Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
18. feb 2010

hej ako citam,mame podobne scenare len ine obsadenia 😀

a Jakubuskova Batory sa mi pacila viac, len vcera som to uz nedopozerala lebo mm chcel spat tak som ho radsej nechala oddychovat a reku aj ja si pospim ale prd nepomohlo ani spanie od deviatej lebo Sofia v noci hviezdila. Nam horne zuby 😒 tiez nevidno a doki povedala ze jej uz idu

Nika ked das malej UM na vecer budi sa stale casto?

jamaat
18. feb 2010

Jakubiskova Bátoryčka ma maximálne rozčuľovala, táto francúzska nie. Aj keď si tiež povymýšľali blbiny.

ludka, ten tvoj mm je nejaký spavý tvor. Tak po kom Sofia to svoje spanie má? 😀

jamaat
18. feb 2010

toto sa mi páči, ale nespratná blbinka za dosť peňazí 🙂 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1808598 .........ale aj pre detváka by to možno bolo zaujímavé.

iinuska
18. feb 2010

dobre ranko

ludka, tak to by aj mna zaujimalo, ak nie, nabehneme na umelinu 😀

ludmilabb
18. feb 2010

ja som taky sucitnejsi typ a Jakubisko ju nevykresil ako vrahynu ktora zabijala pre krasu...no a to samo-maso vcera 😕

a party stromcek somarinka 😀 uz vidim ako by ho ludia na navsteve oberali a vela by sa nenadli to by si take aj dva potrebovala

jamaat
18. feb 2010

No nie preto ma rozčuľovala, že nebola vrahyňa, ale celkové spracovanie. Francúzi tam veru nemuseli sado-maso-praso milenca vymyslieť, to bola blbosť. Ale zahraničárom sa to možno páčilo 🙂

Joooj, treba mi obom zverom pazúre oštikať. Začnem Denym, to je väčšia katastrofa ako Emka.

Žienky, používate ešte kolotoč? Ja rozmýšľam, že ho už predám.

iinuska
18. feb 2010

baby, ak dnes sa mi chce plkat. Manzelovi umrel vcera kolega, poznala som ho aj ja, 44 rocny chlap-infarkt, a teraz som sa dozvedela, ze moj kolega mal rano porazku 40 rocny zdravy sportovec 😢 😢 😢
To je hrozneee

stija
18. feb 2010

ahojte, konecne som vas docitala. uz ani neviem, na co vsetko som chcela reagovat, tak aspon nieco:

kase davam detske instantne, malej najviac chuti malinova a nema rada tie s kuskami.
krupicnu nedavam, ani este asi nebudem, ale som uvazovala nad tymi ostatnymi kasami, tak sa asi necham inspirovat (tusim ludka to pisala) a vyskusam nejaku

caj a vodu davame, ale flasu celkom odmietala velmi dlho, z pohariky vypila tak tri hlty, tak sme lyzickovali. ale aj doktorka vravela, za ma malo tekutin (robila jej testy, ked mala horucky). uz sa aj z flase naucila (ale iba z flase lovi), aj z poharika to ide lepsie, len tak vypije malo, tk davam z poharika a potom doplnime flasou 😉
vodu ale dlho nechcela, preto sme davali caj, teraz uz ale vypije aj trocha vody

kravske mlieko od roka - no to este neviem, neriesim, uvidime v roku.

a vcera nam vyliezol zub (prvy), pisala som na FB. ale ze by sa to zlepsilo v noci, ani nie, vecer sme sa s mm striedali u nej. ale asi od pol noci uz spala celkom dobre. teda do piatej rana. potom ale este zaspala do siedmej. ale rano bola zase umrncana, neviem, ci nepojde aj dalsi zub, uvidime.

