Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dupinka
19. feb 2010

Ahojte!

ja som mala po porode prvykrat po 7 mesiacoch od porodu, prvy den tmavy vytok, akoby spinenie, no a potom celych 6 dni klasika. dalsi mesiac som dostala az po 34 dnoch, normalka a teraz po 28 dnoch a prve dva dni silne, treti den skoro nic.
Ono to chvilu potrva, kym sa vsetko dostane do normalu, aj ked vraj nemusi byt cyklus taky, ako pred tehotenstvom.

Baby, co sa tyka topanociek, tak celkom dobre vybery maju aj v zdravotnickych potrebach a v predajniach s ortopedickymi a protetickymi potrebami.

nikanika28
19. feb 2010

lady, mas este vela tych datumov? zeby si sa mrkla na tie nase este 😀

iinuska
19. feb 2010

dobre ranecko 🙂

Adamko spinka, tak kukuckujem, co nove 😕

nika, ja som dostala este minuly rok v lete. Tak som si to bez menzesu velmi neuzila 😅

nikanika28
19. feb 2010

inus, no si sa poponahlala 😅 😀 😀 ..no a co som pisala rano...tak uz nie je pravda..aj intenzita aj bolest brucha sa priamo umerne zvysuju 😝 😝 😝

iinuska
19. feb 2010

nika, netrap sa, daj si tabletku

juska3
19. feb 2010

caute kocky 🙂
u nas konecne normalna noc, vstali sme az o pol7, tak sme stihli aj hokej od truhej tretiny a oplatilo sa vstat z postele 🙂

nika, ja som uz mala 2x kramy a zatial bez bolesti, tak by to mohlo pokracovat aj nadalej 😉 inac, si ma predbehla, chcela som sa lady opytat to iste 🙂

ludmilabb
19. feb 2010

ahojte, u nas noc klasika asi takto 🙄 🙄 🙄
doobeda umrachtana, prisiel svokor ked akurat uz bol cas na ukladanie ale nejako sme vykryli
ja som si v zivote nic do nosa nepchala, ma to ani nenapadlo 😅
Sofii som aztial nic take z ust nevyberala ak neratam ze oblizovala moju papucu zo spodnej strany a kolieska na kociku, samozrejme parkety a kovove nozicky na stolicke a rada kostuje zoschnute listy paprade co padaju na zem

inak dnes sa nam zacala Blazika harat tak o jeden problem navyse, uz mi stihla zakrvavit parkety

juska3
19. feb 2010

Alex oblubuje najnovsie kable, tiez co chyti do ruky musi samorejzme na kostovku putovat aj do ust, a emode, myslim, ze vsetko co si vcera vymenovala nema na to, co ZJEDOL Alex, mame taku hracku mys, ked ju natiahnes, tak beha a svetielku, doniesla mu suseda starsie hracky od svojej dcery, a tej myske sa odliepalo oko, ja som sice tu mys odlozila, ale na viditelne miesto, co bola chyba lebo mu ju znova niekto dal, akurat boli vtedy u nas aj svokrovci, tak neviem, kto to bol, a tu mys som nasla medzi Alexovymi hrackami uz bez oka, no mohla som ho ja hladat, na druhy den prebalujem Alexa, rozbalim plienku a co nevidim, OKO 😨 😅 😕 cele neposkodene

jamaat
19. feb 2010

juska, to muselo byť prekvapko! 😀 😀

ludka, dnes sa chystám do mesta okukať tie autosedačky.

ludmilabb
19. feb 2010

Jani aj ja chcem ist ale dnes to nestihnem, mam tu synovca v skole mu nebolo dobre tak ho segra ku mne poslala, len dufam , ze nie je chory lebo ma porazi ale drvi nejaku hru na mobile aj sa najedol tak ktovie ci sa len nechcel uliat zo skoly 😝

ludmilabb
19. feb 2010

juska uf ale dobre, ze to vykakal

dm1
19. feb 2010

no juska tak to bolo stastie ze to vykakal bez problemov

my hrozna noc.... uz to ani nejdem komentovat 🤐

ludmilabb
19. feb 2010

dm a zapava ti v pohode?

iinuska
19. feb 2010

juska 😨

sssimi
19. feb 2010

Ahojte.
Ja som furt na tom biedne. Strašne ma pália oči a soplov mám toľko, že keby som siakala do vane, tak sa v tom môžem večer kúpať....

