Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
19. feb 2010

no dneska ste tym klavesniciam velmi neublizili... 😀

juska, tak to s tym okom bolo dobreee. esteze na teba nezmurklo 😀 no ale lepsie, ked o tom ani nevies, ako keby si vedela, ze ho spapal a potom by si mala stresy. ja tiez stanku sledujem, ziadne hracky, kde by sa cosi mohlo ulomit preventivne ani nedavam.

a dnes mi bolo maximalne zle zasa. dala som si na obed kuracie kievs a este teraz sa mi s nimi grga, ale tak hnusne, ze mi az zaludok prevracia. 😝

a tiez uz spime vyse hodiny. dnes bola uz o siestej nejaka nervna, tak som jej spravila mlieko a len si oci suchala. vcera o pol osmej este kukuckovala a dnes jej uz o siestej hlava padala.tak som sadla na loptu a do par minut spala. este sa mi pri tom hojdani trochu pohrala s vlasmi, ale potom zalomila.

inak muz ju naucil vcera, ze ked jej povie moj ocko, tak ho zacne hladkat po hlave. no zlata je. 😅

kosska3003
19. feb 2010

tak mi uz spime asi hodinku a dneska mam romantiku ako vcera zase siel mm na pivo a mne spravil strika cerveneho opica kupila som vino ze si dame a asi ho vypijem sama hihihihi

ludmilabb
19. feb 2010

uf ja som sa nasrrrrrdela...vrrrr aj som si cokoladu otvorila nejako sa mi to cele za den nakopilo a vyvrcholilo to hodinovym uspavanim uz som stracala pri tom nervy aj som jej ruky pevnejsie chytila lebo mi len po prsnikoch s nimi behala, tak zacala jacat no a dalej nejdem rozpisovat proste nervy 😠

mimi21
19. feb 2010

ludka ja som mala take nervy v noci, ked mi vyse 2 hodin nespala
a mm nesetril super radami a potom sa zvrtol nabok a spal akokeby sa nechumelilo, tiez som bola pekne nasrrrr.....
a kym sme potom doobeda spali, tak som cakala ze aspon spinavy riad si okolo seba uprace a on nic!!! 😠
tak som sa znova nasrrrrrrrrrrr.... a zahlasila som ze nevarim, ze sa ideme najest do mesta

ludmilabb
19. feb 2010

mimi a nasrrrr ma tiez mm, tak aj preto
ale vy ste to aspon vyriesili restikou

zuzkaprofant
19. feb 2010

dievcence ako to dopadlo stou hrou milkou vyhral niekto z vas to 😀

iinuska
19. feb 2010

mimi,my sme si prave kvoli tomuto kupili umyvacku, a teraz sa nikomu nechce ten riad z umyvacky povyberat 😒

mimi21
19. feb 2010

tak, tak iinuska, umyvacka je super, len by mohol ten riad este sam vyskakat do policiek 😀

ja som mm ucila, ze spinavy riad ma davat do drezu, nie na linku - mal taky blby zlozvyk a ked sa uz naucil, tak sme kupili umyvacku a znova sme tm kde sme boli...nechava spinavy riad na linke a nedava ho do umyvacky... 😠 😠 😠

ludmilabb
19. feb 2010

u nas umyvam riady ja, len obcas umyva mm a to ked sa mi uz ozaj nechce tak mu necham plechy a velke hrnce 😝

iinuska
19. feb 2010

ludka, skoda, ze plechy sa mi do umyvacky nezmestia.Tie umyvat neznasam

jamaat
19. feb 2010

My umývame riady všetci traja - umývačka, ja aj chlop. A predvčerom som kázala Monike, lebo má na starosti vyberanie z umývačke, ale kašlala na to, musela som si sama vyberať, tak bola pomsta! 🙂

A teraz musím pozerať, lebo je Maslák! 😉

ludmilabb
19. feb 2010

baby na co som si ja spomenulaaaaa 😵 😵 😵 na taku hru do ruky na baterky, postavicka vlka chytala vajcia alebo potapac chce ulovit poklad a chobotnica ma chapadla a chce ho chytit, mate to niekto este doma, hmmm?
viete co myslim?