ludmilabb
18. feb 2010

iinuska je to hrozne aj v nasej rodine zomieraju chlapi mladi minuly piatok zomrel mm sestre svagor a predtym bratranec mal 40 rokov zabaval sa na nasej svadbe a o par mesiacov dostal na lyzovacke infarkt na mieste mrtvy, katastrofa ☹ ☹ ☹

jamaat
18. feb 2010

iinuska, je to ozaj hrozné. Ja mám zase plno známych s rakovinou a tiež mladí. ☹

stija, u nás tiež žiadne zmeny po prerezaní zubu. Asi sa tlačia aj ostatné. Niektorým idú asi rýchlejšie, iným pomalšie. Ale inak gratulujem k tomu prvému. 🙂

jamaat
18. feb 2010

ludka, na lyžovačke??? No zbohom, však to má byť relax! ................... A keď si to tak vezmem, tak môj chlap má už cez 40. No hádam ho začnem menej rozčuľovať 🙂

dupinka
18. feb 2010

Ahojte!

co sa tyka kase, tak ja zatial davam instatne nemliecne, kedze dojcim.
Doky vravela, ze uz mozeme zacat s mliecnymi vyrobkami, ale este chcem pockat aspom mesiac-dva. Ved len nedavno sme zacali s lepkom, nechce velmi sam pecivo papkat, musi mat naladu.

Kedy davate vecer detickam papat? Az tesne pred spanim? Lebo ja som davala 1,5-2 hod. pred spanim kasu a potom tesne pred spanim dojcenie, ale stale sa budil, tak skusam davat tesne pred spanim kasu a prvu veceru trochu hustejsie, napr. ak zostane od obeda a pod.... Hm??

jamaat
18. feb 2010

Ja mám skúsenosť, že nech dám večer čo chcem a koľko chcem, budí sa aj tak hocijako.

dm1
18. feb 2010

my sme hore od pol osmej. mm je v praci a mala som za ulohu divat hokej aspon ja ale mne sa teda nechceloooo

dnes ideme von lebo uz mi tu z toho akosi hrabe posledne dni doma uz som asi 4 dni nekocikovala chodil mm. asi potrebujem cerstvy vzduch lebo uz som nejaka nevrla. som mala normalne rano pri krmeni nervy ked mi vykydol x-tu lyzicku na koberec...

a este ked som mu pripravovala na obed bol so mnou v kuchyni a stal na kraji linky. zrazu kuknem a mlady pan na zemi lebo presiel k sporaku chytil sa dvierok. tie sa samozrejme otvorili a on skoncil na zemi pod nimi....

dm1
18. feb 2010

baby ale normalne som rada ked to tu citam ze nie som sama kdo ma take dni blbec teraz.... nespanie, vymyslanie, nejedenie.... normalne to cloveka povzdbudi ze nie je sam lebo si normalne niekedy pripadam jak neschopnaaaaa. uz by som asi fakt potrebovala vypadnut. nebola som ani na zumbe ani na squasi min.tyzden a dnes sme mali ist hrat a kamoska to zrusila.... jaj esteze maly teraz spi aspon chvilku je ticho 😔

dm1
18. feb 2010

presne ako pise jamaat - je absolutne jedno kolko kase tesne pred spanim zje budi sa vzdy uplne inak a dodnes som neprisla na to podla akeho kluca to robi..... vcera bol len do polnoci hore asi 4-5x.... ale potom sa to zlepsilo a uz len 3x

stija
18. feb 2010

inuska to je hrozne, je ozaj pravda, ze nejako vela celkom mladych ludi umiera.

jamaat ja som kolotoc uz zrusila.sestrina mala ma 7 tyzdnov a uz nespi cely den, tak sme ho posunuli.

jamaat
18. feb 2010

Tak Emka spala neuveriteľné 2 hodiny, ale zobudila sa nevrlá. 😝 ...Ideme papať a variť.

ludmilabb
18. feb 2010

Jani najsmutnejsie na tom bolo ze sa tam vybral so svojou dcerou mm mal doma, spustil sa iba raz a dole po zjazdom odpadol, dcera ho zacala ratovat ale uz bolo neskoro...ale bol dost silny chlap a tucnejsi ludia su nachylnejsi na srdce...strasne to bolo ☹

dm taketo dni byvaju a ja som nervozna ked mi prvu lyzicu kydne na seba 😅

stija
18. feb 2010

a aj u nas je jedno, kolko vecer zje, budi sa rovnako. ja som tiez davala kasu este pred kupanim a potom pred spanim mlieko. ale uz davame kasu az po kupani, potom uz do postielky.