Juska tak to musel byť šok, že sa na teba z plienky hovno dívalo 😀 Ja by som už aj fotila 😀

Sarah mi tu práve papá kekse-tie Bio natur. Normálne sa príde rozčulovať, že jej nestíham dávať... A keď vidím koľko ich už poprechádzala koliečkami z bežky, tak mi je do plaču-to zas bude upratovania... Už sa teším keď začne malá chodiť a dáme sem parkety,lebo tento koberec je už na pogrcanie. Naposledy mi naň malá vykydala náplň do očných liniek, tak tu mám takú kerku švihnutú, že až...

dm1
19. feb 2010

ludka nie - cez den len na prsniku, v kocari alebo na fitke. a vecer to iste len bez kocara 😖

ludmilabb
19. feb 2010

dm ja cez den uspavam v satke, ceremonie, som zvedava ked bude mat cez desat kg ako ju idem nadrapovat, uz mi je na rukach tazka,v satke sa ta vaha trosku rozlozi

sssimi ja davam bud korku alebo jeden keksik, hlavne nech mi zje obed, v chodulke ju mas ako casto cez den?

iinuska
19. feb 2010

no my mame po obede, Adamkovi chutlo, mal morcacie masko, cestovinky, mrkvu, petrzln a brokolicu. ani som sa nejako velmi nesnazila mu to popucat s vidlickou a pekne papal

simi, tak rychle uzdravenie, mna zase nejako pobolieva v krku 😒

juska3
19. feb 2010

Alex este stale spi, uz takmer dve hodiny, to ten fenistil, aj preto celu noc prespal 😵

ked som rozbalila tu plienku, tak som sa najskor zlakla, ale potom som si uvedomila, ze ho ani brusko nebolelo a to oko je cele, tak sa mu nic nestalo, len to nim preslo, chvalabohu 🙂

iinuska
19. feb 2010

juska, na Adamka ani Fenistil neucinkuje 😅

iinuska
19. feb 2010

este chvilku natahujeme cas a ide sa von, nech si dobre pospi

danda25
19. feb 2010

ahojte tak po dlhsej dobe som tu opat. Nejak nestiham ale aspon si vas precitam.
Maly uz konecne nekasle, tak som rada, len ja som nejaka prechladnuta ale nie je to nic hrozne.
Ja som menzes dostala asi 2 tyzdne po sestonedeli (a to som cele prekrvacala, chodila som aj na injekcie lebo vo mne boli este aj zrazeniny), ale som uplne bez bolesti brucha co bolo predtym velmi krute. Ale teraz ma bolia pre zmenu krize ten 1. den.

Filipko ma momentalne najradsej ockov opasok, odsavacku na sopliky a lievik. Vzdy je vsetko doslintane 😝
No a uz nam presvitaju dalsie zubky, ale nie horne 1 ale tie vedla, no nejak cudne nam to ide 😀 😀

mimi21
19. feb 2010

ahojte
ja som doobeda s malou spala 2 a stvrt hodiny 😝

poobede sme boli v meste, malej som v sekaci kupila peckove kratasy na leto (sice este daleko ale hadam sa nepokazia 😀 ) a take 3/4 platene fialove nextky, no bombove 😵 😵 😵

domov sme sli peso, tak sme mali aj dlhsiu prechadzku, kedze sme dlho neboli vonku, tak mi aj dobre padlo ...

kosska3003
19. feb 2010

ahojte tak vonku je koniec sveta spon u nas fuka prsi no hruza zajtra ma byt tak cely den no super mne je mala v pavuku je nervozna lebo mi nespala druhy krat no spala 2 minuty asi tak ju dam o 7 aj spat hadam

mimi21
19. feb 2010

no u nas sa uz asi 15 minut spinka, dnes som slamena vdova, tak dufam, ze ma v tom nenechate a bude tu dnes zivo
mm ma akciu z futbalu, tak som zvedava v akom stave a kedy pride domov, skor ako o 3 to urcite nebude 😅

HA, pozeram pocasie, a ze v atenach ma byt zajtra 22 stupnov -aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem - to je tak na taku krasnu prijemnu prechadzku
a u nas prsi 😝

jamaat
19. feb 2010

Aj u nás sa 15 minút spinká, aj u nás prší, ale slamená vdova nie som, len Monika ide spať ku kamoške. 🙂
Ešte sa chystám piglovať pri Paneláku.
A v Bystrici máme nájazd dinosaurov!

mimi21
19. feb 2010

jamaat ake dinosaury ??? 😕

iinuska
19. feb 2010

akj u nas sa uz spinuska 😔 . No dnes panelak asi nebude, chlapci pozeraju olympiadu.A zase si varime vinko, dobre mi to robi na hrdlo

mimi, ja som priebezne tu 😉

mimi21
19. feb 2010

iinuska varene vinko je dobra medicinka 😝 😝 😝

jamaat uz viem ake dinosaury, videla som FB

jamaat
19. feb 2010

mimi, to sú z BA ZOO, boli sme tam ešte s Monikou, keď bola malá.