ludmilabb
19. feb 2010

ozraty Svehla 😅

mystery7
19. feb 2010

ahojky kocky,
Vcera sa som cas len stihla precitat, chcela som aj reagovat na kopec veci, ale vyhodilo ma to von.
Vcera sme boli 2x vonku,ale nervozita a krik stale. Vcera mi doobedu nehcel nijako spat, zaspal az po hodinvonku kociku a spal az 30minut. Poobede sice pospal, ale potom tak krical, ze sme isli opat vonku na hodku.
Dnes spal lepsie, aj noc bola ok - ved spal s nami na posteli.
Dnes sme prvy krat vyskusali novu autosedacku, cestovali sme k mame. Pacilo sa mu to a aj sa dobre vyspal.
To oko v plienke bolo super.
Ja som este menzes nemala, aj ked uz par krat bolelo brucho, som zvedava kedy to dojde.

mimi21
19. feb 2010

ja teraz vnimam umyvacku ako velku pomoc, ked mame malu, ale aj tak este min raz denne par veci umyjem normalne, hlavne jej riady, tie do umyvacky nedavam...

ludka viem aku hru myslis, ale nemam...

iinuska
19. feb 2010

ludka, prave mnule sme s manzelom spominali, ale to boli dobre casy.....

ludmilabb
19. feb 2010

iinuska heh 😉

jamaat
19. feb 2010

Ja tiež Emkine misky v rukách umývam a väčšie hrnce tiež.
A tú hru nemám, musela som si vždy len od niekoho požičať. Ale celkom dobrá som v tom bola. 🙂

monkap
autor
19. feb 2010

ja toho vlka mam mozno doma u nasich .... ale voobec netusim kde 😝 😀

ladywitch26
19. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/vtip.php?id=12765#diskuse

no nemam slov ☹ nestaci blamaz s irskom ,teraz aj stredoeuropska s mytom a este aj toto...

mystery7
19. feb 2010

no, dnes mam cas a tu je nejako mrtvo. Dala som si decko bieleho vinka a idem spat.
Pekny vikend prajem pa pa
My sme tu hru nemali,len pozicanu 😝

mimi21
19. feb 2010

mys, ja som mala cervene 😅

mala sa mrvila v postielek a pridem tam a ona taka spiaca, neprebrata sedi v kute postielky, no na zozratie 😀 😀 😀

mystery7
19. feb 2010

lady, tak toto je daco strasne, na narvy. My sa vieme vzdy tak super odprezentovat 🙄

ladywitch26
19. feb 2010

mimi. no to muselo byt zlateee 😀

mys, mna to tak vie dozrat. slovaci vobec nemaju ponatia, co znamena, nas zakaznik, nas pan.arogancia vsade...

mimi21
19. feb 2010

lady svata pravda...len sa nabalit, napchat si vrecka a co tam po tom ci sa zakaznik este vrati....

mimi21
19. feb 2010

no idem ja hadam spat, som zvedava aka bude noc, co nam zase ninka pripravi 😀

ladywitch26
19. feb 2010

mimi, dobru, idem to aj ja zabalit. muz len teraz volal, ze skoncili s futbalom, tak pride az o hodinu. a stanka sla do postele o hodinku skor ako zvycajne, tak zasa ocakavam skore prebudenie rano... 😝

luba142
19. feb 2010

ahojteeee

ludka my mame doma taku hru zrovna tu co zajko chyta vajcia 😉 😉 😀

juska3
20. feb 2010

Dobre ranko 🙂 fiiiiha, som tu prva 🙂
aj Alex vcera rychlo zaspal lebo cez den spal len 1x a prespal celu noc, takze uz viem, ze sa budil kvoli ockam, svrbia ho a pani doktorky nevedia co mu je, resp. jedna povedala, ze ma alergiu, ale masticky mu spravili este horsie a druha p.doktorka tam pre istotu nevidela nic, takze ideme k tretej

A vcera povedal dalsie slovo, ktore aj vie, co znamena, žiža, len to povedal tak podarene džidža a dnes rano same tata tata, tak sa tato tesiiiii 🙂

A hadam sa uz pomaly blizi koniec zimy, ked tak prsi 🙂 tesim sa na jar

mimi21
20. feb 2010

dobre ranko
juska, chudak malicky, s tymi ockami, nech uz aspon ta tretia dr. zisti o co ide, a nech to malemu rychlo prejde, drzkajte sa 😉

mm prisiel domov o pol5, pozdnej nocnej, resp.skorej rannej hodine zodpovedal aj jeho stav 😀 😀 😀