Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
21. feb 2010

muz akurat prisiel s malou z prechadzky, ale este s nou stoji vonku, lebo mu zaspala v kociku a boji sa aby sa mu nezobudila. lebo doobeda spala pol hodiny a teraz pri obede mu zaspala v sedacke, ale ako ju siel dat do postielky, tak sa prebrala a cerstva ako rybicka. ako keby spala tri hodky. tak ju zobral aspon vonku.

inak to zapisovanie mam este z nemocnice, tam sme si museli zapisovat, kedy a ako dlho papali deti a takto mam aspon super prehlad.aj ked mi teraz odmietala tie tekutiny, tak som aspon vedela, ze kolko toho vypila zhruba. predtym som bola rada, ze som do nej dostala 100ku mlieka lyzickou, ale uz si asi zacina zvykat, teraz posledne dni uz jej naberam plnsie lyzice, tak spapa aj 170. a aj jej to rychlejsie ide, lebo zo zaciatku to bol des. keby potvora chcela to mlieko aspon cez slamku ako caj, ale ona nie.

a taaak ma zasa hlava boli. so stankou ma vobec nebolela, ale teraz ma hadam kazdy tyzden chyta migrena 😠

iinuska
21. feb 2010

ahojte

tak Adamko ma 39,5 horucku, dala som mu Panadol, uz sa mi nezda taky teplucky ☹ Umrncany je, na vsetko reaguje s placom, chuda moje male 😒 ☹

No a mne je tiez stale blbo, tak super 😒

kosska3003
21. feb 2010

ahojte dnes bolo nadherne boli sme sa s malou prejst spala hodinku a pol a teraz sa bavka s mm tak mam vegetik este pol hodinu potom ju musim nachystat na spanie

innuska skore uzdravenie chudatko male

mimi21
21. feb 2010

iinuska, tak skore uzdravenie Adamkovi a aj tebe 😉

mimi21
21. feb 2010

no dnes je tu nejaky klud...
bola u nas ta moja byvala kolegyna, jej maly bude mat v juli 3 roky a je to teda riadny diablik...
normalne zakerne akoze ublizoval malej, resp.chcel jej ublizovat ale jeho mama ho uz asi dobre pozna, lebo vzdy stihla vopred zasiahnut...
no a ked ocovi dal facku, tak to bola konecna 😅

ludmilabb
21. feb 2010

mimi a ja poznam jedneho chlapceka tiez okolo troch rokov tak ked ochadzal do skolky tak chcela jeho mama od neho pusinku a on jej naplul do tvare 😅 no dovidenia, co nas to caka

ludmilabb
21. feb 2010

iinuska aj ja prajem rychle uzdravenie

mimi21
21. feb 2010

ludka ani nestras, mne ked da mala facku, tak dostane po zadku 🤐

ludmilabb
21. feb 2010

ja neviem co budeme robit ak bude nejako podobne vyvadzat

inak sa bojim lebo Sofia uz vstava okolo siestej, kedze je vidno tak uz buntosi a dufam, ze v lete bude chodit spat o pol desiatej lebo dovtedy bude svetlo 😠

kosska3003
21. feb 2010

tak Marika uz spinka a ja idem kuknut foto co som ju pofotila dneska ma 9 mesiacov potom hodim na FB

mimi21
21. feb 2010

kosska gratulkoooo 😉

ludmilabb
21. feb 2010

kosska gratulujeme k vymesacniku 🙂

iinuska
21. feb 2010

baby, dakujem, o pol 8 mal 38,5, tak to uz je lepsie. Dufam, ze mu uz nestupne. Obcas zakasle. No uvidime, co bude...

