Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
16. feb 2010

ja mam zo vcera kura, zemiak, mrkva, kalerab osvedcena kombinacia 😀

mimi21
16. feb 2010

sssimi tak sa drzte 😉
aj moj sa dnes tula po cetach prave je na ceste do blavy

my mame navarene odvcera - zemiak mrkva kukurica kura

martina a odkial mas kralika??? kaufland alebo domace zdroje???

malej strasne chutil kralik z pohariku - aj ked toho kralika tam asi az tak vela nebolo ale v obchodakoch maju u nas v poslednej dobe katastrofalny vyber tychto jedal, musim ist do DM - tam je to najlepsie

ludmilabb
16. feb 2010

mimi kukuricu aku pouzivas?

mimi21
16. feb 2010

inak mala mi spi uz skoro 2 hodiny 😕 😕 😕

martinaxyz
16. feb 2010

mimi- môj ocko chová zajace, tak si tam chodím po zásoby...vy máte aspon nejaký výber, my tu nemáme nič 🙄 🙄 🙄 katastrofálne mesto 😠 😠 😠

mimi21
16. feb 2010

ludka mrazenu bonduelle, kupila som aj hrasok, ale ten jej velmi nechutil

boze ja hlava derava, ved ja som si chcela ist polievku uz asi pred hodinou varit 😅

ludmilabb
16. feb 2010

aha, ja som kupila bonduelle spenat tak by som hadam vyskusala aj kukuricu a to jej ako porcujes? 😀

jamaat
16. feb 2010

No super, Emka sa zobudila po pár minútach spánku a teraz ryčí ako tur, hlasivky si ide vypľuť. 😖

jamaat
16. feb 2010

Bola som skúsiť uspať ju, ale aj tak len plače a dvíha sa, takže som odišla. Už aj kašle. A z rykotu prechádza do takého ujúkania ako profesionálne plačky nad hrobom 🙂

martinaxyz
16. feb 2010

jamaat-tak to ti nezávidím...musíš mať nervy zo železa...

malý sa mi začal plaziť 😀 😀 😀 tak to je koniec volného času...začína prenasledovanie...

mimi21
16. feb 2010

ludka kukuricu pomixujem, bojim sa aby sa mi nezacala drhnut tymi supkami

este stale spi a ja som si naivne myslela, za dnes nebude problem so spankom, v pohode absolvujeme 2, al kedze tak dlho spi, tak nevim ako mi zaspi poobede 😠 asi pojdeme do kocika 😒

mimi21
16. feb 2010

ludka ja spenat kupujem cerstvy, v kauflande alebo minule som kupila dole v Europe v jednote
podusim na masle, uvarim zltok, zemiak a pomixujem pripadne este pridam kusok masla

jamaat
16. feb 2010

No spíme....po ľútych bojoch. Ale ťažko zaspávala, musela som jej aj gel na ďasná dať.

Špenát mám mrazený, čo je v guličkových porciách. A kukuricu tiež mixujem.

martinaxyz
16. feb 2010

idem aj ja malého dať spať...je už nejaký nevrlý...

jamaat
16. feb 2010

Ledva som to dopísala a zobudila sa zas. Tak to neviem, čo má byť. Keď som bola pri nej, ležala, ale tvárila sa bohove vyspato - kvákala, rehotala sa a študovala cumel. Tak som ju vybrala a ideme so psom von. Ten už otravuje a Emka sa na tom nahlas rehoce. Uvidíme, čo potom. Zase čistá improvizácia.

mimi21
16. feb 2010

aj my uz sme hora, nastastie v dobrej nalade, chvilu sasam dokonca hra s topankou... 😅

mm volal, ze v blave svieti slnko a tu je katastrofalne pocasie 😠

sssimi
16. feb 2010

Ludka dávam aj čaj aj vodu...

Jaj bolí ma celý človek, ale nie je to až taká tragédia. Keďže ešte stojím na nohách umyla som si kuchyňu. Zapla umývačku, periem a ako-tak som upratala... Chcela som sa prepracovať aj do kumbálu kde mám všetko možné čo sa nemá plantať v dome pod nohami, ale malej sa to nepozdáva... Stihla som len nájsť miesto pre vianočnú výzdobu, aby mi to tam pod nohami nezavadzalo... A teraz neviem či mám ísť s malou spať alebo bc.písať. Neviem ako sa budem cítiť večer. To mi asi teplota riadne vyskočí...

martinaxyz
16. feb 2010

no pospala som si aj chvílku s malým...