a v postielke sa nestava, ona sa este nestava vobec. akurat pri poobednajsom spanku si vacsinou idem lahnut k nej, lebo sa stale vrti a nespi. ked si k nej lahnem, chytim ju, aby sa menohla otocit, spi do dvoch minut.
inak Beina dobre spavala, len sa to uz pred nejakym casom pokazilo. tak teraz dufam, ze to maju na svedomi zuby a ze to potom prejde. no kto vie? ale stale zaspava sama, tak aspon ze tak. teda okrem toho poobednajsieho spanku

stija
18. feb 2010

no ideme cvicit. a kricat samozrejme.

dm1
18. feb 2010

stija nas sa postavi v postielke aj v spacom vaku 😉 dodnes som nepochopila ako sa mu to dari...

dm1
18. feb 2010

stija nezavidim to cvicenie... ja som taka rada ze uz mame za tym. teda dufam ze nam nedaju znova. teraz si uz ani neviem predstavit ako by sme cvicili ked sa stale vrti. to by som aj 3 pary ruk potrebovala aby som ho zafixovala

nikanika28
18. feb 2010

jani, aj Klarka spala dve hodky, z toho ja hodinu asi tiez....a smrad takyyyyy v spalni..idem prebalovat 😝 😝 😝

emode
18. feb 2010

ahoj
no ked vas tak citam sme na tom rovnako 😖 v noci sa sice zobudila len 2x ale prvy raz predviedla ukazkovy hysak na fakt ze som odlozila prso a slecna si chcela este cucnut ... normalne nervy chytila ...
druhykrat som ju supla do postielky tak neviem kedy a ako zaspala ale kym zaspala rozbombardovala celu postielku ...

teraz zaspala posediacky tak mam dilemu ci ju mam ist napravit alebo nie ... ale musim ju aspon zakryt ... no netusim co mam robit 😕

mne lyzciky vyrazi az ku koncu zo zaciatku papa fakt pekne akurat sa rozculuje ak jej davam a ona ma este v ustach ... a tiez mam pocit ze 5 minut jeme normalne, zazenie si ten akutny hlad a potom ju to uz nebavi ...

ja idem zehlit ... vcera mala odo mna varene tak dnes malej davam špagety z poharika a sebe neviem co spravim asi klasika cestoviny pesto olivy a syr vecer budu svedske gulicky ...

nikanika28
18. feb 2010

baby, myslite, ze by mohlo malu bolievat brucho zo spenatu alebo zltku??? sa mi zda, ze vzdy po tomto prikrme vycina v noci...a je nevrla, uplakana....alebo len nahoda??? 😕 😕

dm1
18. feb 2010

nika tazko povedat deti su nevyspytatelne 😉

ja davam dnes drobcovi zemiak+brokolica+kel+zajac. dufam ze bude jest normalne lebo ma slahne dnes uz

musenko
18. feb 2010

ahojte baby, sme sa dlhoooo neozvali, musime sa polepsit. Mne spenat maly celkovo odmieta, inak uz mame skoro 5 zubov, 3 dolu a 2 "lopatky" hore, je hrozne podareny. Len teraz sme chory, prvykrat, ma zapal dychacich ciest. Celu moc sme skoro nespali, teraz maly dospava, dycha ako tazky pluciar, hrozne mi je ho luto. Ozaj nemate radu na nejaky dobry sirup na kasel? kupila som Stoptussin ale maly po nom hned vracia... mame aj antibiotika, tie nastastie vstrebal... menej papa,ale to je pochopitelne, idu mu asi aj dalsie zubky, slinta ako bernardin. Tiez ten nepokoj ako opisujete...

emode
18. feb 2010

tak sa prebrala po polhodke ale sa mi podarilo ju este uspat 😝

iinuska
18. feb 2010

nika, mne sa raz Adamko riadne po zltku povrackal, moze byt, ved vajce ja tazke na zaludok. Odvtedy davam len polovicku