Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

danda25
15. feb 2010

ahojte, chcela by som sa vas opytat, co mate chlapcekov, ci im pretahujete predkozku na pipikovi? My sme to malemu robievali (robil to mm) no poslednu dobu mu to nechce ist. Neviem co sa stalo

zuzkad
15. feb 2010

...heh tak aby mi luto nebolo varila som zemiaky a prihoreli mi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ja dnes ani von nejdem s malym, lebo asi by sa nam nieco poondialo 😝 😝 😝

mimi kraaasne tenisky predavas...velmi sa mi pacia...ake maju podrazky uz pevne, alebo take "capackove" ? Este sa ta opytam...ako je to s velkostou ? Moj maly ma 12cm dlhu nozicku....ja mam v tom nejak zmatok 😕 😕

mimi21
15. feb 2010

zuzka dufam, ze si si svoju davku smoly uz vybrala na pekne dlho dopredu

ja som uspavala malu, zazvonil mi telefon, takze po dvoch minutach spanku je ako znovuzrodena a do vecera uz asi spat nebude 😠

zuzi capackove su len tie posledne co som pridavala, vacsinou su to uz s normalnou podrazkou
nasa Ninka ma teraz 18, este ma trosku rezervu - taky jeden cm
teraz som jej merala nozicku, ma 11 cm, takze tebe by asi 19 boli tak na jar a leto

ludmilabb
15. feb 2010

ahojte

lady ja ta potesim, moja segra ma tiez numerologicky aj anjelsky kurz za sebou tak mi vyratuvala co ako
takze ja IP neposielam 😀

zuzkad tak nech sa ti vsetky veci rychlo do poriadku daju 😉

idem kuknut na FB tie tenisky

slnecnica11
15. feb 2010

danda,my sme stahovali tak do osmeho mesiaca a teraz nam uz doky povedala ze uz netreba.Ona mu to kontrolovala,tak radsej nech to posudi lekar.Myslim ze niektorym chlapcom treba,niektorym nie,neviem....

zuzkaprofant
15. feb 2010

Ahojte dievcence dakujem vam za blahozelania 😵

nas trapia zubky maly len palcek ma v ustockach ale hundut to je uz poriadny prejde si sam cely byt aj dvere si vie otvorit a vsetko co sa da tak ja len chodim a hladam ho kjde mi zdrhol lebo len co sa otocim uz ho niet 😀 😀

mimi krasne tenisky predavas mi napis ake je postovne by osm si snad aj objednala

ladywitch26
15. feb 2010

ludka dakujem, som ti za to vdacna... 😀

zeny, ste mi dobre zaplnili tu schranku IPckami 😀 este mam aj z irsko stranky nejake, tak zavediem poradovnik, ako ste mi to poslali, tak budem vyratavat. hadam stihnem do polnoci vsetky 😀

nikanika28
15. feb 2010

mimi a odkial to vlastne objednavas??? 😕

zuzkad
15. feb 2010

lady aj jaaaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅 😅 ale ja ani neviem co chcem vediet z kadzeho rozka troska....rada by som si aj ja dala vyratat...moozem ?? a co k tomu potrebujes ??

mimi dakujem za info...idem teda popozerat topanocky a dam ti vediet 😉 😉 aky mas nick na mimibazare ??

mimi21
15. feb 2010

zuzka na MMB zatial nie su, dnes som si zaplatila clnstvo, lebo inac to nema zmysel, zatial su len na FB

ladywitch26
15. feb 2010

zuzka, stacia len datumy narodenia. inak na mimibazare momentalne nemam nic, lebo som tam uviedla, ze to je novy tovar a poslali mi mail, ze bud to zmazem, alebo si zaplatim zafir clenstvo. uz som mala ametyst na tri mesiace, tak mi to len prehodili na ten zafir a na dva tyzdne. no a zasa sa mi neoplati platit kazdy mesiac 13€, to tolko zasa nepredam, aby som mala taky zisk, tak som sa na to vydlabla. idem to poslat segre teraz v marci, ona mi to popreda v robote. ale mam na fb nejake veci z nextu a asi tam hodim aj to ladybird, tie som kupila za super ceny a velmi pekne su.