dm1
16. feb 2010

zdravim my noc hrozna. isla som spat asi o pol 2 lebo som varila malemu a maly bol hned hore tak som zaspala asi o 2 a potom bol asi 3-4x hore a rano uz o pol 7 vyspaty..... ale doobeda som si s nim pospala este hodinku.

drobec mal na obed - mrkva+karfiol+kalerab+kralik a cestovinka. taku novu som skusala male muslicky. som sa zlakla ci to bude jest lebo vobec sa to nedalo pomixovat ani trochu ale on normalne jedol cele tie cestoviny az som zyrala.... 😨 nezjedol sice tak ako zemiakov ale bolo to hustejsie aj tie kusky boli tak si myslim ze to je OK. aj ovocie papal rano 😵 😵 😵 . teda presnidavku

mystery7
16. feb 2010

tak my spime 2.krat -huraaaa, len neviem ako dlho. Boli sme sa na hodinku prejst, ale vonku je tak sychravooo, nepijemne.
My sme obedovali kuraciu polievku s mrkvou, hraskom, kukuricou a petrzlenom. Ale mam nervy, lebo som minule varila kralika, zasterilizovala som do sklicok a dnes otvorim a pokazene ☹ a sklicka boli vyvarene aj vrchnaky a mm zatahoval sklicka, nechapem. Vrrrr

dm1
16. feb 2010

mys tak to je smola ☹ . ja preto radsej mrazim obediky tam je istota ze sa to nepokazi. sterilizujem jedine presnidavky a to tak max.10 ks

jamaat
16. feb 2010

Ja tiež len mrazím a ovocie dávam čerstvé alebo kúpenú výživu.

Emka zaspala druhý krát, doobeda to bolo tak 2 x 3 minúty. Odkväcla ako taška, ale zase sa po pár minútach zobudila s plačom. Zase som ju druhý krát ukolísala a zase sa preberala, mrvila. Tak som jej dala Panadol. Pred chvíľkou som ju zase počula zaplakať. Tak dúfam, že to pomôže a pospí si trochu. ☹

ludmilabb
16. feb 2010

Jani to mate dneska nejake divoke so spanim 😅

mala by som aj ja uz skusit uvarit cestoviny, zatial mala len kupene, poradte ktore odporucite? ja este stale mixujem 😒

sssimi
16. feb 2010

Tak ja som nakoniec s malou zalahla. Nebol to ažtak dobrý nápad... Opäť mám zimnicu a tuším ma bolí aj to čo nemám... ☹

dm1
16. feb 2010

ludka ja tiez len mixujem preto som bola prekvapena ze to zjedol. su to take male misticky bezvajecne cestovinky cessi

mimi21
16. feb 2010

no tak nas poobednajsi spanok trval presne 5 minut, po 2 minutach spanku mi zase zacal zvonit telefon, to som ju este v spani udrzala, ale po dalsich 3 som si tak kychla, te by to aj mrtvolu prebralo
takze je po spani 😠 😠 😠 😠

mimi21
16. feb 2010

ja tiez este vela mixujem a tiez mi cestoviny v pohode zje 😝

teraz tu obhryza penove puzzle, minule z neho kusok aj odhryzla 😅

ludmilabb
16. feb 2010

dm dakujem

mimi mne tiez obzuva puzzle, zmoli v ustach a ked potiahne tak aj sliny odletia ale zatial neodhryzla nic len zokrabala...za nechtami ma bezne omietku a ja neznasam ked pocujem ako po stene nechtami rype, po stole, po puzzle , brrrr 😠

sssimi
16. feb 2010

Sarah včera odhryzla z 2ky-ani neviem ako sa jej podarilo vytahnuť ju-takže už ju máme na 2 časti.

gewa
16. feb 2010

Ahojte zienky! Pridavam sa k vasej skupinke. Mame tiez babo, ktore sa nam narodilo 23. maja. Mame krasne dievcatko Viktoriu. Je to anjelik. Krasne spinka, je samostatna a vzdy usmiata.. Asi pred dvoma tyzdnami sme prestali s kojenim... Dlho si nemohla zvyknut na flasku. Ale to boli pokusy, ked z prsnika este tieklo mliecko. Bala som sa ako to zvladneme, ked uz nepotecie... No ale malicka okamzite pochopila, ze nic ine jej nezostava a teraz je flaska jej najlepsim priatelom. Nase obavy vzrastli aj tym, ze Viktorka nechcela ani dudlik, po tom ako objavila svoj faaajny prstek 🙂