drzime palce Hurajtovi. Petko ani nedycha 🙂

kosska, gratulko

mimi21
21. feb 2010

jupiii hurajt na bronz 🙂

mystery7
21. feb 2010

ahojky
Vela ste popisali, nestihla som vsetko precitat.
Mirustek mi uz spinka a my pozerame olympiadu. Mame sancu na dalsiu medailu.
My sme dnes boli na prechadzke 2,5 hodiny.
Dnes sme uz aj postielku museli dat dole, lebo nej uz neposedi. Cele poobede si hovoril "mama" taky bol zlaty. Ked sa mi podari, tak to zajtra natocim.
Mame bronzzzzzz 😀

ludmilabb
21. feb 2010

akurat ked Hurajt finisoval tak sa mala zobudila tak som nevidela

iinuska
21. feb 2010

a o 22 by mala ist Kuzminova

mystery7
21. feb 2010

este budu opakovat
Co sa tyka toho negativneho spravania deti... tiez sa bojim ako to zvladnem, ale zastavam nazor, ze ked ja dieta nefackujem, tak snad nebude ani ono mna. Som naivna? Neviem, uvidime potom v praxi

jamaat
21. feb 2010

No Hurajt dobehol, tak už som aj ja tu. Boli sme sa tiež prejsť, ale nie na Králikoch a na bežkách. Boli sme zase na Moštenici vodu nabrať a so sánkami sa poprechádzať. Emka bola zase vykydnutá, ale ani sa nezobudila 🙂 ........Idem dať foto na FB, čo sa mi dnes podarilo.

jamaat
21. feb 2010

A Emka mi niečo stlačila na ntb a mám teraz MK takého krpatého, písmenká malé....a neviem to dať naspäť.

mimi21
21. feb 2010

no mys, pochybujem ze tito moji znami toho maleho fackuju, ale urcite to niekde musel vidiet
ja si myslim, ze dieta robi len to a sprava sa len tak ako vidi svojho okolia a hlavne rodicov

ludmilabb
21. feb 2010

Jani to sa aj mne stalo stlac CTRL a koliesko 😉

jamaat
21. feb 2010

Jeeeeej, ludka, funguje to! Takže to sme spoločnými silami s Emkou zmenšili! 😀 ............Kujeeeem!

Nerobte si ilúzie, dieťa vás skúsi capnúť aj bez toho, aby to videlo niekoho. 😅

mystery7
21. feb 2010

mimi: tazko povedat, ale deti len kopiruju nase spravanie

iinuska
21. feb 2010

jamaat, a vy este nespinkate? 😵

jamaat
21. feb 2010

iinuska, spinkáme, to už mi dávnejšie po ntb cápkala. 🙂 .............Čítala som, že už je vám lepšie, tak nech sa to do zajtra ešte viac zlepší.

zuzkaprofant
21. feb 2010

cafte no ako si kto nauci dieta tak bude mat napr nemecke deti su rozmaznane od mala mozu vsetko ale ja tak maleho nevychovavam ja pokricim nono no a on vie ze nono nemoze a ide ku mne aj splacom ale nesahne na kabel ked no nono povrieskam 😀 😀
netreba decku dovolit vsetko lebo po hlave bude skakat ako dnesna navsteva od kedy boli tu mam migrenu stoho vreskotu mozem zase zajtra vsetko upratovat ich chlapec behal po celej obyvacke gaucovke vsade dobre ze kamoska mi volala som isla radsej do inej izby a bola tam hodku a telefonovala inac co mi muz vravel ze by som ich asi vyhodila 😀 😀 😀

moj maly uz zacina trucovat a vymyslat robila som mu teraz ovsenu kasu domacu ale nechcel musela som mu urobit od hipp a tu spapal 2 porcie tak to dite cele po mne je martin sa tu rehoce 😀

mystery7
21. feb 2010

ja nemam zatial velke skusenosti s vychovou deti. Ani v rodine nemame take deti a kamosky maju mladsie deti, alebo cakaju.
Ale zase len tak strelit ocovi facku ... je to divne.

mystery7
21. feb 2010

ja tiez casto vravim nonono, postupne zvysujem intenzitu a tvarim sa vazne, tiez mu ide niekedy az do placu, ale on ma robit co chcem ja a nie ja budem skakat podla neho. Ohybaj mamko... vsetci to pozname

iinuska
21. feb 2010

jamaat, dik. No ja si idem lahnut. Dobruuuu