zuzkad
15. feb 2010

lady jasne pridaj foto popozeram aj tvoje veci 😉 😉 tak ak mozem poslem ti datumy narodenia 😉 😉

iinuska
15. feb 2010

ahojte, manzel bol vonku s Adamkom a ja som 2 hodiny spala

juska3
15. feb 2010

janka, poslala som ti IP 😉

mimi21
15. feb 2010

iinuska, tak musis byt fajne vyspata 🙂 aj ja by som si pospala, kedze na mna choroba lezie 😝

kosska3003
15. feb 2010

ahojte tak Marika iu spi od pol 8 opica druhy krat nespala tak bola hore od pol 1 a to sme boli na plavani ja neviem akosi sa jej nechce po plavani spat uz druhy krat mi to spravila ze nespala a to ja som dorobena ako hovado

iinuska
15. feb 2010

mimi, treba sa poriadne vypotit 😀

kosska,tak to dobre dlho potiahla, to uz musela byt vecer aj nervozna, alebo ty 😀

kosska3003
15. feb 2010

iinuska praveze uplne v pohode vyrehotana nic az o 7 zacala byt uplakana ale o som jej uz davala pyzamo lebo normalne chodi spavat o 8 tak som ju dala skot a o pol zaspala

jamaat
15. feb 2010

No ja už najbližšie kúpim klasické pyžamo asi, lebo tieto overaly na patentky jej obliecť, to je boj a zúrenie. O plienke ani nehovorím, ale tam už veľa nevymyslím.

mimi21
15. feb 2010

jaaaaj mna porazi, mala mi zaspala o 7 pri kojeni a o 7:45 sa zobudila s placom a teraz je hore 😒

ludmilabb
15. feb 2010

Jani ja mam s plienkou problem ci je latkova alebo jednorazova

mimi, joj to je blbe ale hadam zaspi

mimi21
15. feb 2010

no zatial len reve v postielke, neviem co jej moze byt a preco sa zobudila...

kosska3003
15. feb 2010

mimi a nesnivalo sa jej nieco toto mi aj moja uz spravila potom pol hodinu som ju ukludnovala chudatko

iinuska
15. feb 2010

kosska, tak to dobre potom

jamaat, ja uz davam pyzamko asi mesiac, teda bodynko s dlhym rukavom a nohavice od pyzamka.

kosska3003
15. feb 2010

ja davam stale overal a pohoda zatial este su jej povacsie niektore a v lete uz budem davat len body

emode
15. feb 2010

mimi aj sofia ked zaspi na prsniku alebo velmi rychlo od unavy sa zobudi po pol hodine s velkym placom, aj teraz, ale nastastie sa sama zas ulozila, bola som ju len pohladkat ... mysli, ze sa nejak zrazu nevedia zorientovat a zlaknu sa ...

ja som bola dnes u kadernicky, koneeeecne ... mala u svokry, velmi rada tam chodi a dobre sa tam prehra, vsetci ju vychvalia, ake kludne my mame babatko ... 😀 len ju dali poobede skoro spinkat tak uz o pol osmej po kupani len revala ... uz nepomahali ani moje racionalne vysvetlenia, ze je unavena a ze za par minut pojde spinkat ...

my uz mame slecnu, krasne si umyva zubky a cika a kaka do nocnika, aj svokra ju u nich posadila pred spanim a mala okamzite cikala, sikulka je to nasa 😀

mystery7
15. feb 2010

moj spl dnes len raz a to hodinu od 12:30 do 13:30 a zaspal o 18:55. Zatial sa zobudil len raz, klasika.
Aj u nas je velky boj dat plienku a prezliect do pyzama. Stale sa pretaca a chce nikam zdrhnut.
Jamaat:pomaa sedalia?

jamaat
15. feb 2010

emode, nechcem ti kaziť radosť, ale s tým nočníkom ju to ešte prejde 😀

mys, zdá sa, že pomáha. Ale aj zub sa jej prerezal, tak možno aj preto. Postupne jej to vysadím a uvidíme. A tebe v lekárni čo povedali, že od kedy sa môže? Či si sa nepýtala?

iinus, asi aj ja to tak budem robiť. Prípadne mám také tenké tepláčky, tak tie dám namiesto pyžamkových nohavíc.

emode
15. feb 2010

ta sedalia je na co?

emode
15. feb 2010

jamaat preco myslis? 😀