviem 😕

kosska3003
13. feb 2010

mimi skore uzdravenie ja som davala panadol a po troch hodinach cipok ked mala vysoke teploty

jamaat si ma naockovala ja nemam knizky pre malu tak som za 50eur objednala ked sa to mm dozvie tak ma odstreli hihihi ale len 5 minut sa bude jedovat a potom bude dobre dnes som s nim volala a som mu povedala ze v stredu dostane valentina tak som zvedava ci mi nieco kupy ked pojde z roboty dufam ze 10 kil prasku na pranie ako ked sa mala narodila a dosiel 😒 😠 😀

mimi21
13. feb 2010

ani neviem ci by sme mali ist na pohotovost, jedine co by nam asi dali navyse su pamycon kvapky do nosteka, ale zas asi by jej skor prestali...

jamaat
13. feb 2010

mimi, homeopatický sirup Sedalia od firmy Boiron. Už som skúšala od nich viacero vecí a fungujú.

kosska, ty máš riadneho romantika doma 😀

ludka, Emke tieto paradajkové jedlá ani veľmi nechutia. Dnes som jej dala ožužlávať surový kaleráb, tak hlodala tým jedným svojim zubom 🙂

iinuska
13. feb 2010

maly zjedol kasu, tak je chvilku kludny 😀

jamaat
13. feb 2010

Ako je to vlastne s umiestňovaním autosedačiek na predné sedadlo? Môžu sa len v protismere jazdy? Čiže tieto väčšie nie?

Aha http://www.hanashop.sk/obchod/vypredaj1/auto-se...

iinuska
13. feb 2010

jamaat, na predne sedadlo len vajicka, co ja viem. Neviem si dobre predstavit, kde by malo dieta nozicky, keby sa dala taka autosedacka proti smeru jazdy